מעבר לתוכן

- - - - -

הסוד (של נשים)

• Please log in to reply
50 replies to this topic

#1 אורח - אורח - חני

אורח - אורח - חני
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 15:08

משהו שנתקלתי בו בקומונת סקס של אתר "תפוז",מה דעתכם/ן?

"לאחרונה אני נחשפת שוב לדברים שחשבתי שכבר מזמן עברו מהעולם שלי: הסוד. כן כן..אותו סוד נוראי, אותו סוד שנושאות איתן רוב הנשים וחלק בלתי מבטול מהגברים. הידעתם? אנחנו אנושיות. כן כן, לפני שאנחנו לפני נשיות, אנחנו אנושיות.וגם לנו יש צרכים, פיזיים ונפשיים, בדיוק כמו לכם, אבל אצלינו הם צריכים להשמר בסוד.

ולמה אני חושבת על זה? כי לאחרונה מאז שעברתי לגור במעונות אני נחשפת לסוג של בחורים שמזמן הוצאתי מהחיים שלי: כאלו שחושבים שאני זולה. ולמה אני זולה להגדרתם? כי אני לא שקטה ומופנמת, כי אני לא מסמיקה ברגע שאומרים סקס וכי בכלל, אני מדברת על סקס! וכל זה התחיל מזה שהראתי לחברה שלי את האנשים שעשיתי מתוך רשימת החברים שלי בפייסבוק. אז התברר לי שאחד הבחורים, שעד לא מזמן דווקא ניסה איתי כמה מהלכים עד שהוא גילה שיש לי חבר, חושב שבחורה עם ראש פתוח למין ושמדברת על זה, זה מוריד מהערך שלה. זה מוזיל אותה. זה המשיך עם חבר שלו, שאמר שהוא לא אוהב בנות שמשעשנות כי מבחינתו בנות אמור להיות משהו זך, טהור וריחני, וסיגריות, שמסריחות לדעתו באופן כללי, זה לא נשי. כי נשי זה שושנים צחורות.

ולי כבר מתחיל להמאס לסחוב את הסוד. כבר חשבתי שהעלמתי מחיי את כל האנשים שחשבו שאני זולה, שחשבו שאין לי ערך, שחשבו שלהתחיל עם גבר זה לסרס אותו וחשבו שאישה מקומה במטבח. כבר הפסקתי מזמן להתבייש ולהיות נבוכה על מי שאני, ואם תשאלו את הבחורות שלומדות איתי הן יגידו שאיתי אפשר לדבר על הכל. והנה, באים זוג הקופים האלה, שלא מוכנים להבין שאנחנו קודם כל בני אדם. שאנחנו לא תמיד נריח טוב, ולפעמים נירצה סקס אולי אפילו יותר מהם, ולא נתבייש בזה! הם פשוט מסרבים להבין את זה! הגיע הזמן שהם יבינו שגם אנחנו מחרבנות, ולפעמים זה עם קולות (שאני אישית מתגאה בהם) ובדרך כלל זה נורא ריחני, שיבינו שגם אנחנו רוצות סקס, ולאו דווקא אהבה, אלא סקס קשוח ואגרסיבי ואולי איזה כמה מילות אהבה סטייל "כלבה, אני אזיין אותך כל כך חזק שתשכחי איך קוראים לך". שיבינו שנשיות זה לא רגלים מגולחות ולא "7 מוצרי איפור בסיסיים", זה הרבה מעבר. אני מרגישה עכשיו יותר אישה מתמיד, אני יפה, אני קורנת, יש לי מבט מהפנט וקול סקסי, אני נהנת להתקלח ולגעת בעצמי תוך כדי, אני מאוננת כל ערב לפני השינה. אני שיא הנשיות. אני יודעת להיות רכה ועדינה וכלבה עצבנית בו זמנית. אני יודעת הכל. והנה באים הילדים האלה, בני 24 אולי, מספרים לי שאני לא נשית.

רבאק! כשתגדלו, תבינו."

נלקח מפהקומונת סקס

#2 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 15:18

:וי:

#3 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 15:19

"לאחרונה אני נחשפת שוב לדברים שחשבתי שכבר מזמן עברו מהעולם שלי: הסוד. כן כן..אותו סוד נוראי, אותו סוד שנושאות איתן רוב הנשים וחלק בלתי מבטול מהגברים. הידעתם? אנחנו אנושיות. כן כן, לפני שאנחנו לפני נשיות, אנחנו אנושיות.וגם לנו יש צרכים, פיזיים ונפשיים, בדיוק כמו לכם, אבל אצלינו הם צריכים להשמר בסוד.

ולמה אני חושבת על זה? כי לאחרונה מאז שעברתי לגור במעונות אני נחשפת לסוג של בחורים שמזמן הוצאתי מהחיים שלי: כאלו שחושבים שאני זולה. ולמה אני זולה להגדרתם? כי אני לא שקטה ומופנמת, כי אני לא מסמיקה ברגע שאומרים סקס וכי בכלל, אני מדברת על סקס! וכל זה התחיל מזה שהראתי לחברה שלי את האנשים שעשיתי מתוך רשימת החברים שלי בפייסבוק. אז התברר לי שאחד הבחורים, שעד לא מזמן דווקא ניסה איתי כמה מהלכים עד שהוא גילה שיש לי חבר, חושב שבחורה עם ראש פתוח למין ושמדברת על זה, זה מוריד מהערך שלה. זה מוזיל אותה. זה המשיך עם חבר שלו, שאמר שהוא לא אוהב בנות שמשעשנות כי מבחינתו בנות אמור להיות משהו זך, טהור וריחני, וסיגריות, שמסריחות לדעתו באופן כללי, זה לא נשי. כי נשי זה שושנים צחורות.

ולי כבר מתחיל להמאס לסחוב את הסוד. כבר חשבתי שהעלמתי מחיי את כל האנשים שחשבו שאני זולה, שחשבו שאין לי ערך, שחשבו שלהתחיל עם גבר זה לסרס אותו וחשבו שאישה מקומה במטבח. כבר הפסקתי מזמן להתבייש ולהיות נבוכה על מי שאני, ואם תשאלו את הבחורות שלומדות איתי הן יגידו שאיתי אפשר לדבר על הכל. והנה, באים זוג הקופים האלה, שלא מוכנים להבין שאנחנו קודם כל בני אדם. שאנחנו לא תמיד נריח טוב, ולפעמים נירצה סקס אולי אפילו יותר מהם, ולא נתבייש בזה! הם פשוט מסרבים להבין את זה! הגיע הזמן שהם יבינו שגם אנחנו מחרבנות, ולפעמים זה עם קולות (שאני אישית מתגאה בהם) ובדרך כלל זה נורא ריחני, שיבינו שגם אנחנו רוצות סקס, ולאו דווקא אהבה, אלא סקס קשוח ואגרסיבי ואולי איזה כמה מילות אהבה סטייל "כלבה, אני אזיין אותך כל כך חזק שתשכחי איך קוראים לך". שיבינו שנשיות זה לא רגלים מגולחות ולא "7 מוצרי איפור בסיסיים", זה הרבה מעבר. אני מרגישה עכשיו יותר אישה מתמיד, אני יפה, אני קורנת, יש לי מבט מהפנט וקול סקסי, אני נהנת להתקלח ולגעת בעצמי תוך כדי, אני מאוננת כל ערב לפני השינה. אני שיא הנשיות. אני יודעת להיות רכה ועדינה וכלבה עצבנית בו זמנית. אני יודעת הכל. והנה באים הילדים האלה, בני 24 אולי, מספרים לי שאני לא נשית.

רבאק! כשתגדלו, תבינו."

נלקח מפהקומונת סקס

דעתנו ש

1- אנחנו יודעים.

2- גם אותנו אתן מעדיפות עם ריח טוב, אחרי מקלחת - וחושבות שזה מתחשב מצידנו
להשתמש במטהר אוויר...

#4 אורח - אורח - חני

אורח - אורח - חני
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 15:21

דעתנו ש

1- אנחנו יודעים.

להשתמש במטהר אוויר...

מעדיפות, לא לוקחות את זה כמובן מאליו כי ככה נולדתם.
והמצב הרגיל-הפחות ריחני ויותר נוטף הזיעה נתפס כמשהו טבעי וגברי, כתוצאה מכך בקרב נשים מצב טבעי ולא ריחני נחשב כפחות נשי...וזו הבעיה.

#5 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 15:22

דעתנו ש

1- אנחנו יודעים.

להשתמש במטהר אוויר...

אני חושבת שלקחת את החלק הכי פחות מהותי והפכת אותו לעיקר.
זה שבחורה היא חזקה ומתנהגת לפי "כללי התנהגות גבריים" לא הופף אותה לזולה או פחות אישה

#6 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 15:25

הגיע הזמן שהם יבינו שגם אנחנו מחרבנות, ולפעמים זה עם קולות (שאני אישית מתגאה בהם) ובדרך כלל זה נורא ריחני,

:lol:
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#7 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 15:29

זה שבחורה היא חזקה ומתנהגת לפי "כללי התנהגות גבריים" לא הופף אותה לזולה או פחות אישה

מסכים איתך כמובן.

מעדיפות, לא לוקחות את זה כמובן מאליו כי ככה נולדתם.
והמצב הרגיל-הפחות ריחני ויותר נוטף הזיעה נתפס כמשהו טבעי וגברי, כתוצאה מכך בקרב נשים מצב טבעי ולא ריחני נחשב כפחות נשי...וזו הבעיה.

מה לעשות - אלו התפיסות שלנו לגבי גבריות ונשיות.

גבר שעובד בשדה הוא "גבר גבר" ואישה שעושה אותו הדבר - היא, ובכן - אישה שעובדת בשדה, ולא יותר.

ביטוי לנשיות לתפיסת רבים זה טיפוח ורכות - ושל גברים זה קשיחות וחיספוס.

וודאי שאלו סטריאוטיפים - אבל הם רבי עוצמה ומשפיעים על התפיסה שלנו.

אני מבין שהכותבת (וגם את אני מניח) חושבות שהדבר לא בסדר \ לא מייצג את המציאות\ לא הוגן\ כל דבר אחר -

אני ככל הנראה אסכים - אבל לא אשקר ואומר שהתפיסה שלי איננה מושפעת ממה שהסביבה משדרת לי 24 שעות ביממה
מאז שאני זוכר את עצמי.

#8 geohot

geohot

ברונזה

• רשומים+
  • 962 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 15:32

הגיע הזמן שהם יבינו שגם אנחנו מחרבנות, ולפעמים זה עם קולות (שאני אישית מתגאה בהם) ובדרך כלל זה נורא ריחני

בהמה. מי כתב את זה, עינב בובליל?
If at first you don't succeed... so much for skydiving."
"Rumors travel halfway around the world while the truth is putting on its shoes"
"The difference between Truth and Fiction - Fiction has to make sense."

#9 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 15:34

בהמה. מי כתב את זה, עינב בובליל?

זה בדיוק העניין.

אנחנו בהמות, ככה נולדנו. תפנימו.
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#10 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 15:34

זה הסוד האמיתי:

#11 אורח - אורח - חני

אורח - אורח - חני
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 15:36

מסכים איתך כמובן.

מה לעשות - אלו התפיסות שלנו לגבי גבריות ונשיות.

גבר שעובד בשדה הוא "גבר גבר" ואישה שעושה אותו הדבר - היא, ובכן - אישה שעובדת בשדה, ולא יותר.

ביטוי לנשיות לתפיסת רבים זה טיפוח ורכות - ושל גברים זה קשיחות וחיספוס.

וודאי שאלו סטריאוטיפים - אבל הם רבי עוצמה ומשפיעים על התפיסה שלנו.

אני מבין שהכותבת (וגם את אני מניח) חושבות שהדבר לא בסדר \ לא מייצג את המציאות\ לא הוגן\ כל דבר אחר -

אני ככל הנראה אסכים - אבל לא אשקר ואומר שהתפיסה שלי איננה מושפעת ממה שהסביבה משדרת לי 24 שעות ביממה
מאז שאני זוכר את עצמי.

" מה לעשות"?
לדבר על זה
לערער על זה
לא לקבל את זה
לראות מעבר
ולחשוף את מה שעומד מאחורי זה
להביא דוגמאות כאלה
לעצור רגע ולחשוב, אולי המוסכמה הזו שנתפסת כאקסיומה בלתי ניתנת לערעור ,היא סתם תפיסה תרבותית שלא בהכרח מתאימה לי אישית?
ואם היא לא מתאימה לי אישית, למה שאפעל לפיה?

#12 Something New

Something New

כל דבר רק שלא יהיה כתוב כאן "כסף"

• רשומים+
  • 2970 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 15:36

רבאק! כשתגדלו, תבינו."

נלקח מפהקומונת סקס

אף אחד לא חייב לקבל את אף אחד כמו שהוא או כמו שהיא - כל עוד הם עוזבים אחד את השני בשקט ומניחים להם לחיות
מי שמקבל את עצמו או את עצמה זה מספיק כדי למצוא בן/בת זוג כזה [רוצה להאמין]

מה שכן - מי שמעיז לקרוא "לא נשית" או "לא גברי" - זה ממש מעליב ומגעיל כי לכל אחד ההגדרות שלו לנשיות וגבריות ולמה שאוהבים.
אז בהחלט יכולה להבין מאיפה באות המילים האלו.

אפשר לסכם את זה כמחאה למען יותר פתיחות וקבלה של השונה/חשיבה מחוץ לקופסא - שזה תמיד מבורך
בכלל לקבל את זה שאנשים הם אנושיים, אנושיים מידי זה מבורך, ואפילו עוזר לאנשים להיות טיפל'ה יותר אנושיים :וי:
Ïf you sing loud and clear, someone passing by will surely hear you
No, you can't be afraid, if you ever want somebody near you

--Emilie Autumn
Raphunzel

#13 geohot

geohot

ברונזה

• רשומים+
  • 962 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 15:39

זה בדיוק העניין.

אנחנו בהמות, ככה נולדנו. תפנימו.

את גם מפליצה בפומבי, תוקעת גרפסים ליד השולחן ומדברת על החירבון שדפקת אחרי החומוס של דללי?
"Rumors travel halfway around the world while the truth is putting on its shoes"

#14 אורח - אורח - חני

אורח - אורח - חני
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 15:40

אנשים, אתם נתפסים לשורה אחת בפוסט שהיא לגמרי לא הפואנטה.
מה שהיא עושה בשירותים והקולות הנלווים זו לא הנקודה.

הפואנטה היא איך נשים אמורות להתנהג בהקשר של סקס.
מי שכתבה סיפרה איך שגברים, סליחה בחורים/נערים נרתעים כשהיא מדברת בחופשיות על סקס, מספרת שהיא נהנית מזה ורוצה את זה,
ושהיא שכבה עם בני זוג רבים...
זה נחשב כלא נשי...

אז?

#15 geohot

geohot

ברונזה

• רשומים+
  • 962 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 15:41

אנשים, אתם נתפסים לשורה אחת בפוסט שהיא לגמרי לא הפואנטה.
מה שהיא עושה בשירותים והקולות הנלווים זו לא הנקודה.

הפואנטה היא איך נשים אמורות להתנהג בהקשר של סקס.
מי שכתבה סיפרה איך שגברים, סליחה בחורים/נערים נרתעים כשהיא מדברת בחופשיות על סקס, מספרת שהיא נהנית מזה ורוצה את זה,
ושהיא שכבה עם בני זוג רבים...
זה נחשב כלא נשי...

אז?

עם זה אין לי בעיה. זה אפילו מדליק.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים