קל להבין, קשה ליישם - BG U&ME - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

- - - - -

קל להבין, קשה ליישם

• Please log in to reply
8 replies to this topic

#1 אורח - מתוסכלת

אורח - מתוסכלת
  • אורחים

פורסם 10/12/2013 - 02:03

נכון שאומרים שבחורות תמיד ירצו את הבחורים הלא מתאימים והמתוסבכים?

אז תפסתי את עצמי ברגע הנכון, בדיוק בשלב שאני מתחילה להמציא תכנית ל"איך אני אתקן אותו".

הבעיה... אני מודעת לזה עכשיו - ועדיין חושבת עליו. כבר שבוע שלם. לא מתקשרת, לא מסמסת, לא כלום... אבל עדיין... חושבת עליו... וקופצת מכל טלפון...

אז איך מיישמים את זה?? הרי "לא לקדם את זה" זה לא "לרדת מזה".

אני לא חושבת שאני מבקשת ייעוץ, כי העצה "פשוט שכחי ממנו" לא תעזור...

זה סתם הצילו כזה...

< מרגישה כמו בת 16

#2 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 10/12/2013 - 02:26

נכון שאומרים שבחורות תמיד ירצו את הבחורים הלא מתאימים והמתוסבכים?

אז תפסתי את עצמי ברגע הנכון, בדיוק בשלב שאני מתחילה להמציא תכנית ל"איך אני אתקן אותו".

הבעיה... אני מודעת לזה עכשיו - ועדיין חושבת עליו. כבר שבוע שלם. לא מתקשרת, לא מסמסת, לא כלום... אבל עדיין... חושבת עליו... וקופצת מכל טלפון...

אז איך מיישמים את זה?? הרי "לא לקדם את זה" זה לא "לרדת מזה".

אני לא חושבת שאני מבקשת ייעוץ, כי העצה "פשוט שכחי ממנו" לא תעזור...

זה סתם הצילו כזה...

< מרגישה כמו בת 16

אף אחד לא אומר את זה. זו רציונליזציה שפיתחת לטובת התסבוך האישי שלך.

עד כאן כאפת המציאות ועכשיו לדעתי האישית: 

נפלת על מישהו רגיל לחלוטין שפשוט לא מעוניין בך למשהו רציני, או לחילופין על שחקן (שעדיין לא מעוניין בך למשהו רציני).

ייעוץ? בטח לא "לשכוח ממנו" :huh: איזו מין עצה זו בכלל...

המשיכי בחייך ובינתיים תתאפסי על עצמך. אם וכאשר הוא ייצור קשר, תיזמי שיחת תיאום ציפיות בה תבהירי לו את תובנותייך מהזמן שעבר בו, כאמור, התאפסת על עצמך. או במילים אחרות, תגשי לנושא ברגישות ותבונה נשית. כלומר תוותרי על כל נסיון "לתקן" אותו (מה שזה לא אומר) ובמקום זאת תבחרי למרר לו את החיים.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#3 אורח - מתוסכלת

אורח - מתוסכלת
  • אורחים

פורסם 11/12/2013 - 00:02

זה נחמד שאתה לא מוכן להודות בעובדה שיש גברים מתוסבכים...

ואפילו חמוד שאתה לא יודע מה הכוונה ב"לתקן אותו"...

חלקכם מקולקלים, חביבי.

להבין את זה בזמן - זו מעלה גדולה.

#4 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 11/12/2013 - 00:27

זה נחמד שאתה לא מוכן להודות בעובדה שיש גברים מתוסבכים...

זה לא מה שאמרתי.

ואפילו חמוד שאתה לא יודע מה הכוונה ב"לתקן אותו"...

חמוד תקראי לאבא שלך.

חלקכם מקולקלים, חביבי.

להבין את זה בזמן - זו מעלה גדולה.

סבבה. ענית לעצמך. לא שזה משנה משהו ממה שכתבתי קודם וחוסר ההבנה המתנשא אותו הפגנת בהודעה זו רק מחזק את דבריי.

עד מתי הודעות צפויות מראש של אורחים :sadwalk:

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#5 אורח - מתוסכלת

אורח - מתוסכלת
  • אורחים

פורסם 11/12/2013 - 02:35

חס וחלילה, חס ושלום!
שלא ישתמע לשנייה אחת אפילו!

שקראתי לך חמוד

:גרוע:

ואם מבחינתך העובדה שאתה רשום ואני לא זה איכשהו משהו לטובתך - זכית לעוד :גרוע:

ולעניינינו - ברור שהמשכתי לי ואני מתעסקת בעניינים שבשגרה, זה לא שכל השבוע אני במיטה טוחנת גלידות בלי להתקלח וכו', זה סתם מתסכל ליפול על בנאדם מתוסבך (אני מתארת לעצמי שליפול על בחורה מתוסבכת זה אפילו יותר מחורבן) ולדעת שזה לא מתקדם פשוט כי עדיף לי לא לקדם את זה.

בנוגע ל"לתקן אותו" - בוא אני אגלה לך סוד. כל בחורה, אבל כל בחורה! שאי פעם יצאת איתה ליותר מ 3 דייטים, או שבילית איתה מספיק זמן כדי שהיא תוכל סופסוף להכיר את שגרת היומיום שלך - זיהתה בך משהו כלשהו שהיא תכננה בראש איך לשנות. אם אתה שפוי - אז זה בטח הסתכם במה שאתה מבשל או איך שאתה מסדר את הארון, ואם אתה מקולקל אמיתי - היא כבר עברה לתכנן את איך שהיא תתקן לך את החיים. אני נפלתי על מקרה מהסוג השני, ופשוט הרמתי ידיים. אף אחד לא יכול להגיד שזה נעים לוותר, וזה כל מה שזה - התמודדות עם הוויתור.

כבר אמרתי שאין מה לייעץ ושזו סתם פריקת תסכולים...

#6 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 11/12/2013 - 10:00

חס וחלילה, חס ושלום!
שלא ישתמע לשנייה אחת אפילו!

שקראתי לך חמוד

:גרוע:

ואם מבחינתך העובדה שאתה רשום ואני לא זה איכשהו משהו לטובתך - זכית לעוד :גרוע:

ולעניינינו - ברור שהמשכתי לי ואני מתעסקת בעניינים שבשגרה, זה לא שכל השבוע אני במיטה טוחנת גלידות בלי להתקלח וכו', זה סתם מתסכל ליפול על בנאדם מתוסבך (אני מתארת לעצמי שליפול על בחורה מתוסבכת זה אפילו יותר מחורבן) ולדעת שזה לא מתקדם פשוט כי עדיף לי לא לקדם את זה.

בנוגע ל"לתקן אותו" - בוא אני אגלה לך סוד. כל בחורה, אבל כל בחורה! שאי פעם יצאת איתה ליותר מ 3 דייטים, או שבילית איתה מספיק זמן כדי שהיא תוכל סופסוף להכיר את שגרת היומיום שלך - זיהתה בך משהו כלשהו שהיא תכננה בראש איך לשנות. אם אתה שפוי - אז זה בטח הסתכם במה שאתה מבשל או איך שאתה מסדר את הארון, ואם אתה מקולקל אמיתי - היא כבר עברה לתכנן את איך שהיא תתקן לך את החיים. אני נפלתי על מקרה מהסוג השני, ופשוט הרמתי ידיים. אף אחד לא יכול להגיד שזה נעים לוותר, וזה כל מה שזה - התמודדות עם הוויתור.

כבר אמרתי שאין מה לייעץ ושזו סתם פריקת תסכולים...

אולי. אולי לא. מה שבטוח שזו נקודת מבט נשית טיפוסית המבוססת על רציונליזציה שאת בסדר והעולם דפוק.

כמעט בטוח שהבחור לא רואה את זה ככה. מבחינתו היה לו קטע איתך שנחתך בזמן, קצת אחרי שהספקת להתאבסס עליו וקצת לפני שהספקת לאכול לו את הראש.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#7 אורח - מתוסכלת מ IMDIAZ

אורח - מתוסכלת מ IMDIAZ
  • אורחים

פורסם 11/12/2013 - 12:10

לא ברור לי איך כל פעם אתה מגיע למסקנות הלא קשורות בעליל האלו...

כנראה אתה לא הבנאדם המתאים לשתף אותו, אתה פשוט בטוח שאתה מכיר את המקרה והפרטים משום-מה.

סתם כדי שתקבל טעם - יש קשרים בהם לא הגבר הוא זה ששולט במה שקורה. זה שהוא עדיין בראש שלי לא אומר שהתאבססתי עליו, ובטח ובטח לא שהתחלתי אפילו לאכול לו את הראש. לא כל הבחורות - נקבות. ובינתיים מי שמתנשא פה זה אתה.

#8 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 11/12/2013 - 13:52

לא ברור לי איך כל פעם אתה מגיע למסקנות הלא קשורות בעליל האלו...

כנראה אתה לא הבנאדם המתאים לשתף אותו, אתה פשוט בטוח שאתה מכיר את המקרה והפרטים משום-מה.

סתם כדי שתקבל טעם - יש קשרים בהם לא הגבר הוא זה ששולט במה שקורה. זה שהוא עדיין בראש שלי לא אומר שהתאבססתי עליו, ובטח ובטח לא שהתחלתי אפילו לאכול לו את הראש. לא כל הבחורות - נקבות. ובינתיים מי שמתנשא פה זה אתה.

אלו לא מסקנות, אלו התרשמויות. אי ההבנה שלך וחוסר היכולת שלך לקבל דעות נוספות מחזקים אותן.

גם שאר פרטי המידע שאת מוסיפה לא סותרים ו/או מחזקים אותן, אגב. ואני לא מתנשא יותר ממך...

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#9 אורח - מתבונן מהצד

אורח - מתבונן מהצד
  • אורחים

פורסם 12/12/2013 - 13:21

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים