מעבר לתוכן

תמונה

חוג דרך אגודת הסטודנטים או קורס פילאטיס

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 inbara

inbara
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 24/10/2011 - 18:20

הי! אני מתכוונת להרשם לחוג אבל באיזו צורה לדעתכם עדיף?
1.מבחינת השוואה כספית כמה עולה קורס באוניברסיטה? כחוג נגיד מנוי לחודשיים עולה 450

2. מבחינת מדריך ואיכות החוג איפה עדיף או אותו דבר בשניהם?

3. מבחינת חופש בחירה- אני מניחה שבחוג אני לא מסתכנת ב-"לא עובר" אם לא בא לי ללכת..

אז מה אתם אומרים?

אגב לתיאטרון פלייבק של בן גוריון- זה חוג או קורס אולי גם?

#2 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 24/10/2011 - 19:04

הי! אני מתכוונת להרשם לחוג אבל באיזו צורה לדעתכם עדיף?
1.מבחינת השוואה כספית כמה עולה קורס באוניברסיטה? כחוג נגיד מנוי לחודשיים עולה 450

2. מבחינת מדריך ואיכות החוג איפה עדיף או אותו דבר בשניהם?

3. מבחינת חופש בחירה- אני מניחה שבחוג אני לא מסתכנת ב-"לא עובר" אם לא בא לי ללכת..

אז מה אתם אומרים?

אגב לתיאטרון פלייבק של בן גוריון- זה חוג או קורס אולי גם?

אהלן,

יש הבדל משמעותי מבחינת מסגרת של חוג וקורס.
כאשר מדובר על קורס, מדובר על פרק זמן קצר מאוד של סמסטר, בדר"כ אימון/שיעור בשבוע ובהתאם כמות החומר אותו ניתן להעביר, או לאפשר למתאמן להתקדם ולהשתפר בצורה הדרגתית מאוד מוגבל.

באופן כזה, על פי הבנתי קורס מיועד ל"הכרה" של תחום מסוים ולא אימון הדרגתי ומסודר.

חוג מצד שני בנוי בצורה כזו שניתן לקבוע סולם מאמצים. ניתן להשתתף באופן עיקבי לאורך זמן רב ובכך להשתפר וללמוד את התחום בצורה הטובה ביותר.

לא הייתי עושה השוואה של חוגים קודם כל על פי מחיר. בדר"כ במידה וזה חוג יש אימון ניסיון שלרוב ניתן בחינם והוא ללא התחייבות כך שניתן להתרשם מהתחום עצמו (עד כמה שניתן באימון ניסיון אחד), המדריך, מהקבוצה ומהמקום.

במידה והחלטת על קורס גם בהם הדבר דומה. יש את תקופת השינויים בה ניתן לעבור מקורס לקורס, למרות שבמצב היום זה קצת קשה היות ומספר המקומות מוגבל וקורסי הספורט מתמלאים מאוד מהר.

בסוף, במידה ומתלבטים בין שני מקומות למשל שמוצאים חן אפשר להשוות אותם על פי המחיר, או למשל המיקום שלהם ונוחות ההגעה אליהם.

חשוב לזכור שבמידה ומדובר בפעילות גופנית, אבל לדעתי גם כל תחום אחר, מה שעושה את ההבדל זה בעיקר התמדה לאורך זמן. כך שכאשר בוחרים עיסוק, זה אחד הפרמטרים הראשונים שצריך לחשוב עליהם.

אגב, פלייבק נדמה לי זה חוג. אבל שווה לבדוק את זה איתם.

שיהיה בהצלחה,
אלכס

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:
054-5238834 ,במסרים או דרך האתר: www.kstkd.com

#3 inbara

inbara
  • רשומים
  • 3 הודעות:

פורסם 27/10/2011 - 10:02

אהלן,

יש הבדל משמעותי מבחינת מסגרת של חוג וקורס.
כאשר מדובר על קורס, מדובר על פרק זמן קצר מאוד של סמסטר, בדר"כ אימון/שיעור בשבוע ובהתאם כמות החומר אותו ניתן להעביר, או לאפשר למתאמן להתקדם ולהשתפר בצורה הדרגתית מאוד מוגבל.

באופן כזה, על פי הבנתי קורס מיועד ל"הכרה" של תחום מסוים ולא אימון הדרגתי ומסודר.

חוג מצד שני בנוי בצורה כזו שניתן לקבוע סולם מאמצים. ניתן להשתתף באופן עיקבי לאורך זמן רב ובכך להשתפר וללמוד את התחום בצורה הטובה ביותר.

לא הייתי עושה השוואה של חוגים קודם כל על פי מחיר. בדר"כ במידה וזה חוג יש אימון ניסיון שלרוב ניתן בחינם והוא ללא התחייבות כך שניתן להתרשם מהתחום עצמו (עד כמה שניתן באימון ניסיון אחד), המדריך, מהקבוצה ומהמקום.

במידה והחלטת על קורס גם בהם הדבר דומה. יש את תקופת השינויים בה ניתן לעבור מקורס לקורס, למרות שבמצב היום זה קצת קשה היות ומספר המקומות מוגבל וקורסי הספורט מתמלאים מאוד מהר.

בסוף, במידה ומתלבטים בין שני מקומות למשל שמוצאים חן אפשר להשוות אותם על פי המחיר, או למשל המיקום שלהם ונוחות ההגעה אליהם.

חשוב לזכור שבמידה ומדובר בפעילות גופנית, אבל לדעתי גם כל תחום אחר, מה שעושה את ההבדל זה בעיקר התמדה לאורך זמן. כך שכאשר בוחרים עיסוק, זה אחד הפרמטרים הראשונים שצריך לחשוב עליהם.

אגב, פלייבק נדמה לי זה חוג. אבל שווה לבדוק את זה איתם.

שיהיה בהצלחה,
אלכס

תודה רבה על התגובה המושקעת
עזרת לי בקבלת החלטה !
אני ארשם לחוג
תודה ענבר

#4 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 27/10/2011 - 14:20

תודה רבה על התגובה המושקעת
עזרת לי בקבלת החלטה !
אני ארשם לחוג
תודה ענבר

החלטה טובה,
בהצלחה!

מועדון טאקוונדו "Kumgang Samjogo" באוניברסיטת בן גוריון. לפרטים ניתן ליצור קשר ב:

#5 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 27/10/2011 - 14:33

החלטה טובה,
בהצלחה!

אתה סתם מנסה לגרור אותה לצד האפל ואתה יודע בדיוק למה אני מתכוונת...

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
[ונדחפתי כדי להבין איך מסתדר דוסית ומתארנבת באותה בחורה?!]
...

זיוושיזם: יש לך שתי פרות, אתה שוחט אחת בשחיטה כשרה ומחליף את השניה בארנבת.

תמונה מצורפת

#6 William Kidd

William Kidd

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 420 הודעות:

פורסם 27/10/2011 - 17:11

אתה סתם מנסה לגרור אותה לצד האפל ואתה יודע בדיוק למה אני מתכוונת...

איזה צד אפל? טאקוונדו זה Pure light :לחיים:

וחוץ מזה, אם מישהו מתעניין בפילאטיס ספק אם ימצא את מה שהוא מחפש בטאקוונדו.
אבל באופן עקרוני ההבדל בין קורס לחוג זהה בכל התחומים.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים