שמות ומשמעותם - פורום מילים ושפה - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

תמונה

שמות ומשמעותם

• Please log in to reply
297 replies to this topic

#1 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 10/06/2005 - 22:00

אחד הדברים המשמעותיים ביותר בזהותו של האדם הוא שמו.

שם הוא האנרגיה שבה אנחנו מקיפים את עצמנו. כשאנשים קוראים בשמנו הם שוב ושוב שולחים אלינו את האנרגיה שהשם שלנו נושא עימו - וזה עוטף אותנו, תומך בנו, מזין אותנו.
כיוון שכך בחירה בשם היא אקט משמעותי מאוד.
בחברות רבות נהוג להמתין עד לאחר לידת התינוק, ורק אחרי לידתו רואים אותו או אותה בוחנים אותם ונותנים להם שם שהולם אותם. פעמים רבות בתרבויות שמאניות, בחרו אנשים לשנות את שמם במהלך חייהם. לעיתים היה זה בעקבות אירוע משמעותי ששינה אותם לנצח ושהם רצו להוקיר, כמו מורתי אבן אדומה מנוקדת, שבחרה את שמה בעקבות ארוע רב עוצמה שחוותה, ולעיתים אנשים בחרו לשנות את השם שניתן להם כיוון שהמשמעות שנשא עימו כבר לא התאימה להם, או לחילופין רצו שם שיחזק אותם בדרך חדשה או בכיוון שבחרו בו בחייהם.

בשיעור הראשון שלי בדרך השמאן בעודי יושבת ממוסמרת לקיר באימה, נשאלתי לשמי. ועניתי: "הילה"
אבן אדומה מנוקדת התבוננה בי, היטתה קצת את הראש לצד אחד, הסתכלה בי ושאלה: "הילה של מה את?"
כמובן שכל חיי לא הכינו אותי לשאלה כזאת, ובכל זאת עלתה בי תשובה.
אני מתביישת קצת לספר, אבל לא העזתי לבטא אותה :מסמיק:
במקום זה יצאתי למסע חיפושים בדקתי האם אני רוצה להיות הילה של דם? הילה של חיים? הילה של לבנה? הילה של קסם? הילה של......
רק כעבור שבועיים חזרתי לתשובה המקורית ויכולתי לעמוד מאחוריה ולהכריז על עצמי כהילה של אש. שם שאני נושאת בגאווה עד היום.

השרשור הזה נועד לשאלות לגבי שמות. שלכם, של חברים, של שכנים - מהו השם? האם שינתם פעם את שמכם? האם חלמתם לעשות את זה? ואם עשיתם כן איך זה השפיע עליכם?
אני כמובן שאשתדל וכל מי שיודע מוזמן גם כן - לתת תשובות לגבי משמעות השם, ולגבי האנרגיה שהוא נושא עימו, ואולי אפילו :הממ: התחושה שהוא מעורר

.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

פורום מיסטיקה - למאמינים בקסם ולחולמים ריפוי

#2 עמיאל גל

עמיאל גל

כסף

• רשומים+
  • 1200 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 10:49

אז מה?, נתחיל ממני?
אז כמו שכבר רשום- עמיאל( שם פרטי) גל( שם משפחה- מקוצר למען האמת- את הארוך אני אשלח בפרטי- אשכנתוזי הנני :lol: )
לגבי לשנות את השם- אין מצב, גם אף פעם לא חשבתי על זה אבל עדיין- לא משנה את השם שלי. :)
אז...?

עמיאל.
שיהיה...

#3 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 10:56

טוב, האמת היא שאני לא כל כך מאמינה במיסטיקה ואני בקושי נכנסת לפורום הזה, אבל כן הצלחת לעלות פה שאלה שמסקרנת אותי ואני חושבת שלא יזיק לנסות. אולי נלמד משהו חדש.

קוראים לי ענבל.
ההורים שלי רצו לקרוא לי יפעת אבל בסוף שינוי את דעתם (מזל, אני ממש לא אוהבת את השם הזה)
אבל שנים הצטערתי על זה שלא קראו לי עמית , שזה שם מאוד יפה לבת בעיני אבל דווקא ההורים שלי חשבו שזה שם של בן לא קראו לי ככה כי הם רצו לקרוא ככה לבן שיוולד להם (איזה באסה שאנחנו 3 בנות, הא?)
לא נראה לי שאני אשנה את השם שלי, השם שלי הוא חלק ממה שאני, ועדיין תמיד עולה מחשבה כזאת, אם היו קוראים לי עמית או יפעת, דברים היו נראים אחרת? אני הייתי אחרת?

נ.ב.
אגב, למרות שאני לא כל כך קוראת בפורום, אני חושבת שמה שאת עושה פה בפורום הזה מעורר הערצה, באמת לקחת פורום שהיה מת ואת מצליחה לעורר אותו בצורה מאוד מרשימה. בגלל זה אני כן נכנסת לפעמים לראות כיצד הוא מתפתח, זה מאוד יפה בעיני.
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#4 Nissa

Nissa

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 151 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 11:30

יופי. גם אני רוצה לשטף את הסיפור של השם שלי!

השם המקורי הוא: אנסטסיה. שם יפהיפה לטעמי וגם המשמעות שלו ממש עדירה: "Who shall rise again"
לא רציתי לשנותו, אך כן רציתי לקצר אותו קצת
לא השלמתי עם הקיצור המקורי שהוא: נסטיה.
אחרי פיטפוט עם חברה, סגרתי על "ניס". אבל ל"NIS" יש כמה קונוטאציות... הם.. כמו NEW ISRAELI SHEKEL... או NORTON INTERNET SECURITY
מאוד משעשע. אז יום אחד שמעתי את המילה "ניסה" שמשמעותה "לבנה - זאת שמאירה את הלילה." וחשבתי על הדימיון בין ניס לניסה. וחשבתי על המשמעות היפה.
אז עכשיו אני אנסטסיה, או בקיצור, ניסה. תבחרו במה שנוח. אני נהנית משתי האנרגיות של שני השמות. B)
"עשייה מובילה להבנה, ופעולה הופכת ידע לחכמה. (אינך יכול לחצות את הים רק על ידי התבוננות במים.)"
"איננו יכולים תמיד לשלוט בנסיבות שלנו, אך אנו יכולים לבחור, ואמנם בוחרים את תגובותינו לכל מה שעולה."
"מושג הזמן הוא מוסכמה של מחשבה ושפה, הסכם חברתי. הנה האמת האמוקה יותר: יש לנו רק הרגע הזה."
"חוקי הרוח"

#5 עמיאל גל

עמיאל גל

כסף

• רשומים+
  • 1200 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 13:41

אני מאמין בלדבוק במקור אז אני מאמין שאנסטסיה זה שם מאוד יפה, מה גם שהוא מעורר קונוטציות לסיפורי פיות למיניהם אז בכלל אין על מה לדבר... :)

עמיאל.
שיהיה...

#6 Nissa

Nissa

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 151 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 16:25

אני מאמין בלדבוק במקור אז אני מאמין שאנסטסיה זה שם מאוד יפה, מה גם שהוא מעורר קונוטציות לסיפורי פיות למיניהם אז בכלל אין על מה לדבר... :)
עמיאל.

<{POST_SNAPBACK}>

אתה מוזמן לקרוא לי אנסטסיה .
"עשייה מובילה להבנה, ופעולה הופכת ידע לחכמה. (אינך יכול לחצות את הים רק על ידי התבוננות במים.)"
"איננו יכולים תמיד לשלוט בנסיבות שלנו, אך אנו יכולים לבחור, ואמנם בוחרים את תגובותינו לכל מה שעולה."
"מושג הזמן הוא מוסכמה של מחשבה ושפה, הסכם חברתי. הנה האמת האמוקה יותר: יש לנו רק הרגע הזה."
"חוקי הרוח"

#7 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 16:34

קרן... אני מאוד אוהבת את השם שלי, אבל עד היום אני לא ממש מרגישה כמו קרן. לא יודעת למה. הכינוי שלי "קקטוס" הוא הכינוי שאמא שלי הצמידה לי מגיל קטן, וזה משהו שאני מתחברת אילו יותר. אני חושבת להכניס אותו כשם שני בת.ז.... B)
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#8 זיו

זיו

משתדל

• רשומים+
  • 11586 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 16:56

בוליק זה שם חיבה של שני אנשים מהקיבוץ שלי. זה שם חמוד כזה , שתמיד אהבתי.
בת'כלס אני עונה לשם זיו , אחרי שההורים שלי הכירו ילד חמוד בשם הזה, אבל מגיל 3 עד 10+- נסיתי לשכנע את אמא שלי לשנות לי את השם לברק. אהבתי אותו כי הוא עשה לי קונוטציות חיוביות של משהו חזק ומרשים, מה שהיה חסר ב'זיו'. חוץ מזה, יש לזה שימוש נוסף המזכיר את המשמעות של זיו (אפשר להגיד שזה 'זיו' של אבנים)

#9 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 17:23

[quote name='עמיאל גל' date='11/6/05 , 10:48']
אז מה?, נתחיל ממני?
אז כמו שכבר רשום- עמיאל( שם פרטי) גל( שם משפחה- מקוצר למען האמת- את הארוך אני אשלח בפרטי- אשכנתוזי הנני :lol: )
לגבי לשנות את השם- אין מצב, גם אף פעם לא חשבתי על זה אבל עדיין- לא משנה את השם שלי. :)
אז...?
עמיאל.
[right]<{POST_SNAPBACK}>[/right]
[/quote]

בוא נתחיל ממך
עמיאל זה שם מאוד מעניין לדעתי. אני חושבת שזה לא שם אישי - המשמעות המילולית היא עמי הוא עמו של האל - כאילו אתה נושא מסר לגבי עם שלם. אני לא בטוחה שהייתי רוצה כזה תפקיד, וכל כך הרבה ציפיות על הגב.
אין ספק שיש כאן כובד מסויים וגם חיבור מאוד חזק להוויה רוחנית.
לגבי שינוי שם זה נורא אינדיבידואלי - השאלה היא איזה כוח אתה רוצה שיהיה לך. מה אתה רוצה לשאת איתך בדרך.

[quote name='mipmip' date='11/6/05 , 10:56']

קוראים לי ענבל.
ההורים שלי רצו לקרוא לי יפעת אבל בסוף שינוי את דעתם (מזל, אני ממש לא אוהבת את השם הזה)
אבל שנים הצטערתי על זה שלא קראו לי עמית , שזה שם מאוד יפה לבת בעיני אבל דווקא ההורים שלי חשבו שזה שם של בן לא קראו לי ככה כי הם רצו לקרוא ככה לבן שיוולד להם (איזה באסה שאנחנו 3 בנות, הא?)
לא נראה לי שאני אשנה את השם שלי, השם שלי הוא חלק ממה שאני, ועדיין תמיד עולה מחשבה כזאת, אם היו קוראים לי עמית או יפעת, דברים היו נראים אחרת? אני הייתי אחרת?

נ.ב.
אגב, למרות שאני לא כל כך קוראת בפורום, אני חושבת שמה שאת עושה פה בפורום הזה מעורר הערצה, באמת לקחת פורום שהיה מת ואת מצליחה לעורר אותו בצורה מאוד מרשימה. בגלל זה אני כן נכנסת לפעמים לראות כיצד הוא מתפתח, זה מאוד יפה בעיני.
[/quote]

[quote name='Nissa' date='11/6/05 , 11:30']

קודם כל רציתי להגיד לך תודה על הדברים הנעימים שכתבת. זה ממש ממש מחזק ומדהים לקבל כאלה תגובות. וזה נותן תחושה שכל המאמץ אמת שווה. אז תודה.
מעבר לכך העלאת לדיון שלושה שמות. אני חושבת שענבל זה באמת שם עם צליל יפה. המשמעות היחידה לענבל שאני מכירה היא ענבל של פעמון. זה החלק בפעמון שגורם לדברים להדהד, זה החלק שיוצר גלים של קול, וזה גם החלק שחוטף מכות מהצדדים. מעניין יהיה לך לשאול את עצמך האם את כזאת בחיים שלך, האם את זאת ש"משמיעה קולות" כשכולם שותקים. האם את זאת שמדברת, האם את זאת שיוצאת חוצץ האם אותך שומעים, או שבעזרתך שומעים, שפעולות שאת עושה מהדהדות ועושות רעש ומכות גלים, ואולי את חוטפת כל הזמן מכות מהסביבה ודרך החוויות שלך מתרחשים דברים?

יפעת הוא שם של יופי גדול.
עמית תהיה מישהי שכולם חברים שלה, אבל לא חברים קרובים במיוחד.

השאלה שאנחנו תמיד צריכים לשאול את עצמנו בבחירת שמות היא מה היינו רוצים בחיים שלנו. האם היית רוצה להיות ישות של יופי, או חברה טובה אולי מרפאה ואולי ...... ולפי האישה שהיית רוצה להיות לבחור לך שם.

אנסטסיה חמודה
אני אוהבת ומכירה את הסיפור שלך
אני חייבת להגיד שלמרות שאני אוהבת את השם אנסטסיה באפן אישי אני מעדיפה את ניסה כי זה שם הרבה יותר אופטימי.
אני כן חושבת שממומלץ לך לבחור שם אחד וללכת איתו. שם הוא זהות. הוא מי שאת אומרת לעולם שאת , ועדיף בהרבה להצהיא על עצמך כאדם אחד ולא לפצל את הזהות שלך.

[quote name='קקטוסית' date='11/6/05 , 16:34']
קרן... אני מאוד אוהבת את השם שלי, אבל עד היום אני לא ממש מרגישה כמו קרן. לא יודעת למה. הכינוי שלי "קקטוס" הוא הכינוי שאמא שלי הצמידה לי מגיל קטן, וזה משהו שאני מתחברת אילו יותר. אני חושבת להכניס אותו כשם שני בת.ז.... B)
[/quote]

קרן הוא שם נפלא אבל קצת כמו הילה זה חייב להיות מחובר למשהו קרן של מה את? האם את קרן אור, האם קרן של איל? איזה קרן?
אני חושבת שאם את לא מרגישהנ שהשם שלך מתאים לך. מומלץ מאוד להחליף אותו. אם את חולמת להיות משהו אחר. למה לא. אני הייתי בוחרת ש שהוא אני. אבל לא קקטוסית. זה שם שירחיק אנשים ממך. זה שם שאומר שאת דוקרת. אני לא בטוחה אם ללכת עם שם כזה זה ממש קל.
בואי אני אשאל אותך שאלת מפתח: מה היית רוצה להיות. בעולם מושלם בלי מגבלות מה היית רוצה להיות?
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#10 קקטוס

קקטוס

Ghost in the Machine

• גנרלים בדימוס
  • 32885 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 17:27

קרן הוא שם נפלא אבל קצת כמו הילה זה חייב להיות מחובר למשהו קרן של מה את? האם את קרן אור, האם קרן של איל? איזה קרן?
אני חושבת שאם את לא מרגישהנ שהשם שלך מתאים לך. מומלץ מאוד להחליף אותו. אם את חולמת להיות משהו אחר. למה לא. אני הייתי בוחרת ש שהוא אני. אבל לא קקטוסית. זה שם שירחיק אנשים ממך. זה שם שאומר שאת דוקרת. אני לא בטוחה אם ללכת עם שם כזה זה ממש קל.
בואי אני אשאל אותך שאלת מפתח: מה היית רוצה להיות. בעולם מושלם בלי מגבלות מה היית רוצה להיות?

<{POST_SNAPBACK}>

אני מרגישה שהוא מתאים לי, אני מרגישה שאני לא מתאימה לו... משהו כזה, אבל עזבי, אין לי בעיה עם השם שלי. ואני מאוד מחוברת לכינוי קקטוס. ובינתיים זה לא עושה לי בעיות. ואני מניחה שאני קרן של כדורגל. B)

אה, והייתי רוצה להיות מדוזה.
מתקשים בקורסים מבוא לכלכלה א' או מבוא לכלכלה ב'? דברו איתי.

תמונה מצורפת

.Procrastinate now, don't put it off

מסתובבת פה כמו איזה נסיכה מורמת מעם, חושבת שאת יותר טובה מכולם.

#11 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 17:28

בוליק זה שם חיבה של שני אנשים מהקיבוץ שלי. זה שם חמוד כזה , שתמיד אהבתי.
בת'כלס אני עונה לשם זיו , אחרי שההורים שלי הכירו ילד חמוד בשם הזה, אבל  מגיל 3 עד 10+- נסיתי לשכנע את אמא שלי לשנות לי את השם לברק. אהבתי אותו כי הוא עשה לי קונוטציות חיוביות של משהו חזק ומרשים, מה שהיה חסר ב'זיו'. חוץ מזה, יש  לזה שימוש נוסף המזכיר את המשמעות של זיו (אפשר להגיד שזה 'זיו' של אבנים)

<{POST_SNAPBACK}>

אני חייבת להגיד שאני חושבת שהאינסטינקטים שלך היו מאוד נכונים. זיו הוא שם בסדר כזה. משהו קורן ונעים. ברק, לעומת זאת הוא אכן שם רב עוצמה שהולם גבר שרוצה שתהיה לו יכולת אדירה של עשייה ויצירה וכוחות עצומים של הרס וחורבן. ברק הוא שם מאוד חזק.

אני , אגב , לא חושבת שהייתי נותנת לאנשים לקרוא לי בוליק - זה קצת קצת לא מתאים לגבר בתחושה שלי - זה שם חיבה חסר משמעות, ואתה רוצה להיות משהו מאוד אחר - אם קלטתי נכון את הנימות העדינות.

ברק זה פשוט יופי של שם.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#12 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 17:34

אני מרגישה שהוא מתאים לי, אני מרגישה שאני לא מתאימה לו... משהו כזה, אבל עזבי, אין לי בעיה עם השם שלי. ואני מאוד מחוברת לכינוי קקטוס. ובינתיים זה לא עושה לי בעיות. ואני מניחה שאני קרן של כדורגל.  B)

אה, והייתי רוצה להיות מדוזה.

<{POST_SNAPBACK}>

מדוזה הרכיכה המימית
או מדוזה המפלצת המיתולוגית שהייתה מאבנת אנשים במבט עיניים?

ומה זאת אומרת שאת לא מתאימה לשם. אנחנו גודלים לתוכו הרבה פעמים - אנחנו יכולים לבחור שם שהוא בכלל לא אנחנו אלא משהו שהיינו רוצים להיות, וזה מושך אלינו את האנרגיות הללו - עד שאנחנו נהיים הדבר.
אני יודעת את זה מניסיון של נשים מאוד קרובות שבחרו לעצמם שמות לא קלים וזה שינה אותן באופן מוחלט.

קרן של כדורגל זו בחירה קצת קשה. אני הייתי הולכת על משהו שהוא יותר א.ת אולי קרן של איילה או קרן של אור
משהו שיהיה בו יופי ועדינות....
אמא אדמה אוהבת גם אותך

#13 עמיאל גל

עמיאל גל

כסף

• רשומים+
  • 1200 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 17:36

בוא נתחיל ממך
עמיאל זה שם מאוד מעניין לדעתי. אני חושבת שזה לא שם אישי - המשמעות המילולית היא עמי הוא עמו של האל - כאילו אתה נושא מסר לגבי עם שלם. אני לא בטוחה שהייתי רוצה כזה תפקיד, וכל כך הרבה ציפיות על הגב.
אין ספק שיש כאן כובד מסויים וגם חיבור מאוד חזק להוויה רוחנית.
לגבי שינוי שם זה נורא אינדיבידואלי - השאלה היא איזה כוח אתה רוצה שיהיה לך. מה אתה רוצה לשאת איתך בדרך.

<{POST_SNAPBACK}>

אז ככה, זו כנראה כבר הפעם השניה שאת צודקת אז..., יפה לך ככה. :)
לגבי מסר שלם לעולם, מממ, היה לי שחשבתי( ועדיין) להלחין אותו ולהעביר איתו מסר בצורה בינלאומית, למען האמת קוראים לו "צללים", שיר ישן אבל עדיין, אפשר להגדיר אותו כמו חצי "ניצוצות" של ברי סחרוף וחצי "Street Spirit" של RedioHead.

לגבי ציפיות כבר לאט לאט הבנתי ולמדתי לא לצפות מבני אדם, אני לא אומר שזה קל, נהפוך הוא, זה אפילו ממש קשה אבל עדיין, חי בלא אכזבות אז...

לגבי איזה מסר?, אני חושב שלגרום, בדרך שלי כמובן, טוב לאנשים ו"להאיר" פן שנשכח במוסיקה אז...

עמיאל.
שיהיה...

#14 tacat

tacat

משתמש באימונים

• רשומים
  • 53 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 20:09

שלום, קוראים לי תמיר(כפי שהשם שלי בפורום הוא Tacat-התחלה של תמיר וסיום של cat שזו החיה שאני מתחבר אליה...). שמי המשפחתי די מסובך והוא קרושקין(מהמילה צדפות ברוסית).
אני אוהב את שמי(למרות שלא גם גברי וגם נשי) ולא מתחבר לשום שם אחר.

#15 אלמוג חולות

אלמוג חולות

אלמוג חולות

• רשומים+
  • 1091 הודעות:

פורסם 11/06/2005 - 21:44

אז ככה, זו כנראה כבר הפעם השניה שאת צודקת אז..., יפה לך ככה. :)
לגבי מסר שלם לעולם, מממ, היה לי שחשבתי( ועדיין) להלחין אותו ולהעביר איתו מסר בצורה בינלאומית, למען האמת קוראים לו "צללים", שיר ישן אבל עדיין, אפשר להגדיר אותו כמו חצי "ניצוצות" של ברי סחרוף וחצי "Street Spirit" של RedioHead.

לגבי ציפיות כבר לאט לאט הבנתי ולמדתי לא לצפות מבני אדם, אני לא אומר שזה קל, נהפוך הוא, זה אפילו ממש קשה אבל עדיין, חי בלא אכזבות אז...

לגבי איזה מסר?, אני חושב שלגרום, בדרך שלי כמובן, טוב לאנשים ו"להאיר" פן שנשכח במוסיקה אז...
עמיאל.

<{POST_SNAPBACK}>

עמיאל היקר
מה שהתכוונתי אליו הוא שהשם שלך הוא מאוד רציני, ויתכן שצפיות רבות מונות על כתפיך בשל כך.
לגבי המסר שלך לעלולם והעשייה שלך - אפשר להביא הרבה מאוד יופי וטוב בעזרת מוסיקה. אני חושבת שזה דבר קסום ואם זו המטרה שלך אני מאחלת לך באמת המון הצלחה.

שלום, קוראים לי תמיר(כפי שהשם שלי בפורום הוא Tacat-התחלה של תמיר וסיום של cat שזו החיה שאני מתחבר אליה...). שמי המשפחתי די מסובך והוא קרושקין(מהמילה צדפות ברוסית).
אני אוהב את שמי(למרות שלא גם גברי וגם נשי) ולא מתחבר לשום שם אחר.

<{POST_SNAPBACK}>

תמיר הוא שם של מישהו שהוא תמיד קצת מעל אחרים - לא כי הוא רוצה אלא כי כזה הוא. זה שם שיכול לשאת איתו אנרגיה מסויימת של ניתוק מהסביבה, ואפשר גם לנסות ולקחת את זה דווקא לכיוון של הנהגה.

לגבי עידן דרור אני חושבת שזה שם מאוד ברור. באמת מעניין אותי איך מתנהלים חיים של אדם שנושא על עצמו שם כמו תקופה של שחרור שזו המשמעות המילולית של שמו. זה שם מאוד רציני. מאוד מאוד כבד. ושוב נושא אנרגיה עבור אנשים רבים.
אמא אדמה אוהבת גם אותך

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 1 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים