מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

כמה זמן מוכנים לחכות עד שהבחורה תפתח את הרגליים ?

• Please log in to reply
92 replies to this topic

#1 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 12:58

שאלה,
נניח ואתם יוצאים עם מישהי, כמה דייטים/פגישות וכו' מוכנים לחכות לפני תחתכו ממנה עד שהיא תפתח את הרגליים (או "תספק את הסחורה") ?

Champions Train Losers Complain

#2 Sroiz

Sroiz

Nasnat

• מנהלי פורום
  • 3964 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 13:06

זה תלוי ומשתנה בין בחורה לבחורה..
יש כאלו שיאלצו אותך לחכות חודש וזה יהיה שווה את זה (גם מבחינת המין וגם כי בזמן הזה אתה יכול להקשר רגשית)
ויש כאלו שתוך פגישה אחת כבר יזרמו...

אני לא חושב שזה מה שאמור להגיד לך מה טיב הקשר שיהיה...
אני אישית מאמין שצריך להמתין כשלושה שבועות עד חודש ולבסס קשר נורמלי לפני שקופצים למיטה...
אבל תמיד הייתי בחורה בקטע הזה :)

#3 Oronis

Oronis

Money is better than poverty, if only for financial reasons

• רשומים+
  • 2196 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 13:34

סרויז הוא לא שאל כמה זמן בחורה תחזיק אותך, הוא שאל כמה זמן אתה מוכן לחכות במידה וכן.

למרות שלא ענית לו על השאלה סיפקת את התשובה - תלוי ומשתנה.
Never underestimate the power of stupid people in large groups

#4 אורח - מוסטאקי

אורח - מוסטאקי
  • אורחים

פורסם 01/03/2012 - 13:43

שאלה,
נניח ואתם יוצאים עם מישהי, כמה דייטים/פגישות וכו' מוכנים לחכות לפני תחתכו ממנה עד שהיא תפתח את הרגליים (או "תספק את הסחורה") ?

היות ואני רק מניח שאתה יוצא עם מישהי, ועוד מישהי בעלת חזה C, אז עליך לפעול כך:
הכפל בשלוש את מספר הימים שבהם התאפקת לא להביא ביד מול כוכבת הפורנו האהובה עליך,
וחלק את התוצאה בשתיים. אם מתקבלת תשובה לא שלמה, עגל כלפי מעלה. התוצאה היא מספר
המפגשים שבהן מקובל שלא לפתוח רגליים.
לדוגמא: התאפקת (אני מדבר אלייך, כי אני לא מתאפק. יש לי מישהי שפותחת לי רגליים, תודה על ההתעניינות) במשך ארבעה ימים. הכפל בשלוש: 12. חלק בשתיים: 6. מותר לך אם כך לא לקבל במשך 6 פגישות.

#5 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 13:47

שאלה,

אתה רומז על הסיבה שזרקת את התורנית?

תמונה מצורפת

#6 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 13:58

אתה רומז על הסיבה שזרקת את התורנית?

לא :)

אבל זה לא קשור, זה סתם לדעת בלי קשר.

#7 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 14:01

לא :)

אבל זה לא קשור, זה סתם לדעת בלי קשר.

מבחינתי חודש בערך זה מקסימום לפני שאני חופר לה על זה בהנחת מפגש דו או תלת שבועי...
קרה לי פעם ואחרי שחפרתי לה על זה היא העיפה אותי קיבינימאט בטענה שאני רק מחפש X. (זה מה שקורה כשאני חורג מהרגלי ויוצא עם פולניה צברית).

תמונה מצורפת

#8 Elegant...And Dying

Elegant...And Dying

Survival Of The Fittest

• רשומים+
  • 11474 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 15:11

מבחינתי חודש בערך זה מקסימום לפני שאני חופר לה על זה בהנחת מפגש דו או תלת שבועי...
קרה לי פעם ואחרי שחפרתי לה על זה היא העיפה אותי קיבינימאט בטענה שאני רק מחפש X. (זה מה שקורה כשאני חורג מהרגלי ויוצא עם פולניה צברית).

חודש להיות עם מישהי ולא לקבל סקס זה באמת מוגזם! :(

#9 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 15:51

חודש להיות עם מישהי ולא לקבל סקס זה באמת מוגזם! :(

כן.. אבל כנראה צריך לדעת איך להסביר להן את זה..
אני אמרתי לה משהו כמו:
"תגידי.. אני לא רגיל שאינטימיות של קשר מתקדמת כל כך לאט.. את די חריגה בעניין".
ציפיתי למשהו כמו 'כן.. יש לי בעיה/אני פחדנית/אני בתולה.. וואטאבר'..
אבל קיבלתי "כאפה" במקום.. <_<

תמונה מצורפת

#10 מדענית הרוח

מדענית הרוח

מנהלת פורום בובי ז"ל

• רשומים+
  • 3434 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 15:56

כן.. אבל כנראה צריך לדעת איך להסביר להן את זה..
אני אמרתי לה משהו כמו:
"תגידי.. אני לא רגיל שאינטימיות של קשר מתקדמת כל כך לאט.. את די חריגה בעניין".
ציפיתי למשהו כמו 'כן.. יש לי בעיה/אני פחדנית/אני בתולה.. וואטאבר'..
אבל קיבלתי "כאפה" במקום.. <_<

:lol:
חייבים כבר לעשות סיטקום על חייך.
*המציגה אינה מדענית

#11 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 16:09

:lol:

אם היה לי שקל על כל פעם שאמרו לי את זה...

(כנראה יכולתי למלא ליטר דלק..) :הממ:

תמונה מצורפת

#12 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 16:22

פגישה שלישית או רביעית, בהנחת מרווחים סבירים זה מה שאני מוכן לתת.
אני לא רואה סיבה שנוסיף להיפגש בפעם החמישית, שבה כבר הכרותינו מעמיקה באופן יחסי, בלי שקיימנו יחסי מין.
אם חיפשתי בת זוג לשיחה גרידא או מישהי שיודעת להקשיב לסיפוריי אני יכול לקפוץ לבקר את אמא שלי, ליפול על אחותי או סתם להטריד ידידה.
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#13 §jhony

§jhony

כסף

• מנהלי פורום
  • 1645 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 16:26

תמונה מצורפת

רעיון מעולה, אני רק חושב שאפשר להכניס גם את אלגנט לסיטקום הזה, יקראו לו Triumph & Dying, זה יהיה סיפור על שני שותפים, שגרים באותה דירה, ועל המצבים המשעשעים שיקרו להם ביחד
דוגמא לפרק פיילוט:
טריומף חוזר הביתה ומגלה שאלגנט הפך את הבית לאתר צילום לסרט פורנו, (כמובן, בתנאי שהוא יוכל לככב בו) למרבה הצער מסתבר שכל ה"שחקניות" הן בעלות מידת חזה C בלבד!
אלגנט מאיים לפרק את כל העסק אבל בסוף מתרצה ומתפשר על סצינה עם שתי בחורות ביחד (אם אין דאבל D אז גם דאבל C תופס)
בינתיים טריומף מנסה להתרכז בשיחה עם הבחורה איתה הוא יוצא כבר חודש ועוד לא עשה איתה סקס, כשהיא שואלת מה כל הרעש הזה בחוץ הוא מספר לה את האמת שמצלמים אצלו סרט פורנו
בדיוק באותו רגע ביאנקה נכנסת לחדר ומתחילה לקפוץ עליו, טריומף צועק "ביאנקה! תפסיקי לקפוץ עלי רגע", הבחורה בטוחה שביאנקה זאת עוד אחת מכוכבות הפורנו שנמצאות אצלו בדירה ומנתקת בזעם
טריומף הולך למטבח מדוכא ומחליט להטביע את צערו בקבנוס, בדיוק כשהוא מסיים לאכול אותו אלגנט נכנס למטבח מבסוט ומספר לו על כל החוויות, במיוחד על התושיה שהוא גילה כשהבמאי גילה שחסר לו דילדו ואלגנט הביא במקומו קבנוס מהמקרר
טריומף מפחד לשאול אם הוא החזיר את הקבנוס ה"משומש" בחזרה למקרר, אז במקום זה הוא הולך לדבר עם אחת הבחורות שמופיעות בסרט. מסתבר שקוראים לה אולגה, והיא הייתה פעם גבר ג'ינג'י שעיר במיוחד שעבר ניתוח מין.
אני יכול להמשיך עם זה עוד, אבל בדיוק סיימתי לקמפל, אם הפיילוט יתפוס אולי נכתוב עונה שלמה...

#14 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 16:31

רעיון מעולה, אני רק חושב שאפשר להכניס גם את אלגנט לסיטקום הזה, יקראו לו Triumph & Dying, זה יהיה סיפור על שני שותפים, שגרים באותה דירה, ועל המצבים המשעשעים שיקרו להם ביחד
דוגמא לפרק פיילוט:
טריומף חוזר הביתה ומגלה שאלגנט הפך את הבית לאתר צילום לסרט פורנו, (כמובן, בתנאי שהוא יוכל לככב בו) למרבה הצער מסתבר שכל ה"שחקניות" הן בעלות מידת חזה C בלבד!
אלגנט מאיים לפרק את כל העסק אבל בסוף מתרצה ומתפשר על סצינה עם שתי בחורות ביחד (אם אין דאבל D אז גם דאבל C תופס)
בינתיים טריומף מנסה להתרכז בשיחה עם הבחורה איתה הוא יוצא כבר חודש ועוד לא עשה איתה סקס, כשהיא שואלת מה כל הרעש הזה בחוץ הוא מספר לה את האמת שמצלמים אצלו סרט פורנו
בדיוק באותו רגע ביאנקה נכנסת לחדר ומתחילה לקפוץ עליו, טריומף צועק "ביאנקה! תפסיקי לקפוץ עלי רגע", הבחורה בטוחה שביאנקה זאת עוד אחת מכוכבות הפורנו שנמצאות אצלו בדירה ומנתקת בזעם
טריומף הולך למטבח מדוכא ומחליט להטביע את צערו בקבנוס, בדיוק כשהוא מסיים לאכול אותו אלגנט נכנס למטבח מבסוט ומספר לו על כל החוויות, במיוחד על התושיה שהוא גילה כשהבמאי גילה שחסר לו דילדו ואלגנט הביא במקומו קבנוס מהמקרר
טריומף מפחד לשאול אם הוא החזיר את הקבנוס ה"משומש" בחזרה למקרר, אז במקום זה הוא הולך לדבר עם אחת הבחורות שמופיעות בסרט. מסתבר שקוראים לה אולגה, והיא הייתה פעם גבר ג'ינג'י שעיר במיוחד שעבר ניתוח מין.
אני יכול להמשיך עם זה עוד, אבל בדיוק סיימתי לקמפל, אם הפיילוט יתפוס אולי נכתוב עונה שלמה...

:מתגלגל:
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#15 מדענית הרוח

מדענית הרוח

מנהלת פורום בובי ז"ל

• רשומים+
  • 3434 הודעות:

פורסם 01/03/2012 - 16:34

דוגמא לפרק פיילוט:

:מתגלגל: :מתגלגל: !
אז אני התסריטאית הראשית ואתה הבמאי? (סטורי מפיק, אימדי ניצב וכו')
*המציגה אינה מדענית

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים