מעבר לתוכן

- - - - -

גזענות

• Please log in to reply
96 replies to this topic

#1 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 20/04/2012 - 08:27

אני חייב לומר שהכתבה גרמה לי פשוט לרתוח. ההתקרבנות ורגשות הנחיתות הגיעו פשוט לשיאים חדשים.
כולנו בעליי נטייה לדעות קדומות. גם אותם מזרחים אשמים באותה מידה בגזענות כלפי אתיופים\ערבים וכו'. כן, וגם אני קיבלתי קריאות של "תחזור לרוסיה" בילדותי.
אולי אם המזרחים בתוכנית אתמול לא היו מתלבשים ומסתפרים כמו סרסורים היו גם מכניסים אותם למועדונים (ובולט לי הבחור עם הראש המגולח בצדדים והשרשרת הענקית).

זורקים נתונים סטטיסטיים יבשים כדי להלהיט את הרוחות ומתעלמים לגמרי מהגרירות הלוגיות המזעזעות.
אין מזרחים באקדמיה? כן בטח זו אפליה. אולי תנו גם נתונים על הישגים שלהם בבית הספר ובפסיכומטרי ואז תסיקו שבעלי הישגים נמוכים מופלים בקבלה לאוניברסיטאות. אז בואו נבטל את ספי הקבלה באוניברסיטה וניתן לכולם תואר כי כולנו שווים.
יש לי המון "אשכנזים" חברי ילדות שלא חולמים אפילו על אקדמיה (שלא נדבר על כמה שלא סיימו בגרות) ויש לי מכרים ממוצא מזרחי באוניברסיטה שהם אנשים מבריקים.

מישהו אמיתי ממוצא מזרחי יכול להגיד שבאמת מפלים אותו לרעה? שלא קיבלו אותו למקום כלשהוא למרות הישגיו הגבוהים? שנתוניו התאימו למשרה כלשהיא ולא קראו לו לראיון רק בגלל שם המשפחה שלו?

#2 אמת אחת

אמת אחת

כסף

• רשומים+
  • 1929 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 08:57

אני חייב לומר שהכתבה גרמה לי פשוט לרתוח. ההתקרבנות ורגשות הנחיתות הגיעו פשוט לשיאים חדשים.
כולנו בעליי נטייה לדעות קדומות. גם אותם מזרחים אשמים באותה מידה בגזענות כלפי אתיופים\ערבים וכו'. כן, וגם אני קיבלתי קריאות של "תחזור לרוסיה" בילדותי.
אולי אם המזרחים בתוכנית אתמול לא היו מתלבשים ומסתפרים כמו סרסורים היו גם מכניסים אותם למועדונים (ובולט לי הבחור עם הראש המגולח בצדדים והשרשרת הענקית).

זורקים נתונים סטטיסטיים יבשים כדי להלהיט את הרוחות ומתעלמים לגמרי מהגרירות הלוגיות המזעזעות.
אין מזרחים באקדמיה? כן בטח זו אפליה. אולי תנו גם נתונים על הישגים שלהם בבית הספר ובפסיכומטרי ואז תסיקו שבעלי הישגים נמוכים מופלים בקבלה לאוניברסיטאות. אז בואו נבטל את ספי הקבלה באוניברסיטה וניתן לכולם תואר כי כולנו שווים.
יש לי המון "אשכנזים" חברי ילדות שלא חולמים אפילו על אקדמיה (שלא נדבר על כמה שלא סיימו בגרות) ויש לי מכרים ממוצא מזרחי באוניברסיטה שהם אנשים מבריקים.

מישהו אמיתי ממוצא מזרחי יכול להגיד שבאמת מפלים אותו לרעה? שלא קיבלו אותו למקום כלשהוא למרות הישגיו הגבוהים? שנתוניו התאימו למשרה כלשהיא ולא קראו לו לראיון רק בגלל שם המשפחה שלו?

את הגזענות המסריחה תמצא גם בדבריך, הגזען האשכנזי לא רואה את הדבשת שלו.

מי אתה ערימת אשפה לבנה שתחליט לבן אדם איזה לבוש ראוי ואיזה לא?
בהמות כמוך הדוחפים עגילים ומחטים בכל איבר בגוף וגורמים לגועל ורצון להקיא עליכם,
הם הבהמות שיחליטו מי נראה בסדר ומי לא?
לבנות הלבושות ומאופרות כמו זונות הם שיחליטו מי לבוש כראוי ומי לא?

גזענות נגד מזרחיים ואפילו גזענות רצחנית ממש! (תינוקות מזרחיים מתו מרעב כשבקיבוצים שמו פרחים על השולחנות)
כספי המדינה ואדמותיה ניתנו לאשכנזים בקיבוצים בעיקר, המזרחיים נזרקו למדבר וקיבלו פירורים לפעמים.

מכחישי הגזענות והאפליה נגד המזרחיים כמוהם כמכחישי שואה.

.
אמת יש רק אחת !

אלדוס האכסלי, 'וידויו של כופר מקצועי':
''היו לי סיבות לא לרצות שלעולם תהיה משמעות וכתוצאה מכך הנחתי שאין לעולם משמעות.
ללא שום קושי הייתי מסוגל למצוא נימוקים משביעי רצון להנחה זו.
עבורי, כשם שללא ספק עבור רוב בני דורי,
הפילוסופיה של חוסר משמעות הייתה מכשיר לשחרור מיני ממערכת מסוימת של מוסר.
התנגדנו למוסריות מפני שהפריעה לחופש שלנו''

'וידויו של כופר לא מקצועי':
"אינני יודע מהי הוכחה, אך לא הפסקתי לדרוש מאחרים להוכיח"

הוכחה לקיומה של אנטרקטיקה יש לכופר?

'וידויו של שמאלני מצוי':
"אין לי מושג מהו 'עם', אך זה לא מנע ממני לכנות כנופיות בנדיטים בשם עם"
"אין לי מושג מה זה 'שלום', אך זה לא מנע ממני לשפוך דמם של יהודים תמורת הבלתי ידוע"

........

#3 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 09:22

גזענות נגד מזרחיים ואפילו גזענות רצחנית ממש! (תינוקות מזרחיים מתו מרעב כשבקיבוצים שמו פרחים על השולחנות)
כספי המדינה ואדמותיה ניתנו לאשכנזים בקיבוצים בעיקר, המזרחיים נזרקו למדבר וקיבלו פירורים לפעמים.

.

לא הבנתי, אז אתה מתלהם כי לאדם יש דעה שונה משלך והוא מעלה אותה על הכתב? והוא הגזען?

...

ובעניין התוכנית- הבעיה העיקרית לדעתי היתה שהפכו אותה לסוג של ריאליטי של פריים טיים. לקחו 2 קבוצות מאוד קיצוניות והדגימו את ההבדלים בניהם- אז מובן מאליו שיהיו המון הבדלים.
מצד שני למה שלא יקחו שני ראשי מחלקה באונירסיטה/בבי"ח- אחד אשכנזי ואחד מזרחי, ושהם ידונו בניהם למי היה יותר קל/קשה, ולמה שלא יקחו שני טכנאים: אחד רוסי והשני אתיופי ושהם ידונו למי מהם היה יותר קשה?
בכל מקרה בניסוי כזה מרחב המדגם יהיה קטן, אבל נראה לי לפחות יהיה הוגן יותר מאשר לייצר תוכנית שהמטרה שלה היא לא מחקר רציני (אגב המקור נראה מחקר מעמיק ורציני הרבה יותר- מה שאגב תוצאה של מאמץ הבמאי ולא באמת הבנה של הצופה במחקר המקורי) אלא למלא מסגרת ברייטינג בפריים טיים.

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#4 אמת אחת

אמת אחת

כסף

• רשומים+
  • 1929 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 09:59

לא הבנתי, אז אתה מתלהם כי לאדם יש דעה שונה משלך והוא מעלה אותה על הכתב? והוא הגזען?

ובעניין התוכנית- הבעיה העיקרית לדעתי היתה שהפכו אותה לסוג של ריאליטי של פריים טיים. לקחו 2 קבוצות מאוד קיצוניות והדגימו את ההבדלים בניהם- אז מובן מאליו שיהיו המון הבדלים.
מצד שני למה שלא יקחו שני ראשי מחלקה באונירסיטה/בבי"ח- אחד אשכנזי ואחד מזרחי, ושהם ידונו בניהם למי היה יותר קל/קשה, ולמה שלא יקחו שני טכנאים: אחד רוסי והשני אתיופי ושהם ידונו למי מהם היה יותר קשה?
בכל מקרה בניסוי כזה מרחב המדגם יהיה קטן, אבל נראה לי לפחות יהיה הוגן יותר מאשר לייצר תוכנית שהמטרה שלה היא לא מחקר רציני (אגב המקור נראה מחקר מעמיק ורציני הרבה יותר- מה שאגב תוצאה של מאמץ הבמאי ולא באמת הבנה של הצופה במחקר המקורי) אלא למלא מסגרת ברייטינג בפריים טיים.

לא הבנת...לא מפתיע...אשכנזי אינטיליגנט.
שקרים והכחשת שואה אינם דעה.
הוא גזען כי דבריו מעידים על גזענותו.

ועוד מטמטומך הלבנבן, לא מדובר בתכנית ריאליטי מדובר בשחזור עדין של ניסוי שנעשה לפני עשרות שנים,
בה הראתה מורה לתלמידיה האליטיסטים כיצד מרגישים אלו הנמצאים בצד האחר, אלו המופלים לרעה.
הנסוי שלה היה הרבה יותר בוטה וקשוח וגרר תגובות קשות גם מהתלמידים וגם מהקהילה.
אך הניסוי הבהיר היטב כיצד נבנית גזענות ע"י פרטים קטנים, מעשים קטנים, ואפילו עיקומי אף.
כיצד לוקחים אדם אליטיסט בעל בטחון עצמי והופכים אותו לסמרטוט באמצעות אמירות ויחס שונה בלבד.

הנסוי הזה הוא מחקר אנושי מעולה המראה לכל אידיוט ממוצע איך נראית גזענות, איך היא נוצרת ואיך היא משפיעה.
הגזענות לא מתחילה בפוגרומים, הגזענות מתחילה מדברים קטנים הנראים לעיתים תמימים.

.
אמת יש רק אחת !

'וידויו של שמאלני מצוי':
"אין לי מושג מה זה 'שלום', אך זה לא מנע ממני לשפוך דמם של יהודים תמורת הבלתי ידוע"

........

#5 DaggyStyle

DaggyStyle

משתמש......... לא מזיק ולא מועיל.........

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 5986 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 10:05

.

ועוד מטמטומך הלבנבן, לא מדובר בתכנית ריאליטי מדובר בשחזור עדין של ניסוי שנעשה לפני עשרות שנים,
בה הראתה מורה לתלמידיה האליטיסטים כיצד מרגישים אלו הנמצאים בצד האחר, אלו המופלים לרעה.
אך הניסוי הבהיר היטב כיצד נבנית גזענות ע"י פרטים קטנים, מעשים קטנים, ואפילו עיקומי אף.
כיצד לוקחים אדם אליטיסט בעל בטחון עצמי והופכים אותו לסמרטוט באמצעות אמירות ויחס שונה בלבד.

הנסוי הזה הוא מחקר אנושי מעולה המראה לכל אידיוט ממוצע איך נראית גזענות, איך היא נוצרת ואיך היא משפיעה.

.

עבור אדם ששונא גזענות (ראה התגובה הראשונה) אתה געזן למידי (ראה התגובה שנייה)...
לזכרם של חברים שנפלו
Second Draft: האמת מאחורי התעמולה הפלסטינית, פאליווד. שווה להציץ
לעולם אל תקפצו לזירת מלכודות עכברים אלא אם כן זה באמת שווה את זה..............
I'm not mainstream, I'm more of an sideways.
nice guys finish last, I've just got lucky :)
סוףסוף! הציפור נתפסה! http://www.youtube.c...feature=related
גם אני סופרמן בלי גלימה..

Posted Image

Posted Image

אין לי פייסבוק! לא משתמש בפלטפורמת הוירוסים הזאת!

#6 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 10:10

.

מסכים עם הפסקה האחרונה שלך, כנראה שהרעיון המקורי היה באמת מחקר אמיתי וממצה. זה לא מה שהוצג אתמול בתוכנית.

אגב תיזהר, לפעמים אלו שחושבים על עצמם כהומניים ומקבלים את השונה, נראים כגזענים אטומים לאחרים.

סופ"ש נעים

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#7 אמת אחת

אמת אחת

כסף

• רשומים+
  • 1929 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 10:46

מסכים עם הפסקה האחרונה שלך, כנראה שהרעיון המקורי היה באמת מחקר אמיתי וממצה. זה לא מה שהוצג אתמול בתוכנית.

אגב תיזהר, לפעמים אלו שחושבים על עצמם כהומניים ומקבלים את השונה, נראים כגזענים אטומים לאחרים.

גם ההומנים נבדקו מחקרית ונמצאו כגזענים בדיוק כמו האחרים.
עשו מבחן הדורש תגובה לתמונה המופיעה על המסך.
מציגים תמונה של אדם או קבוצת אנשים ויש להשיב במהירות לשאלות בסגנון "האם הוא מסוכן?", "מי מפחיד יותר?".
נבדקו גם כאלו העובדים בארגונים הפועלים נגד גזענות כולל שחורים!
והתוצאות הראו שהם גזענים ומגיבים בדיוק כמו האחרים.
עובדים אלו היו המומים לנוכח התוצאות שלהם..הם חשבו שהם מכוכב אחר, חסינים מגזענות.
המבחן גם מראה עד כמה קורבנות הגזענות מפנימים אותה ומפנים אותה כלפי עצמם וכלפי קבוצתם.

.
אמת יש רק אחת !

'וידויו של שמאלני מצוי':

........

#8 johnny rotten

johnny rotten

Calm like a BomB

• מנהלי פורום
  • 8670 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 11:32

זו לא גזענות אם ההנחה נכונה סטטיסטית, כלומר נכון שלא כל אחד שמתלבש כמו סרסור עם שרשאות זהב הוא ערס מפגר, אבל לרוב הוא כן.
אז עדיף להיזהר מאשר להצטער
"...No fault, none to blame
It doesn't mean I don't desire to
Point the finger, blame the other..."

כשאתה מתלונן אז אתה מצפה שיקשיבו לך, אבל כשמתלוננים עליך פתאום אתה הכבשה הקטנה שנוזל לה משהו אדום מהאוזן.

#9 אורח - Marks

אורח - Marks
  • אורחים

פורסם 20/04/2012 - 11:44

אמת אחת - אתה אדם חולה בנפשך ורק נותר לי לקוות שאתה מייצג רק מיעוט קטן של אנשים כי אם לא, אנחנו בבעיה ענקית.
בנוסף לכך, אני לא מבין מה אתה עדיין עושה בפורום הזה, אני מניח שהמנהלים משאירים אותך על תקן חיית צעצוע כדי שיהיה על מי לצחוק.

#10 אמת אחת

אמת אחת

כסף

• רשומים+
  • 1929 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 11:47

אמת אחת - אתה אדם חולה בנפשך ורק נותר לי לקוות שאתה מייצג רק מיעוט קטן של אנשים כי אם לא, אנחנו בבעיה ענקית.
בנוסף לכך, אני לא מבין מה אתה עדיין עושה בפורום הזה, אני מניח שהמנהלים משאירים אותך על תקן חיית צעצוע כדי שיהיה על מי לצחוק.

אכן מרקסיסט לבן, מכחישי שואה ומכחישי גזענות הם השפויים שלך.
אתה בחברה טובה של חלאות אדם.

.
אמת יש רק אחת !

'וידויו של שמאלני מצוי':

........

#11 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 12:20

חבר'ה.
תרגעו קצת לרגע.

צריך לפעמים גם להבין את ההקשר היותר גדול, מעבר להתגוששו אמוציונלית שניתן לראות פה אשכנזית-מזרחית מוכרת, בהירה-שחומה של אנשים שחלקם יסכימו על הרבה דברים אחרים ביום יום.

אגב אכן ב"ניסוי" המקורי, אלה שראו עצמם "הומניסטים", מבחינה בהקשר הנוכחי נמצאו לא פחות ואף יותר מקטלגים מאחרים.
אבל בתוכנית המקורית, לא במקרה הם אוינו מהמשוואה, מפני שבעצם מי שמוביל כאן את האג'נדה הם אותם אנשים, ובמילים אחרות: אתם כבר מבינים מי ומאיזה מחנה הוא מגיע.

המטרה שעומדת מאחורי הקרנות וניסויים כאלה ביום השואה, היא להמשיך במסע הקעקוע והאיון של הלקח ההיסטורי הלאומי שלנו בישראל.

המטרה היא לסרס ככל הניתן את הצווי שהבין אותו גם בן גוריון, ובגין וכל ציוני שיעלה בדעתכם- כל מזרחי ואשכנזי הגון שמדינה יהודית המגינה לעצמה לעולם היהודים באשר הם יהפכו למרמס.

המטרה בהחצנת ניסויים כאלה היא ככל הניתן לנפח את הקיטלוג האנושי לכדי אג'נדה.
כלומר לטעון שכל אחד ואחת מהיהודים הם בעצם נאצים בפוטנציה, וזה אגב מה שבשנים האחרונות המדריכים ביד ושם הונחו להגיד, אחרי שעברו שטיפת מח.

המטרה היא בצורה עקיפה לתת לגיטימציה לשיח האורווליאני שהם הצליחו לכפות במיוחד בשדה התקשורתי, והמשפטי.

שכל מי שיעז להעלות מחדש את הרציונל וההגיון של זהות לאומית, יקרצו לו: "היי זה הנאצי הקטן שבתוכך מדבר. שתוק."

האג'נדה הנסתרת היא לסרס את הזהות הלאומית, בשם שטיפת מח נוירוטית.
אם מיהשו מחפש את ההחלשות בתחושת הצדק עליה דיבר נתן אלתרמן- חלק ניכר ממנה מגיע כאן.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#12 אמת אחת

אמת אחת

כסף

• רשומים+
  • 1929 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 12:35

חבר'ה.
תרגעו קצת לרגע.

צריך לפעמים גם להבין את ההקשר היותר גדול, מעבר להתגוששו אמוציונלית שניתן לראות פה אשכנזית-מזרחית מוכרת, בהירה-שחומה של אנשים שחלקם יסכימו על הרבה דברים אחרים .

אגב אכן ב"ניסוי" המקורי, אלה שראו עצמם "הומניסטים", מבחינה בהקשר הנוכחי נמצאו לא פחות ואף יותר מקטלגים מאחרים.
אבל אצל לא במקרה הם אוינו מהמשוואה, מפני שבעצם מי שמוביל כאן את האג'נדה הם אותם אנשים, ובמילים אחרות: אתם כבר מבינים מי ומאיזה מחנה הוא מגיע.

המטרה שעומדת מאחורי הקרנות וניסויים כאלה ביום השואה, היא להמשיך במסע הקעקוע של הלקח ההיסטורי הלאומי שלנו בישראל.

המטרה היא לעמעמם ככל הניתן את הצווי שהבין אותו גם בן גוריון וגם כל מזרחי ואשכנזי הגון שמדינה יהודית המגינה לעצמה לעולם היהודים באשר הם יהפכו למרמס.

המטרה בהחצנת ניסויים כאלה היא ככל הניתן לנפח את הקיטלוג האנושי לכדי אג'נדה.
כלומר לטעון שכל אחד ואחת מהיהודים הם בעצם נאצים בפוטנציה, וזה אגב מה שבשנים האחרונות המדריכים ביד ושם הונחו להגיד.

האג'נדה הנסתרת היא לסרס את הזהות הלאומית, בשם שטיפת מח נוירוטית.
אם מיהשו מחפש את ההחלשות בתחושת הצדק עליה דיבר נתן אלתרמן- חלק ניכר ממנה מגיע כאן.

אצל השמאלנים תמיד קיימת האג'נדה הנסתרת, זה טבעם של רשעים.
אך לא ניתן להתעלם מהמציאות הקיימת רק בגלל שיש שמאלנים המנסים לנצלה לצורכיהם,
כפי שאין להתעלם מהקשיים החברתיים והכלכליים האמיתיים רק בגלל שהשמאלנים עושים בהם שימוש רע.

אדם צריך להכיר את המציאות ואת ההסטוריה, ולהפעיל שכל ישר על מנת להבחין בין סוגי גזענות,
לא להתעלם מגזענות, למצוא לה פתרונות ראויים, ולתקן את נזקיה.

השמאלנים דוחפים תמיד את הערבים בכל דיבור על גזענות,
כאשר הערבים הם אויב רצחני שלנו והבעת שנאה כלפיהם היא טבעית ביותר.
זו עוד דרך בה הם מסלפים את מושג הגזענות, וגורמים להזניית המושג.

.
אמת יש רק אחת !

'וידויו של שמאלני מצוי':

........

#13 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 12:44

אצל השמאלנים תמיד קיימת האג'נדה הנסתרת, זה טבעם של רשעים.
אך לא ניתן להתעלם מהמציאות הקיימת רק בגלל שיש שמאלנים המנסים לנצלה לצורכיהם,
כפי שאין להתעלם מהקשיים החברתיים והכלכליים האמיתיים רק בגלל שהשמאלנים עושים בהם שימוש רע.

אדם צריך להכיר את המציאות ואת ההסטוריה, ולהפעיל שכל ישר על מנת להבחין בין סוגי גזענות,
לא להתעלם מגזענות, למצוא לה פתרונות ראויים, ולתקן את נזקיה.

השמאלנים דוחפים תמיד את הערבים בכל דיבור על גזענות,
כאשר הערבים הם אויב רצחני שלנו והבעת שנאה כלפיהם היא טבעית ביותר.
זו עוד דרך בה הם מסלפים את מושג הגזענות, וגורמים להזניית המושג.

.

אני רק מציע לא לשפוך את התינוק עם המים מאחר שיש לכולנו נטיה להסחף, גם לי לעיתים.
אני כידוע מעורב, ככה שאני חושב שאני מגיע ממקום די ניטרלי בסיפור.
אתה יכול לראות קיטלוג גם מהצד המזרחי(מרוקאי על טוניסאי, ולהיפך וכו') של מי שמותנה עדתית פנימית וגם מהצד האשכנזי בהחלט דברים קיימים.
וזה נכון שקבוצות בגלל הראשוניות שלהן, יצרו קיטלוג מובהק, מצד שני כבר קרוב ל50 אחוזים מהצעירים בחברה הם מעורבים, ככה שזה בסופו של דבר יעלם- חוזרים להיות יהודים ישראלים. נטו, כמו אבותינו. אבל כאן נכנס קרב אחר על התודעה
של מה זה להיות ישראלי יהודי.
ואני לא מתכוון ברת שמירת מצוות דתיות אלא בהקשר התפיסתי הלאומי.

החילונית והדתית לאומית הם מעורבים.
וזה נכון שהקבוצות האליטיות בתקשורת למשל שאתה יכול למצוא את ביטוין בתוכניות המתכנות "סאטירה" שכל מטרתן להנציח את האליטה על השפה והתרבות של קבוצות הכח הבלתי נבחרות.
ראה למשל "ארץ נהדרת" ו"מצב האומה"- שמנציחות את מה שדיברת עליו.
ליקוק אין קץ לפרטנר הערבי/איסלמי כ"האחר"- והתקפה פרועה על "האחר הפנימי" (כלומר המתחרה בהם)
וזה כולל את הרוסי, המזרחי, הדתי לאומי- ומעל כולם הסכנה הכי גדולה בגלל שהוא גורם מאחד את ה"ימני"
מאחר שימני יכול להיות מאחד של כל אלה.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#14 נוסידא

נוסידא

כסף

• רשומים+
  • 1125 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 14:23

.

מסכים. עצם העובדה שהקיבוצים מחזיקים ב 90% מאדמות המדינה ,מקבלים את הארנונה של כל המפעלים הגדולים ומשתמשים בכסף לחינוך ורווחת התושב בעוד בני הערים בדרום ובצפון שגרים הרבה יותר קרוב למפעלים הללו ועובדים בהם לא מקבלים אגורה שחוקה מעיד על גזענות.
כמו גם העובדה שלבני קיבוצים ניתנת הבטחה לצאת לקורס קציני חי"ר לפני שהם ירו יריה אחת ובלי קשר לאיכויות האישיות שלהם.
כך גם כשחצי ממודעות הדרושים דורשות "רוסית שפת אם חובה" ללא קשר לדרישות המשרה מעיד על גזענותם הרבה של מרקס והוריו.
ובאופן כללי אדם המתכנה "מרקס" הוא גזען בהגדרה.
ועוד לא נגענו בעובדה שדם של כושים(סליחה אתיופים)"לא מספיק טוב" בכדי להיכנס לוריד של אשכנזי.

למרות זאת גם המזרחיים לא פטורים מגזענות ונוהגים בגזענות אחד מול השני,מול אתיופים מול רוסים ואפילו מול אשכנזים.
טורניר הדיבייט נפתח. בואו להראות שאתם צודקים...

"המיעוט היחיד שאפשר לשנוא ועדיין להחשב נאור בישראל,למעשה המיעוט היחיד שכדי להחשב נאור בישראל צריך לשנוא הם החרדים"

]

#15 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 20/04/2012 - 14:28

.

משפחתי האשכנזית היתה שייכת לצד הלא נכון של המתרס הפוליטי וסבלה רבות מאפליה. עם זאת, הם למדו להסתדר טוב גם בלי הפנקס האדום.
לשאלה המקורית לא התייחסת, האם מזרחים שחיים היום יכולים להצביע על גזענות נגדם שנובעת ממוצאם?
תינוקות מזרחיים מתו מרעב? איפה זה קרה?

כפי ששמת לב, אני אשכנזי. אשכנזי משני הצדדים 1000 שנים אחורה.
והאמת שלא בא לי טוב בעין הצורה המכוערת שאתה מתנסח פה. בעיקר נגד אשכנזים.
בעבר הגנתי עליך כשהיו דיבורים נגדך.
אני מזמין אותך לעדן את התגובות ולדבר לעניין ומזהיר אותך שאני לא אקבל בשקט קללות שיהיו מכוונות נגדי.

ההודעה נערכה על ידי Mudak: 20/04/2012 - 18:35
לאיים ב"סמכויות" זאת התנהגות לא מקובלת פה.

תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים