מעבר לתוכן

תמונה

מתי כדאי לקחת אנגלית מתקדמים 2?

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 nightskiff

nightskiff

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 125 הודעות:

פורסם 27/04/2008 - 23:01

היי, מישהו יודע מתי מומלץ לקחת את הקורס  אנגלית מתקדמים 2?
אפשריות סימסטר ב או שנה הבא
וגם איזה מרצה מומלץ?
תודה

#2 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 27/04/2008 - 23:17

היי, מישהו יודע מתי מומלץ לקחת את הקורס אנגלית מתקדמים 2?
אפשריות סימסטר ב או שנה הבא
וגם איזה מרצה מומלץ?
תודה

אם אתה חושב שיש לך סיכוי כדאי לקחת מבחן אמיר וזהו.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#3 mixermt

mixermt

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 532 הודעות:

פורסם 28/04/2008 - 04:59

אני באותה הבעיה.....:(
תמונה מצורפת

#4 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 28/04/2008 - 10:09

אני באותה הבעיה..... :(

טוב בגלל שאף אחד עוד לא נתן לכם תשובה רצינית אז אני אנסה לענות לכם תשובה לעניין למרות הידע המועט שיש לי -
לדעתי כדאי לכם לקחת את זה בסמסטר הקרוב. שנה ב' היא השנה הכי עמוסה בתואר הזה (במיוחד סמסטר ב' שלה אבל גם א' הרבה יותר עמוס מהשנה). לדעתי, בהנחה שלא תקחו את העצה הקודמת שלי ותלכו למבחן אמיר, כדאי לכם לסיים את זה השנה, פשוט כדי שלא תעמיסו לעצמכם את שנה ב' עוד יותר.
אני גם חייב לציין שאם אתם רוצים תשובה יותר מלומדת כדאי לכם לשאול את השאלה הזאת בפורום של שנה ב', כי שם כנראה יהיו כאלה שיכולו לענות מנסיון.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#5 MORANICA

MORANICA

• רשומים
  • 228 הודעות:

פורסם 28/04/2008 - 17:49

סולם העדיפויות הוא אמיר או קורס קיץ אבל ממש כדאי לגרור את זה כמה שפחות. אני הייתי ממליצה על קורס קיץ: זה קורס קצר של 3 ש"ש,
יש פחות עבודות וש.ב. ואין את הלחץ של מבחן אמיר שגם משלמים כסף וגם מתפללים לקבל מספיק גבוה בשביל פטור. בקיץ זה חפיפניקי- מומלץ!
אני עשיתי בסמסטר הראשון של שנה א' וזה היה מעיק. נפלתי על מרצה עם דרישות ששיגעה לנו ת'שכל. כל שיעור היתה עבודת בית להגשה ועבודת כיתה להגשה, היה מבחן אמצע, מבחן סופי ועבודת סיכום שזה להרצות מול הכיתה עם מצגת. בקיצור, זה היה מה זה מעיק.
אם אפשר לכו על האפשרויות שלא מעיקות עליכם באמצע שנת הלימודים. יש מקצועות יותר חשובים לבזבז עליהם את הזמן.

#6 itsikavi

itsikavi

• רשומים
  • 158 הודעות:

פורסם 28/04/2008 - 20:29

סולם העדיפויות הוא אמיר או קורס קיץ אבל ממש כדאי לגרור את זה כמה שפחות. אני הייתי ממליצה על קורס קיץ: זה קורס קצר של 3 ש"ש,
יש פחות עבודות וש.ב. ואין את הלחץ של מבחן אמיר שגם משלמים כסף וגם מתפללים לקבל מספיק גבוה בשביל פטור. בקיץ זה חפיפניקי- מומלץ!
אני עשיתי בסמסטר הראשון של שנה א' וזה היה מעיק. נפלתי על מרצה עם דרישות ששיגעה לנו ת'שכל. כל שיעור היתה עבודת בית להגשה ועבודת כיתה להגשה, היה מבחן אמצע, מבחן סופי ועבודת סיכום שזה להרצות מול הכיתה עם מצגת. בקיצור, זה היה מה זה מעיק.
אם אפשר לכו על האפשרויות שלא מעיקות עליכם באמצע שנת הלימודים. יש מקצועות יותר חשובים לבזבז עליהם את הזמן.

מסכים , עשיתי את הקורס בסמסטר האחרון והיה יותר מידי עבודות ושטויות לא נחוצות

אם בכל זאת אתה עושה את הקורס - המרצה שלי הייתה סטפני לרר והיא לפחות מעבירה את הזמן בסבבה ...

תמונה מצורפת

תמונה מצורפת

#7 nightskiff

nightskiff

• רשומים
  • 125 הודעות:

פורסם 29/04/2008 - 12:21

השנה אין סמסטר קיץ, ככה לא היתי שואל תא שאלה הזאת. גם אני הבנתי שבקיץ יותר נחמד לעשות. אפשרות בקיץ רק שנה הבא, לכן השאלה אם כדאי לגרור את זה עד קיץ הבא?
קיצר השאלה עכשיו היא לקחת את הקורס בסמסטר ב' השנה או קיץ שנה ב'?

#8 MORANICA

MORANICA

• רשומים
  • 228 הודעות:

פורסם 29/04/2008 - 12:48

דבר ראשון, נפתחים קורסי קיץ (C++ לשנה ב' למשל), ואני מאוד ממליצה פשוט להתקשר למחלקה לאנגלית ולברר זאת (הם מאוד נחמדים שם בשאנטי שלהם..)
**אגב, גם שנה שעברה סיימנו את המבחנים בסוף אוגוסט ועדיין היו קורסי קיץ. זה אפילו יוצא יותר טוב, פחות מפגשים ויותר שעות כל מפגש.

#9 nightskiff

nightskiff

• רשומים
  • 125 הודעות:

פורסם 29/04/2008 - 13:20

דיברתי אם המזכירה למחלקה באנגלית, היא אמרה שכנרא לא יהיו קורסים בקיץ, הם לא מתכוונים לפתוח. אז היא אמרה לי שאני יכול לקחת קיץ שנה הבאה

#10 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 29/04/2008 - 13:56

דיברתי אם המזכירה למחלקה באנגלית, היא אמרה שכנרא לא יהיו קורסים בקיץ, הם לא מתכוונים לפתוח. אז היא אמרה לי שאני יכול לקחת קיץ שנה הבאה

נראה לי שעדיף. אני אגיד את זה שוב, אתה לא רוצה להעמיס את שנה הבאה עוד יותר ממה שהיא גם ככה.

#11 EyalR

EyalR

• רשומים
  • 102 הודעות:

פורסם 30/04/2008 - 00:37

רונית גרמן - ראש המחלקה.... מומלצת מאוד.
לא לפחד בגלל שהיא ראש המחלקה. היא בן-אדם מעבר לכך שהיא מרצה .
אני נהנתי בשיעורים שלה(לא יודע כמה לומדים בקורס הזה למען האמת..)
בהצלחה בהרשמה..
איל.

#12 hdan

hdan

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 30/04/2008 - 00:59

בהצלחה בהרשמה..
איל.

אם זה ימנע מצב שאנשים מדברים אנגלית כמו עמיר פרץ אז זה משתלם :P
ואיך אפשר לשכוח את I don't put on you, I don't count you, and you can jump to me :lol:

#13 Wika

Wika

כסף

• רשומים+
  • 1079 הודעות:

פורסם 30/04/2008 - 02:24

בהצלחה בהרשמה..
איל.

ממליצה לעשות בסמסטר הקרוב, זה מה שעשיתי שנה שעברה, גם כן עם רונית גרמן.
לא הוסיף לי ללחץ, פשוט עוד 3-4 ש"ש.. שמותר לפספס כמה כי לרוב היא לא מקריאה שמות... וסה"כ לא מדובר בסמסטר בעייתי. (חוץ מחשמל כמובן)

לא ממליצה לדחות לסמסטר ב של שנה שנייה, יהיו מספיק דברים לעשות בסמסטר הזה..

לילה טוב :)

...don't waste your time, or time will waste you

#14 mixermt

mixermt

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 532 הודעות:

פורסם 30/04/2008 - 03:55

ממליצה לעשות בסמסטר הקרוב, זה מה שעשיתי שנה שעברה, גם כן עם רונית גרמן.
לא הוסיף לי ללחץ, פשוט עוד 3-4 ש"ש.. שמותר לפספס כמה כי לרוב היא לא מקריאה שמות... וסה"כ לא מדובר בסמסטר בעייתי. (חוץ מחשמל כמובן)

לא ממליצה לדחות לסמסטר ב של שנה שנייה, יהיו מספיק דברים לעשות בסמסטר הזה..

לילה טוב :)

תודה לכל מי שעזר.... נראה לי אני אקח בסמסטר הזה :וי:
תמונה מצורפת

#15 אורח - סטודנט

אורח - סטודנט
  • אורחים

פורסם 15/07/2013 - 17:00

מסכים , עשיתי את הקורס בסמסטר האחרון והיה יותר מידי עבודות ושטויות לא נחוצות

אם בכל זאת אתה עושה את הקורס - המרצה שלי הייתה סטפני לרר והיא לפחות מעבירה את הזמן בסבבה ...

אתה לא מתבייש להמליץ על סטפני לרר? היא הסיוט הכי גדול כמרצה לאנגלית !!! לא להתקרב לקורס שלה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים