מעבר לתוכן

- - - - -

סמים פסיכודליים

• Please log in to reply
78 replies to this topic

#31 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 18:24

תגיד לי אתה מקשיב לעצמך גם!?... אתה מדבר כאילו שמדובר בגוף פוליטי...

מדובר בגוף רקוב ומיושן שמצא לנכון להעמיד בראשו, למשך לא פחות מ3 שנים, את ג'ודי ניר-מוזס-שלום, והעובדה הזו לבדה מעידה מה הגוף הזה שווה.

אם נתעמק קצת יותר, הסיבה שאני מזלזל בגוף הזה היא בדיוק העניין שהם לא יודעים להפריד בין קלים, בינוניים וכבדים, ומבחינתם היום אתה לוקח שאכטה ומחר אתה עם מחט בווריד. כשאתה שומע את השטויות שלהם בתור ילד זה מפחיד, כשאתה לומד קצת אתה עשוי לחשוב שכל מה שהם אומרים זה בולשיט.
זה הכלי של גוגל הוא מזיין נהדר

this google tool is fucking great

#32 אייל אשכול

אייל אשכול

כסף

• רשומים+
  • 3111 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 18:48

מדובר בגוף רקוב ומיושן שמצא לנכון להעמיד בראשו, למשך לא פחות מ3 שנים, את ג'ודי ניר-מוזס-שלום, והעובדה הזו לבדה מעידה מה הגוף הזה שווה.

יש בזה משהו ועם זאת הנהלה גרועה לא אומרת בהכרח שאנשי המקצוע שם דמיקולו, ובטח לא כשמדובר על 3 שנים מתוך שנים של פעילות

ומבחינתם היום אתה לוקח שאכטה ומחר אתה עם מחט בווריד. כשאתה שומע את השטויות שלהם בתור ילד זה מפחיד, כשאתה לומד קצת אתה עשוי לחשוב שכל מה שהם אומרים זה בולשיט.

זה ממש לא מה שאמרתי וגם לא תשמע ממני ביקורת כלפי אנשים שבוחרים לעשן פה ושם.
אבל גם על זה לא מדובר פה, מדובר פה בסמים משני תודעה, נרקוטיים כבדים שעשויים לעיתים אחרי שימוש בודד להשאיר אותך שבור נפשית עד קץ ימיך - מה שTHC ממש לא עושה ובטח שלא אחרי שימוש בודד או שניים או אפילו 50, ושגם אם רצית באמת לנסות חד פעמית עדיין אתה עלול עוד 20 שנה כשלא נגעת בכלום כבר 15 ליסוע עם המשפחה שלך באוטו, פתאום בבום לקבל פלשבק, להיתקע בעץ ולהרוג את כולם!

זה שכשאתה גדל מטיפים לך נגד כל סם שאפשר לחשוב עליו וגם על אלכוהול עדיין לא אומר שאם גילית שהגזימו ב-50% מהדברים ששטפו לך את המח בהם כשגדלת אז גם השאר הם חרטע.
ובטח לא הגיוני שהטיעון שלך נגד דברים כאלה חשובים ברמה המדעית/מקצועית יהיה בגלל איזה פוסטמה שקיבלה מינוי פוליטי ובפועל לה היתה לה נגיעה ובטח שלא סמכות לדבר ברמה המקצועית.

אני אגב גם לא טוען שאני מכיר ויודע כל פרט לעומק ברמה מקצועית אבל then again כשאתה יודע מספיק על המסביב זה כבר לא כזה קריטי now is it?
תמונה מצורפת

אתר 'אם תרצו' http://www.imti.org.il/
פורום 'אם תרצו בן גוריון' http://forum.bgu.co....p?showforum=346

תמונה מצורפת

אורי הטרול האנרכיסט מדגים ערכים של לוחם זכויות אדם אמיתי:

ספר את זה למשפחה של רועי קליין, חתיכת רוצח קולקטיביסט מתועב ועלוב נפש.
אתה זה שיצרת את המוות של רועי קליין ושל כל חייל אחר, מעצם זה שאתה קולקטיביסט אלטרואיסט שתומך בגיוס חובה ובהקרבה עצמית.
מי שמעדיף את החיים של אחרים על-פני החיים שלו אינו מעריך את החיים, ולמעשה הוא הבן-אדם הכי שפל ועלוב שאפשר לתאר.

alon2621 מ'שוברים שתיקה' מתחזה לציוני ומוסרי ובמיוחד - לאדם "נאור" כדי לשוות נופך של אמינות להשתלחויות שלו, הדמוניזציה, ההשתקה והניסיון לתייג את מי שלא מסכים עם איתו כ"קיצוני" - אך האמת נחשפת במערומיה!

חבל שסבא וסבתא שלך לא איבדו גם את הזרע שיצר אותך. כי יצאה להם מוטציה. מוטציה ציונית!.

#33 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 21:51

תשמע אייל, אני בטוח שאתה רוצה רק בטובתו של הבחור ואתה דואג לו דאגה כנה, אבל בו זמנית אפשר להבין בבירור שאתה לא באמת יודע על מה אתה מדבר, לא קראת לעומק שום דבר ומילא שלא התנסית אבל גם לא דיברת עם כאלה שכן התנסו.
אין פסיכוזה בלתי הפיכה כתוצאה משימוש חד פעמי, או רב פעמי, או כל יום בבוקר, בLSD. כשאלפרד הופמן גילה את הLSD, הוא לקח בפעם הראשונה את הכמות הקטנה ביותר שהוא חשב שתהיה בעלת אפקט, מסתבר שהכמות הזו גדולה בערך פי 50-100 ממה שטריפ "רגיל" מכיל היום (וכאן גם המקום לציין שאי אפשר לקחת מנת יתר של LSD). ומה אתה יודע, הוא חי בבהירות ובצלילות עד גיל 102. נכון שאי אפשר להוכיח כלום על דוגמה אחת, אבל אין לך ואתה גם לא תמצא דוגמה הפוכה, כי אין כזו. כשהLSD יוצא, הוא יוצא והטריפ נגמר. אם חווית חוויה רעה תוך כדי הטריפ, אתה צריך להתמודד איתה (או לברוח ממנה) וזה נכון לגבי כל חוויה רעה שמתרחשת בחיים.
על הפלאשבקים כבר כתבתי אבל אני אחזור, מדובר באחוז נמוך של משתמשים שבכלל חווה את זה, וגם אז מדובר בחוויה קלילה וקצרה, לא הרבה יותר מזכרון שחולף (ואם תנדוד עם זכרונות בזמן נהיגה במקום להיות מרוכז בדרך, זו גם עלולה להיות בעיה).

#34 אייל אשכול

אייל אשכול

כסף

• רשומים+
  • 3111 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 22:05

תשמע אייל, אני בטוח שאתה רוצה רק בטובתו של הבחור ואתה דואג לו דאגה כנה, אבל בו זמנית אפשר להבין בבירור שאתה לא באמת יודע על מה אתה מדבר, לא קראת לעומק שום דבר ומילא שלא התנסית אבל גם לא דיברת עם כאלה שכן התנסו.
אין פסיכוזה בלתי הפיכה כתוצאה משימוש חד פעמי, או רב פעמי, או כל יום בבוקר, בLSD. כשאלפרד הופמן גילה את הLSD, הוא לקח בפעם הראשונה את הכמות הקטנה ביותר שהוא חשב שתהיה בעלת אפקט, מסתבר שהכמות הזו גדולה בערך פי 50-100 ממה שטריפ "רגיל" מכיל היום (וכאן גם המקום לציין שאי אפשר לקחת מנת יתר של LSD). ומה אתה יודע, הוא חי בבהירות ובצלילות עד גיל 102. נכון שאי אפשר להוכיח כלום על דוגמה אחת, אבל אין לך ואתה גם לא תמצא דוגמה הפוכה, כי אין כזו. כשהLSD יוצא, הוא יוצא והטריפ נגמר. אם חווית חוויה רעה תוך כדי הטריפ, אתה צריך להתמודד איתה (או לברוח ממנה) וזה נכון לגבי כל חוויה רעה שמתרחשת בחיים.
על הפלאשבקים כבר כתבתי אבל אני אחזור, מדובר באחוז נמוך של משתמשים שבכלל חווה את זה, וגם אז מדובר בחוויה קלילה וקצרה, לא הרבה יותר מזכרון שחולף (ואם תנדוד עם זכרונות בזמן נהיגה במקום להיות מרוכז בדרך, זו גם עלולה להיות בעיה).

ברור שזה מדאגה, אין פה קטע של התחסדות. מה שכן חשוב להזכיר זה שהסיכוי שתמצא משהו טהור שלא מעורבבים בו עוד כל מיני הפתעות לא גבוה כן? כך שזה לא ישנה.

קיצר בוא נגיד ככה - מה שאני יודע, בין אם זה אכן מדוייק או לא, סותר את מה שאתה אומר לחלוטין. לעומת זאת אני לא יכול להגיד חד משמעית שאני ספץ אז נשאיר את הויכוח לאחרי שאלמד קצת יותר לעומק את הנושא נראה לי שזה יהיה מעניין בכל מקרה.

יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מעובדות חיות (תרתי משמע) לאנשים שנדפקו מדברים כאלה בצורה בלתי הפיכה, אולי זה לא היה מLSD ספציפית אבל לא חסרים דברים כאלה, פטריות ושות', כימיקלים וכ"ו
יש מחלקות ייעודיות ובתפוסה מלאה למסכנים כאלה בכמה מוסדות בארץ וזאת עובדה, אולי שווה מהצד שלך גם להתעניין איך זה קרה להם אם זה סותר את מה שאתה יודע.
תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

אתה זה שיצרת את המוות של רועי קליין ושל כל חייל אחר, מעצם זה שאתה קולקטיביסט אלטרואיסט שתומך בגיוס חובה ובהקרבה עצמית.
מי שמעדיף את החיים של אחרים על-פני החיים שלו אינו מעריך את החיים, ולמעשה הוא הבן-אדם הכי שפל ועלוב שאפשר לתאר.

alon2621 מ'שוברים שתיקה' מתחזה לציוני ומוסרי ובמיוחד - לאדם "נאור" כדי לשוות נופך של אמינות להשתלחויות שלו, הדמוניזציה, ההשתקה והניסיון לתייג את מי שלא מסכים עם איתו כ"קיצוני" - אך האמת נחשפת במערומיה!

חבל שסבא וסבתא שלך לא איבדו גם את הזרע שיצר אותך. כי יצאה להם מוטציה. מוטציה ציונית!.

#35 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 22:14

ברור שזה מדאגה, אין פה קטע של התחסדות. מה שכן חשוב להזכיר זה שהסיכוי שתמצא משהו טהור שלא מעורבבים בו עוד כל מיני הפתעות לא גבוה כן? כך שזה לא ישנה.

קיצר בוא נגיד ככה - מה שאני יודע, בין אם זה אכן מדוייק או לא, סותר את מה שאתה אומר לחלוטין. לעומת זאת אני לא יכול להגיד חד משמעית שאני ספץ אז נשאיר את הויכוח לאחרי שאלמד קצת יותר לעומק את הנושא נראה לי שזה יהיה מעניין בכל מקרה.

יחד עם זאת אי אפשר להתעלם מעובדות חיות (תרתי משמע) לאנשים שנדפקו מדברים כאלה בצורה בלתי הפיכה, אולי זה לא היה מLSD ספציפית אבל לא חסרים דברים כאלה, פטריות ושות', כימיקלים וכ"ו
יש מחלקות ייעודיות ובתפוסה מלאה למסכנים כאלה בכמה מוסדות בארץ וזאת עובדה, אולי שווה מהצד שלך גם להתעניין איך זה קרה להם אם זה סותר את מה שאתה יודע.

LSD מאוד זול לייצר ככה שאין כאן עניין של לערבב את זה עם אבקות אחרות וזולות כדי לחסוך בעלויות.. (אתה כן צריך להיות כימאי טוב ושיהיה לך ציוד יחסית יקר בשביל זה).
אנשים שנדפקו ערבבו את זה בעצמם עם סמים אחרים (עם אלכוהול, נני, זה ממש מסוכן) וכמו שאמרתי היו בעלתי נטיה גנטית, כלומר עם היסטוריה של מחלות נפש מתועדות במשפחה.

#36 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 22:15

רק רוצה להתעכב על המשפט המודגש.

הכמות שהופמן לקח לראשונה לא הייתה מבוססת על שום בדיקה של השפעת החומר.
הוא בסה"כ ניחש איזו כמות תספיק לו.
דבר שני, אפשר לקחת מנת יתר מכל כימיקל בעולם. גם LSD.

אני לא ניסיתי סמים פסיכודלים ואין לי הרבה מושג בעניין.
אבל אני נגד כל מצב שבו בנאדם מאבד שליטה על התודעה שלו ויוצא מתפקוד נורמלי.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#37 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 22:25

רק רוצה להתעכב על המשפט המודגש.

הכמות שהופמן לקח לראשונה לא הייתה מבוססת על שום בדיקה של השפעת החומר.
הוא בסה"כ ניחש איזו כמות תספיק לו.
דבר שני, אפשר לקחת מנת יתר מכל כימיקל בעולם. גם LSD.

אני לא ניסיתי סמים פסיכודלים ואין לי הרבה מושג בעניין.
אבל אני נגד כל מצב שבו בנאדם מאבד שליטה על התודעה שלו ויוצא מתפקוד נורמלי.

אין אף מקרה מתועד של מנת יתר מLSD, חוץ ממקרה אחד, בו מי שלקח, לקח כמות של פי כמה מאות או אלפים מהטריפ הרגיל, וגם זה היה בערבוב של עוד חומרים כך שלא היה ניתן להוכיח שהLSD הרג אותו.
אולי אם תשתה כמה ליטרים של החומר (טריפ רגיל הוא בערך 100 מיקרו-גרם) תהיה בבעיה, אבל בעקרון אין לחומר רעילות

אגב, מה זאת אומרת שאתה נגד?
מה איכפת לך, אישית, אם מישהו שאתה לא מכיר לוקח חומרים מרחיבי תודעה?
אני יכול להבין למה מדינה עשויה להיות נגד זה, אבל בן אדם פרטי? מה זה עניינך בכלל?

#38 טמבוויל

טמבוויל

בואי בואי

• רשומים+
  • 8884 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 22:35

אין אף מקרה מתועד של מנת יתר מLSD, חוץ ממקרה אחד, בו מי שלקח, לקח כמות של פי כמה מאות או אלפים מהטריפ הרגיל, וגם זה היה בערבוב של עוד חומרים כך שלא היה ניתן להוכיח שהLSD הרג אותו.
אולי אם תשתה כמה ליטרים של החומר (טריפ רגיל הוא בערך 100 מיקרו-גרם) תהיה בבעיה, אבל בעקרון אין לחומר רעילות

אגב, מה זאת אומרת שאתה נגד?
מה איכפת לך, אישית, אם מישהו שאתה לא מכיר לוקח חומרים מרחיבי תודעה?
אני יכול להבין למה מדינה עשויה להיות נגד זה, אבל בן אדם פרטי? מה זה עניינך בכלל?

לפי גיגול קצר, ראיתי שטריפ זה סביב 50-100 מיקרו גרם.
כלומר, כמות של פי 1000 מזה זה עדיין סה"כ 0.1 גרם.
ממש לא ליטרים.
אם תיקח 10 גרם מהחומר, אתה לא תמות?
לכל כימיקל יש סף רעילות. העובדה ששוקלים את החומרים האלו במיקרוגרם, מעידה על רעילותם הרבה.

וזה שאני נגד בא לייצג את הדעה האישית שלי בנושא.
לי לא אכפת מה כל אחד לוקח כל עוד הוא עושה את זה בצורה שלא תגרום נזק לסביבה.
אבל אני נגד סחר בסמים (שוב, נגד - בא לייצג את דעתי), כך שבעקיפין יוצא שכן אכפת לי.
תם עידן המדע ומתחיל עידן הקסם!

#39 Shahar_Levy

Shahar_Levy

בן-חמו המניאק

• מנהלי פורום
  • 8740 הודעות:

פורסם 06/11/2009 - 23:10

לפי גיגול קצר, ראיתי שטריפ זה סביב 50-100 מיקרו גרם.
כלומר, כמות של פי 1000 מזה זה עדיין סה"כ 0.1 גרם.
ממש לא ליטרים.
אם תיקח 10 גרם מהחומר, אתה לא תמות?
לכל כימיקל יש סף רעילות. העובדה ששוקלים את החומרים האלו במיקרוגרם, מעידה על רעילותם הרבה.

וזה שאני נגד בא לייצג את הדעה האישית שלי בנושא.
לי לא אכפת מה כל אחד לוקח כל עוד הוא עושה את זה בצורה שלא תגרום נזק לסביבה.
אבל אני נגד סחר בסמים (שוב, נגד - בא לייצג את דעתי), כך שבעקיפין יוצא שכן אכפת לי.

זה שאין מקרה מתועד של מוות כתוצאה מLSD צריך להגיד לך (ואומר לי) מספיק.
יכול להיות שבאמת ב10 גרם זה יהיה קטלני, אבל איפה לעזאזל תמצא 10 גרם של LSD? אם הLSD שלך נמצא בתוך קוביות סוכר, כנראה שתקבל סוכרת מהר יותר מאשר שתמות ממנת יתר (טוב, אל תתפוס אותי במילה, לא מקבלים סוכרת כל כך מהר, אבל הבנת את הפואנטה).

לגבי הבעד ונגד - ממה שכתבת השתמע שאתה נגד השימוש האישי, לא התופעות החברתיות, שזה כבר דיון אחר.

#40 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 07/11/2009 - 02:21

מההודעות הבודדות בפורום הזה שגורמות לי להצטער שאין במערכת אופציה מובנית ל taglines.

איזה כפרה :)

קודם כל, התיאוריה של חלקיקי סם שלא התפרקו נחשבת מיושנת והיא נזנחה מחוסר ראיות, לפחות עד שיהיה משהו חדש (כרגע המדע לא יודע להסביר את הפלאשבקים).
יותר מזה, מחקר מקיף שקראתי ציין שחלק יחסית קטן של המשתמשים חווה פלאשבקים, בערך 10 אחוז, וחלק קטן מתוך החלק הזה מגדיר אותו כחוויה שלילית באיזשהי צורה (שוב 10 אחוז, מתוך אותם עשרה שהיו קודם). גם אחרים מגדירים את זה כחוויה מעניינת אך חלשה בעצמה ובהיקף שלה באופן משמעותי מהחוויה המקורית, והרבה התייחסו לזה יותר בגדר זיכרון חזק

אני דיברתי עם עשרות חבר'ה שחוו פלאשבקים (בכל זאת, חייתי בתוך הסצינה הזו כמה שנים וחוויתי אותה לעומק) ורק מאחד שמעתי על פלאשבק שלילי. גם אצלו, זה היה רק בגלל שהפלאשבק החזיר אותו לאיזשהו קטע מטריפ רע שהיה לו פעם והוא נכנס לפרנויה שהוא הולך להיתקע בסרט הרע. כמובן שאחרי כמה שניות זה עבר לו והוא נרגע. הייתי אומרת שהתיאור שאתה נותן כאן הוא די מדוייק, גם על סמך ניסיוני האישי.
לגבי ההסבר הפיזיולוגי, אני לא יודעת יותר ממך אבל התיאוריה המיושנת הזאת בהחלט הסבירה למה בכל פעם שרצתי ממש מהר קיבלתי פלאשבק...

לדעתי האישית כל מי שיעזור לך לממש את הטירוף הזה ולפגוע בעצמך הוא פושע, ואם חס וחלילה יקרה לך משהו זה יהיה על הידיים שלו.

לדעתי האישית - אם בנאדם נחוש בדעתו לקפוץ מהגג, מי שנותן לו מצנח הוא צדיק. כמו כן, לדעתי האישית, כל מי שחושב אחרת הוא בור במקרה הטוב ואידיוט במקרה הפחות טוב. תנסה להוריד פרופיל בעניינים שבהם אתה לא מבין כלום ואולי זה יעזור לך להימנע משתי הקטיגוריות האלו.

זה לא באמת משנה...
לפי התגובה האחרונה של הבחור, כל הנסיונות להניא אותו מלקחת LSD רק הגבירו את הרצון שלו לעשות זאת.

לא, הוא פשוט יודע מה הוא רוצה. כן, זה קצת נדיר, אני יודעת. וכן, די ברור שהוא פנה לפורום הלא נכון.

אבל גם על זה לא מדובר פה, מדובר פה בסמים משני תודעה, נרקוטיים כבדים שעשויים לעיתים אחרי שימוש בודד להשאיר אותך שבור נפשית עד קץ ימיך - מה שTHC ממש לא עושה ובטח שלא אחרי שימוש בודד או שניים או אפילו 50, ושגם אם רצית באמת לנסות חד פעמית עדיין אתה עלול עוד 20 שנה כשלא נגעת בכלום כבר 15 ליסוע עם המשפחה שלך באוטו, פתאום בבום לקבל פלשבק, להיתקע בעץ ולהרוג את כולם!

אני אגב גם לא טוען שאני מכיר ויודע כל פרט לעומק ברמה מקצועית אבל then again כשאתה יודע מספיק על המסביב זה כבר לא כזה קריטי now is it?

לגבי המשפט המודגש - עדיף להשתמש במונח "סמים מרחיבי תודעה" ולו רק בגלל הסיבה שאין כאן שינוי בלתי הפיך. נרקוטיים כבדים? כלומר - סמים סמיים כבדים? אסיד מעולם לא הוגדר כ"כ גרוע. אסיד הוא נרקוטי, נכון. הוא לא כבד כי אינו ממכר וגם כי השפעותיו אינן כבדות. פעמים רבות עישנתי דברים "קלים" שגרמו לי לחוסר תיפקוד. תחת השפעת אסיד ניתן לתפקד, בצורה מוגבלת אמנם (אינידיבידואלי לכל אחד) אבל עדיין נותרת רמה מסויימת של תיפקוד.
לגבי המשפט באיטליקס - פלאשבק לא יגרום לי לעשות תאונה. הטענה הזו כבר הועלתה בעבר וניסיתי להסביר אז, אני מבינה שעדיין יש מיתוסים שזקוקים לניפוץ תמונה מצורפת. פלאשבק, כשהוא קורה, אורך שניות ספורות, עוצמתו אינה כעוצמת טריפ מלא והוא אינו מונע ממני להמשיך לתפוס את המציאות העכשווית. היא פשוט יותר, המממ, צבעונית תמונה מצורפת.

לגבי המשפט המודגש- הסיכוי הוא אפסי. אין אסיד טהור בארץ נקודה. המקומות היחידים שיש בהם אסיד טהור זה המעבדות שבהן מייצרים את האסיד (קליפורניה, קנדה ואמסטרדם). משם הוא עובר לידי הדילרים כשהוא כבר "מנופח" מעט בתוספות. רוב התוספות הן דילול נטו, לא "הפתעות" כמו שאתה קורא לזה. דילול ע"י ספידים או אמפטמינים אחרים. רוב הטריפים היום הם בעלי שמות ידועים ואתה יודע מה המקור שלהם ומה האופי של הטריפ הספציפי (התערובות הן קבועות). אם אתה סומך על הדילר שלך, אז אתה יודע מה אתה מקבל עוד לפני שטעמת.
לגבי המשפט באיטליקס- אבל אנחנו מדברים פה על LSD. מה לא ברור כאן? :taz:

LSD מאוד זול לייצר ככה שאין כאן עניין של לערבב את זה עם אבקות אחרות וזולות כדי לחסוך בעלויות.. (אתה כן צריך להיות כימאי טוב ושיהיה לך ציוד יחסית יקר בשביל זה).
אנשים שנדפקו ערבבו את זה בעצמם עם סמים אחרים (עם אלכוהול, נני, זה ממש מסוכן) וכמו שאמרתי היו בעלתי נטיה גנטית, כלומר עם היסטוריה של מחלות נפש מתועדות במשפחה.

שחר, אתה טועה. אסיד הוא תמיד מעורבב. זה לא בהכרח שלילי תמונה מצורפת. מה שכן, הוא לא מסוכן בגלל זה. מה שמסוכן מאוד זה ערבוב עם אלכוהול ומשקאות אנרגיה. זו היום הבעיה של רוב החבר'ה הצעירים. הם לא נוקטים באמצעי זהירות ומתעקשים לערב שמחה בשמחה תמונה מצורפת.

יש הרבה מאוד טריפים ברמת ה-50-70 מיקרו ויש גם כאלה שמגיעים לרמה של 150 מיקרו. אי אפשר להגיד שטריפ רגיל הוא 100 מיקרו. אפשר להגיד שזו העוצמה הממוצעת של טריפ. עם זאת, יש רבים שמעדיפים את הטריפים החזקים יותר ולכן משתמשים בעיקר בהם. כמובן, גם לחלשים יש את היתרונות שלהם. צריך לקחת בחשבון שבטריפ חזק יש בד"כ יותר ממריצים ולכן הם מתאימים למסיבות שבהן החומרים מתפרקים על רחבת הריקודים. טריפים חלשים יותר מתאימים לבמות צ'ילאאוט, מסיבות שנטי וכד'.

#41 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 07/11/2009 - 02:30

שאלה לי:
אני מאוד מעוניין לנסות סמים פסיכודליים LSD או DMT או סלוויה
העניין הוא שמעולם לא לקחתי שום סם, כולל לא גראס, ואני די פוחד מהקטע הבריאותי, לדוגמה שאני אקבל התקף כלשהו או אצטרך עזרה ולא יהיה מי שיעזור לי. אין לי חברים בראש דומה. השאלה האם יש מקומות/אנשים/אירגונים/וואטאבר שמאפשרים להתנסות בחוויה הפסיכודלית בסביבה מבוקרת ובטוחה?

אפשר לסנתז משהו יחסית בטיחותי.בדקתי בגוגל,וזה לא אמור להיות קשה מידי,סה"כ יום עבודה:)

#42 Mrs. Smith

Mrs. Smith

מה בנוגע?

• מנהלי פורום
  • 5869 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 02:41

אפשר לסנתז משהו יחסית בטיחותי.בדקתי בגוגל,וזה לא אמור להיות קשה מידי,סה"כ יום עבודה:)

:lol: מתי מתחילים בסדנא?

הפורום הכי צבעוני ברשת - ללהטבים, מתלבטים ותומכים

When life gives you lemonade, make lemons. Life will be all, like, 'WHAAAT?!'

#43 אורח - מיקה84

אורח - מיקה84
  • אורחים

פורסם 07/11/2009 - 02:43

תמונה מצורפת מתי מתחילים בסדנא?

לפי דרישת הקהל:)
אני באמת צריכה עכברי מעבדה.הקודמים ברחו.תמונה מצורפת

#44 אייל אשכול

אייל אשכול

כסף

• רשומים+
  • 3111 הודעות:

פורסם 07/11/2009 - 03:02

לדעתי האישית - אם בנאדם נחוש בדעתו לקפוץ מהגג, מי שנותן לו מצנח הוא צדיק. כמו כן, לדעתי האישית, כל מי שחושב אחרת הוא בור במקרה הטוב ואידיוט במקרה הפחות טוב. תנסה להוריד פרופיל בעניינים שבהם אתה לא מבין כלום ואולי זה יעזור לך להימנע משתי הקטיגוריות האלו.

בטח שמי שנותן לו מצנח הוא צדיק רק שמי שעוזר לבן אדם הזה פה מבחינתי לא נותן לו מצנח אלא סתם עוזר לו לטפס על המעקה -----------> ולכן פושע

אם את רוצה להתפלסף הייתי מוכן לרדת לרמה של להגדיר נתינת מצנח לבן אדם הזה כ-למצוא דילר שיתן לו אסיד נקי ללא חומרים מסוכנים כמו סטריכנין וכ"ו או לפי מה שאת אומרת "כמה שפחות" אם זה לא קיים בארץ אבל את רק מתיימרת לתת לו מידע שבהחלט יכול להיות לחלוטין לא רלוונטי אל מול החומר שישיג בפועל.

כך שאי הורדת פרופיל מבחינתי במקרה כזה ולדאוג להגיד את מה שאני חושב, לא רק שלא יקרב אותי לצאת בור או אדיוט אלא ימנע ממני להפוך לשותף לפשע שזה מבחינתי להיות פושע באותה רמה.
תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#45 אורח - כפריניה

אורח - כפריניה
  • אורחים

פורסם 07/11/2009 - 11:08

אפשר לסנתז משהו יחסית בטיחותי.בדקתי בגוגל,וזה לא אמור להיות קשה מידי,סה"כ יום עבודהתמונה מצורפת

אני לא מבינה למה את מחכה...

בטח שמי שנותן לו מצנח הוא צדיק רק שמי שעוזר לבן אדם הזה פה מבחינתי לא נותן לו מצנח אלא סתם עוזר לו לטפס על המעקה -----------> ולכן פושע

אם את רוצה להתפלסף הייתי מוכן לרדת לרמה של להגדיר נתינת מצנח לבן אדם הזה כ-למצוא דילר שיתן לו אסיד נקי ללא חומרים מסוכנים כמו סטריכנין וכ"ו או לפי מה שאת אומרת "כמה שפחות" אם זה לא קיים בארץ אבל את רק מתיימרת לתת לו מידע שבהחלט יכול להיות לחלוטין לא רלוונטי אל מול החומר שישיג בפועל.

כך שאי הורדת פרופיל מבחינתי במקרה כזה ולדאוג להגיד את מה שאני חושב, לא רק שלא יקרב אותי לצאת בור או אדיוט אלא ימנע ממני להפוך לשותף לפשע שזה מבחינתי להיות פושע באותה רמה.

לא תמצא אסיד עם סטריכנין. את זה מכניסים באקסטות (אקסטזי, MDMA), לא באסיד. פשוט עניין של השפעות דומות, כדי שהמשתמש הממוצע לא ירגיש מה הכניסו לו בפנים.
אז שוב - אם אתה לא יודע על מה אתה מדבר - כדאי שתסתום. המינימום שאתה יכול לעשות זה לבדוק את מה שאתה רוצה להגיד לפני שאתה אומר אותו. אולי ככה תחסוך לי את הצורך להגיב על המובן מאליו.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים