מעבר לתוכן

זהירות מחברת הובלה העונה לשם "הובלות האחים"

• נושא נעול נושא זה נעול
19 replies to this topic

#1 אורח - ללי

אורח - ללי
  • אורחים

פורסם 09/08/2012 - 14:51

זהירות!!! הובלות האחים מרחוב הבושם 7 בתל אביב, המזכירה ואשת המכירות שלהם עונה לשם איריס, חברה מזעזעת, שרות מתחת לכל ביקורת, הם גם איחרו בשעה וחצי, גם התייחסו לרהיטים ולמוצרים שלי בצורה מחפירה, שברו לי מזוודה, הרסו לי מחשב, התנהגו בצורה מחפירה לאבא שלי, רבו עם כל המשפחה שלי, בקיצור. אל תזמינו!!!!!

#2 אורח - רוית

אורח - רוית
  • אורחים

פורסם 31/08/2012 - 14:01

את מתכוונת ל"מובילי האחים" - גועל נפש של שרות, אני בדיוק כמוך, סבלתי מהם בצורה בלתי רגילה. פשוט חוצפה!

#3 אורח - אורי

אורח - אורי
  • אורחים

פורסם 09/08/2013 - 18:22

חבל שראיתי את המודעה שלכם מאוחר מידי

היזהרו! חברה של נוכלים עשו חיפוש בגוגל. מי שמזמין מהם שם את כספו על קרן הצבי. גונבים ציוד באמצע וסוחטים כסף על מנת לקבל את הציוד בחזרה דופקים את הרהיטים ואין ביטוח ואחריות (בעצם אין עם מי לדבר והם מדברים מגעיל ביותר) - בית משפט לא יעזור כי הם מעוקלים
פשוט להיזהר (לחברה יש ככל הנראה כמה שמות והרבה מאד כתובות וטלפונים תבדקו טוב טוב לפני הזמנה של חברה כלשהי)

תגיות על מנת שנגיע לתוצאות הראשונות של גוגל: מובילי האחים, הובלות האחים, איריס, איריס אלגאוי, תומר, עמוס, מובילי עמוס ובניו, ספיר, אלגזי, אלפא הובלות

#4 אורח - עידו

אורח - עידו
  • אורחים

פורסם 31/10/2013 - 00:10

חברה זוועה עוקצת ספקים צ׳קים חוזרים , מזמינים סחורה ומשלמים עם צקים ללא כיסוי זהירות !!!!!!!!!

למזכירה יש כמה שמות , איריס ,לימור ,
עמוס הוא אסיר משוחרר לא לתת יד לחברה הזאת
חייבים לי כ15000₪ ואין את מי לטבוע הכל מהכל מעוקל

#5 אורח - אנונימית

אורח - אנונימית
  • אורחים

פורסם 31/10/2013 - 22:49

אני לא מאמינה איזה נוכלים רמאים חבל שלא קראתי את התגובות האלה

אני לא אשקוט ולא אנוח עד שאזהיר את כולם מהחבורת שקרנים נוכלים

תזהרו כולםםםם!!!!

#6 אורח - משה

אורח - משה
  • אורחים

פורסם 26/12/2013 - 22:36

זהירות מחברת הובלות מובילי האחים. קרה לי בדיוק את אותו המקרה כמו לאחרים פה, המוביל העמיס את הסחורה, לאחר העמסה בזמן שכל הסחורה על המשאית הוא ביקש את כל הסכום מראש, לא הססכמנו. רצינו להביא לו על החשבון ואז בתום העבודה להביא את ההפרש, הבנאדם לא הסכים. ופשוט ברח. כמו שאתם שומעים. פשוט ברח. הזעקנו משטרה  לאחר שיחה עם המשטרה , הבחור הועיל בטובו לבוא יום למחרת ופרק את כל הציוד, אם היתי רואה את ההודעה הזו, לא היתי בוחר באנשים האלו. להיזהר חברים. הם גם נקראים מובילי אביב.

#7 אורח - תומר

אורח - תומר
  • אורחים

פורסם 09/05/2014 - 14:15

ביום ה׳ 8.5.14 חברת ״מובילי האחים״ עשתה הובלה לבניין צמוד אלי, והמשאית שלהם נסעה לאחור ושברה לי את הפנס האחורי של האוטו.

רק יום למחרת ראיתי שהפנס שבור לגמרי ושכנה סיפרה לי שהיתה עדה למקרה.

היא גם הוסיפה שהמוביל הרים את השברים של הפנס והעיף אותם לצדדים כדי שלא יראו...

דיברתי עם השכנים החדשים וביקשתי את מספר הטלפון של המוביל. .

כשהתקשרתי, ענתה לי בחורה בחשדות רבות ולא שיתפה פעולה !

היא טענה שאין לה את הרישומים וכרגע יום שישי בצהריים, והיא לא במשרד ורק יום ראשון היא תוכל לבדוק אם בכלל הם היו שם. .

כשדרשתי את פרטי הביטוח, בטענה ששכנים ראו את המקרה, היא תקפה אותי ואמרה לי שזה לא הם, ושיש מלא חברות בשם ״מובילי האחים״ 
(״אתה יודע כמה חברות מובילי האחים יש?״) 

אמרתי לה שזה לא חוקי והיא צריכה לתת לי את הפרטים, אם לא אני פונה למשטרה- והבחורה ניתקה לי בפנים! 

- האמת שבדקתי בגוגל , ויש רק חברה אחת כזו !!! 

הם היו צריכים להשאיר לי את פרטי הביטוח שלהם ברגע המקרה - כך הם היו נוהגים אם הם היו אנשים ישרים.

אבל מדובר בנוכלים ואחרי שאני קורא כאן את התגובות, אני מבין עם מי יש לי עסק! 

#8 אורח - גואל

אורח - גואל
  • אורחים

פורסם 27/05/2014 - 12:31

עשיתי הובלה איתם וסגרנו על 1600 ש״ח(לא כולל טיפ) ופתאום הם דרשו באמצע ההובלה 2000 ש״ח אמרתי להם שהם יכולים לחזור הביתה ולאחר צעקות הם המשיכו את ההובלה אבל דרשו 2000 ש"ח בסוף ההובלה (שזה מה שתכננתי ,לפני שראיתי את הרמאות הזו,להביא להם כולל טיפ, כי הם היו 4 עובדים- לכל אחד 100 ש"ח) ללא טיפ ולבסוף לאחר צעקות ואשתי חששה שנלך מכות הבאתי להם 2000 ש"ח ושלום ולא להתראות. אל תתקרבו

#9 אורח - גיל

אורח - גיל
  • אורחים

פורסם 07/07/2014 - 20:41

שלום

חייב לומר שאני לא מצליח להבין את התגובות מטה

בשבוע שעבר עשיתי הובלה עם הובלות האחים.

הובלה לא מורכבת או מסובכת מדי

עמוס הגיע עם צוות של 4 עובדים

השירות היה מצוין, הם הגיעו פחות או יותר בזמן (אולי 10-15 דקות איחור), עשו את העבודה בצורה מקצועית וטובה, קיבלו את הטיפ שנתתי בסוף העבודה (100 ש"ח) עם חיוך רחב ונפרדנו כידידים.

ממליץ עליהם בחום

#10 אורח - אנדרי

אורח - אנדרי
  • אורחים

פורסם 31/08/2014 - 18:52

תבדקו קודם באתרי ביקורות

http://www.midrag.co...י-הובלות-01001/

http://www.pro.co.il/card.asp?b=9074

http://www.sabal.co.il/

#11 אורח - אנונימי

אורח - אנונימי
  • אורחים

פורסם 21/12/2014 - 14:22

חברה מעולה ומקצועית. בשבוע שעבר עברתי דירה והתלבטתי בין כמה חברות הובלה שנתנו הצעות מחיר שונות (בין 1500-2500) , חברת מובילי האחים נתנה את ההצעה האמצעית (1900) .
עמוס הגיע 20 דקות לפני הזמן עם שלושה פועלים ושתינו קפה ביחד עם המון חיוכים.
ההובלה עברה בשלום ואף יותר מזה.
הרהיטים נעטפו בצורה מעולה,מקצועית ויוצאת מן הכלל.
הצוות היה אכפתי אדיב ומאוד זהיר.ואפילו הפתיעו אותי כשמצאו בספה שלי סכום כסף זעיר והחזירו אותו, זה לא היה סכום גדול אבל עצם זה מראה על אמינות וכבוד כלפי העבודה והלקוח.
גם אני לא מבין את פשר התגובות האלו.
ממליץ על החברה בחום ואהבה ואפילו אתן לכל מי שעובר דירה ויפנה אליי את הטלפון שלהם בעיניים עצומות.

#12 אורח - יניב סופר

אורח - יניב סופר
  • אורחים

פורסם 05/07/2015 - 12:28

להיזהר מהמובילים האלה

אני אכלתי הרבה חרא מהם,

מגיעים באותו יום של ההובלה עם כמה מובילים ערבים ודורשים כסף נוסף עבור ההובלה תחת איומים וסחיטה

יש מזכירה בשם הילה ובחור בשם עמוס הם המנהלים הראשיים, מדובר עם עבריינים שישבו בכלא

לברוח מהם.

#13 אורח - Wsmpjjianync

אורח - Wsmpjjianync
  • אורחים

פורסם 27/07/2015 - 12:26

Это было круто .

#14 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 01/08/2015 - 23:12

אני גם נפלתי קורבן גם דרשו ממני יותר ממה שקבענו וגם גנבו ממני תכשיטים בשווי של 7000 ש"ח.

#15 אורח - אנונימי

אורח - אנונימי
  • אורחים

פורסם 02/08/2015 - 00:31

שברו לי חפצים ודרשו ממני יותר משסוכם עם הילה הם חבורה של גנבים שעובדים בתיאום.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים