מעבר לתוכן

- - - - -

האם הגודל כן קובע ועד כמה?

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 אורח - מתוסכל

אורח - מתוסכל
  • אורחים

פורסם 12/09/2010 - 14:33

יכול להיות ששאלו את זה כבר לפני, ויכול להיות שזה ישעשע כמה אנשים, אבל אני מבקש לענות לעניין עד כמה שזה אפשרי.

אני בן 24 מתחיל שנה שניה באוניבריטה. עד כה שכבתי סך הכל עם 2 בחורות - אחת בגיל 17 שהייתה הראשונה שלי, והשניה היא חברה שלי לשעבר שיצאתי איתה במשך 5 שנים, ונפרדנו לפני כמה חודשים.

אז אתם שואלים מה הבעיה - הבעיה היא שהכלי שלי למטה הוא די צנוע, נושק ל12 ס"מ סך הכל.
אז עם הבחורה הראשונה ששכבתי לא הייתה בעיה כי לשנינו זאת הייתה הפעם הראשונה, ושנינו היינו שיכורים כלוט (חתיכת דרך רומנטית לפעם ראשונה), ואילו חברה שלי לשעבר היא בחורה רזה ו"צרה" שם למטה, אז מבחינתה הגודל הזה בהחלט הספיק, וגם אצלה אני הייתי הראשון שהיא שכבה איתו.

אחרי שנפרדנו התחלתי לצאת לבד ועם חברים למסיבות, לאינשטיין פה ועוד, ויצא לי להכיר מספר בחורות, חלקן התחילו איתי, אבל ברגע שזה התקדם למקום אינטימי די התרחקתי בגלל החשש מפני ה"פאדיחה" ואי היכולת לספק אותן (קרה לי אפילו מקרה שבו הכרתי מישהי במסיבה ומשם העניינים זרמו והיא הציעה לי לעלות אליה הביתה, אבל התחמקתי באיזה תירוץ מונפץ).

אז אני יודע שזה לא רק הכלי אלא זה גם הידיים, המגע ועוד ועוד, אבל השאלה שלי בסופו של דבר האם זין בגודל של כ12 ס"מ יכול לספק בחורה בכוחות עצמו (בהנחה ויודעים מה לעשות איתו)?

אם יש כאן בחורות שיכולות לחוות דעה מנסיון אישי ולספר עד כמה זה היה מפריע להן (או לחילופין גברים שותפים לגורל) זה מאוד יעזור.

תודה לכם.

#2 שורטהייר

שורטהייר

ברונזה

• רשומים+
  • 685 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 16:01

יכול להיות ששאלו את זה כבר לפני, ויכול להיות שזה ישעשע כמה אנשים, אבל אני מבקש לענות לעניין עד כמה שזה אפשרי.

אני בן 24 מתחיל שנה שניה באוניבריטה. עד כה שכבתי סך הכל עם 2 בחורות - אחת בגיל 17 שהייתה הראשונה שלי, והשניה היא חברה שלי לשעבר שיצאתי איתה במשך 5 שנים, ונפרדנו לפני כמה חודשים.

אז אתם שואלים מה הבעיה - הבעיה היא שהכלי שלי למטה הוא די צנוע, נושק ל12 ס"מ סך הכל.
אז עם הבחורה הראשונה ששכבתי לא הייתה בעיה כי לשנינו זאת הייתה הפעם הראשונה, ושנינו היינו שיכורים כלוט (חתיכת דרך רומנטית לפעם ראשונה), ואילו חברה שלי לשעבר היא בחורה רזה ו"צרה" שם למטה, אז מבחינתה הגודל הזה בהחלט הספיק, וגם אצלה אני הייתי הראשון שהיא שכבה איתו.

אחרי שנפרדנו התחלתי לצאת לבד ועם חברים למסיבות, לאינשטיין פה ועוד, ויצא לי להכיר מספר בחורות, חלקן התחילו איתי, אבל ברגע שזה התקדם למקום אינטימי די התרחקתי בגלל החשש מפני ה"פאדיחה" ואי היכולת לספק אותן (קרה לי אפילו מקרה שבו הכרתי מישהי במסיבה ומשם העניינים זרמו והיא הציעה לי לעלות אליה הביתה, אבל התחמקתי באיזה תירוץ מונפץ).

אז אני יודע שזה לא רק הכלי אלא זה גם הידיים, המגע ועוד ועוד, אבל השאלה שלי בסופו של דבר האם זין בגודל של כ12 ס"מ יכול לספק בחורה בכוחות עצמו (בהנחה ויודעים מה לעשות איתו)?

אם יש כאן בחורות שיכולות לחוות דעה מנסיון אישי ולספר עד כמה זה היה מפריע להן (או לחילופין גברים שותפים לגורל) זה מאוד יעזור.

תודה לכם.

שלום מתוסכל :)

לפני שאני עונה לך, כאישה, בכנות האופיינית לי, על השאלה הרשה לי להציג בפניך את הבעיה הגדולה שלך והיא לא!!!!! הגודל אלא
"אבל ברגע שזה התקדם למקום אינטימי די התרחקתי בגלל החשש מפני ה"פאדיחה" ואי היכולת לספק אותן"
לא משנה מה הגודל שלך חוסר ביטחון והקשבה הוא הטרןאוף הכי גדול שיש. אתה יכול להסתובב עם נבוט בין הרגליים אבל אם אתה חסר ביטחון ועסוק בחוסר ביטחון שלך ואם אתה לא מקשיב אז הנבוט הופך בוטן. ואתה יכול להסתובב עם בוטן וחששות הגדולים פי מאה מהבוטן שלך והם אלו שהכי יביאו לכך שהבחורה שלך לא תסופק.
ועכשו האמת:
יש בנות שזה חשוב להן. לי למשל זה חשוב. אבל אין מצב שאני אסיים קשר או לא אמשיך סטוץ עם מישהו שקשוב אלי ונעים לי איתו בגלל הגודל. מקסימום אני אתבעס. וזאת אכן בעאסה. 12 ס"מ יכול לספק חלק מהנשים, בעיקר לאור העובדה שרק מעטות מאוד מאוד גומרות מצואר הרחם (כן, זה אפשרי, כן, זה נהדר, כן צריך גדול בשביל זה) ומעט גומרות בכלל מהנרתיק. חוץ מזה שגם העובי רלוונטי.

אני חושבת שאתה צריך לצאת ולזיין. :) דע לך שמעט מאוד נשים תאמרנה לך את האמת בנוגע לגודל שלך והן תשקרנה בלי להנד עפעף לרוב אבל אם אתה מצידך תוך כדי משקיע מה שאתה יכול ויודע - תבורך והיא תרגיש ותעריך את זה.
ויהיו הרבה בנות. הרבה מאוד שיגידו בכנות שזה לא משנה להן. מכל חברותי אני היחידה שנותנת איזושהי חשיבות לגודל אז הנה לך מדגם לא מייצג :) תהנה. באמת שיהיה בסדר. באמת

אם יש יופי, בהכרח שיהיה כיעור:
אם יש נכון, בהכרח שתהיה טעות.
חכמה ובורות משלימים זה את זה,
אשליה ופקחון כרוכים זה בזה.
זוהי אמת עתיקה, אל תדמה כי נתגלתה לא מכבר.
"אני רוצה את זה, אני רוצה את ההוא"
אינו אלא שגיון.
אגלה לך סוד - "הכל חולף"
(שירת הזן של רייקן)

#3 Lance-allot

Lance-allot

כסף

• רשומים+
  • 6779 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 16:01

אבל השאלה שלי בסופו של דבר האם זין בגודל של כ12 ס"מ יכול לספק בחורה בכוחות עצמו (בהנחה ויודעים מה לעשות איתו)?

השאלה שלך מפגרת (אל תעלב).

"בכוחות עצמו" - לא ! גם זין של 18 ס"מ לא עושה שום דבר לבד.

"בהנחה ויודעים מה לעשות איתו", אם מניחים שלדעת מה לעשות איתו כולל לדעת לשתף ידיים ושאר חלקי גוף מתאימים - אז בהחלט כן.

ואחרון חביב - זה תלוי בבחורה - יש כאלו שיפריע להן (בעיקר כאלו שהן רחבות באופן טבעי) ויש כאלו שלא. חלק וחלק.

הכי חשוב זה שלא תירתע ממגע בגלל זה. אם אתה יודע מה לעשות בכללי, אז מצבך כבר יותר טוב משל הרבה גברים אחרים בלי שום קשר לגודל הזין שלהם.

#4 מנורה

מנורה

ברונזה

• רשומים+
  • 978 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 16:20

אני בניגוד למנהגי קצת אצחק עליך.
גם אם הסיכוי לספק בחורה עם זין קטן הוא נמוך, הסיכוי לספק בחורה בלי להגיע איתה "למקומות אינטימיים" הוא אפילו קטן יותר.
(כמו שאמרו הבעיה היא בין האוזניים ולא בין הרגליים)
ובגישה אחרת,
מה איכפת לך אם תספק אותה בסקס בפעם הראשונה (ועוד בסטוץ)?
מקסימום היא תתבעס. (שמועות אומרות שגם בנים עם זין קטן גומרים בחדירה)

למרות ש 12 סמ זה לא בהכרח קטן, תלוי מאיפה אתה מודד.

#5 אורח - oronis

אורח - oronis
  • אורחים

פורסם 12/09/2010 - 16:37

אני אענה לך את התשובה המדעית:

פיזית זה לא משפיע, הגודל של איבר המין הגברי התפתח מעבר לצורך הפיזי האמיתי. כדי לעבר אישה מספיק איבר מין באורך 7-8 ס"מ אם אני לא טועה (יכול להיות אפילו 6).
ככה שהתשובה לשאלתך היא - כן. אלא אם כן בא לך להתפרע על הכליה שלה או משהו אין בעיה לספק אישה עם איבר מין באורך 12 ס"מ. יש גם מספר לא מועט של בחורות שלא גומרות מחדירה בכלל ואני לא מניח שיש לך אצבעות באורך של 30 ס"מ?

למה הוא התפתח עם השנים לגודלו הממוצע הנוכחי? פה כבר הבעיה האמיתית שלך טמונה. יש בנות שזה יפריע להן, יש בנות שלא. מה איכפת לך באמת?
אם זה סטוץ אז סביר להניח שלא תראה אותה שוב (עד למסיבת בית הבאה כי אחרי הכל מדובר בב"ש ולא בתל-אביב) ככה שאני עם מנורה בהקשר הזה.

#6 אורח - fUme

אורח - fUme
  • אורחים

פורסם 12/09/2010 - 17:12

"בכוחות עצמו" - לא ! גם זין של 18 ס"מ לא עושה שום דבר לבד.

Posted Image לגזור ולשמור!!

ועכשיו ברצינות - מעבר למה שנכתב כבר, ישנן תנוחות בהן הנרתיק "מתקצר" והחדירה עמוקה יותר - כך שגם 12 סמ' יכול להגיע לצוואר הרחם.

כמו כן, ישנן נשים עם רחם אחורי למשל - שאיבר ארוך יכול להכאיב להן באזור צוואר הרחם. ככה שזה באמת תלוי במבנה של האישה ובהעדפות שלה.
יהיו בטח כאלו שיתבאסו על זה - אבל יהיו גם כאלו שיהיו מאוד מרוצות (בייחוד אם תדע לתפעל אותו) Posted Image

#7 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 17:59

ואני חשבתי שכבר ראיתי את כל סוגי השרשורים...
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#8 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 18:23

יאללה עזוב שטויות. לך תזיין, מי שמתאים לה הזין שלך - סבבה. מי שלא, דפדף אותה.
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#9 gadik6

gadik6

כסף

• רשומים+
  • 1140 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 18:56

תודה לכם.

אלו שהגיבו לפני אמרו הרבה דברים חכמים שאפשר לסכם במשפט אחד - "תפסיק לדאוג ולך תחיה את החיים".

אבל אני אוסיף עוד משהו - בחיים שלא כמו בסרטים הוליוודיים לא כל סטוץ או סקס מזדמן נגמר בבחורה צורחת שלאחר מכן מתנשפת בכבדות אחרי שהיא ראתה כוכבים.
גם אם מישהי תתאכזב, תאמין לי שאתה לא תהיה הראשון ש"מאכזב", וככה זה בחיים, אי אפשר לרצות את כולן.

ויותר מזה, עדיף לך "לאכזב" מישהי שהיא רק סטוץ מאשר להגיע חסר נסיון/בטחון לקשר הרציני הבא.

#10 בחורה

בחורה

ברונזה

• רשומים+
  • 612 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 20:11

מה איכפת לך אם תספק אותה בסקס בפעם הראשונה (ועוד בסטוץ)?
מקסימום היא תתבעס. (שמועות אומרות שגם בנים עם זין קטן גומרים בחדירה)

אם זה סטוץ אז סביר להניח שלא תראה אותה שוב (עד למסיבת בית הבאה כי אחרי הכל מדובר בב"ש ולא בתל-אביב) ככה שאני עם מנורה בהקשר הזה.

ויותר מזה, עדיף לך "לאכזב" מישהי שהיא רק סטוץ מאשר להגיע חסר נסיון/בטחון לקשר הרציני הבא.

גישה מטופשת...מעבר לזה שהוא לא ירוויח כלום מזה- ייצא לו מוניטין שלילי (עיר קטנה כבר אמרנו?) והוא יפספס הזדמנות ללמוד, הגישה הזאת גם מעידה על היחס של בנאדם לסקס עם אישה באופן כללי- גבר מיני שאוהב לעשות סקס אוהב להתענג על ולענג את הגוף של הפרטנרית שלו, בין אם היא מזדמנת או קבועה.

#11 מנורה

מנורה

ברונזה

• רשומים+
  • 978 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 20:25

גישה מטופשת...מעבר לזה שהוא לא ירוויח כלום מזה- ייצא לו מוניטין שלילי (עיר קטנה כבר אמרנו?) והוא יפספס הזדמנות ללמוד, הגישה הזאת גם מעידה על היחס של בנאדם לסקס עם אישה באופן כללי- גבר מיני שאוהב לעשות סקס אוהב להתענג על ולענג את הגוף של הפרטנרית שלו, בין אם היא מזדמנת או קבועה.

על מה את מדברת? ראית מה הוא כתב?
הוא כתב שהוא כל כך נלחץ מבחורות שהוא לא רוצה להיות איתן בחדר סגור.

זה לא שאני בעד הגישה הזאת כאורח חיים, אבל לפעמים כדי לקבל פרופורציות היא מושלמת.
הוא ירוויח ביטחון עצמי,
לדעתי היום הוא מפספס אפילו יותר הזדמנויות ללמוד.
ואם לדעתך מהתיאור שלו של המצב היום הוא בדרך להיות "גבר מיני שאוהב לעשות סקס אוהב להתענג על ולענג את הגוף של הפרטנרית שלו"?

#12 בחורה

בחורה

ברונזה

• רשומים+
  • 612 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 20:35

על מה את מדברת? ראית מה הוא כתב?
הוא כתב שהוא כל כך נלחץ מבחורות שהוא לא רוצה להיות איתן בחדר סגור.

זה לא שאני בעד הגישה הזאת כאורח חיים, אבל לפעמים כדי לקבל פרופורציות היא מושלמת.
הוא ירוויח ביטחון עצמי,
לדעתי היום הוא מפספס אפילו יותר הזדמנויות ללמוד.
ואם לדעתך מהתיאור שלו של המצב היום הוא בדרך להיות "גבר מיני שאוהב לעשות סקס אוהב להתענג על ולענג את הגוף של הפרטנרית שלו"?

לא. אבל לבוא בגישה של "את סטוץ אז מבחינתי את חור כוס ותו ולא" גם לא תוביל אותו לשם.

ואיך בדיוק הוא ירוויח ביטחון עצמי? ממבטן הלא מסופק של החרמניות שהתאכזבו?

אין ספק שהוא צריך לאמץ גישה של לצאת החוצה ולהתנסות, ולוותר על חוסר הביטחון, אבל זה ממש לא חייב לבוא יד ביד עם התעלמות מהנאתן של הפרטנריות שלו.

#13 aurora

aurora

ג'ינג'ית אמיתית

• רשומים+
  • 7503 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 20:57

Posted Image לגזור ולשמור!!

ועכשיו ברצינות - מעבר למה שנכתב כבר, ישנן תנוחות בהן הנרתיק "מתקצר" והחדירה עמוקה יותר - כך שגם 12 סמ' יכול להגיע לצוואר הרחם.

כמו כן, ישנן נשים עם רחם אחורי למשל - שאיבר ארוך יכול להכאיב להן באזור צוואר הרחם. ככה שזה באמת תלוי במבנה של האישה ובהעדפות שלה.

וואלה... כל יום לומדים משהו חדש.
תן לי סיבה להאמין שהעצב יש לו סוף

#14 free radical

free radical

רובין הוד

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 12023 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 21:00

לא. אבל לבוא בגישה של "את סטוץ אז מבחינתי את חור כוס ותו ולא" גם לא תוביל אותו לשם.

ואיך בדיוק הוא ירוויח ביטחון עצמי? ממבטן הלא מסופק של החרמניות שהתאכזבו?

אין ספק שהוא צריך לאמץ גישה של לצאת החוצה ולהתנסות, ולוותר על חוסר הביטחון, אבל זה ממש לא חייב לבוא יד ביד עם התעלמות מהנאתן של הפרטנריות שלו.

אף אחד לא אמר את זה, לא דיברו על לא להשקיע או משהו כזה, אבל גודל זה דבר שנולדים איתו ואין הרבה מה לעשות לגבי זה.
שיעשה מה שהוא יכול, אם מה שיש לו לא מספיק למישהי שתלך להזדיין (עם מישהו אחר). נכון, עיר קטנה, אבל מה עדיף, לא לזיין בכלל עד שתחקרת בצורה סמויה מישהי ואתה בטוח שאין לה שום בעיה עם גודל?
תמונה מצורפת
שלטון החוק

תמונה מצורפת

BECAUSE IT'S ALWAYS TITS SEASON

[url="http://forum.bgu.co....showforum=346"][size="3"]הפורום הציוני[/size][/url], כי עוֹד לֹא אָבְדָה תִּקְוָתֵנוּ

[size="4"]

ח... חפ... חפר... חפרן מדופלם

[/size]

name='אורח/ת' post='1628988' date='14/12/07 , 12:22']לא. כל עוד אין לך בעיה עם ערבי אקראי, ואתה מוכן לגור בשכנות אליו, לבלות איתו בפאב השכונתי ולקיים איתו כל אינטראקציה רגילה בין בני אדם, ואתה תפסול אותו רק אם תדע שהוא שונא אותך ורוצה בחורבן מדינתך. במקרה כזה - הכל סבבה איתך, אני מעניק לך בזאת את עיטור יפי הנפש.[/quote]

חיילים אלמונים הננו, בלי מדים,
וסביבנו אימה וצלמות.
כולנו גויסנו לכל החיים:
משורה משחרר רק המוות.

בימים אדומים של פרעות ודמים,
בלילות השחורים של יאוש,
בערים בכפרים את דגלנו נרים
ועליו: הגנה וכיבוש.

I just want you all to notice me and people to see
that somewhere deep down, there's a decent human being in me
It just can't be found, so the reason you've been seeing this me
is cause this is me now, the recent dude who's being this mean

EMINEM

#15 hefetzsh באזרחות

hefetzsh באזרחות

ברונזה

• רשומים+
  • 960 הודעות:

פורסם 12/09/2010 - 23:08

תודה לכם.

עדיף 12, 13 זה מספר עם מזל רע.
קחי את הקרשים שלך יא בת זונה,את לא עושה איתנו ל"ג בעומר

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים