מעבר לתוכן

כיצד בנוי היקום ?

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 אורח - TULI-LULI

אורח - TULI-LULI
  • אורחים

פורסם 10/09/2011 - 14:33

הי , כולם !
תוכלו לעזור לי אולי לענות על שאלה הנשאלת כיצד התהווה היקום ואיך הוא בנוי ?
אם תוכלו לעזור לי לענות עליה ולהביא לי כמה שיותר מידע אודה לכם מאוד. ;)

-TULI-LULI-

קובץ מצורף  images.jpg   4.6K   59 מספר הורדות קובץ מצורף  images (4).jpg   4.93K   64 מספר הורדות קובץ מצורף  images (1).jpg   12.92K   59 מספר הורדות קובץ מצורף  images (3).jpg   9.44K   56 מספר הורדות

#2 דניאל-פ

דניאל-פ

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 343 הודעות:

פורסם 10/09/2011 - 21:33

הי , כולם !

-TULI-LULI-

קובץ מצורף  images.jpg   4.6K   59 מספר הורדות קובץ מצורף  images (4).jpg   4.93K   64 מספר הורדות קובץ מצורף  images (1).jpg   12.92K   59 מספר הורדות קובץ מצורף  images (3).jpg   9.44K   56 מספר הורדות

ידידי זו שאלה קשה! זהו תחום מחקר פעיל ביותר הנקרא קוסמולוגיה - חקר היקום והתפתחותו. תוכל לחפש באינטרנט בנושא זה או אולי להשאיל איזה ספר נחמד בספריה מכיון שאין תשובה אחת לשאלה.

#3 MeBeZiv

MeBeZiv

!!!!Goooooo Gerbil Gooooo

• רשומים+
  • 1864 הודעות:

פורסם 22/10/2011 - 08:33

הי , כולם !

-TULI-LULI-

חמוד אתה,
הלכת לפורום בריאות וכתבת "היי כולם, חשבתי להתחיל לרפא סרטן. תוכלו להסביר לי איך עושים את זה?"

התיאוריה האחרונה שלי יצא לקרוא אומרת שהיקום שלנו הוא בועה, אחת מיני רבות, שהתנפחה מתוך איזה שהוא "רב יקום" חם מאוד שבאיזורים שבהם הוא מתקרר הכוחות שאותם אנחנו מכירים (האלקטרומגנטי, החזק והחלש) נפרדים אחד מהשני ומאפשרים אינטראקציות. היקום שלנו בנוי מקצת מימן והליום שהפכו לכוכבים ולכל מיני יסודות אחרים, ומקרינה שנפלטה מהנקודה החמה ההיא שדיברתי עליה, ונמתחה כשהיקום שלנו נמתח, כך שהיא עכשיו הרבה יותר קרה (בערך 273- מעלות צלסיות, או 2.5 מעלות קלווין)

אלה כמובן תיאוריות בלבד, והם נכתבו על ידי מישהו שלא מבין יותר מדי מהחיים שלו, אבל זה מה יש (כי פיזיקאי שמכבד את עצמו כנראה לא היה עונה על זה בכלל)
זה מִיבִּיזִיו!! מִיבִּיזִיו!! לא כזה מסובך!!

I find it a bit hard to believe that infinitely small amounts of good stuff diluted into water will have more effect than the similar amounts of poo that still exists in them

#4 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 22/10/2011 - 16:43

חמוד אתה,
הלכת לפורום בריאות וכתבת "היי כולם, חשבתי להתחיל לרפא סרטן. תוכלו להסביר לי איך עושים את זה?"

התיאוריה האחרונה שלי יצא לקרוא אומרת שהיקום שלנו הוא בועה, אחת מיני רבות, שהתנפחה מתוך איזה שהוא "רב יקום" חם מאוד שבאיזורים שבהם הוא מתקרר הכוחות שאותם אנחנו מכירים (האלקטרומגנטי, החזק והחלש) נפרדים אחד מהשני ומאפשרים אינטראקציות. היקום שלנו בנוי מקצת מימן והליום שהפכו לכוכבים ולכל מיני יסודות אחרים, ומקרינה שנפלטה מהנקודה החמה ההיא שדיברתי עליה, ונמתחה כשהיקום שלנו נמתח, כך שהיא עכשיו הרבה יותר קרה (בערך 273- מעלות צלסיות, או 2.5 מעלות קלווין)

אלה כמובן תיאוריות בלבד, והם נכתבו על ידי מישהו שלא מבין יותר מדי מהחיים שלו, אבל זה מה יש (כי פיזיקאי שמכבד את עצמו כנראה לא היה עונה על זה בכלל)

אני אגב חשבתי שהיקום שלנו התחיל כאשר גזע של חייזרים ביקום הקודם למדו גם את התשובה לחיים ליקום ולהכל וגם את השאלה.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#5 FULL ON THE HILL

FULL ON THE HILL

כסף

• חסומים
  • 2211 הודעות:

פורסם 22/10/2011 - 23:11

זה נחש,שני פילים וצב

:unsure: נכון?
Until the philosophy which hold one race Superior and another inferior Is finally and permanently discredited and abandoned . Everywhere is war, me say war.That until there are no longer first class And second class citizens of any nation.Until the colour of a man's skin Is of no more significance than the colour of his eyes. Me say war .That until the basic human rights are equally Guaranteed to all, without regard to race Dis a war

BOB MARLEY-WAR

#6 nir

nir

כסף

• רשומים+
  • 8305 הודעות:

פורסם 22/10/2011 - 23:15

זה נחש,שני פילים וצב

:unsure: נכון?

אתה לא מבין כלום, יש צבים עד למטה

#7 FULL ON THE HILL

FULL ON THE HILL

כסף

• חסומים
  • 2211 הודעות:

פורסם 22/10/2011 - 23:29

וכל הצבים על הנחש .
Until the philosophy which hold one race Superior and another inferior Is finally and permanently discredited and abandoned . Everywhere is war, me say war.That until there are no longer first class And second class citizens of any nation.Until the colour of a man's skin Is of no more significance than the colour of his eyes. Me say war .That until the basic human rights are equally Guaranteed to all, without regard to race Dis a war

BOB MARLEY-WAR

#8 MeBeZiv

MeBeZiv

!!!!Goooooo Gerbil Gooooo

• רשומים+
  • 1864 הודעות:

פורסם 23/10/2011 - 10:34

לא לא, זה על מה כדור הארץ יושב. אנחנו מדברים על מה שהצבים (התחתונים זתומרת) עומדים עליו
זה מִיבִּיזִיו!! מִיבִּיזִיו!! לא כזה מסובך!!

I find it a bit hard to believe that infinitely small amounts of good stuff diluted into water will have more effect than the similar amounts of poo that still exists in them

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים