מעבר לתוכן

- - - - -

האם הייתם נכנסים למערכת יחסים רצינית עם בחורה שלא רוצה לקחת גלולות?

• Please log in to reply
69 replies to this topic

#31 c-vahn

c-vahn

פתאטית (ותודה לתומרק'ה שהאיר את עיני)

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 15:42

איפה בדיוק לא הייתי מספיק ברור אם הקטע של אם אין תופעות לוואי? - ירידה בחשק המיני=תופעות לוואי... לא למלוק לי את הראש סתם...
היו לי חברות שלקחו גלולות ורובן לא התלונו על תופעות לוואי - בטח לא על ירידה בחשק המיני. יש לי גם מספיק חברים שחברה שלהם על גלולות והן חרמניות על. כנראה שזה לא קרוה לכולן.
בקשר לנזקים לטווח ארוך - יש גלולות כבר כמעט 50 שנה - אני די בטוח שיש מספיק מחקרים בנושא.
בכל מקרה ברור שהבחירה של לקחת גלולות או לא לקחת גלולות היא של האישה - כל אדם אחראי לגופו וזכותה גם לא לקחת גלולות

גלולות לגבר - לא שמעתי על זה - ואם יש תופעות לוואי אז אותו דבר - עדיף לא לקחת

בקשר לאחריות - ברור שעל שני בני הזוג במידה שווה - אבל כמו שאמרתי הבחורה נפגעת יותר ולכן במקומכן הייתי קודם כל סומך על עצמי. היתה מישהי שסיפרה לי שהיא שכבה עם איזה מישהו שבאמצע הוריד את הקונדום בלי שהיא שמה לב - די נדהמתי מזה - אבל כנראה שלא חסרים מנייקים

וסיוון - סליחה שאני בוטה אבל החברה שלך מטומטמת אם היא נשארה עם בחור כזה יותר משניה וחצי

ברור שזה לא קורה לכולן, אבל גם אם אין תופעות לוואי זה עדיין לא אומר שבחורה חייבת לקחת גלולות ו"לפטור" את הגבר מאחריות. זו היתה הנקודה- האחריות היא דואלית.אני לא לוקחת אותך כדוגמא, אבל עדיין התפישה שלפיה אם בחורה לא לוקחת גלולות אז "בעיה שלה" זו תפישה מטומטמת ומוטעית, ולזרוק מישהי כי היא לא מוכנה לא מוכנה לקחת גלולות- עוד יותר. אגב אני בהחלט מסכימה שבתור בחורה אני מעדיפה לסמוך על עצמי מאשר מישהו אחר.ולגבי הנזק לטווח ארוך- נכון שגלולות קיימות כבר לפחות חמישים שנה, אבל כל הזמן צצים מחקרים חדשים לגבי ההשפעות לטווח ארוך. אני בהחלט יכולה להבין למה בחורה תחשוב פעמיים לפני שהיא תתחיל לקחת גלולות.

ואני יודעת שחברה שלי מטומטמת, ולמיטב ידיעתי היא הספיקה להבין את זה לבד.

(וזה כבר ממש לא קשור, אבל ו' אחת למען השם...כבר דיברנו על זה)

Someday we'll find it, the rainbow connection- The lovers, the dreamers, and me
-Kermit The Frog
-

#32 c-vahn

c-vahn

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 15:43

לא.. אין מספיק מחקרים בנושא. יש בנות שלא רוצות להכניס לתוך הגוף שלהן הורמונים, זכותן. למה שהגבר לא ישים קונדום ולא יפטור אותי מלקחת גלולות? גם אני סומכת על עצמי, אבל אני לא חושבת שזה התפקיד שלי לשפוט מישהי שבוחרת לא להשתמש בגלולות, זה לא שזה איזה תוסף מזון טבעי.

מסכימה עם השורה האחרונה.

מ.ש.א
-Kermit The Frog
-

#33 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 15:51

נראה לי שהבנות כאן פיספסו את השאלה
השאלה היא לא באחריותו של מי זה וכמה חארות יוצאים הגברים כי הם מצפים שהבחורה תיקח גלולות בעוד הם שמים זין (תרתי משמע).
השאלה היא אם גבר ירצה לצאת עם בחורה שלא לוקחת גלולות, והתשובה היא (ובלי יותר מדי עקרונות ופילוסופיות) שזה עלול לפגוע מאוד בהנאה מהמין בקשר וכתוצאה מכך מהקשר בכלל, ולכן זה לגמרי לגיטימי.
(ובאפן אישי, זה היה מטריד אותי, אבל אם הכל חוץ מזה היה סבבה אז הייתי מסתדר)
זה הכלי של גוגל הוא מזיין נהדר

this google tool is fucking great

#34 pickaboo

pickaboo

A Real Nowhere Man

• רשומים+
  • 6345 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 15:53

מה שנקרא "סבבה והכל אבל לא מוכנה לקחת גלולות"...
אנחנו כנראה נירה בך"
"אנחנו?, מה זאת אומרת אנחנו?? ממתי אתה בצד שלהם?
"אם עומדים לירות בך, באיזה צד אתה מצפה שאהיה?"

Posted Image

דפקו אותך? עבדו עליך? צוות הצרכנות הפעילה של בן-גוריון לשירותך!
פנה אלינו ונשמח לעזור - bgu.consumers@gmail.com

אין לי קטע חדש בינתיים, אבל גם הקודמים מצחיקים!
בלוג

#35 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 15:56

השאלה היא אם גבר ירצה לצאת עם בחורה שלא לוקחת גלולות, והתשובה היא (ובלי יותר מדי עקרונות ופילוסופיות) שזה עלול לפגוע מאוד בהנאה מהמין בקשר וכתוצאה מכך מהקשר בכלל, ולכן זה לגמרי לגיטימי.

אני לא עניתי לזה, עניתי על מה שאורי כתב, אז הנה תשובה לזה:

אם גבר מכיר בחורה, היא מוצאת חן בעיניו, הוא מתחיל (או שכבר) להתאהב בה והכל נפלא והוא יזרוק אותה בגלל שהיא לא מוכנה להשתמש בגלולות- לדעתי הוא אידיוט.
אם זה נושא שעולה בהתחלה והגבר מראש לא רוצה להכנס לסיטואציה כזו- לגיטמי לגמרי.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#36 c-vahn

c-vahn

• רשומים+
  • 622 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 16:31

נראה לי שהבנות כאן פיספסו את השאלה
השאלה היא לא באחריותו של מי זה וכמה חארות יוצאים הגברים כי הם מצפים שהבחורה תיקח גלולות בעוד הם שמים זין (תרתי משמע).

נכון, פשוט העליתי את הנקודה הזו של האחריות כי משום מה זה בחזקת מובן מאליו שהבחורה צריכה לקחת גלולות על אף שזה יכול ליצור השפעות נוספות (ולפני שאתה ואורי קופצים- לא תמיד, לא אצל כולן,אבל קורה לפעמים. ולפעמים הטיפול הוא להחליף סוג- אבל גם, לא תמיד עוזר).

אני לא עניתי לזה, עניתי על מה שאורי כתב, אז הנה תשובה לזה:

אם גבר מכיר בחורה, היא מוצאת חן בעיניו, הוא מתחיל (או שכבר) להתאהב בה והכל נפלא והוא יזרוק אותה בגלל שהיא לא מוכנה להשתמש בגלולות- לדעתי הוא אידיוט.
אם זה נושא שעולה בהתחלה והגבר מראש לא רוצה להכנס לסיטואציה כזו- לגיטמי לגמרי.

מסכימה. אם כי זה קצת מצחיק לחשוב על זוג בדייט ראשון: עלם חמודות- "אז מה, את לוקחת גלולות?" עלמת חמודות- "לא, אני בלה בלה בלה.." עלם חמודות- ....... (וענן אבק)
-Kermit The Frog
-

#37 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 16:33

מסכימה. אם כי זה קצת מצחיק לחשוב על זוג בדייט ראשון: עלם חמודות- "אז מה, את לוקחת גלולות?" עלמת חמודות- "לא, אני בלה בלה בלה.." עלם חמודות- ....... (וענן אבק)

לפעמים מכירים את הבחורה קודם ואז יודעים את זה
ולפעמים גם עושים סקס בדייט ראשון

#38 אורח - Guest_אורח_*

אורח - Guest_אורח_*
  • אורחים

פורסם 14/12/2008 - 16:43

חלאס עם כל התגובות של שכנוע עצמי למה לא לקחת גלולות או משהו אחר..
במיוחד התגובות של "הגבר ישים קונדומים " או "תיקח אתה גלולות ותראה מה קורה"
אין ספק שגם לגלולות יש את הסיכון לתופעות לוואי בערך כמו כל כדור או משהו שלוקחים.. ואם נתחיל לשים לב רק לסיכונים בכל דבר שנעשה לא נצליח לעשות כלום!!
נכון שלקונדומים אין תופעות לוואי אבל מה לעשות קונדומים פוגעים בהנאה בסקס ויותר מזה בחלק גדול מהספונטיות בסקס.
ולכן כל אחת שתעשה את השיקול שלה לגבי נטילת גלולות או התקן אחר נגד הריון ולא תאשים את הגבר שהוא שטחי ועזב אותה בגלל כזו שטות!!!
דרך אגב קראתן לאחרונה מה הסיכונים שלוקחים שנכנסים להריון או חוצים את הכביש בפריז.
הכרתי בחורה שלא הסכימה לקחת גלולות אבל לעשן גראס כל שבוע זה אין לה בעיה כי זה טבעי :)

#39 NoReality

NoReality

NoReality - It's wishful thinking!

• רשומים+
  • 1787 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 18:03

בחיי שאם נשות העולם (הרווקות) היו יכולות להתארגן, הייתי מציעה להרים פה ליזיסטרטה.
זה לגיטימי, נכון, וזה לגיטימי מבחינת בחורה לזרוק מכל המדרגות בחור שלוחץ עליה לקחת גלולות, לחרפן לעצמה את כל המערכת ולהתמודד עם כל תופעות הלוואי הידועות והלא ידועות של זה, בשם ההנאה שלו. :אוי:
הייתי מתה לראות את זה קורה : חרם כלל עולמי על גלולות מצד נשים, ובעקבותיו התנזרות מוחלטת ממין בצד הגברים.
זה קומי, זה מה שזה.

"Jim, what is it that you want to be loved for?" Ayn Rand, "Atlas Shrugged"

Sapere Aude

Despair.com
מריקודים סוערים עם העט והנייר...
שאריות של מחשבה (הבלוג...)

#40 לפנות בוקר

לפנות בוקר

פיצ'ס איז א דיג'יי

• רשומים+
  • 2225 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 18:09

לא. לא יוצא איתה.
לפחות עד שלא ימציאו גלולות שאני יכול לקחת ולהיות עקר בזמן האקט.
"לכל סיגריה יש שני צדדים: בצד אחד יש אש, בצד שני - טיפש ובאמצע עשב יבש." ~ חיים נחמן ביאליק

#41 אורח - Guest_אורח_*

אורח - Guest_אורח_*
  • אורחים

פורסם 14/12/2008 - 18:11

בחיי שאם נשות העולם (הרווקות) היו יכולות להתארגן, הייתי מציעה להרים פה ליזיסטרטה.
זה לגיטימי, נכון, וזה לגיטימי מבחינת בחורה לזרוק מכל המדרגות בחור שלוחץ עליה לקחת גלולות, לחרפן לעצמה את כל המערכת ולהתמודד עם כל תופעות הלוואי הידועות והלא ידועות של זה, בשם ההנאה שלו. :אוי:
הייתי מתה לראות את זה קורה : חרם כלל עולמי על גלולות מצד נשים, ובעקבותיו התנזרות מוחלטת ממין בצד הגברים.
זה קומי, זה מה שזה.

איך אני מת על התגובות הפמניסטיות...
מי ישמע נשים יכולות להתנזר ממין!!!!!
מבטיח לך שנשים יכולות להחזיק מעמד בלי סקס הרבה פחות מגברים
די עם התגובות המפגרות האלה... לא מתאים לך לקחת גלולות סבבה.. אז תלמדי להתמודד עם המציאות שגברים לא אוהבים קונדומים לאורך זמן וכן יעדיפו מישהי שלוקחת גלולות ומוכנה להסתכן בכל התופעות לוואי.
מעניין שלעשות לייזר בגוף אתן רצות לעשות בלי לבדוק תופעות לוואי אפשריות. ותאמיני לי יכולות להיות המון לאורך שנים.
תבקשי פעם לראות מה קורה לגוף שמקרינים עליו לייזר תאמיני לי את תרוצי חזרה לשעווה הישנה
בקיצור אתן מסתכלות על תופעות לוואי איפה שנוח.

#42 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 18:15

מעניין שלעשות לייזר בגוף אתן רצות לעשות בלי לבדוק תופעות לוואי אפשריות. ותאמיני לי יכולות להיות המון לאורך שנים.

איזו תגובה מטופשת,
מעניין אם אתה יודע מה אחוז הבחורות שעושות לייזר לעומת אחוז הבחורות שנוטלות גלולות.
:אוי:

תמונה מצורפת

#43 NoReality

NoReality

• רשומים+
  • 1787 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 18:18

איך אני מת על התגובות הפמניסטיות...
מי ישמע נשים יכולות להתנזר ממין!!!!!
מבטיח לך שנשים יכולות להחזיק מעמד בלי סקס הרבה פחות מגברים
די עם התגובות המפגרות האלה... לא מתאים לך לקחת גלולות סבבה.. אז תלמדי להתמודד עם המציאות שגברים לא אוהבים קונדומים לאורך זמן וכן יעדיפו מישהי שלוקחת גלולות ומוכנה להסתכן בכל התופעות לוואי.
תבקשי פעם לראות מה קורה לגוף שמקרינים עליו לייזר תאמיני לי את תרוצי חזרה לשעווה הישנה
בקיצור אתן מסתכלות על תופעות לוואי איפה שנוח.

אתה יכול לומר מה שבא לך - אבל אני עומדת מאחורי מה שאני אומרת.
Which makes me more of a man than you are. (שזה מיותר לציין, כי סביר מאוד שיש המון נשים וגם ילדות בנות 5 שהן יותר "גבר" ממך... )

Sapere Aude

Despair.com

#44 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 18:19

לא מתאים לך לקחת גלולות סבבה.. אז תלמדי להתמודד עם המציאות שגברים לא אוהבים קונדומים לאורך זמן וכן יעדיפו מישהי שלוקחת גלולות

אני חושב שזו הפואנטה של השרשור הזה

#45 NoReality

NoReality

• רשומים+
  • 1787 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 18:21

אני חושב שזו הפואנטה של השרשור הזה

וואי, כי לא היינו מבינים את זה בלעדייך :אוי:
בטח שזו הפואנטה - רק שתבינו שזה הולך בשני הכיוונים.

Sapere Aude

Despair.com

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים