מעבר לתוכן

תמונה

ביקורות על הצגות/סרטים/מופעים/תערוכות

• Please log in to reply
20 replies to this topic

#1 Bla-Bla

Bla-Bla

Me voy muy lejos:)

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 13/01/2010 - 02:25

משתמשים/אורחים/טרולים, מוזמנים לרשום ביקורות על אירועי תרבות שהייתם בהם ולשתף את הקוראים.

בלה, אמרו לך פעם שיש לך משהו עצוב בעיניים של האווטר?

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

רק לידע כללי, בלי שום קשר...
מזה זמן מה אני מחשיב את בלה בלה,
כיוזרית הכי חמה בקהילה הוירטואלית של ביג'ו&מי.
יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.
הקיצור בלה בלה לא סתם טריומף מנהל איתך כאן את הרומן הוירטואלי שלו.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#2 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 15/01/2010 - 10:12

:וי:
ובכן, אני אתחיל.

ביום שני האחרון צפיתי בההצגה "בתיאבון", הצגה במסגרת תיאטרון פרינג' בקתדרה שבשכונה ד'.
ההצגה עוסקת בהפרעות אכילה ומציגה את ההתמודדות של 4 בחורות מאושפזות שמתמודדות עם אנורקסיה, בולמיה וכו'.
לאחר מכן התקיים דיון עם השחקניות ועם אנשי מרכז 'עוף החול' שבחצרים.

ההצגה היתה מאוד מרגשת, עם סוף לא צפוי (כמה אנשים בכו בקהל). למרות הנושא הקשה היו גם הרבה רגעים קומיים וההצגה היתה גם קברטית בחלקה מה שהיה נחמד (למרות שלא כל השחקניות יודעות לשיר).
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#3 Bla-Bla

Bla-Bla

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 16/01/2010 - 21:13

קיבלתי הטבה לקניית כרטיס לתיאטרון הגשר להצגה אחת מתוך השלוש לבחירתי. ההצגות הן :

"טרטיף"
"רומן בעבודה"
"שונאים סיפור אהבה"
מישהו ראה את ההצגות המדוברות?
אני רוצה להיסגר על הצגה לפני שאני מזמינה.
נ.ב. מי שרוצה להיצטרף (ההצגה בתל אביב )מוזמן להפה"פ לי.

אני לא בלה-בלה. אבל אם אתה מרגיש צורך להתיחס אלי כאל בלה-בלה, אראה זאת לכבוד גדול.

יכול להיות שיש עוד, אבל היא פשוט ביססה את עצמה בתור הבחורה הכי שפויה, עם הגישה הכי בריאה ומעניינת לחיים.

נ.ב.
by far

"Blablita, Ebola of my life, plague of my loins. My shoe, my sole. Bla-bli-ta: the full of the lips curl inside to build pressure - an explosion of breath. Bla. Bli. Ta. She was Bela, plain Bela, in the morning, kneeling in one black sock. She was Bli leather slacks. She was a Bully at school. She was Bal-bel-let on the phone line. But in my arms she was always Blablita." — hood (Blablita)

#4 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 17/01/2010 - 00:07

חזרתי עכשיו מ'המשרד'- קומדיית פשע, הצגת רפרטואר של תיאטרון ב"ש במשכן.
הצגה ממש מעולה, ומשחק מצויין של הקאסט. לא הפסקנו לצחוק. משחק בתוך משחק, בדיון וביזאר עם טוויסט נחמד בסוף. מאוד נהנינו, ממליצה בחום :)
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#5 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 23/02/2010 - 08:32

אמש הייתי בהצגה אהבה LOVE דווקא בביה"ס למשחק (שרצה כמעט כל השבוע שם).
מדובר בהצגה מקורית של צוות ביה"ס. מחזמר על אהבה משלב הדייטים, ועד ההורות והזקנה. השחקנים היו מצויינים, שרו היטב, היו קטעים קומיים משעשעים ולא היה רגע דל.
רוצו לראות!
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#6 Bla-Bla

Bla-Bla

• רשומים+
  • 7138 הודעות:

פורסם 14/03/2010 - 13:54

לפני שבוע הייתי בהצגה "השחף" עפ"י צ'כוב. חייבת לציין לטובה את דאנה איבגי שנתנה הופעה מרגשת. אני צופה לה עתיד גדול הן בתיאטרון והן בקולנוע (התפוח לא נפל רחוק מהעץ).
שבוע שעבר ביום רביעי הייתי בהצגה "הנפילה" עפ"י המחזה של אלבר קמאי. מדובר על הצגת יחיד של ניקו ניתאי. היה מדהים. מדובר בז'אנר שונה מהרפרטואר הקונבנציונלי. הצגה בה הדמות.השחקן מתחו ביקורת נוקבת על האנשים והחברה שלנו תוך הצגת הראי של אופי האדם והתנהגותו (תרתי משמע. מזמן כבר לא נהניתי כל כך. אז אם אתם שומעים על הצגות של תיאטרון "קרוב" אני ממליצה בחום.
עוד שבועיים אני נוסעת להבימה ל"הרכבת לדמשק" בהשתתפות יבגניה דודינה הגדולה והמוכשרת.

נ.ב.
by far

#7 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 15/03/2010 - 17:36

ביום חמישי הלכתי לגברתי הנאוה מבית האופרטה הקלה בנגב, שהתקיימה בהיכל התרבות.
ההצגה היתה מאוד מרשימה, מצחיקה, עם קאסט מצויין, מלבושים מרהיבים ודינמיקה מעניינת. גם התפאורה היתה מאוד מושקעת והעבירה את האווירה של סוף המאה ה-19. תזמורת של הקונסבטוריון ניגנה שם חי וזה ממש נתן תחושה של מיוזיקל אמיתי.
השחקנים חובבים, אבל מאוד מקצועיים. אין לי ספק שארצה לראות אותם מופיעים גם בשנים הבאות.
מה שכן, עקב התרגום לרוסית ולעברית היה קצת קשה לסנכרן ולהיות ממוקד עם העיניים על הבמה (חלק מהקהל קבל על האותיות הקטנות של התרגום שקשה לראות אותן מרחוק), מה עוד כשבקהל ישבו בני נוער שלא הפסיקו לדבר והפריעו לקשב.
בנוסף- כיוון שזה היה המופע האחרון שלהם בב"ש (רצים בכל הארץ) היה סשן ארוך של תודות וההצגה התמשכה מעבר ל-3 שעות, עם הפסקה באמצע, וזאת בעיה כי אחרי 23:00 כבר אין קווים פנימיים של אוטובוסים בעיר.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#8 Justin Time

Justin Time

כן, הזמן הזה אבוד, אבל לא בשבילי...

• מנהלי פורום
  • 5876 הודעות:

פורסם 15/03/2010 - 18:07

אני לא מבין. באיזו שפה הייתה ההצגה?
איפה הופיע התרגום?

#9 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 15/03/2010 - 21:16

אני לא מבין. באיזו שפה הייתה ההצגה?
איפה הופיע התרגום?

המופע התקיים באנגלית. התרגום הופיע במין מסך קטן מתחת לתקרת הבמה.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#10 snowflake

snowflake

משתמש חדש

• רשומים
  • 30 הודעות:

פורסם 14/04/2010 - 03:59

ביום השואה הייתי בהצגה "הכלב היהודי" בתיאטרון באר שבע בבימויו של יונתן אסתרקין, ע"פי ספר של אשר קרביץ.
זוהי הצגת יחיד מעולה אשר השחקן (ובמאי) אלון אופיר מבצע אותה במיטבה.. ערבוב של יותר מ20 דמויות פשוט מדהים..
ההצגה מספרת על כלב יהודי,
אשר ליווה את אדוניו בנאמנות ובאהבה לאורך כל סיפור יהדות אירופה ועד להקמת המדינה ומעלה על הכתב את זיכרונותיו, כאשר הוא שולף מדי פעם אביזר או מזכרת זו או אחרת משלל החפצים המקיף אותו ובעזרתו, חוזר בעצם לחיות את העבר, ההפכפך והססגוני.
ההצגה הייתה פשוט מרגשת עד דמעות, לפעמים של צחוק לפעמים של עצב (לאור העובדה של אותה התקופה).
בסוף ההצגה התקיים דיון גם עם כותב הספר וגם עם אלון אופיר אשר סיפקו תשובות מעניינות לשלל השאלות של הקהל לגבי הספר וההצגה בפרט.

כמו כן לפני כמה שבועות יצא לי גם להיות ב"המשרד" מסכימה עם כל מילה של אירוס לגבי ההצגה וגם ממליצה בחום רב!

ויש לי שאלה בעניין ההצגה אהבה LOVE דווקא, שראיתי את הפרסום שלה למען האמת בפייסבוק בתקופה של ולנטיין דיי ועשה לי חשק לקפוץ אליה ובסוף העניין ברח מזכרוני, האם ידוע לך אם הם עדיין מציגים אותה בימים אלו?

No snowflake in an avalanche ever feels responsible

#11 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 15/06/2010 - 01:47

[/font][/color][/size]

ויש לי שאלה בעניין ההצגה אהבה LOVE דווקא, שראיתי את הפרסום שלה למען האמת בפייסבוק בתקופה של ולנטיין דיי ועשה לי חשק לקפוץ אליה ובסוף העניין ברח מזכרוני, האם ידוע לך אם הם עדיין מציגים אותה בימים אלו?

אורך החיים של הצגה בביה"ס למשחק הוא די מוגבל- מריצים כל הצגה לשבוע וחצי גג ואח"כ מתפנים להצגות נוספות של שנים ב' וג'.
זה לא כמו בתיאטרון ב"ש שכל הצגת רפרטואר רצה חודש+.

בכל אופן הייתי הערב בהצגה האחרונה של ביה"ס לשנה זו- "הצ'ק בדרך" . רוצו לראות כל עוד היא מוצגת!! קומדיה מצחיקה עד דמעות, עד שקשה להחזיק את הבטן. שחקנים פשוט מצויינים- גאווה לעיר.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#12 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 21/10/2010 - 11:47

"ווקה פיפל" מבית היוצר של ליאור כלפון.
אין ספק שהבנאדם גאון. מדובר במופע ווקאלי-קומי שמשלב שירת אקפלה עם אומנות ביט בוקס מודרנית- הזמרים על הבמה מפיקים את הקולות מהפה שלהם בלבד.
משעשעים ולא מפסיקים להפתיע. היכולות שלהם נדירות ושווה ללכת לחזות ולשמוע את הפלא.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#13 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 25/11/2010 - 00:22

"משפחה חמה"/ תיאטרון הקאמרי

מאוד אוהבת את המחזות של ענת גוב. רבקה מיכאלי אדירה! משחקת באופן טוטאלי את הסבתא הפולניה..
שעה וקצת של בידור קליל.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#14 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 20/02/2011 - 19:55

"ווטרלו"- להקת הקאברים הישראלית של אבבא.
ביצעו את כל השירים המוכרים בעיבודים מיוחדים והיתה גם כוריאוגרפיה יפה. היתה אווירה מחשמלת באוויר, מקצוענים אמיתיים.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#15 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 12/03/2011 - 17:03

'היפהפייה הנרדמת'/הבלט הישראלי

אני חושבת שזאת פעם ראשונה שהלכתי לצפות בבלט מקצועני :הממ:
לא כ"כ ידעתי למה לצפות, אז לקחתי תכנייה שלא ממש הספקתי לעבור עליה לפני. היה פרולוג ו-3 מערכות, כמקובל.
תפאורה מהממת ומרהיבה. אהבתי הכל, החל מהמוסיקה הנפלאה של צ'ייקובסקי ועד לתלבושות שהסבו הנאה אסתטית גדולה.
הדרמה, המורכבות, חילופי העונות מעוררים דמיון והתפעלות. במערכה השנייה הפיה הטובה עולה על ברבור עם הנסיך ומובילה אותו ליער, על הברבור שנוסע על הבמה. מחזה נהדר וכובש.
יכלו לוותר על העשן על הבמה, האפקט של זה לא היה הכרחי לעלילה. בדיעבד לא שמתי לב לכל הפרטים הקטנים הקשורים לכל הדמויות, שעתיים זה הרבה זמן למופע (כולל הפסקה).
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים