מעבר לתוכן

תמונה

ברוכים הבאים

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 avitals

avitals

כסף

• רשומים+
  • 2943 הודעות:

פורסם 28/11/2005 - 22:06

בשעה טובה, נפתח תת פורום אסטרונומיה חדש. בין אם אתם שייכים לאגודה לאסטרונומיה, למועדון האסטרונומי, לשניהם או לאף אחד מהם - אתם מוזמנים לכתוב פה. אני מקוה שדרך תת הפורום הזה נארגן פעילות אסטרונומית עניפה, כך שנכיר זה את זה לא רק באופן וירטואלי. בתקוה למפגש וירטואלי מוצלח, שיוביל למפגשים ליליים תחת כיפת השמים.

#2 nati

nati

איש פשוט ואלמוני

• רשומים+
  • 6669 הודעות:

פורסם 29/11/2005 - 00:37

ברכות על הפורום החדש.

ברכות לשני האדומים החדשים..

#3 gbz

gbz

מתחיל/ה להתמכר לפורום

• רשומים
  • 72 הודעות:

פורסם 29/11/2005 - 00:39

בשעה טובה, נפתח תת פורום אסטרונומיה חדש. בין אם אתם שייכים לאגודה לאסטרונומיה, למועדון האסטרונומי, לשניהם או לאף אחד מהם - אתם מוזמנים לכתוב פה. אני מקוה שדרך תת הפורום הזה נארגן פעילות אסטרונומית עניפה, כך שנכיר זה את זה לא רק באופן וירטואלי. בתקוה למפגש וירטואלי מוצלח, שיוביל למפגשים ליליים תחת כיפת השמים.

<{POST_SNAPBACK}>

אנשים - שיהיה לכם המון המון בהצלחה !!! מחזיקים לכם אצבעות ומשוכנעים שתרימו אחלה פעילויות. ואולי פה ושם גם אזכה לבוא ולסייע...

שיהיה בהצלחה! ולאמיר ברנט - סומך עליך שתייצג את כור מחצבתך מגבעתיים בכבוד :punk:
"Behind every succesful man is a woman who didn't marry me"

(Al Bundy)

#4 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 29/11/2005 - 00:53

מזל טוב על פתיחת הפורום!
מקווה שהוא יעזור לכולנו.

#5 avitals

avitals

כסף

• רשומים+
  • 2943 הודעות:

פורסם 29/11/2005 - 07:49

תודה על כל הברכות! אני ויונתן אדומים עכשיו וגם מבסוטים מזה. gbz נשמח אם תבוא לסייע!

#6 אורח - גילדנשטרן

אורח - גילדנשטרן
  • אורחים

פורסם 29/11/2005 - 10:15

מזל טוב והרבה הצלחה!!!!!! :punk:

#7 נצח

נצח

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 246 הודעות:

פורסם 29/11/2005 - 11:37

יוזמה ברוכה!

#8 אורח - אורח_מיכאל_*

אורח - אורח_מיכאל_*
  • אורחים

פורסם 18/12/2005 - 21:26

<{POST_SNAPBACK}>

תודה על הפורום המעניין !!!

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים