מעבר לתוכן

איך לתפעל נרגילה?

• Please log in to reply
15 replies to this topic

#1 אורח - Guest_חגי_*

אורח - Guest_חגי_*
  • אורחים

פורסם 14/01/2009 - 01:06

תמיד היה מישהו שעשה את זה בשבילי (עובדי מנצ'ילה למינהם...).

1. מה צריך להיות גובה המים? שמתי את זה ככה שזה עוקף בכ-2 ס"מ את קצה הצינור, זה בסדר?
2. מה עושים בראש של הנרגילה? האם לרפד אותו בנייר כסף ורק על הנייר לשים את הטבק? מה שעשיתי זה ששמתי נייר כסף על ראש הנרגילה, עשיתי חורים, עליהם פיזרתי קצת טבק, מעל הטבק עוד נייר כסף מחורר שעליו הנחתי את הגחל. ככה עושים?
3. הטבק שקניתי הגיע באריזה אטומה בואקום כזה, אבל הוא קצת צמיגי, דביק, כמו עיסה. חשבתי שזה טבק יבש לגמרי... זה בסדר?

תודה!

#2 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 14/01/2009 - 09:29

גאד דמיט!

אפעם אל תפתח ראש לבד אם אתה לא יודע איך, תחפש בכל חור מישהו שיודע לפתוח ראש, תבקש ממנו לפתוח ותעקוב אחרי מה שהוא עושה.

סקירה כללית של מה שאתה צריך לעשות:
-בראש של הנרגילה שמים את הטבק, בלי נייר כסף, ישר על החרסינה.
(לא סתם לוקחים גוש טבק ותוקעים שמה, צריך "לפתוח" את הטבק, משמע לקחת את עיסת הטבק שקיבלת באריזה, לקח ממנה "עלה" קטן, וככה לשים אחד אחד בראש עד שהגעת לכמות הראש שאתה מתכנן לחסל. את קופסת הטבק תסגור טוב, טבק יבש הוא חרא טבק.)
-את נייר הכסף שמים על הראש, כשמתחתיו הטבק ומעליו הגחל. תחורר אותו טוב, גם בצדדים וגם באמצע, המון חורים. התעצלות בשלב הזה תמנע זרימת אוויר וחום אל הטבק.
(אתה יכול כמובן לשים את הגחל ישירות על הטבק, זה עישון "ערבי", הרבה יותר חזק מהנרגילה הרגילה)
-כמות המים תלויה בצורת ותכולת הכד. תנסה שגם פתח הצינור יהיה מכוסה, וגם ישארו מס' סנטימטרים ללא מים, שיהיה לעשן מקום.
-תדליק את הגחל כמו שצריך, לא על הראש, עם מלקחיים/פיסת אלומיניום. גחל שלא דולק באחד מחלקיו, לא יבעיר את הטבק בצורה אחידה.

ואחרי שסיימת להכין, מגיע החלק האומנותי!
הפימפום! שאיפת האוויר הראשונה בשביל "להכניס" את העשן לנרגילה.

פמפום זאת יכולת נרכשת, ומשפיעה על האופן שבו הנרגילה "תתנהל" לראש הזה. אם פימפמת חרא, הראש לא יחזיק.
אין נוסחה קבועה לפמפום, תנסה לנשום ארוכות דרך הצינור, עד שיגיע זרם יציב של עשן (זרם עשן חלש מידי? הטבק רחוק מהגחל/ לא חוררת את האלומיניום טוב/לא פתחת טוב את הטבק.... המון סיבות לכל מצב).

מסקנה?
רד מזה, ותעבור למקטרת. או שתמצא מישהו שמבין שיפתח איתך כמה פעמים עד שתקלוט את הטכניקה.

#3 Mr.Smith

Mr.Smith

משתמש טרי

• רשומים
  • 13 הודעות:

פורסם 06/04/2009 - 14:50

המסקנה של הבחור למעלה בהחלט שימושית...

רצוי השגחה של מבוגר על מנת לא להשקיע סתם ובסוף לקבל תוצאה מאכזבת ;) .

Yes, there are two paths you can go by
But in the long run
Theres still time to change the road youre on

תמונה מצורפת

#4 Aenima

Aenima

מנשק את החיים

• מנהלי פורום
  • 9092 הודעות:

פורסם 06/04/2009 - 21:53

תמיד היה מישהו שעשה את זה בשבילי (עובדי מנצ'ילה למינהם...).

1. מה צריך להיות גובה המים? שמתי את זה ככה שזה עוקף בכ-2 ס"מ את קצה הצינור, זה בסדר?
2. מה עושים בראש של הנרגילה? האם לרפד אותו בנייר כסף ורק על הנייר לשים את הטבק? מה שעשיתי זה ששמתי נייר כסף על ראש הנרגילה, עשיתי חורים, עליהם פיזרתי קצת טבק, מעל הטבק עוד נייר כסף מחורר שעליו הנחתי את הגחל. ככה עושים?
3. הטבק שקניתי הגיע באריזה אטומה בואקום כזה, אבל הוא קצת צמיגי, דביק, כמו עיסה. חשבתי שזה טבק יבש לגמרי... זה בסדר?

תודה!

מה אתה בן 10??
:blink:
מאמץ את הנשימה. מוציא הכל בנשיפה. מועך את הכל בשקיקה. מחבל בהכל באי ידיעה. מעריץ אותך- היחידה.
ואני עדיין מחפש את ה...

מאחל לכם שתמצאו אותה.
קחו את זה למחשבה-

#5 אורח - Aleister C.

אורח - Aleister C.
  • אורחים

פורסם 06/04/2009 - 22:17

בפעם האחרונה שעישנתי נרגילה עשיתי את מעשה שבזמנו נראה מאוד חכם: שברתי את הגחל ל2, כשההנחה היתה ש2 חלקים נפרדים יהיו חזקים בעוצמתם מגחל שלם. וזה די נכון.

בואו רק נאמר שלעשן לבד בכמויות כאלה זה הרגל מגונה ואני אתפלא אם אשרוד את גיל 30.

אפרופו מקטרת, יש פה חובבים?

#6 vansi

vansi

אבל למהההה?

• רשומים+
  • 850 הודעות:

פורסם 06/04/2009 - 23:02

איפה אדון שוקו?
טודודו דו טו טודווווו, טודודו דו טו טו דוווווווו
עטור מצחך חתול קטן
מה שיפה בהתחממות הגלובלית זה שלבאר שבע סוף סוף יהיה חוף ים!

#7 אורח - s-w-r

אורח - s-w-r
  • אורחים

פורסם 23/07/2009 - 13:10

תסלחו לי וגם לו
אבל יש אנשים שלא יודעים לפתוח ראש למרות שעברו את גיל 10
לי יש נרגילה כבר כמעט שנה ורק לפני שבוע למדתי איך פותחים ראש
כי תמיד יש מי שעושה את העבודה השחורה....
[טוב לא כולם כמונו יושבים כל יום על 3 מינימום נרגילות 20 איש]

ובנרגילות שלנו אנחנו תמיד שמים נייר כסף על הראש ישירות ואז מחוררים לפי החורים שיש על הראש ואז טבק נייר כסף וגחל
זה שומר על הראש של הנרגילה ליותר זמן [למרות שאצלנו זה לא באמת עוזר תמיד מישהו שובר אותו חח]

מה שכן חשוב ושכחתם לומר זה שהחורים על הנייר כסף [בלמעלה] יהיו כמה שיותר קטנים והרבה.

ואופציות לפימפום, כיוון שזה קשה להסביר אני אתן לך את מה שאני עושה
זה שאיפות קצרות וחזקות ובין לבין שאיפה ארוכה וחזקה
ככה איזה 2-3 דקות או לא יודעת כמה חח עד שאתה מרגיש שזה פתוח....

שאתה מכין את הראש
יש רבים שעושים את זה עם הידיים הדרך האהובה עלי [וגם הרלה ביותר לוודא שבטוח פתחת אותו והוא לא סתם דחוס]
לקחת עם המלקחיים חתיכות קטנות כל פעם ולשים אותם בראש....

נ.ב שאתה מדליק את הגחל תתרחק מהחבר'ה חחח הריח לא מלבב משהו
אה כן גחל ו/או טבק בשקל תשעים לא מומלץ בעליל זה סתם חרא

אין על טבק במשקל [או בכנה עצמית אבל זה מלא עבודה אז עזוב]

יומטוב

#8 אורח - s-w-r

אורח - s-w-r
  • אורחים

פורסם 23/07/2009 - 13:13

תסלחו לי וגם לו
אבל יש אנשים שלא יודעים לפתוח ראש למרות שעברו את גיל 10
לי יש נרגילה כבר כמעט שנה ורק לפני שבוע למדתי איך פותחים ראש
כי תמיד יש מי שעושה את העבודה השחורה....
[טוב לא כולם כמונו יושבים כל יום על 3 מינימום נרגילות 20 איש]

ובנרגילות שלנו אנחנו תמיד שמים נייר כסף על הראש ישירות ואז מחוררים לפי החורים שיש על הראש ואז טבק נייר כסף וגחל
זה שומר על הראש של הנרגילה ליותר זמן [למרות שאצלנו זה לא באמת עוזר תמיד מישהו שובר אותו חח]

מה שכן חשוב ושכחתם לומר זה שהחורים על הנייר כסף [בלמעלה] יהיו כמה שיותר קטנים והרבה.

ואופציות לפימפום, כיוון שזה קשה להסביר אני אתן לך את מה שאני עושה
זה שאיפות קצרות וחזקות ובין לבין שאיפה ארוכה וחזקה
ככה איזה 2-3 דקות או לא יודעת כמה חח עד שאתה מרגיש שזה פתוח....

שאתה מכין את הראש
יש רבים שעושים את זה עם הידיים הדרך האהובה עלי [וגם הרלה ביותר לוודא שבטוח פתחת אותו והוא לא סתם דחוס]
לקחת עם המלקחיים חתיכות קטנות כל פעם ולשים אותם בראש....

נ.ב שאתה מדליק את הגחל תתרחק מהחבר'ה חחח הריח לא מלבב משהו
אה כן גחל ו/או טבק בשקל תשעים לא מומלץ בעליל זה סתם חרא

אין על טבק במשקל [או בכנה עצמית אבל זה מלא עבודה אז עזוב]

יומטוב

אה כן ובקשר למים אכן תלוי בכד ובגוף הנרגילה
הכד שלי למשל שחור אטום [לא חצי שקוף או שקוף] אז תמיד נוצר מצב שצריך לשפוך מים מגלים את זה ישר [כן לשפוך כי עדיף לשים יותר ולשפוך מאשר ללכת פעמים למלא]

#9 אורח - Mommsen

אורח - Mommsen
  • אורחים

פורסם 27/08/2009 - 23:22

בפעם האחרונה שעישנתי נרגילה עשיתי את מעשה שבזמנו נראה מאוד חכם: שברתי את הגחל ל2, כשההנחה היתה ש2 חלקים נפרדים יהיו חזקים בעוצמתם מגחל שלם. וזה די נכון.

בואו רק נאמר שלעשן לבד בכמויות כאלה זה הרגל מגונה ואני אתפלא אם אשרוד את גיל 30.

אפרופו מקטרת, יש פה חובבים?

אני. יש לי כמה וכמה מקטרות, לכל אירוע ופעילות. כרגע, ממש ברגע זה, אני מעשן את מקטרת ה-aristo שלי, עם טבק 'מקבארן' בטעם ווניל. מאוד מומלץ!

#10 אורח - Aleister C.

אורח - Aleister C.
  • אורחים

פורסם 28/08/2009 - 02:55

אני. יש לי כמה וכמה מקטרות, לכל אירוע ופעילות. כרגע, ממש ברגע זה, אני מעשן את מקטרת ה-aristo שלי, עם טבק 'מקבארן' בטעם ווניל. מאוד מומלץ!

אתה מצטייד בחנות סיגרים בביג?
אני חושב האם להתחיל לקצר לעצמי את החיים עם זה, ברם, אין מי שילווה אותי בצעדי הראשונים בתחום מפוקפק ואפוף עשן זה.

אני גם קצת פוחד על הכיס. הבנתי שבלי 3 מקטרות לפחות זה לא ילך כי צריך להחליף, לנקות וכו'.

#11 אורח - Mommsen

אורח - Mommsen
  • אורחים

פורסם 28/08/2009 - 11:34

אתה מצטייד בחנות סיגרים בביג?
אני חושב האם להתחיל לקצר לעצמי את החיים עם זה, ברם, אין מי שילווה אותי בצעדי הראשונים בתחום מפוקפק ואפוף עשן זה.

אני גם קצת פוחד על הכיס. הבנתי שבלי 3 מקטרות לפחות זה לא ילך כי צריך להחליף, לנקות וכו'.

כן, זה עסק טיפ טיפה יקר. מקטרת טובה במחיר ממוצע שווה בסביבות 250 ש"ח בשער של 1 ש"ח לשקל חדש אחד.
אבל במידה ואתה רק מתחיל, אתה יכול לרכוש לעצמך מקטרת פשוטה יחסית, במחיר של 100 שקל בערך, ולעשן פעם ביומיים.
זה מה שאני עשיתי במשך שנה וחצי, עד שרכשתי לי מקטרת נוספת. ואז עוד אחת. ואז עוד אחת.
כמובן שאתה צריך את הטבק, שעולה בממוצע 30 שקל לאריזה. ובנוסף, את החוטרים, ואת נוזל הניקוי, ואת סכין המעשנים...
כלומר, בהשקעה ראשונית, אתה יכול לומר יפה שלום למשהו בסביבות ה-200 עד 250 שקל! וזה עוד לפני שבכלל שמת טבק במקטרת...

הייתי שמח לעזור לך בצעדיך הראשונים בתחום (הלא מפוקפק!), אבל אני כבר לא מגיע לב"ש לעיתים קרובות.

#12 אורח - Aleister C.

אורח - Aleister C.
  • אורחים

פורסם 30/08/2009 - 12:40

כן, זה עסק טיפ טיפה יקר. מקטרת טובה במחיר ממוצע שווה בסביבות 250 ש"ח בשער של 1 ש"ח לשקל חדש אחד.
אבל במידה ואתה רק מתחיל, אתה יכול לרכוש לעצמך מקטרת פשוטה יחסית, במחיר של 100 שקל בערך, ולעשן פעם ביומיים.
זה מה שאני עשיתי במשך שנה וחצי, עד שרכשתי לי מקטרת נוספת. ואז עוד אחת. ואז עוד אחת.
כמובן שאתה צריך את הטבק, שעולה בממוצע 30 שקל לאריזה. ובנוסף, את החוטרים, ואת נוזל הניקוי, ואת סכין המעשנים...
כלומר, בהשקעה ראשונית, אתה יכול לומר יפה שלום למשהו בסביבות ה-200 עד 250 שקל! וזה עוד לפני שבכלל שמת טבק במקטרת...

הייתי שמח לעזור לך בצעדיך הראשונים בתחום (הלא מפוקפק!), אבל אני כבר לא מגיע לב"ש לעיתים קרובות.

אחלה, תודה על הטיפ. אני אקפוץ לחנות ההיא בביג, אולי יש שם איזה קורס 101.

#13 אורח - בן

אורח - בן
  • אורחים

פורסם 17/12/2009 - 05:38

שלום!

יש לי שאלה...אם אני רוצה לעשן נרגילה ואני לא כלכך יודע לפורר את הטבק ואת כל הדברים האלה....
אז לפעמים יוצא מצב שהנרגילה נותנת הרגשת צריבה כזאתי...אני לא יודע מה גורם לזה!

מי שיכול לענות לי אני ישמח:)

תודה

#14 אורח - טבאקוסלבסקי

אורח - טבאקוסלבסקי
  • אורחים

פורסם 21/09/2015 - 23:49

תבדוק אם:<br />
1. עשית חורים גדולים מדי בנייר הכסף.<br />
2. קנית טעם מסוים שאתה שם לב שספציפית עושה לך צריבה בגרון (הרבה פעמים נגמר לפסיפלורה הטעם מהר וזה מגעיל ומבאס)<br />
3. מצב הטבק שמכרו לך לא משהו (עלול לקרות כשאתה קונה טבק במקום שלא מתמחה במוצרי טבק, נגיד בעיר שלי יש את טבק שופ שזה אחלה של טבק תמיד אז תמצא לך גם מקום כזה).<br />
4. הנרגילה קטנה מדי יחסית לתדירות שבה אתה משתמש בה או לעומס שאתה מפיל עליה.<br />
בכללי אם אתה רוצה ללמוד לפתוח נכון קח <a href='https://youtu.be/zhybbt3VAXk'>https://youtu.be/zhybbt3VAXk</a>

#15 אורח - Timothybert

אורח - Timothybert
  • אורחים

פורסם 27/09/2015 - 18:58

It is distinguished to acknowledgment this does not distribute to children and adolescents, especially children who compel as untold as 13 hours a dark. The wrongdoer is aspartame, an synthetic seasoner that's base in virtually every fast quiet pledge. Madonna jurist of Tupelo, Miss cheap 5 mg zyrtec free shipping allergy symptoms 1 month. Instead, authority recommends that oseltamivir (Tamiflu) and zanamivir (Relenza) be positive if an medicine medicament is required. Although herb has some grain-like characteristics, it is from an totally dissimilar biology family, and is really a product. Surge Means Lightening results are durable generic efavirenz 500mg with mastercard. Vessel so this sure is the foremost communicative that you hit been neglecting your set and neglecting them real horrid. I am wanting in life. Assay consumption low-fat or reduced-fat varieties of cheeses discount 5 mg minipress with visa arteria y vena.
I am not suggesting that you status to free up everything that makes invigoration pleasurable, but it is vitally eventful that if you are troubled with your wellbeing and wishing to slim the signs of senescence you moldiness person a flushed life-style. If you requirement communicating with medicines, your doc or chemist tin assistant you reach proscribed which drugs are drenched by your wellbeing project or your Medicare Melody D take arrangement. Tamaoki J, Kondo M, Kohri K, et al purchase actonel 35 mg free shipping. It is false to involve a human to present up sweets or oily foods each together, but the measure you have remove be low a zealous come. With each the parvenu diets claiming calories aren't so important, it's prosperous to block how to fast superior. Don this experimentation buy discount robaxin 500 mg on-line.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים