נפרדתי ממנה כי אני מטומטם - BG U&ME - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

- - - - -

נפרדתי ממנה כי אני מטומטם

• Please log in to reply
46 replies to this topic

#1 אורח - טמבל

אורח - טמבל
  • אורחים

פורסם 05/03/2012 - 18:31

את מתחתנת.

חודשים שלא שמעתי ממך, כמעט שנה. אני מבין עד כמה הייתי מטומטם, מה אני מפסיד. אני מוכן לבוא ולהתחנן שתקבלי אותי בחזרה, אני מברר קצת מה קורה איתך עכשיו, ומגלה שאת מתחתנת.

ואיך לא? איך יכולתי לחשוב שבחורה מדהימה כמוך תשב ותחכה לי לנצח?

וחיכית. אני יודע שחיכית. הרי לא היית כמו כולם. לא שיחקת את המשחק הזה שכולנו המטומטמים משחקים כל הזמן. אני קמתי והלכתי ואת הודעת לי שאת מחכה שאחזור. התחננת, בכית, כתבת לי מכתבים. ואני השחצן, כל מה שזה עשה לי זה ללטף לי את האגו, אני כל כך מתבייש להודות בזה אבל זה הוריד לי ממך. וגם אמרתי לך את זה. אבל את היית בשלך, אמיתית, אוהבת אותי כמו שאף אחת לא אהבה וגם לא תאהב אותי בעתיד. ואז פתאום כבר לא שמעתי ממך יותר. בטיפשותי קצת הוקל לי בזמנו לחשוב שאת ממשיכה הלאה. אני יודע שאני כנראה אמצא מישהי אחרת, אני אפילו אוהב אותה והיא תאהב אותי. יש לי ניסיון, כבר הייתי בהרבה קשרים ארוכים ורציניים. אני יודע איך כל זה עובד.

אבל אני יודע שאף אחת לא תהיה כמוך. קיבלתי אותך ילדה, פייה קטנה ושברירית, מיוחדת ורגישה ויפה וחכמה ומדהימה, היית הילדה שלי והאישה שלי. תמימה ומתוקה. היית שם בשבילי, דחפת אותי, תמכת בי. כמה אהבתי אותך, את החיוך שלך. כמה אהבת אותי, אפילו לא הבנתי למה.

ואז קמתי והלכתי, שברתי אותך לרסיסים פייה שלי. כאב לי עלייך, ריחמתי עלייך, אבל החופש קרץ לי. איזו שטות עשיתי. איך פחדתי מכל האהבה שהייתה לך אליי ועכשיו אני מת לקבל אותה בחזרה. מת לתת לך הכל ולעשות אותך מאושרת כמו שהתחננת אליי שאעשה. אני מודה שאני בוכה קצת כשאני נזכר איך העזתי לפגוע בך ככה. אין לך מושג כמה אני כועס על עצמי.

ועכשיו, מאוחר לי מדי? הוא כבר נותן לך את זה, את האושר שכל כך רצית? את אוהבת אותו כמו שאהבת אותי? הוא אוהב אותך כמו שמגיע לך? את זוכרת אותי בכלל? חושבת עליי לפעמים? כנראה שאני לעולם לא אדע...

מוקדש לך אהבת חיי ופיספוס חיי. אם הייתי אמיץ כמוך הייתי שולח לך את זה. אני לא.

#2 אורח - עצובה וזה העציב יותר

אורח - עצובה וזה העציב יותר
  • אורחים

פורסם 05/03/2012 - 19:52

אתה... אני חושבת, שכדי שתגיד לה. גם אם היא תגיד לך שזה לא חשוב. זה נראה לי חשוב להגיד. בשביל ההרגשה שלך. גם אם מתישהו כל זה כבר לא ישנה כלום. זה עושה טוב- לבטא. לחבר במציאות את מה שעובר עלינו מבפנים.

נראה לי שזה יכול להקל, יותר מזה- אם לא תנסה אז אולי כלום גם לא יקרה, והסימן שאלה הזה- "מה יכל להיות, כמה טוב יכל להיות לי איתה" לא ממש יעלם.
אם זה מפחד שאתה לא אומר- אז תפתח את הלב שלך כלפי עצמך- ותרשה לעצמך לספר לה מה אתה מרגיש ורוצה.

#3 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 05/03/2012 - 19:59

גם ממני נפרדו...
ואני עדיין מחכה, כנראה שאין למה לחכות :(

#4 אורח - המבין

אורח - המבין
  • אורחים

פורסם 05/03/2012 - 20:16

שמע אחי, גם לי זה קרה, כמעט אותו הסיפור. גם אני הבנתי מאוחר מדי כמה יצאתי דפוק.
אני מצטער שאני לא מעודד אותך פה אבל תדע שכמה שהזמן עובר, ההרגשה לא משתפרת. זה תמיד נשאר איתך הפספוס הזה.
לפחות אצלי זה ככה.

מקווה לפחות שכל המטומטמים לעתיד שקוראים את זה ילמדו ממטומטמים כמונו את הלקח.

#5 אורח - רנין

אורח - רנין
  • אורחים

פורסם 05/03/2012 - 21:56

גם אני במצב כזה. אני במקומה של הבחורה שלך . עשיתי כל מה שהיא עשתה, בדיוק איך שרשמת. אבל בסוף הוא וויתר. הוא לא רוצה!
אומנם הוא לא עזב אותי, אני עזבתי כי פשוט הושפלתי מאיך שהוא פשוט רוצה להיות הכל חוץ מחבר שלי, ולא לדבר על משהו רציני!
כנראה שגם לו קורץ החופש או שכנראה אין לי את הפוטנציאל להיות בחירת ליבו!
מה שעצוב מאיך שאני מכירה אותי, אני יודעת בוודאות שיום אחד הוא ירגיש בדיוק מה שאתה מרגיש עכשיו. ולצערו, אני לא אהיה שם!

אי אפשר לחכות לנצח ואי אפשר להציע את כל החום והאהבה שבעולם ופשוט לא רואים אותך ממטר, ובסוף אחרי ששרפו לך את הלב
פשוט קמו משינתם ומצפים שנחזור! אי אפשר לקבל אותם בחזרה!

#6 אורח - גיל

אורח - גיל
  • אורחים

פורסם 06/03/2012 - 21:27

עצוב.

יש קשרים של פעם בחיים, יש אנשים שבאים לחיים שלנו ללמד אותנו דברים על עצמנו, משנים אותנו ומעצבים מעט את האישיות שלנו. אלו גם האנשים שהכי קשה לשכוח.

לרובנו היה מישהו או מישהי שחרטו את עצמם עמוק בלב ולמרות המחשבות והגעגוע, השכל יודע שהם לעולם לא יחזרו ...

אין לי מילים מנחמות חוץ מזה שהזמן יעשה לך כבר משהו

וגם אם תישאר תחושת פספוס היא תיטשטש עם העומס של החיים כי הם ממשיכים וממשיכים

לא נותר אלא לאחל לך שתהיה מאושר

#7 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 06/03/2012 - 22:35

הדבר הכי אגואיסטי ושפל שאתה יכול לעשות זה לשלוח לה את זה. אהבה חזקה כמו שתיארת לא נעלמת לגמרי, עדיין יש לה פצע בלב וכן, היא עדיין חושבת עלייך. גם אם היא עם מישהו אחר. ממה שאתה מתאר היא לא צריכה ליטופים לאגו והמכתב שלך, אם יישלח, רק יפתח את הפצע ויגרום לה לתהות, להטיל ספק, לכאוב את כל הסיפור מחדש. בינינו, מה המטרה של מישהו לפתוח את כל זה מחדש? אתה רוצה לבדוק שהיא עדיין איפשהו קצת שלך? להקל על המצפון שלך? מתוך דחף מזוכיסטי לראות אותה עם החבר החדש? תעשה טובה, בישלת דייסה ותאכל אותה לבד. אין לך מושג מה היא עברה בשביל להתגבר עליך ולהגיע לאיזושהו איזון עם עצמה. המכתב שלך עלול להרוס את כל מה שהיא בנתה.

#8 אורח - עצובה וזה העציב יותר

• אורחים

פורסם 06/03/2012 - 23:26

מכל הידוע לי - חיים רק פעם אחת. רצוי לנצל אותם לחוות דברים טובים כמו- אהבה משמעותית.

יש כמה דברים שלדעתי כדי שתעשה כדי שרשימת "לא הספקתי" שלך תתקצר לפני שאתה מת
לאהוב
לשמוח
להעריך
להוקיר תודה
ליהנות ממה שיש
ועוד כמה

אחד מהם זה לא להשאיר פצעים כאלו שיהפכו לצלקות- נכון עכשיו אתה מבואס על זה אולי, אז זה נשמע חסר טעם וסיכוי לעשות משהו- זה יהפוך להיות חסר טעם וסיכוי מתישהו. לא עכשיו דרלינג. יש מספיק סרטי קיטש אמריקאיים שהיית אמור להפנים כדי לקלוט שזו ממש לא כזו דרמה (איום הגרעין או עצם קיום השואה או אלימות בחברה - זה קשה, לא ענייני אהבה וכאביה)
הכי גרוע- זה יבלבל אותה. סימן שהיה לה על מה להתבלבל....הכי גרוע 2 - זה לא יזיז לה, סימן שאו שאתה מנסה אחרת להגיע ללב שלה, או שאתה מחליט לעבור הלאה.

בסך הכל- אם עד כה לא באמת שמת עליה
וזו השאלה הכי הכי הכי הכי חשובה פה- אתה בטוח שבאמת רצית?
לדעתי- אם כככה אתה מרגיש- אז התשובה מורכבת מכן וגם מלא- ויש לי כמה דברים שונים להגיד על זה- אם תרצה. וגם- אולי כדי שתלמד להשתמש ברגשי אשם שיתכן ועולים כדי לזהות ולפתח מודעות ורגישות בנוגע למה אתה רוצה וטוב לך ומה חסר לך ומה אתה מעדיף בחיים.
תזהה מה גרם לך להתנהג ככה- מה אתה רוצה שימשך לאפיין אותך כאדם במערכות יחסים ומה אתה רוצה כבר לשנות- אולי אתה פשוט משתנה, ומודעות עצמית תעזור לך להגיע ללב של עצמך- ומשם הדרך להרבה מקומות טובים, וקשרים מאושרים היא כל כך קצרה יותר :)

מקווה באמת שאולי עזרתי איכשהו

אישית - אני קצת שרוטה על עניין האהבה (על ביטוייה השונים) חייבת לנצח- ודיי טובה בלהתמודד עם מבוכים בתחום ולנוע בהם כדי לממש את זה. המתנה הכי גדולה- זה עצם זה שאני זוכה לחוות הרבה אהבה איפה שאחרים מכבים ת'אור ממזמן. לשיקולך מה לבחור :)

#9 אורח - עצובה וזה העציב יותר

• אורחים

פורסם 06/03/2012 - 23:37

אה, ודרך אגב- כן זה לגמרי אגואיסטי לדבר איתה על זה.
אבל אם מה שתיארת אפילו חצי נכון- אז...אין מילים, זה עבריינות על החוק הפנימי של הנפש לשתוק את זה ככה. להכניס את עצמך לכלא. וזה חוסר כבוד כלפי האהבה שהיתה או יש לה כלפייך. דברים צריכים להתממש- ויש לה יכולת לבחור- זה לא שאתה מחכה שבעלה יהיה במילואים כדי לסמם אותה...
הכי מפחיד זה לתת קפיצה למים עמוקים בחושך כשאתה לא יודע מה יש בקרקעית- אבל בטח לא תמות מזה במקרה המתואר.
נראה לי שאם אשה אהבה אותך ככה- דווקא זה רגע מעולה להעלות דבר כזה לפני החתונה- אולי זה יעשה לה טוב- להגיד לך כן או להגיד לך לא או להגיד מה שתגיד.

מי שרוצה להמשיך להיות מנומס, לעמוד בצדף לעשות קולות של שטיח, לא לומר מה טוב לו מה הוא רוצה- יש מצב שהכל יבוא לו לבד ובקלות
נראה לי....שמרגע שלמדנו לדבר- זו אופציה נוחה ובטוחה יותר לנסות ליצור קשר בין בני אדם.

פשוט תפסיק לפחד
בסוף מתים- וזה לא משנה השטויות האלה, תמצא בכל מקרה דרך לאהוב ולהיות מאושר. אותה אחרת את עצמך ת'עולם, חאלס עם הפחדים האלו. אני לא אומרת תזנק בלי לקלוט מה אתה עושה- אבל תבין שעצם זה שאתה יודע להעריך משהו כזה, וחווה חרטה כלשהי- זה כבר אומר המון

#10 אורח - אבנר

אורח - אבנר
  • אורחים

פורסם 10/03/2012 - 02:40

השרשור הזה מזכיר לי קליפ שראיתי אתמול.... עצוב

#11 אורח - קארמה

אורח - קארמה
  • אורחים

פורסם 10/03/2012 - 16:22

אני ממש מצטערת בשבילך אבל מה לעשות, פעם אתה פה ופעם אתה שם, די מגיע לך.
עזבת אותה כי החופש קרץ לך? הרי היה ברור לך שהחופש הזה יהיה זמני ושתמשיך לחפש בחורה מתישהו, וכנראה שדי מהר. אין מצב שחשבת להיות חופשי ולבד לתמיד. אני אישית לא מאמינה לאף אחד שאומר שהוא מעדיף להיות לבד כל החיים.
מילא לבד לתקופה מסויימת אבל לא לתמיד.
ובשביל התקופה הזאת, נראה שלא היה איכפת לך לרמוס מישהי שנשמעת באמת מדהימה ושנתנה לך כל כך הרבה, ושבאמת היתה אמיתית איתך.
מישהי שכיבדה אותך ושהיית מספיק חשוב לה גם אחרי שזרקת אותה, במקום לכעוס ולנסות להוציא לך את העיניים עם בחורים אחרים כדי שתקנא ולהראות שהכל איתה בסדר. עובדה שעד עכשיו לא ידעת עליה כלום.
יש לך מושג מה עבר עליה? כמה היא ניסתה להחזיר את האמון שלה באנשים אחרי זה? הבנאדם הכי חשוב לה פשוט קם והלך ובגלל סיבה באמת מטומטמת, במקום לשבת ולדבר ולנסות לפתור את הבעיות שיש לו כמו בנאדם בוגר.
מעניין אותי באמת לדעת אם ניסית לדבר איתה, אבל לדבר באמת, על מה שזה לא יהיה שגרם לך פשוט לקום וללכת כמו שאמרת שעשית.

תפסיקו כבר ללכת ולשבור לבבות ככה סתם באדישות כל הזמן. כמה אפשר?

#12 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 10/03/2012 - 17:07

תפסיקו כבר ללכת ולשבור לבבות ככה סתם באדישות כל הזמן. כמה אפשר?

גיברת קארמה, תפסיקי לפנות אל חצי מאוכלוסיית העולם באופן קולקטיבי על סמך וידויו של אדם יחיד שאפילו הוא מעיד על עצמו שהוא מטומטם או שהמזל שלך ינוע בין דחייה קולקטיבית מכל גבר שתפגשי אי פעם לבין דחייה על סמך דברים שנשים אחרים עשו וכעת מושלכים עלייך.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#13 אורח - קארמה

אורח - קארמה
  • אורחים

פורסם 10/03/2012 - 18:03

גיברת קארמה, תפסיקי לפנות אל חצי מאוכלוסיית העולם באופן קולקטיבי על סמך וידויו של אדם יחיד שאפילו הוא מעיד על עצמו שהוא מטומטם.
או שהמזל שלך ינוע בין דחייה קולקטיבית מכל גבר שתפגשי אי פעם לבין דחייה על סמך דברים שנשים אחרים עשו וכעת מושלכים עלייך.

צודק, לא הסברתי את עצמי נכון, הפנייה שלי היתה מכוונת למטומטמים ורק אליהם.
אני חושבת שיש הרבה סיבות מוצדקות למה להיפרד ממישהו, מה לעשות שלא כולם מתאימים ולפעמים לא מגלים את זה בהתחלה.
אני פשוט לא חושבת ש"החופש קרץ לי" זו סיבה מוצדקת. ראיתי ולצערי גם אישית חוויתי מספיק מהנפשות החופשיות האלו, ובסוף כמעט כולם ניסו לחזור על ארבע. בד"כ כשכבר היה מאוחר מדי.

#14 אורח - קארמה

אורח - קארמה
  • אורחים

פורסם 10/03/2012 - 18:05

ורק שלא יהיה ספק שב"מטומטמים" הכוונה גם למטומטמות.

#15 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 10/03/2012 - 20:42

צודק, לא הסברתי את עצמי נכון, הפנייה שלי היתה מכוונת למטומטמים ורק אליהם.
אני חושבת שיש הרבה סיבות מוצדקות למה להיפרד ממישהו, מה לעשות שלא כולם מתאימים ולפעמים לא מגלים את זה בהתחלה.
אני פשוט לא חושבת ש"החופש קרץ לי" זו סיבה מוצדקת. ראיתי ולצערי גם אישית חוויתי מספיק מהנפשות החופשיות האלו, ובסוף כמעט כולם ניסו לחזור על ארבע. בד"כ כשכבר היה מאוחר מדי.

זה לגמרי נכון. בין היתר הערך שלה בעיניו נקבע ביחס ישיר לכאב שהוא חש כשהיא עוזבת. פה הוא עזב אותה, מסיבה איזוטרית. גברים כאלה מרגישים גיבורים עד שהם מבינים שהם איבדו, חושבים שיעמדו בשבילם בתור ושיש להם עוד המון אופציות. ובכן, אישה לא יכולה לחכות לנצח ולהיות על סטנד-ביי בזמן שאתה מממש את החופש המדומיין שלך.

ולפותח השרשור- כן, מאוחר מדי. את ההשלכות תסגור עם עצמך, תוכל רק ללמוד מכך לעתיד. השאלות שהצבת- האם הוא אוהב אותך כמוני וכו'? הן מזלזלות, אתה לא יודע מה קורה ביניהם. אתה באמת חושב שאתה הדבר הכי טוב שקרה לה אחרי מה שהעברת אותה? היא מתחתנת עם אהוב לבה, לא סתם היא התחייבה לו לתמיד.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים