בנות גוטיות - BG U&ME - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

- - - - -

בנות גוטיות

• Please log in to reply
31 replies to this topic

#1 אורח - פעם

אורח - פעם
  • אורחים

פורסם 12/03/2010 - 11:11

מה דעתכם על הבנות מהסוג הזה? בדרך כלל הן מאופרות די בכבדות, הגוון של הבגדים שלהן כהה עד שחור, דכאוניות, רגישות, בדר"כ רזות או מתאמצות להיות רזות, אוהבות גראס, אין מצב שאין להן לפחות קעקוע אחד, מוצצות טוב יותר יחסית לשאר בנות מינן, אינטליגנטיות מאד ושומעות מוסיקה כמו Libach, Death in June, Sisters of Mercy ועוד. פעם מאד אהבתי את הסוג הזה אבל כיום הוא דוחה אותי - כל זה נראה לי לא אמיתי (למרות שהן חושבות שהן הכי מיוחדות בכל בעולם...).

#2 אורח - תיירת מזדמנת

אורח - תיירת מזדמנת
  • אורחים

פורסם 12/03/2010 - 11:29

מה דעתכם על הבנות מהסוג הזה? בדרך כלל הן מאופרות די בכבדות, הגוון של הבגדים שלהן כהה עד שחור, דכאוניות, רגישות, בדר"כ רזות או מתאמצות להיות רזות, אוהבות גראס, אין מצב שאין להן לפחות קעקוע אחד, מוצצות טוב יותר יחסית לשאר בנות מינן, אינטליגנטיות מאד ושומעות מוסיקה כמו Libach, Death in June, Sisters of Mercy ועוד. פעם מאד אהבתי את הסוג הזה אבל כיום הוא דוחה אותי - כל זה נראה לי לא אמיתי (למרות שהן חושבות שהן הכי מיוחדות בכל בעולם...).

בנות גותיות בנות יותר מ 17 וחצי?

אני מכירה רק אחת כזו

לגבי אמיתי או לא אמיתי - כל אחד ומה שמתאים לו

יכול להיות שהיום אתה פשוט נמשך לסוג אחר שלנשים - אם יש דבר כזה סוג של נשים :)

#3 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 12/03/2010 - 13:21

הסולנית של Epica :מרייר:
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#4 אורח - Nessus

אורח - Nessus
  • אורחים

פורסם 12/03/2010 - 14:07

עוד מעט, כשתסיים תיכון, תראה איך הן יוצאות מזה.

הסולנית של Epica :מרייר:

hell yeah :וי:

#5 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 12/03/2010 - 20:47

שתבינו על מה הריור :מרייר:

ובלי קשר, יש לה קול מדהים :)
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#6 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 12/03/2010 - 21:06

Damn!!

הג'ינג'ית הזאת לוהטת!
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#7 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 12/03/2010 - 21:37

Damn!!

הג'ינג'ית הזאת לוהטת!

:כן:
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#8 Benny

Benny

כסף

• רשומים+
  • 1174 הודעות:

פורסם 12/03/2010 - 22:05

מה דעתכם על הבנות מהסוג הזה? :וי:, בדרך כלל הן מאופרות די בכבדות לא תמיד, לפעמים זה מתחיל ונגמר באיי ליינר, הגוון של הבגדים שלהן כהה עד שחור , דכאוניות גוטי שונה מדכאוני, אפל נראה לי יותר מתאים, רגישות, בדר"כ רזות או מתאמצות להיות רזות מה פתאום, אוהבות גראס גם כל שאר האנשים, אין מצב שאין להן לפחות קעקוע אחד ,יש מצב, מוצצות טוב לא יודע, עשית מדגם?? יותר יחסית לשאר בנות מינן, אינטליגנטיות מאד ושומעות מוסיקה כמו Libach, Death in June, Sisters of Mercy ועוד. פעם מאד אהבתי את הסוג הזה אבל כיום הוא דוחה אותי - כל זה נראה לי לא אמיתי (למרות שהן חושבות שהן הכי מיוחדות בכל בעולם...) חלאס עם האמיתי הזה .

את מי שאתה מתאר זה יותר הסטיגמה על הבנות האלו, לרוב זה יותר בנות שזה הסגנון חיים שלהן כמו רוקרים או סטלנים ועוד מיליוני סגנונות חיים, וגם לרוב זה נגמר אחרי הצבא
לפעמים לא... אבל זה נכון לכל סגנון חיים -לאט לאט עם הגיל הופכים להיות יותר מיינסטרימים
ולאלו שממשיכות עם זה, מדובר בבנות מאוזנות שכיף להיות איתן בקשר או בידידות.... את מי שאתה מתאר, גם אותי זה היה דוחה

לרוב אני לגמריי בעד גוטיות
דמיון חשוב יותר מידע : כי הידע מוגבל אך הדימיון חובק עולם

#9 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 13/03/2010 - 00:28

א. אחד השירים האדירים.
ב. אחח, איזה קול סקסי.
ג. היא שווה בטירוף אבל ממש לא הייתי משייכת אותה לסטייל הגותי (לפחות לא בקליפ הזה)

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#10 Mr.Fear

Mr.Fear

ברונזה

• רשומים+
  • 954 הודעות:

פורסם 13/03/2010 - 00:52

אני מוצא בה חן מסוים.
תמונה מצורפת
BDS וגם M בפאשיזם נלחם.
BDS זאת השיטה,תנו לי משחקי שליטה.

#11 אורח - Nessus

אורח - Nessus
  • אורחים

פורסם 13/03/2010 - 03:13

א. אחד השירים האדירים.
ב. אחח, איזה קול סקסי.
ג. היא שווה בטירוף אבל ממש לא הייתי משייכת אותה לסטייל הגותי (לפחות לא בקליפ הזה)

הם הופיעו בארץ פעמיים. הייתי בהופעה הראשונה רק, אבל מחוך עור שחור בהחלט שם אותה באיזור הסטייל הזה.

#12 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 13/03/2010 - 03:28

בנות גותיות בנות יותר מ 17 וחצי?

אני מכירה רק אחת כזו

http://www.youtube.c...h?v=OYV5lVEw5Hk

לגבי אמיתי או לא אמיתי - כל אחד ומה שמתאים לו

יכול להיות שהיום אתה פשוט נמשך לסוג אחר שלנשים - אם יש דבר כזה סוג של נשים :)

שכחת את אבריל לאווין??

#13 Benny

Benny

כסף

• רשומים+
  • 1174 הודעות:

פורסם 13/03/2010 - 03:36

שכחת את אבריל לאווין??

אבריל לאווין לא גוטית
דמיון חשוב יותר מידע : כי הידע מוגבל אך הדימיון חובק עולם

#14 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 13/03/2010 - 09:42

אני מכיר מישהי בת 21+ שהיא די אינטליגנטית, ומשתייכת באופן ברור לתת-קבוצה מסויימת (לא גותית, זה לא העיקר). היא גם תמיד די נדחפת באגרסיביות פאסיבית למרכז העניינים.
טיב האופי שלה, האינטליגנציה ואפילו העדפות מוזיקליות לא יכולים לפצות את העובדה שאדם כזה תמיד יקרין לעברי מעין ריקנות מסויימת. כאילו אומר "אין לי יכולת להרשים באמת על ידי העולם הפנימי שלי, אז הנה אני אמשוך תשומת לב בעזרת בגדים צעקניים".

אולי גם אני לא כזה אותנטי, אבל לפחות אני טוב בלזייף אדם פשוט.

#15 אורח - שה תמים

אורח - שה תמים
  • אורחים

פורסם 13/03/2010 - 10:57

אני מכיר מישהי בת 21+ שהיא די אינטליגנטית, ומשתייכת באופן ברור לתת-קבוצה מסויימת (לא גותית, זה לא העיקר). היא גם תמיד די נדחפת באגרסיביות פאסיבית למרכז העניינים.
טיב האופי שלה, האינטליגנציה ואפילו העדפות מוזיקליות לא יכולים לפצות את העובדה שאדם כזה תמיד יקרין לעברי מעין ריקנות מסויימת. כאילו אומר "אין לי יכולת להרשים באמת על ידי העולם הפנימי שלי, אז הנה אני אמשוך תשומת לב בעזרת בגדים צעקניים".

אולי גם אני לא כזה אותנטי, אבל לפחות אני טוב בלזייף אדם פשוט.

ארגנטנאים בדרך כלל נדחפים באגרסיביות למרכז העניינים. יש להם פה ג'ורה אבל זה לא העניין.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים