הסוד (של נשים) - עמוד 4 - BG U&ME - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

- - - - -

הסוד (של נשים)

• Please log in to reply
50 replies to this topic

#46 לברדוריט

לברדוריט

לפחות לא קלפטע

• רשומים+
  • 898 הודעות:

פורסם 07/09/2009 - 00:29

אני לא מאמין, נשים מפליצות ? :o
אני חשבתי שמערכת העיכול שלכן יכולה לעבד רק סלטים ומוציאה ריח עדין של ורדים

טיפול בהלם :P

http://www.youtube.c...feature=related

http://www.youtube.c...feature=related

"החיקוי הוא המחמאה הכנה ביותר " - אן שרלי

#47 Mr.pink

Mr.pink

משתמש קבוע

• רשומים+
  • 6602 הודעות:

פורסם 08/09/2009 - 08:08

משהו שנתקלתי בו בקומונת סקס של אתר "תפוז",מה דעתכם/ן?

"לאחרונה אני נחשפת שוב לדברים שחשבתי שכבר מזמן עברו מהעולם שלי: הסוד. כן כן..אותו סוד נוראי, אותו סוד שנושאות איתן רוב הנשים וחלק בלתי מבטול מהגברים. הידעתם? אנחנו אנושיות. כן כן, לפני שאנחנו לפני נשיות, אנחנו אנושיות.וגם לנו יש צרכים, פיזיים ונפשיים, בדיוק כמו לכם, אבל אצלינו הם צריכים להשמר בסוד.

ולמה אני חושבת על זה? כי לאחרונה מאז שעברתי לגור במעונות אני נחשפת לסוג של בחורים שמזמן הוצאתי מהחיים שלי: כאלו שחושבים שאני זולה. ולמה אני זולה להגדרתם? כי אני לא שקטה ומופנמת, כי אני לא מסמיקה ברגע שאומרים סקס וכי בכלל, אני מדברת על סקס! וכל זה התחיל מזה שהראתי לחברה שלי את האנשים שעשיתי מתוך רשימת החברים שלי בפייסבוק. אז התברר לי שאחד הבחורים, שעד לא מזמן דווקא ניסה איתי כמה מהלכים עד שהוא גילה שיש לי חבר, חושב שבחורה עם ראש פתוח למין ושמדברת על זה, זה מוריד מהערך שלה. זה מוזיל אותה. זה המשיך עם חבר שלו, שאמר שהוא לא אוהב בנות שמשעשנות כי מבחינתו בנות אמור להיות משהו זך, טהור וריחני, וסיגריות, שמסריחות לדעתו באופן כללי, זה לא נשי. כי נשי זה שושנים צחורות.

ולי כבר מתחיל להמאס לסחוב את הסוד. כבר חשבתי שהעלמתי מחיי את כל האנשים שחשבו שאני זולה, שחשבו שאין לי ערך, שחשבו שלהתחיל עם גבר זה לסרס אותו וחשבו שאישה מקומה במטבח. כבר הפסקתי מזמן להתבייש ולהיות נבוכה על מי שאני, ואם תשאלו את הבחורות שלומדות איתי הן יגידו שאיתי אפשר לדבר על הכל. והנה, באים זוג הקופים האלה, שלא מוכנים להבין שאנחנו קודם כל בני אדם. שאנחנו לא תמיד נריח טוב, ולפעמים נירצה סקס אולי אפילו יותר מהם, ולא נתבייש בזה! הם פשוט מסרבים להבין את זה! הגיע הזמן שהם יבינו שגם אנחנו מחרבנות, ולפעמים זה עם קולות (שאני אישית מתגאה בהם) ובדרך כלל זה נורא ריחני, שיבינו שגם אנחנו רוצות סקס, ולאו דווקא אהבה, אלא סקס קשוח ואגרסיבי ואולי איזה כמה מילות אהבה סטייל "כלבה, אני אזיין אותך כל כך חזק שתשכחי איך קוראים לך". שיבינו שנשיות זה לא רגלים מגולחות ולא "7 מוצרי איפור בסיסיים", זה הרבה מעבר. אני מרגישה עכשיו יותר אישה מתמיד, אני יפה, אני קורנת, יש לי מבט מהפנט וקול סקסי, אני נהנת להתקלח ולגעת בעצמי תוך כדי, אני מאוננת כל ערב לפני השינה. אני שיא הנשיות. אני יודעת להיות רכה ועדינה וכלבה עצבנית בו זמנית. אני יודעת הכל. והנה באים הילדים האלה, בני 24 אולי, מספרים לי שאני לא נשית.

רבאק! כשתגדלו, תבינו."

נלקח מפהקומונת סקס

ואני אומר

אם הבחורינה לא הייתה מעשנת, הייתי מזיין אותה כל כך חזק שהיא לא הייתה יכולה לחרבן שבוע !!
There's a passage I got memorized,seems appropriate for this situation: Ezekiel 25:17.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you

#48 lamdanit

lamdanit

כסף

• חסומים
  • 4938 הודעות:

פורסם 08/09/2009 - 16:30

משהו שנתקלתי בו בקומונת סקס של אתר "תפוז",מה דעתכם/ן?

"לאחרונה אני נחשפת שוב לדברים שחשבתי שכבר מזמן עברו מהעולם שלי: הסוד. כן כן..אותו סוד נוראי, אותו סוד שנושאות איתן רוב הנשים וחלק בלתי מבטול מהגברים. הידעתם? אנחנו אנושיות. כן כן, לפני שאנחנו לפני נשיות, אנחנו אנושיות.וגם לנו יש צרכים, פיזיים ונפשיים, בדיוק כמו לכם, אבל אצלינו הם צריכים להשמר בסוד.

ולמה אני חושבת על זה? כי לאחרונה מאז שעברתי לגור במעונות אני נחשפת לסוג של בחורים שמזמן הוצאתי מהחיים שלי: כאלו שחושבים שאני זולה. ולמה אני זולה להגדרתם? כי אני לא שקטה ומופנמת, כי אני לא מסמיקה ברגע שאומרים סקס וכי בכלל, אני מדברת על סקס! וכל זה התחיל מזה שהראתי לחברה שלי את האנשים שעשיתי מתוך רשימת החברים שלי בפייסבוק. אז התברר לי שאחד הבחורים, שעד לא מזמן דווקא ניסה איתי כמה מהלכים עד שהוא גילה שיש לי חבר, חושב שבחורה עם ראש פתוח למין ושמדברת על זה, זה מוריד מהערך שלה. זה מוזיל אותה. זה המשיך עם חבר שלו, שאמר שהוא לא אוהב בנות שמשעשנות כי מבחינתו בנות אמור להיות משהו זך, טהור וריחני, וסיגריות, שמסריחות לדעתו באופן כללי, זה לא נשי. כי נשי זה שושנים צחורות.

ולי כבר מתחיל להמאס לסחוב את הסוד. כבר חשבתי שהעלמתי מחיי את כל האנשים שחשבו שאני זולה, שחשבו שאין לי ערך, שחשבו שלהתחיל עם גבר זה לסרס אותו וחשבו שאישה מקומה במטבח. כבר הפסקתי מזמן להתבייש ולהיות נבוכה על מי שאני, ואם תשאלו את הבחורות שלומדות איתי הן יגידו שאיתי אפשר לדבר על הכל. והנה, באים זוג הקופים האלה, שלא מוכנים להבין שאנחנו קודם כל בני אדם. שאנחנו לא תמיד נריח טוב, ולפעמים נירצה סקס אולי אפילו יותר מהם, ולא נתבייש בזה! הם פשוט מסרבים להבין את זה! הגיע הזמן שהם יבינו שגם אנחנו מחרבנות, ולפעמים זה עם קולות (שאני אישית מתגאה בהם) ובדרך כלל זה נורא ריחני, שיבינו שגם אנחנו רוצות סקס, ולאו דווקא אהבה, אלא סקס קשוח ואגרסיבי ואולי איזה כמה מילות אהבה סטייל "כלבה, אני אזיין אותך כל כך חזק שתשכחי איך קוראים לך". שיבינו שנשיות זה לא רגלים מגולחות ולא "7 מוצרי איפור בסיסיים", זה הרבה מעבר. אני מרגישה עכשיו יותר אישה מתמיד, אני יפה, אני קורנת, יש לי מבט מהפנט וקול סקסי, אני נהנת להתקלח ולגעת בעצמי תוך כדי, אני מאוננת כל ערב לפני השינה. אני שיא הנשיות. אני יודעת להיות רכה ועדינה וכלבה עצבנית בו זמנית. אני יודעת הכל. והנה באים הילדים האלה, בני 24 אולי, מספרים לי שאני לא נשית.

רבאק! כשתגדלו, תבינו."

נלקח מפהקומונת סקס

האמת?
אני מבינה אותם.

ב"ש לא מחכה לי ;)

#49 אורח - האלה ענת

אורח - האלה ענת
  • אורחים

פורסם 06/09/2013 - 13:37

כן, בחורה שמאמצת "כללי התנהגות גבריים" היא גברית בעיני, בחורה שמשחררת מהטוסיק ריחות " קולניים" בצורה בוטה מגעילה בעיני . בחורה שמדברת חופשי על סקס מדליקה בעיני. בחורה מחוספסת לא מושכת אותי.
תפנימו בנות.
גברים זה גברים
נשים זה נשים
ישנה חלוקה ברורה בטבע, והאנושות לא תבוא ותשנה את זה!

האנושות כבר שינתה את זה דרך החוקים שגברים המציאו באלפי השנים האחרונות נגד נשים.

מסכימה שיש הבדלים בין המינים, אבל לא ההבדלים ששובניסטים-פטריארכלים-מיזוגנים יצרו, אלא הבדלים כמו נשים עדינות יותר, חינניות יותר, חלקות יותר, יפות יותר, נעימות יותר, כתה ידן יפה יותר, חכמות יותר בממוצע ומוסריות יותר. גברים שעירים יותר, בהמתיים יותר, אגרסיבים יותר, שקרנים יותר, כופים חוקים דורסניים, מדכאים והופכים את היוצרות יותר, ממוקדים יותר ותחרותיים יותר.
אה, הם גם מפליצים יותר. לדעתי אישה "פלצנית" או אחת שלא מריחה טוב ושעירה היא בבחינת גבר של ממש במהותה, למרות היותה אישה.

#50 אורח - האלה ענת

אורח - האלה ענת
  • אורחים

פורסם 06/09/2013 - 13:51

•  

כן, בחורה שמאמצת "כללי התנהגות גבריים" היא גברית בעיני, בחורה שמשחררת מהטוסיק ריחות " קולניים" בצורה בוטה מגעילה בעיני . בחורה שמדברת חופשי על סקס מדליקה בעיני. בחורה מחוספסת לא מושכת אותי.
    תפנימו בנות.
    גברים זה גברים
    נשים זה נשים
    ישנה חלוקה ברורה בטבע, והאנושות לא תבוא ותשנה את זה!

האנושות כבר שינתה את זה דרך החוקים שגברים המציאו באלפי השנים האחרונות נגד נשים.

מסכימה שיש הבדלים בין המינים, אבל לא ההבדלים ששובניסטים-פטריארכלים-מיזוגנים יצרו!
    תבדיל בין הבדלים טבעיים והבדלים שיצרו תרבויות אנטי-נשיות כמו האסלם והיהדות.אלה טענו להבדלים שרובם הפוכים מהאמת ומהמציאות בשטח.

*הבדלים אמיתיים*: נשים עדינות יותר, חינניות יותר, חלקות יותר, יפות יותר, נעימות יותר, כתב ידן יפה יותר, חכמות יותר בממוצע ומוסריות יותר. גברים שעירים יותר, בהמתיים יותר, אגרסיבים יותר, שקרנים יותר, כופים חוקים דורסניים, מדכאים והופכים את היוצרות יותר, ממוקדים יותר, חרמנים הרבה יותר ותחרותיים יותר.
    אה, הם גם מפליצים יותר. לדעתי אישה "פלצנית" או אחת שלא מריחה טוב ושעירה היא בבחינת גבר של ממש במהותה, למרות היותה אישה

הבדלים לא אמיתיים: טוב..אתם מכירים לפחות כמה עשרות בלבולי מוח כאלה. זה מחריד מכדי לפרט.

#51 Guybrush Threepwood

Guybrush Threepwood

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 290 הודעות:

פורסם 10/09/2013 - 09:44

גם אני תוקע נודים חופשי ואף אחד לא מתרגש מזה.

למה?! ריבונו של עולם! לממממממממממהההההההההה?!?!

I'm rubber - your'e glue

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים