מעבר לתוכן

אוף!! מחזור מעצבן!!

• Please log in to reply
41 replies to this topic

#31 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 03:15

סך הכל כל אחת תלך לפי הניסיון האישי שלה ושל הקרובים אליה. אני לדוגמא לא אשים התקן תוך רחמי לפני שאני אדע בוודאות שאני לא רוצה יותר ילדים, בגלל הניסיון המר שהיה לאמא שלי עם התקן.
מאד לגיטימי שארוס ייצא נגד גלולות כשלדעתו לא באמת חייבים אותן.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#32 EROS the greek

EROS the greek

ברונזה

• רשומים+
  • 845 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 03:18

1+
מזל עקרב ,אופק אריה , ירח תאומים - רגישות , תקשורת , איזון

MUSIC - KNOB

תמונה מצורפת

#33 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 11:42

סך הכל כל אחת תלך לפי הניסיון האישי שלה ושל הקרובים אליה. אני לדוגמא לא אשים התקן תוך רחמי לפני שאני אדע בוודאות שאני לא רוצה יותר ילדים, בגלל הניסיון המר שהיה לאמא שלי עם התקן.

נכון, לגיטימי שזו דעתו, אבל ההחלטה שלו מתי "באמת" חייבים אותן (כשזה הפתרון הכי פשוט לבעיה אקוטית- לא, כדי שהוא לא יצטרך לשים קונדום- כן, בהחלט), אז יש פה חשש למוסר כפול (לדעתי)
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#34 EROS the greek

EROS the greek

ברונזה

• רשומים+
  • 845 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 13:24

נכון, לגיטימי שזו דעתו, אבל ההחלטה שלו מתי "באמת" חייבים אותן (כשזה הפתרון הכי פשוט לבעיה אקוטית- לא, כדי שהוא לא יצטרך לשים קונדום- כן, בהחלט), אז יש פה חשש למוסר כפול (לדעתי)

אוקיי אז לא הבנת את נימת דבריי...אני אשנה לך את המשפט שכתבת כדי שתביני את כוונתי :

נכון, לגיטימי שזו דעתו, אבל ההחלטה שלו מתי "באמת" חייבים אותן (כשזה הפתרון הכי פשוט לבעיה אקוטית- לא, כדי שהוא לא יכניס מישהי להיריון בטעות כשהם חברים ולא מוכנים לזה עדיין- כן, בהחלט), אז אין פה חשש למוסר כפול (לדעתי)

MUSIC - KNOB

תמונה מצורפת

#35 nami-ko

nami-ko

אין אדם שאין לו צב ים

• מנהלי פורום
  • 3486 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 18:38

כדי שהוא לא יכניס מישהי להיריון בטעות כשהם חברים ולא מוכנים לזה עדיין

טוב, נסיון אחרון מבחינתי, ואח"כ אני מוותרת-
אם אתה חושב שגלולות הן מסוכנות, מלאות נזק פוטנציאלי וכו', ואתה ממליץ בכל מקרה לא להשתמש בהן, אז אתה צריך לעשות את המקסימום מבחינתך כדי שבת זוגך לא תשתמש בהן, כי הן מזיקות ובעיתיות וכו'. ואחת הדרכים לעשות את זה, כלומר לדאוג שבת הזוג שלך לא תשתמש בהן, היא לקחת את האחריות למניעת הריון לא רצוי על עצמך, דהיינו- להשתמש בקונדום. על מנת שלא יהיה מבחינתך מוסר כפול, אתה צריך להשתמש בקונדומים ולא לבקש/לדרוש מבת הזוג שלך להשתמש בגלולות למען הנוחות האישית שלך.
(הדגשתי את הדברים החשובים כדי שיהיה לך יותר קל להבין).
פיק פיק פיק

מבוי סתום- עגונה/מסורבת גט? יש מי שיעזור לך

באר שבע אוהבת חיות מגייסת משפחות אומנה! רוצים להציל כלב או חתול? הצטרפו למערך משפחות האומנה של ב"ש אוהבת חיות! אנחנו ניתן לכם מימון מלא, ליווי ותמיכה, ואתם- תפתחו את הבית ואת הלב בפני הולך על ארבע צמא לאהבה... רוצים לדעת עוד? צרו קשר ב b7la.foster.homes@gmail.com או בה"פ

#36 EROS the greek

EROS the greek

ברונזה

• רשומים+
  • 845 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 18:46

אם אתה חושב שגלולות הן מסוכנות, מלאות נזק פוטנציאלי וכו', ואתה ממליץ בכל מקרה לא להשתמש בהן, אז אתה צריך לעשות את המקסימום מבחינתך כדי שבת זוגך לא תשתמש בהן, כי הן מזיקות ובעיתיות וכו'. ואחת הדרכים לעשות את זה, כלומר לדאוג שבת הזוג שלך לא תשתמש בהן, היא לקחת את האחריות למניעת הריון לא רצוי על עצמך, דהיינו- להשתמש בקונדום. על מנת שלא יהיה מבחינתך מוסר כפול, אתה צריך להשתמש בקונדומים ולא לבקש/לדרוש מבת הזוג שלך להשתמש בגלולות למען הנוחות האישית שלך.

אוקיי ,אני לא סנילי ,הבנתי את כוונתך כבר בהודעה הראשונה...
מקבל את הדעה שלך ככה בנסיון האחרון מבחינתך הצלחת...

קיבלתי את העניין ... רק אני הוסיף שאם אנחנו ביחד והיא תרצה לקחת גלולות (אני לא יכריח אותה לעולם) אני לא יבוא וימנע ...
אבל אתערב לדוגמא אם ידידה תרצה סתם לקחת גלולות כדי להסדיר מחזור משמע אייעץ שלא כדאי...

לסיכום הנושא - הגלולות הומצאו למטרה אחת וכך גם שמן : גלולות למניעת הריון ולא גלולות למניעת אקזמה או גלולות להגדלת חזה

MUSIC - KNOB

תמונה מצורפת

#37 nnnetaly

nnnetaly

I ain't lost, just wandering

• גנרלים בדימוס
  • 16182 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 19:49

:וי:

אוקיי ,אני לא סנילי ,הבנתי את כוונתך כבר בהודעה הראשונה...
מקבל את הדעה שלך ככה בנסיון האחרון מבחינתך הצלחת...

קיבלתי את העניין ... רק אני הוסיף שאם אנחנו ביחד והיא תרצה לקחת גלולות (אני לא יכריח אותה לעולם) אני לא יבוא וימנע ...
אבל אתערב לדוגמא אם ידידה תרצה סתם לקחת גלולות כדי להסדיר מחזור משמע אייעץ שלא כדאי...

אז אתה קצת מצליח לסתור את עצמך בדעה שלך... :הממ:

לסיכום הנושא - הגלולות הומצאו למטרה אחת וכך גם שמן : גלולות למניעת הריון ולא גלולות למניעת אקזמה או גלולות להגדלת חזה

אני מסכימה שלקחת גלולות בשביל שיגדל לך החזה זה טיפשי, כי חזה קטן לא גורם לכאב פיזי או משבש את חיי היומיום שלך. (בניגוד לכאבים םאו אי סדירות).
עצם העובדה שהן הומצאו לצורך אחד, לא אומר בהכרח שהן לא פותרות או עשויות לפתור בעיות אחרות (גם אם זו לא הייתה המקורית), כמו גם שהן עשויות לפגוע בדברים אחרים (שגם כן לא היה בתכנון המקורי). כרגע, עובדתית, זה מה שהן עושות, לטוב ולרע. ושכל אחת תקח אחריות לעצמה ועל סדר העדיפויות שלה. זה הכל.

תמונה מצורפת

#38 SpiderGoat

SpiderGoat

סופר-גיבור בהזמנה. בעת הצורך נא להתקשר לקו החם!

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 20:02

מסכימה עם רוב מה שכתב ספיידי, חוץ מהמשפט המקומם הזה:

בכלל לא מפתיע, דווקא בחורות, שיודעות מה הן סובלות בלי הגלולות, יכולות להבין את הבחורה, ויודעות שכרגע - חוץ מטיפול הורמונלי, אין תרופת פלא שיכולה להסדיר אותו.
עם כל הכבוד לאמפתיה שלכם - הגברים - באמת שאין לכם מושג מה זה, כמו שאנחנו לא נוכל להרגיש מה זה כאב ביצים, אלא רק להזדהות.

חוצמזה, שבעיני, אף אחת כאן לא דחפה אותה להשתמש בגלולות, אלא רק נתנה את התשובה הברורה מאליה לשאלה "איך אפשר להסדיר אותו?".
אם היא תרצה להסדיר אותו ולנטול גלולות, תוך ידיעת כל הסיכונים - זה כבר עניין שלה. כמו שאני ואחרות עושות מדי יום ביומו.

אף אחת לא החזיקה אקדח, אבל רובן ככולן ענו (ולעיתים גם במילה אחת בודדה) - גלולות.
אני לא מזלזל, ומבין שכרוך לא פעם כאבים, הגבלות לבוש, שינויי מצב-רוח ועוד. ברור לי שכל אחת ששפויה בדעתה היתה מחפשת פתרון מהיר. עם זאת, בתגובה הראשונה ציינתי כי יש גורמים רבים לשיבושים במחזור, ואף מניתי חלק.
טענתי היא, שכדאי לבדוק את הגורמים הנ"ל, ולהחליט אח"כ לגבי גלולות.

לא אמרתי שום דבר בהקשר של הבאת ילד שאינו רצוי,
סך הכל אמרתי שיש לגלולות השפעות שליליות כאלו ואחרות שיש לחשוב עליהן לפני שנוטלים אותן,
מה שהתכוונתי הוא שאם אין למישהי חבר (ולכן לא מקיימת יחסי מין ,ז"א מתעלם מאוהבות הסטוצ'ים למיניהן) אני אישית לא ממליץ לקחת גלולות.

אם יש חבר ,אני דווקא ממליץ למרות ששימוש נכון בקונדום הוא די בטוח גם ככה..

אם בכל זאת אתה מתעקש ,לגבי השאלה הראשונה לדעתי הבאת ילד אינו רצוי לעולם יכול להיות יותר חמור .
אני אומר בכוונה "יכול" כי אני מכיר לא מעט אנשים שהיו "לא מתוכננים" ויצאו בסוף בסדר גמור ;)

בעניין הבנות , כולן אכן תומכות בשימוש בגלולות , מפתיע או לא ? נראה לי שלא ,הרי אם קורית איזו טעות קטנה הן צריכות לסחוב אותה בבטן 9 חודשים .. ואני מאחל שלא תקרה לאף אחת טעות שכזו..

אז אתה מכיר מתוכננים שיצאו בסדר...
סבבה!
אך אתה מביא כאן מספר דוגמאות מצומצם מתוך מקרים רבים, ולכן אין לעשות אינדוקציה מדבריך.
מה תאמר לבחורה שפעילה מינית ללא חבר קבוע? לקחת או לא?
ועוד - קונדום בטוח פחות במידה משמעותית מגלולה. גניקולוגים רבים יאמרו שיש להשתמש בקונדום כרשת ביטחון בלבד.
"is it a bird?! an airplane?! no - it's the SpiderGoat..."
אז מה... את באה לפה הרבה? :סמיילי קורץ בשרמנטיות:
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
באהבה ובמלחמה אין חוקים - בדיוק כמו בתור בסופר...!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#39 EROS the greek

EROS the greek

ברונזה

• רשומים+
  • 845 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 20:41

אז אתה קצת מצליח לסתור את עצמך בדעה שלך... :הממ:

1-

אני מסכימה שלקחת גלולות בשביל שיגדל לך החזה זה טיפשי, כי חזה קטן לא גורם לכאב פיזי או משבש את חיי היומיום שלך. (בניגוד לכאבים םאו אי סדירות).
עצם העובדה שהן הומצאו לצורך אחד, לא אומר בהכרח שהן לא פותרות או עשויות לפתור בעיות אחרות (גם אם זו לא הייתה המקורית), כמו גם שהן עשויות לפגוע בדברים אחרים (שגם כן לא היה בתכנון המקורי). כרגע, עובדתית, זה מה שהן עושות, לטוב ולרע. ושכל אחת תקח אחריות לעצמה ועל סדר העדיפויות שלה. זה הכל.

1+

יצאת מאוזנת ;)

MUSIC - KNOB

תמונה מצורפת

#40 EROS the greek

EROS the greek

ברונזה

• רשומים+
  • 845 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 20:48

אף אחת לא החזיקה אקדח, אבל רובן ככולן ענו (ולעיתים גם במילה אחת בודדה) - גלולות.
אני לא מזלזל, ומבין שכרוך לא פעם כאבים, הגבלות לבוש, שינויי מצב-רוח ועוד. ברור לי שכל אחת ששפויה בדעתה היתה מחפשת פתרון מהיר. עם זאת, בתגובה הראשונה ציינתי כי יש גורמים רבים לשיבושים במחזור, ואף מניתי חלק.
טענתי היא, שכדאי לבדוק את הגורמים הנ"ל, ולהחליט אח"כ לגבי גלולות.

אז אתה מכיר מתוכננים שיצאו בסדר...
סבבה!
אך אתה מביא כאן מספר דוגמאות מצומצם מתוך מקרים רבים, ולכן אין לעשות אינדוקציה מדבריך.
מה תאמר לבחורה שפעילה מינית ללא חבר קבוע? לקחת או לא?
ועוד - קונדום בטוח פחות במידה משמעותית מגלולה. גניקולוגים רבים יאמרו שיש להשתמש בקונדום כרשת ביטחון בלבד.

למה מספר מצומצם של מקרים ? כל מי שאני מכיר ש"הוא לא מתוכנן" יצא \יצאה סבבה בסוף (בניכוי השפעות עונתיות ;) ).

בחורה שפעילה מינית ללא חבר קבוע? אתה מתכוון לסטו'צים ? אם כן אז אני יגיד לה "כל הכבוד אחות" (בצחוק) וגם "תזהרי אחות" ...
ובגדול כל מי ששוכבת יכולה לקחת גלולות ,אני רק מציע ,אין מה לתפוס מדבריי כאיזה "תורה" ,זאת דעה...

לדוגמא , יצאתי עם מישהי 4 חודשים ונפרדנו.לפניי האחרון שהיא שכבה איתו היה שנה וחצי לפני ולכן שנה וחצי לא לקחה גלולות...
משהתחלנו לצאת וזה היה רציני היא התחילה לקחת גלולות...כעבור 4 חודשים שנפרדנו היא הפסיקה...
כל אחת והבחירות שלה , היא רצתה , לא באתי ואמרתי לה ..נו תקחי .. האשה צריכה להחליט מה היא עושה עם הגוף שלה ולא חייבת לשמוע לי אף פעם , אבל אני אשמח אם כן..

MUSIC - KNOB

תמונה מצורפת

#41 SpiderGoat

SpiderGoat

סופר-גיבור בהזמנה. בעת הצורך נא להתקשר לקו החם!

• רשומים+
  • 8026 הודעות:

פורסם 22/08/2009 - 20:58

למה מספר מצומצם של מקרים ? כל מי שאני מכיר ש"הוא לא מתוכנן" יצא \יצאה סבבה בסוף (בניכוי השפעות עונתיות ;) ).

בחורה שפעילה מינית ללא חבר קבוע? אתה מתכוון לסטו'צים ? אם כן אז אני יגיד לה "כל הכבוד אחות" (בצחוק) וגם "תזהרי אחות" ...
ובגדול כל מי ששוכבת יכולה לקחת גלולות ,אני רק מציע ,אין מה לתפוס מדבריי כאיזה "תורה" ,זאת דעה...

לדוגמא , יצאתי עם מישהי 4 חודשים ונפרדנו ,לפני האחרון שהיא שכבה איתו היה שנה וחצי לפני ולכן שנה וחצי לא לקחה גלולות...
משהתחלנו לצאת וזה היה רציני היא התחילה לקחת גלולות...כעבור 4 חודשים שנפרדנו היא הפסיקה...
כל אחת והבחירות שלה , היא רצתה , לא באתי ואמרתי לה ..נו תקחי .. האשה צריכה להחליט מה היא עוש עם הגוף שלה ולא חייבת לשמוע לי אף פעם , אבל אני אשמח אם כן..

מספר מצומצם של מקרים, כי גם אם אתה מכיר 10, אז זה לא 10/10, אלא עשר מתוך המון דוגמות אחרות, שבהן יש כאלה שזה לא עבד להם. אני כן מכיר אנשים שהריון לא מתוכנן גרם למסירה לאימוץ, להפלה, לעזיבת אחד ההורים ועוד.
ומבחינת הילדים, יש לא מעט שזה פגע להם בביטחון העצמי, בדימוי ועוד.
אני לא אומר שזה תמיד קורה - רק שזה תוצר אפשרי, וגם את זה אתה צריך להכניס למשוואה.
מה שכן, בשורה האחרונה סיכמת את כל הנושא:
יש מחקרים, יש ממצאים שונים (שלעיתים גם נוגדים אחד את השני), יש סיכונים בכל דרך.
אך בסופו של דבר, לאחר המלצות הסביבה, הבחירה והטון הסופי שייכים בלעדית לבעלת הגוף.
"is it a bird?! an airplane?! no - it's the SpiderGoat..."
אז מה... את באה לפה הרבה? :סמיילי קורץ בשרמנטיות:
חדל עיזים..
אני לא בזול - אני בחינם!
באהבה ובמלחמה אין חוקים - בדיוק כמו בתור בסופר...!
סופר גיבור-
כשאני לא טובע!

#42 אורח - פלא

אורח - פלא
  • אורחים

פורסם 29/06/2015 - 12:10

תקשיבי לי.
השאלה מתי קיבלת מחזור. אם לא מזמן זה בסדר שהוא לא סדיר...
אני מציעה שתעשי יומן או אפליקציה.
ותדעי בערך מתי המחזור ואם הוא מאחר תדעי שבקרוב הוא צריך להיות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים