מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מותר ליהודי להכות יהודי?

• Please log in to reply
107 replies to this topic

סקר: למי ליהודי מותר להרביץ? (2 משתמשים הצביעו בסקר)

בעקבות הכאת חברו ה"דוס" של אחמדניג'אד על ידי חרדים

1. ליהודי (1 הצבעות [50.00%])

אחוז ההצבעה: 50.00%

2. לערב רב (0 הצבעות [0.00%])

אחוז ההצבעה: 0.00%

3. לחיילים שמפנים מתנחלים (0 הצבעות [0.00%])

אחוז ההצבעה: 0.00%

4. לכל מי שהרב חפץ ביקרו (1 הצבעות [50.00%])

אחוז ההצבעה: 50.00%

הצבע אורחים אינם יכולים להצביע

#16 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 12/03/2007 - 23:48

שאלה מעניינת.
האם לדעתך פרופ' אמנון רובינשטיין היה שורד אם ההי אומר את המת העובדתית בזמן לימודיו?
מה דעתך על פרופ' רובינשטיין ממקימי מר"צ, בלא ספק אינטלקטואל מהדרגה הראשונה ומעלה?
שכותב את הדברים באנדרסטייטמנט, ועל קצות האצבעות?

פרופ' אמנון רובינשטיין /מה קרה לנו! (הארץ)

הבנו ב7000 פעמים הראשונות שציטטת את זה שזה כל מה שמעסיקך בימים אלו
ואם לא הגיבו בנושא שפתחת לזה, זה לא אומר שאתה צריך לדחוף את זה לכל חור של ממש רלוונטי לנושא

לי יש בעיה יותר רצינית להתקדם באקדמיה וזה לא בהכרח קשור לדעותיי אלא למגדר שלי

את אומרת זאת על סמך משהו קונקרטי?

את לא הבנת. כשהם כתבו רב, הם התכוונו לפועל, לא לתואר.

:מתגלגל:
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#17 אורח - מביט

אורח - מביט
  • אורחים

פורסם 13/03/2007 - 00:07

הבנו ב7000 פעמים הראשונות שציטטת את זה שזה כל מה שמעסיקך בימים אלו
ואם לא הגיבו בנושא שפתחת לזה, זה לא אומר שאתה צריך לדחוף את זה לכל חור של ממש רלוונטי לנושא

הו דרורק'ה, מדוע כשיוצא לי להתקל בך אני בכל פעם מחדש כאן ובמציאות הקונטוציה של סוס יהור מתלמד עולה בכל פעם מחדש?
עובדתית מתברר שיש אנשים שדווקא כן נתקלו לראשונה למדו ואף הגיבו בשירשור הזה, לציטטה מאירת העיניים של מקים מר"צ אמנון רובינשטיין . אבל עושה רושם שנתונים עובדתיים זה קצת מסובך מדי עבורך.

#18 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 00:47

הו דרורק'ה, מדוע כשיוצא לי להתקל בך אני בכל פעם מחדש כאן ובמציאות הקונטוציה של סוס יהור מתלמד עולה בכל פעם מחדש?
עובדתית מתברר שיש אנשים שדווקא כן נתקלו לראשונה למדו ואף הגיבו בשירשור הזה, לציטטה מאירת העיניים של מקים מר"צ אמנון רובינשטיין . אבל עושה רושם שנתונים עובדתיים זה קצת מסובך מדי עבורך.

הוי אמיר'קה, מתי תהיה גם מעניין ועניני?

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

#19 אורח - מביט

אורח - מביט
  • אורחים

פורסם 13/03/2007 - 01:01

הוי אמיר'קה, מתי תהיה גם מעניין ועניני?

הו דרורי, איזה חמודדדד. אני תמיד מעניין וענייני, גם כשאני נתקל בך במציאות.
אגב, ד"ש לאמיר . מי שהוא לא יהיה.
אני שמח שהצלחת להסיק משם המשתמש שלי או משמועות כאלו ואחרות מסקנות אינטלגנטיות כמעט כמו השאלות שלך...

#20 Mad Hatter

Mad Hatter

פועל נקיון בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 11577 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 01:45

אם זה לא אמיר, אולי שווה להפגיש בינהם. אולי הם הופרדו בלידה או משהו... :הממ:
שלפוחיתוס-שתנוס-פלטיניומוס
כֻּל כַּלְבּ BGU-מוֹ...

#21 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 01:45

הו דרורי, איזה חמודדדד. אני תמיד מעניין וענייני, גם כשאני נתקל בך במציאות.
אגב, ד"ש לאמיר . מי שהוא לא יהיה.
אני שמח שהצלחת להסיק משם המשתמש שלי או משמועות כאלו ואחרות מסקנות אינטלגנטיות כמעט כמו השאלות שלך...

תשמע אני כ"כ נעלב כאן שאני כמעט נרדם
עכשיו אני יודע שקשה לך להרפות ממנטרות (לקח לך רק 7032 הודעות מרובינשטיין...)אבל תנסה בכ"ז לתת לדיון לחזור לפסים המקוריים

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#22 אורח - מביט

אורח - מביט
  • אורחים

פורסם 13/03/2007 - 01:56

תשמע אני כ"כ נעלב כאן שאני כמעט נרדם
עכשיו אני יודע שקשה לך להרפות ממנטרות (לקח לך רק 7032 הודעות מרובינשטיין...)אבל תנסה בכ"ז לתת לדיון לחזור לפסים המקוריים

אתה נרדם? חבל.
באמת רצוי שלשם שינוי תנסה לתפעל את המח לכוון עירנות אפילו למראית עין, כי באמת עושה רושם שהוא כבוי באופן פרמננטי.
אגב, מה היו הפסים המקוריים של הדיון לפי דעתך הכבויה, ומה יש לך להוסיף לפסים המקוריים? אולי איזה קטר לשם שינוי?

#23 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 02:40

אתה נרדם? חבל.
באמת רצוי שלשם שינוי תנסה לתפעל את המח לכוון עירנות אפילו למראית עין, כי באמת עושה רושם שהוא כבוי באופן פרמננטי.
אגב, מה היו הפסים המקוריים של הדיון לפי דעתך הכבויה, ומה יש לך להוסיף לפסים המקוריים? אולי איזה קטר לשם שינוי?

אוי אידיוט שמצטט 700 הודעות אותו משפט אומר לי שאני לא חושב. אירוני משהו...
מה לך יש להוסיף מלבד מנטרות שחוקות ושטויות אישיות לא רלוונטיות?

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#24 צביק הדליק

צביק הדליק

צביק הצדיק!!

• רשומים+
  • 2155 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 03:12

שאלה מעניינת.
האם לדעתך פרופ' אמנון רובינשטיין היה שורד אם ההי אומר את המת העובדתית בזמן לימודיו?
מה דעתך על פרופ' רובינשטיין ממקימי מר"צ, בלא ספק אינטלקטואל מהדרגה הראשונה ומעלה?
שכותב את הדברים באנדרסטייטמנט, ועל קצות האצבעות?

אז? מה הנקודה שלך בדיוק? שהאקדמיה שמאלנית? נראה לי לגמרי טבעי, אני חושב שזה לא קל לא להיות שמאלני אם אתה עסוק בלימוד במקום בראיית המציאות.

אני לא מבין מה אתה מנסה לומר בדיוק.. שהמרצים צריכים לשנות את דיעותיהם? "אולי אתה בעצם אומר שהגוף המאורגן, הממוסד, המגובש והמאוחד שנקרא השמאל הישראלי רקח תוכנית קונספירטיבית שמטרתה ..מה? :הממ:
מה, צריך לשרוף אותם? לפטר אותם? מה? תגיד מה אתה רוצה שיקרה.
אולי זה ישמע כמו טיעון קלישאתי, אבל זה נכון מאוד לומר שהתערבות בנושא של חופש ההתבטאות היא פשוט תחום מסוכן מדי - משום שלא ניתן ליצור סטנדרטיזציה מקובלת של נהלים בעניין זה. מי שפועל באופן גלוי ואמיתי לפגיעה בביטחון אזרחי המדינה צריך לקבל את הטיפול המתאים, בין אם מהימין או מהשמאל, אבל מה מעבר לזה?

#25 אורח - מביט

אורח - מביט
  • אורחים

פורסם 13/03/2007 - 04:37

אז? מה הנקודה שלך בדיוק? שהאקדמיה שמאלנית? נראה לי לגמרי טבעי, אני חושב שזה לא קל לא להיות שמאלני אם אתה עסוק בלימוד במקום בראיית המציאות.

אני לא מבין מה אתה מנסה לומר בדיוק.. שהמרצים צריכים לשנות את דיעותיהם? "אולי אתה בעצם אומר שהגוף המאורגן, הממוסד, המגובש והמאוחד שנקרא השמאל הישראלי רקח תוכנית קונספירטיבית שמטרתה ..מה? :הממ:
מה, צריך לשרוף אותם? לפטר אותם? מה? תגיד מה אתה רוצה שיקרה.
אולי זה ישמע כמו טיעון קלישאתי, אבל זה נכון מאוד לומר שהתערבות בנושא של חופש ההתבטאות היא פשוט תחום מסוכן מדי - משום שלא ניתן ליצור סטנדרטיזציה מקובלת של נהלים בעניין זה. מי שפועל באופן גלוי ואמיתי לפגיעה בביטחון אזרחי המדינה צריך לקבל את הטיפול המתאים, בין אם מהימין או מהשמאל, אבל מה מעבר לזה?

קרא שוב, והפעם בעיון את דבריו של אחד ממקימי הבולטים של מר"צ בזמנו פרופ' אמנון רובינשטיין שלא יכול להחשב לא כ"שמרן" ולא "ימני" אלא רק כאיש "שמאל ליברלי". אחד מהגורמים הבולטים באקדמיה . ותגיד לי איך דברייך מתייחסים בכלל לקביעות המאוד מהותיות שלו לגבי הגדרת הגורמים באקדמיה, כאמור מכוונו של איש שמאל סביר.

"מה שקרה באוניברסיטאות שלנו הוא שמיעוט קטן השתלט על חלק מהמחלקות בתחום הרוח והחברה ועל השיח הציבורי. לך לימי עיון במחלקות האלה. מי מיוצג שם? בדיונים האלה הימין הוא מרצ. השיח הוא ממרצ שמאלה. אבל האם תמיכה בפלסטינים היא באמת שמאל? האם השמאל הוא תמיכה בלאומנות הערבית? עבורי הקבוצה האנטי-ציונית הזאת אינה שמאל.
"נשיא של אוניברסיטה מאוד חשובה סיפר לי שיש חוגים שאליהם אדם בעל השקפת עולם ציונית לא יכול להתקבל. וכאשר (ההיא) חותמת על אמנת כנרת מוציאים נגדה פאתווה הקוראת להחרים אותה. זו תופעה שלא תיאמן. היא פוגעת בחופש האקדמי והיא גם מנוגדת לחוק. כך שמשהו רע מתרחש באקדמיה שלנו. משהו רע מאוד

."

#26 אורח - מביט

אורח - מביט
  • אורחים

פורסם 13/03/2007 - 05:06

קרא שוב, והפעם בעיון את דבריו של אחד ממקימי הבולטים של מר"צ בזמנו פרופ' אמנון רובינשטיין שלא יכול להחשב לא כ"שמרן" ולא "ימני" אלא רק כאיש "שמאל ליברלי". אחד מהגורמים הבולטים באקדמיה . ותגיד לי איך דברייך מתייחסים בכלל לקביעות המאוד מהותיות שלו לגבי הגדרת הגורמים באקדמיה, כאמור מכוונו של איש שמאל סביר.

.""מה שקרה באוניברסיטאות שלנו הוא שמיעוט קטן השתלט על חלק מהמחלקות בתחום הרוח והחברה ועל השיח הציבורי. לך לימי עיון במחלקות האלה. מי מיוצג שם? בדיונים האלה הימין הוא מרצ. השיח הוא ממרצ שמאלה. אבל האם תמיכה בפלסטינים היא באמת שמאל? האם השמאל הוא תמיכה בלאומנות הערבית? עבורי הקבוצה האנטי-ציונית הזאת אינה שמאל.
"נשיא של אוניברסיטה מאוד חשובה סיפר לי שיש חוגים שאליהם אדם בעל השקפת עולם ציונית לא יכול להתקבל. וכאשר (ההיא) חותמת על אמנת כנרת מוציאים נגדה פאתווה הקוראת להחרים אותה. זו תופעה שלא תיאמן. היא פוגעת בחופש האקדמי והיא גם מנוגדת לחוק. כך שמשהו רע מתרחש באקדמיה שלנו. משהו רע מאוד

בכלל אני ממליץ לקרוא עוד מאמר נדיר של אחד שמעז לצאת נגד העדר.
ד"ר אודי לבל מאוניברסיטת בן גוריון גם הוא איננו איש "ימין" בשום אופן אלא איש "מרכז".

האנטי-ציונות משתלמת.

המאמר הובא בעבר ,אבל יובא שוב לטובת החדשים .
לגבי הדראקול שהחל כאן את דרכו בפורום כבחור בטוח בעמדותיו הפוליטיות , ועם יד על הדופק לגבי התנהלות המרצים האנטי-ציונים הוא ודאי ירטון שוב על החזרה של אותם מאמרים נדירים.
קרה לו מה שבאופן טבעי למי ששנמצא כבר 5 שנים באקדמיה בניסיון נואש לגמור את התואר הראשון. מוחו קהה ונרפה בבועה הבן גוריונית, וכל אשר נותר לו הוא לרטון כזקנה, על החזרה המהותית על מידע החיוני שרוב הסטודנטים פשוט אינם באים איתו במגע, ובטוחים שהם לומדים ב"מוסד פלורליסטי והגון מבחינה אקדמית" מה שמתברר כמוטעה מהיסוד.

#27 נינט

נינט

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 07:44

את אומרת זאת על סמך משהו קונקרטי?

תסתכל על האקדמיה - כמה פרופסורים יש לעומת פרופסוריות? ומי לדעתך מחליט מי ימונה לפרופסור אם לא נציגי הרוב? חסר מחקרים שמוכיחים שאם אתה פרופסור רוב הסיכויים הם שאתה גבר אשכנזי בגיל העמידה בן מעמד הביניים עד גבוה? ומי יושב בוועדה שמחליטה מי יהיה פרופסור אם לא גברים אשכנזים בגיל העמידה ממעמדות הביניים וצפונה?

ולשם המחשה: אני זוכרת שפעם ראיתי פרק של הבית הלבן שהצוות היה צריך להמליץ על המועמד שלהם למינוי שופט לבית משפט העליון ועליהם לבחור אותו מתוך הרשימה של המועמדים. הם בחרו שם שהסנאט [?-לא מבינה גדולה במדעי המדינה] יאהב כי הוא ממש נולד לזה - לבן, בן מעמד גבוה למשפחה נחשבת ואפילו שלמד באיזה אוניברסיטה יוקרתית - הארוורד או משהו. למה? כי השם שלו פשוט בלט מהרשימה [בעיקר בזכות הג'וניור או ה-THIRD] וכך הם דילגו די בברוטליות על המקסיקני [גונזלס או משו] שסיים מכללה עירונית ומימן את לימודיו על ידי עבודתו במשטרה.

יהיה להם יותר קל למכור לסנאט את המועמד הראשון מאשר המועמד השני משני סיבות:
א. הרוב המוחלט בבית הלבן ובסנאט הוא SOMEBODY'S JONIUR
ב. אין שם הרבה גונזלסים

#28 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 10:02

מעניין באמת למה זרקו אותו מהאוניברסיטה...

#29 נינט

נינט

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 10:53

מעניין באמת למה זרקו אותו מהאוניברסיטה...

זה הדבר הכי רציני שיש לך להגיד? יש לך בעיה נגד דיסגרפים?

#30 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 10:59

זה הדבר הכי רציני שיש לך להגיד? יש לך בעיה נגד דיסגרפים?

לא לא, יש לי בעיה עם אנשים שמנסים לכתוב בפלצנות ועושים לעצמם פאדיחות על הדרך, זה הכל. גם אני "דיס", ולכן אני משתדל לבדוק הודעות לפני שאני שולח. מה איתך?

אגב, מאיפוא לך שמדובר בדיסגרף?

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים