מעבר לתוכן

יחס מחפיר במעונות ג'

• Please log in to reply
32 replies to this topic

#31 אורח - בוגר

אורח - בוגר
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 21:29

מדהים אותי כול השירשור הזה. לדעתי כול אחד ממכם מגזים,הכי מגזים זה אורח-אורח שמדבר על "גזענות". אני לא תומך באותו סטודנט מתוסכל שמדבר מכעס,אבל היחס של אורח-אורח מזכיר לי סיפור מדהים. סיפרו לי 4 סטודנטים במעונות ד' מזרחי (סיפור לפני 3 שנים). היה בדירה 2 יהודים ו-2 ערבים, יהודי אחד דתי(בשם אוריאל) ויהודי שני חילוני( שמאלני בשם מתן). בנוסף ישבו איתם שני ערבים מהצפון (כול אחד בגדול של הר ). עכשיו הערבים כמו שתמיד אוהבים,מתים על חאפלות. שני הדיירים היהודי נאלצו לסבול את החפלות ההלו כחצי שנה,אוריאל היה נוהג להתלונן אצל אב הבית אבל שום דבר לא נעשה כדי להרגיע את הערבים שיכבדו את שאר הדיירים בבית. אוריאל ביקש ממתן שיעזור לו להגיש תלונה לדיקן,מתן אמר לו שהוא סתם מלהיט את הרוחות וסירב לתת את ידו לדבר. יום אחד שני הערבים חזרו שיכורים ב-2 בלילה לדירה,והרעישו כהרגלם עד 3:30. בסביבות השעה 3:34 אוריאל נמאס לו סופית ואמר לשני הדיירים שאם לא יפסיקו את הרעש הוא מזמין משטרה. שני הערבים לא היססו לדקה ,וזרקו עליו מחבת על העין. אוריאל סגר את עצמו בחדרו וקרא למשטרה. המשטרה הגיעה לאסוף עדויות,מתן שהיה עד לכול המריבה,בהתחלה לא רצה לקחת צד במריבה ובחקירת המשטרה בעת לקיחת העדויות. 2 הערבים העידו שאוריאל שקרן והם לא עשו לו דבר,אוריאל מצידו סיפר את הסיפור שלו והגיש תלונה כנגדם.מתן לעומת זאת העיד כי אוריאל פארנויד ידוע ועשה את זה לעצמו. זה פחות או יותר מדגים לנו את סוג האנשים כמו המגיב למעלה.

#32 אורח - בוגר

אורח - בוגר
  • אורחים

פורסם 24/04/2013 - 21:30

שלום לך גזען אם תרצו מצוי (שממשיך להתייחס אליי כאל משיהו שקשור לסגל המעונות משום מה אבל אין מה לעשות פרנואידיות זה צד חזק אצליכם),

כשאתה רואה ערבי, עוד לפני שאתה יודע את השקפת עולמו אתה רואה בו אויב. מילא. אבל אתה גם תזלזל באינטליגנציה שלו, ובאופן דומה תנהג בכל מעלה אחרת שאתה יכול לשייך לו מימד שלילי בה, למשל היגיינה, מראה, כשרון כזה או אחר...

הגזענות מושרשת בך, ואני כל כך שמח שאתה קשור למתלהמים של אם תרצו- זה מראה לי שבעצם הדיון הזה לא רלוונטי- גזען ישאר גזען, זה מה יש... בתקוה רק שלא ירצח אף אחד בדרך.

בגלל יהודים שאונסים/רוצחים היהודים הם האויב? באותה מידה גם הערבים הם לא האויב שלנו. גזענים אוהבים לעשות הכללות אבל כולנו בני אדם...

אני נוטש את השרשור, כמנהג אם תרצו אתה מוזמן להמשיך להתלהם פה עם הפוליטיקה והגזענות שהכנסת לפורום מעונות משום מה.

מדהים אותי כול השירשור הזה. לדעתי כול אחד ממכם מגזים,הכי מגזים זה אורח-אורח שמדבר על "גזענות". אני לא תומך באותו סטודנט מתוסכל שמדבר מכעס,אבל היחס של אורח-אורח מזכיר לי סיפור מדהים. סיפרו לי 4 סטודנטים במעונות ד' מזרחי (סיפור לפני 3 שנים). היה בדירה 2 יהודים ו-2 ערבים, יהודי אחד דתי(בשם אוריאל) ויהודי שני חילוני( שמאלני בשם מתן). בנוסף ישבו איתם שני ערבים מהצפון (כול אחד בגדול של הר ). עכשיו הערבים כמו שתמיד אוהבים,מתים על חאפלות. שני הדיירים היהודי נאלצו לסבול את החפלות ההלו כחצי שנה,אוריאל היה נוהג להתלונן אצל אב הבית אבל שום דבר לא נעשה כדי להרגיע את הערבים שיכבדו את שאר הדיירים בבית. אוריאל ביקש ממתן שיעזור לו להגיש תלונה לדיקן,מתן אמר לו שהוא סתם מלהיט את הרוחות וסירב לתת את ידו לדבר. יום אחד שני הערבים חזרו שיכורים ב-2 בלילה לדירה,והרעישו כהרגלם עד 3:30. בסביבות השעה 3:34 אוריאל נמאס לו סופית ואמר לשני הדיירים שאם לא יפסיקו את הרעש הוא מזמין משטרה. שני הערבים לא היססו לדקה ,וזרקו עליו מחבת על העין. אוריאל סגר את עצמו בחדרו וקרא למשטרה. המשטרה הגיעה לאסוף עדויות,מתן שהיה עד לכול המריבה,בהתחלה לא רצה לקחת צד במריבה ובחקירת המשטרה בעת לקיחת העדויות. 2 הערבים העידו שאוריאל שקרן והם לא עשו לו דבר,אוריאל מצידו סיפר את הסיפור שלו והגיש תלונה כנגדם.מתן לעומת זאת העיד כי אוריאל פארנויד ידוע ועשה את זה לעצמו. זה פחות או יותר מדגים לנו את סוג האנשים כמו המגיב למעלה.

#33 Guybrush Threepwood

Guybrush Threepwood

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 290 הודעות:

פורסם 25/04/2013 - 13:48

למה כולכם פה אורחים? איך אפשר לדעת מי זה מי? למה אתם לא בוחרים לעצמכם שמות משתמש מגניבים כמו שלי ונרשמים כבר קיבינימט?!

האם העם היהודי לא סבל מספיק?!!!

האם נראה לכם הגיוני שכפר אחרי כפר מובלים כצאן לטבח ב"פלנטה האחרת" בלי לנקוף אצבע?! בלי להרוג גרמני אחד?! אתם חושבים שהאסון הזה יכול היה להתרחש אם היהודים היו נשארים נאמנים לעצמם ונלחמים בגרמנים בכל מחיר?! אינכם רואים שהגרמנים הצליחו לסכסך בין היהודים לבין עצמם בעזרת כיבוד הכיבודים הזה בדמות "ראש היודנראט" ,"זקן היהודים", "ראש הבלוק", "קאפו"?! אתם באמת לא מבחינים בזה?!!

אז תפסיקו כבר את השטויות!

ותירשמו לפורום שיהיה אפשר להבין מי זו אלינה ומי זה סרגיי מג' וסרגיי' מד'.

תודה.

תודה רבה לכם.

תודה לכולכם.

I'm rubber - your'e glue

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים