מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

חוקי טאקי

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#46 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 10/11/2008 - 13:57

האמת יכול להיות ממש נחמד לארגן טורניר טאקי , כמו שיש משחקי פוקר :)

נגיד, כל אחד שם 10 שקלים דמי כניסה, עושים טורניר של 16 איש - ארבעה "בתים" של ארבעה שחקנים, מכל בית עולה הזוכה לטורניר הגמר. הזוכה לוקח 100, מקום שני לוקח 60.

אולי מתישהו בקרוב אני אפתח שירשור בעניין, לבדוק הענות :)

אני בעניין!!!!

לצורך ההבהרה- גם אם זה בלי כסף אני בפנים.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#47 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 10/11/2008 - 13:59

וכמו תמיד, אחרי טיול\מפגש פורום, מוקפץ שירשור הטאקי...

שימו לב לזה.

הנה כמה דברים שאני לא ידעתי על מחליף קלפים:

לגבי 1 וואלה לא ידעתי, מעכשיו ייאכף בקפידה :P
לגבי 2 לא ממש ברור לי איך שמים 2 קלפים בו זמנית בתור אחד... אבל כנראה שהחוק הזה מאפשר זאת. טוב לדעת להמשך!
לגבי 3 - מסתבר שמחליף קלפים הוא גם מחליף כיוון! זה גם חדש לי :)

לגבי 3- אם אני הבנתי נכון, מחליף קלפים הוא מחליף כיוון רק אם השחקן ששם את המחליף מחליט לקחת את הקלפים מזה שיושב לפניו ולא אחריו.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#48 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 10/11/2008 - 17:24

לגבי 3- אם אני הבנתי נכון, מחליף קלפים הוא מחליף כיוון רק אם השחקן ששם את המחליף מחליט לקחת את הקלפים מזה שיושב לפניו ולא אחריו.

לדעתי זה בדיוק להיפך.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#49 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 10/11/2008 - 17:57

שאלה: מה כיוון המשחק ותורו של מי לשחק אחרי שימוש בקלף המשוגע?
תשובה: כיוון ההחלפה הוא הכיוון החדש של המשחק וזה שיושב אחרי זה ששיחק את הקלף המשוגע ממשיך במשחק.

כלומר אם עד עכשיו שיחקנו עם כיוון השעון, אבל אני לוקחת את הקלפים מזה שלפניי ולא מזה שאחריי, אז אני מחליפה את כיוון המשחק לנגד כיוון השעון.
גם לי יש בלוג!

#50 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 10/11/2008 - 18:11

כלומר אם עד עכשיו שיחקנו עם כיוון השעון, אבל אני לוקחת את הקלפים מזה שלפניי ולא מזה שאחריי, אז אני מחליפה את כיוון המשחק לנגד כיוון השעון.

אם הקלפים הוחלפו בכיוון השעון אז ממשיכים לשחק בכיוון השעון ואם הקלפים הוחלפו נגד כיוון השעון אז משחקים נגד כיוון השעון.
מה שזה אומר ששינוי הכיוון מתבצע דווקא אם לקחת את הקלפים מזה שאחרייך.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#51 MaTriXy

MaTriXy

YNWA - You'll Never Walk Alone

• מנהלים ראשיים
  • 9018 הודעות:

פורסם 10/11/2008 - 18:12

את מחליטה לאיזה כיוון ילך המשחק:
*אם את רוצה לשנות את כיוון המשחק את יכולה.
*אם את לא רוצה את לא חייבת.

#52 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 10/11/2008 - 18:12

אם הקלפים הוחלפו בכיוון השעון אז ממשיכים לשחק בכיוון השעון ואם הקלפים הוחלפו נגד כיוון השעון אז משחקים נגד כיוון השעון.
מה שזה אומר ששינוי הכיוון מתבצע דווקא אם לקחת את הקלפים מזה שאחרייך.

יצאתי עמה :אוי:

אתה צודק.
גם לי יש בלוג!

#53 אורח - יוסי

אורח - יוסי
  • אורחים

פורסם 25/09/2015 - 13:25

אני לא מסכים עם ההערה לגבי קלף פלוס. לפי החוקים קלף פלוס משמעותו תור נוסף לשחקן ולא חובת הצמדת קלף לפלוס, ולכן אין סתירה עם הנחתו לבד ואז לשחק תור נוסף שזה להניח קלף מאותו הצבע, עוד פלוס מצבע אחר ואז שוב תור נוסף או לקחת קלף מהקופסה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים