מעבר לתוכן

תמונה

מרצח רבין ועד לביריוני ברק - כך מגדל השמאל מפלצות

• Please log in to reply
65 replies to this topic

#31 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 02/01/2007 - 23:47

תשמע מיץ זבל,
הסיבה היחידה שאני מגיב בכלל להלום כמותך היא כי אתה בחוצפתך נדחף למקום לא לך, ולא מתאים לי שכלומניק יטביע חותם כלשהו באשכול. אתה מוזמן להתחפף ולפתוח לעצמך אשכולות נוזליים כלבבך.

סוף

סליחה?
אני נדחף למקום לא לי?
אם שמתלב זה פורום של סטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון- היות ואתה לא כזה, אתה הוא זה שנדחף.
בינתים, כל השרשור הזה התדרדר לאשפתות, כמו כל השרשורים שלך, לא בגללי אלא בגללך- בגלל שאתה פרנואיד, אובססיבי ואדיוט. אני מבטחי לך שבכל שרשור שתפתח בפורום הזה, ובכל הודעה שתשברב ואני אשים לב, אני אהיה הראשון להגיב. כל עוד תמשיך לעשות מעצמך צחוק, אני אהיה הראשון להתפקע. כנראה שאתה באמת מזוכיסט חסר חיים, אז יאללה, בלאגאן, אני דווקא נהנה לצחוק עלך.

#32 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 03/01/2007 - 18:17

סליחה?
אני נדחף למקום לא לי?
אם שמתלב זה פורום של סטודנטים של אוניברסיטת בן גוריון- היות ואתה לא כזה, אתה הוא זה שנדחף.
בינתים, כל השרשור הזה התדרדר לאשפתות, כמו כל השרשורים שלך, לא בגללי אלא בגללך- בגלל שאתה פרנואיד, אובססיבי ואדיוט. אני מבטחי לך שבכל שרשור שתפתח בפורום הזה, ובכל הודעה שתשברב ואני אשים לב, אני אהיה הראשון להגיב. כל עוד תמשיך לעשות מעצמך צחוק, אני אהיה הראשון להתפקע. כנראה שאתה באמת מזוכיסט חסר חיים, אז יאללה, בלאגאן, אני דווקא נהנה לצחוק עלך.

למי שנכנס לכאן בפעם הראשונה, שמתם לב ודאי שדאגתי לי לטוקבק או יותר נכון בוקבק כדי למשוך קהל, שמו מיץ זבל, או בלע"ז ליקוויד והוא צריך להגיב לכל תגובה שלי, זה מה שקבעתי בשבילו, והוא מקפיד לקיים את הוראותי בקפידה.

ולעצם העניין, להלן מכתב שנשלח לחה"כ בנימין נתניהו:

מר נתניהו, באוגוסט 1995 התקבלה החלטה לשפר את תדמיתו העגומה של רבין באמצעות פרובוקציה, תוך ידיעה שאם הביצוע יסתבך, המהלך יוכרז כתרגיל שב"כ.

כל האמצעים היו כשרים אז לבלום את הפופולריות שלך, ובאופן קונקרטי הכוונה היתה ליצור נסיון התנקשות מבויים שבסיומו יילכד "פעיל ימין".

אלא שההתנקשות המבויימת הסתבכה ביריות סרק מיותרות (עקב שגיאה של המאבטח הרביעי) , ובמהלך הנסיעה התגלעה מחלוקת בין המאבטחים (ביניהם היה מאבטח שועדת שמגר העלימה), והתוצאה היתה ירייה בודדה בחזה של רבין ומותו של המאבטח היורה.

הרופאים טיפלו ברבין במיון במשך 40 דקות עד שנקבע מותו, אלא שעל מנת להסוות את תרחיש הירי אמיתי, ירו בגופה של רבין עוד 2 יריות בגב, והכריחו את הרופאים להמשיך בטיפול בגופה, על מנת שפצעי הירי החדשים יתועדו במסמכים הרפואיים.

על הרופאים הוטל לשכתב את המסמכים הרפואיים, והם נכנעו. יש כמה וכמה רופאים שיודעים את כל האמת. קרא עוד.

http://rabin.goop.co.il

#33 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 03/01/2007 - 19:23

למי שנכנס לכאן בפעם הראשונה, שמתם לב ודאי שדאגתי לי לטוקבק או יותר נכון בוקבק כדי למשוך קהל, שמו מיץ זבל, או בלע"ז ליקוויד והוא צריך להגיב לכל תגובה שלי, זה מה שקבעתי בשבילו, והוא מקפיד לקיים את הוראותי בקפידה.

ולעצם העניין, להלן מכתב שנשלח לחה"כ בנימין נתניהו:

מר נתניהו, באוגוסט 1995 התקבלה החלטה לשפר את תדמיתו העגומה של רבין באמצעות פרובוקציה, תוך ידיעה שאם הביצוע יסתבך, המהלך יוכרז כתרגיל שב"כ.

כל האמצעים היו כשרים אז לבלום את הפופולריות שלך, ובאופן קונקרטי הכוונה היתה ליצור נסיון התנקשות מבויים שבסיומו יילכד "פעיל ימין".

אלא שההתנקשות המבויימת הסתבכה ביריות סרק מיותרות (עקב שגיאה של המאבטח הרביעי) , ובמהלך הנסיעה התגלעה מחלוקת בין המאבטחים (ביניהם היה מאבטח שועדת שמגר העלימה), והתוצאה היתה ירייה בודדה בחזה של רבין ומותו של המאבטח היורה.

הרופאים טיפלו ברבין במיון במשך 40 דקות עד שנקבע מותו, אלא שעל מנת להסוות את תרחיש הירי אמיתי, ירו בגופה של רבין עוד 2 יריות בגב, והכריחו את הרופאים להמשיך בטיפול בגופה, על מנת שפצעי הירי החדשים יתועדו במסמכים הרפואיים.

על הרופאים הוטל לשכתב את המסמכים הרפואיים, והם נכנעו. יש כמה וכמה רופאים שיודעים את כל האמת. קרא עוד.

:גרוע:
לך תמצא חיים, אפילו אותי אתה כבר משעמם עם המנטרות החוזרות שלך. אפילו לא כיף לצחוק עליך ככה...

#34 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 04/01/2007 - 00:23

:גרוע:
לך תמצא חיים, אפילו אותי אתה כבר משעמם עם המנטרות החוזרות שלך. אפילו לא כיף לצחוק עליך ככה...

מיץ זבל הוא מזוכיסט מושלם, את זה אתם רואים מיד, הוא מתלונן כל העת, בה בעת שנראה כאילו מישהו מכריח אותו להגיב תמורת אי אלו פרוטות...

תמונה מצורפת

#35 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 04/01/2007 - 11:41

מיץ זבל הוא מזוכיסט מושלם, את זה אתם רואים מיד, הוא מתלונן כל העת, בה בעת שנראה כאילו מישהו מכריח אותו להגיב תמורת אי אלו פרוטות...

התלונה היחידה שלי היא שנהיית כבר נורא משעמם. שלא כמוך, אני כותב בפורום הזה מידי יום גם ככה, אז מה אכפת לי להכנס ולחוק קצת גם על מפגר כמוך?
הבעיה שזה נהיה יותר משעמם, והיות ואני עושה את זה בחינם (למרות שבגלל שאתה פרנואיד אתה משוכנע שאני סוכן שב"כ), זה כבר לא כיף כמו פעם. קדימה, אתה יכול להגיע ליותר מהשפל אליו הידרדרת כאן בימים האחרונים- הירידות שלך הן תת רמה, וכל המידע שאתה שם כאן כבר לעוס וממוחזר לפחות בפעם העשירית. חדש!

#36 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 04/01/2007 - 18:47

התלונה היחידה שלי היא שנהיית כבר נורא משעמם. שלא כמוך, אני כותב בפורום הזה מידי יום גם ככה, אז מה אכפת לי להכנס ולחוק קצת גם על מפגר כמוך?
הבעיה שזה נהיה יותר משעמם, והיות ואני עושה את זה בחינם (למרות שבגלל שאתה פרנואיד אתה משוכנע שאני סוכן שב"כ), זה כבר לא כיף כמו פעם. קדימה, אתה יכול להגיע ליותר מהשפל אליו הידרדרת כאן בימים האחרונים- הירידות שלך הן תת רמה, וכל המידע שאתה שם כאן כבר לעוס וממוחזר לפחות בפעם העשירית. חדש!

מיץ זבל מתעקש להיכנס לכל הגיג שאני כותב למרות שהדבר כביכול משעמם אותו, נו אז תשפטו אתם האם ליקוויד עושה זאת בחינם או תמורת 920 ש"ח.
המיץ של הזבל גם מבקש ריגושים חדשים, וזה מזכיר לי את הסיפור אודות גברת אחת לא כל כך חכמה (מסוגו של ליקוויד) שראתה את אלברט איישנטיין במסיבת קוקטייל ואז כדי להרשים שאלה אותו, הר פרופסור, מה חדש במדע? ואת הישן את כבר יודעת? השיב איינשנטיין...

אז זה לא שאני סנוב, אני מוכן להתחיל עם ליקוויד מא' ב' בתנאי שהוא יכין שיעורי בית כמו שצריך. נתחיל במטלה כבדה על מיץ זבל, עליו למצוא מה אמר פרופסור יורם לס כשיצא מאיכילוב בליל הרצח.

#37 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 08/01/2007 - 23:28

פסיכו, אתה מתעקש לכתוב כאילו יש לך כאן קהל גדול, כשהמציאות היא שכנראה אתה ואני הצופים היחידים בשרשור העלוב הזה. נהיית מה זה משעמם........... :yawn:

#38 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 09/01/2007 - 19:26

מה ל FBI ולרצח רבין?

עוה"ד אבן אור מפיץ בימים אלה האשמות חמורות כנגד דוד רוטשטיין, ומעלה תמיהות לגבי שייכותו וקשריו ב: FBI.
השאלה היא איזה "בישול" רקחו לנו יחד השב"כ וה FBI, שגרם לכך שנשלחו סוכנים אמריקאים לסייע בטשטוש העובדות ופתיחה במשפט סרק נגד שמעון פרס שנועד להסיח את הדעת מן התרחיש האמיתי?

מאת: עורך דין דב אבן אור
נשלח: א 07/01/2007 12:47
אל: undisclosed-recipients
נושא: דוד רוטשטיין נגד שמעון פרס

7 לינואר 2007 באמצעות הדוא"ל

הנדון: דויד רוטשטיין
שלום רב!
1. בחודש אוג' 06, הודעתי לדוד כי לאור התנהלותו בתביעת
לשון הרע שהגיש נ' שמעון פרס, אני מפסיק לייצגו.
למרות בקשותיו של רוטשטיין כי לא אפרוש מהייצוג, ונסיון של
ביהמ"ש למנוע ממני – פרישה, אזי בניגוד לעבר, הפעם הייתי נחוש
בדעתי לפרוש – ולאלתר; וכך היה!
2. כדי שלא לפגוע בתביעה הנ"ל, החלטתי שלא להודיע ברבים על
הפסת הייצוג, אולם את יגורתי בא; רוטשטיין החל במסע לחישות ארסי
נגדי, כאילו חששתי מפרס ולכן פרשתי מייצוגו.
לפיכך החלטתי לשפוך אור על העובדות, ולהראות עד כמה רוטשטיין
נהג בשיפלות.
3. א. כתב התביעה הוגש לביהמ"ש, לאחר עריכה של 9 טיוטות,
שכולן נבדקו ע"י רוטשטיין; ובכולן נכתב כי לשון הרע שדוברו של
פרס אמר נגד רוטשטיין, נועדו להסתיר את התמיהות בהתנהגותו של
פרס לאחר רצח יצחק רבין.
ב. בשלב מקדמי של הדיון בתביעה, השופטת העירה כי ספק אם יש קשר
בין לשון הרע של הדובר, ובין רצח רבין; ואז – ללא ידיעתי,
רוטשטיין עשה מכתב אישי לשופטת (שנמסר לה בלשכתה) ובו כתב כי
אני אחראי בלעדית לניסוח כתב התביעה, וכי הוא רוטשטיין לא
התכוון לקשור את לשון הרע הנ"ל לרצח רבין!
אני לא ידעתי דבר וחצי דבר על הודעה זו, ולא על כוונתו של
רוטשטיין לעשות צעד זה! הדבר נודע לי מפיו של ב"כ שמעון פרס
(עו"ד יורם בר ממשרדו של עוה"ד רם כספי) אשר היה המום למקרא
תוכן הודעה זו!!
ג. נבזות שכזו, מעולם לא "חוויתי", ולכן ביום 28/02/06 הגשתי
הודעה אישית לביהמ"ש אשר העתק ממנה נספח לדוא"ל זה, ותוכנה מדבר
בעד עצמה!!
מאידך הודעתי לרוטשטיין כי אציג לביהמ"ש את נוסח כל 9 הטיוטות
של כתב התביעה, והעתק התכתובת בינינו, המעידה כי הוא היה מעורה
בכל הניסוחים! ואדרוש ממנו כי יודיע לביהמ"ש על "פיטורי"!
רוטשטיין נבהל והודיע לביהמ"ש כי הוא חוזר בו מהודעתו הנ"ל
(רצ"ב הודעת "החזרה" שהועברה לביהמ"ש); ובמקביל התחנן בפני כי
לא אסיק מסקנות אישיות כנגדו (קרי – לא אתפטר מהייצוג ולא אתבע
אותו בגין לשון הרע). עקב חשיבות התביעה, החלטתי למחול על כבודי
ולהמשיך בייצוגו.
ד. בחודש אוג' 06, מצאתי כי רוטשטיין הגיש לביהמ"ש ולעוה"ד רם
כספי, תשובות לשאלון מטעם הנתבע (פרס), אך אני לא קיבלתי העתק
מהן!
הפעם החלטתי שהוגדשה הסאה והודעתי לרוטשטיין כי אני מפסיק את
ייצוגו – לאלתר (רצ"ב הודעה שהגשתי לביהמ"ש בעניין זה ביום
17/8/06 שכן עפ"י החוק, בימ"ש אמור לאשר או לסרב
לבקשת "התפטרות").
רוטשטיין לא הגיב לבקשתי, ולכן נקבע דיון מיוחד לעניין זה, וכאן
הוא טען כי אינו מבין מדוע אני רוצה לפרוש מייצוגו?!
גם השופטת דליה מארק ניסתה למנוע את פרישתי, ורק לאחר שהודעתי
לה כי אעתור לבג"צ, אם תכפה עלי המשך הייצוג – היא נסוגה בה
(רצ"ב הודעתי לביהמ"ש מיום 14/9/06, ופרוטוקול הדיון מיום
18/9/06)!
4. בראיון רדיופוני שנערך בתחנת הרדיו "קול יהודה" עם
רוטשטיין, לפני כשנה, האחרון הודה כי בזמנו שימש כסוכן של ה-
F.B.I !!!
5. לפיכך, שיפטו בעצמכם, את התנהגותו של רוטשטיין.
ההסבר שלי להתנהגות זו, הינו –שבשלב ההוא רוטשטיין ניהל מו"מ עם
ב"כ של פרס לעניין פשרה כל שהיא (הדבר נודע לי אח"כ מפיו של ב"כ
של פרס); ומסיבות שלו – לא רצה כי אני אדע במה מדובר (ואם
רוטשטיין היה אמור לקבל כספים, אזי – אני לא הייתי מקבל את חלקי
בהסדר).
6. כעת שאלו עצמכם: מי הוא דוד רוטשטיין? וכיצד אדם
מגיע "מהחלל", נכנס לפתע לזירת החקירה ומציג עצמו כגורם המרכזי
הפועל לחקר האמת? ועבור מי הוא פועל? (שכן הוא אינו עובד אך חי
לא רע!)!!
אני שאלתי עצמי שאלות אלו, בתחילת הדרך, אך מאחר והופגשתי עם
רוטשטיין, באמצעות ברי חמיש, אזי סמכתי על "חוש הריח" של ברי.
אך כעת, השאלות הללו נראות באור הרבה יותר "אדום", ובפרט לאור
העובדה שכאשר ברי שהה בבי"ח תל-השומר לאחר תאונת דרכים בחודש
מאי 06, רוטשטיין כלל לא ביקרו ואמר לי כך – "מצידי שימות".

בברכה

דב אבן אור

תמונה מצורפתתמונה מצורפתתמונה מצורפת

#39 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 12/01/2007 - 22:20

רבין לבש אפוד מגן!

כך נאמר לד"ר בייקון, מומחה ברפואה פנימית מהדסה עין כרם. לאחר הדברים ששמע, היה ד"ר בייקון המום, הוא פתאום תפס שהרצח בוצע במכונית. פרטים נוספים באותו עניין מצויים בידיו של נחום שחף, עוזרה של דליה רבין.

כדאי גם לקרוא היטב את דבריו של יגאל עמיר: "ולא רצחתי אף אחד. אני יריתי אבל לא רצחתי"

אדוםם
אתם לא מאמינים?
סוףף

עמיר הוסיף וטען: ""אף אחד חוץ ממני לא אשם בשום דבר. לא אח שלי, חגי, ולא דרור עדני. הם אנשים חפים מפשע שיושבים סתם בכלא בגלל הלחץ התקשורתי. ולא רצחתי אף אחד. אני יריתי, אבל לא רצחתי".

http://www.ynet.co.i...2324955,00.html

#40 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 14/01/2007 - 23:54

אפרים סנה מת לשחרר את ברגותי (ואיתו את יגאל עמיר)

אחד הבכירים ביותר הקשורים בשקר הגדול של המאה הוא מיודעינו אפרים סנה, שהיה שר הבריאות בתקופת רצח רבין.
לאפרים סנה יש כנראה מחויבות ליגאל עמיר, סוכן השב"כ שפעל באותה תקופה ונטל אחריות על הרצח.
אפרים סנה להוט לשחרר את ברגותי, ובאתר של משפחת עמיר קושרים בין שיחרורו של ברגותי לשיחרורו של עמיר. עד כה, משפחת עמיר הקדימה תמיד את מה שנכתב בצינעה מאוחר יותר בעיתונות (כדוגמת העברת האחים עמיר לכלא רימונים).
http://www.ynet.co.i...3352231,00.html

סנה: בראיון שנתת מייד לאחר הרצח, פירטת את 3 הכדורים שקיבל רבין. איך ולמה התעלמו בית המשפט וועדת שמגר מהיריה השלישית?

מסרתי הודעה על רצח ראש הממשלה על פי הנתונים הרפואיים שמסר לי מנהל בית החולים איכילוב. לא עסקתי בהיבטים הטכניים של כמה כדורים ואיפה בדיוק הם פגעו.
אינני יודע מדוע ועדת שמגר לא עסקה בזאת. אני לא חושב שיש ספק שהרוצח של ראש הממשלה רבין הוא יגאל עמיר. הדבר המדאיג אותי הוא לא אם היו 2 כדורים או 3, אלא שמאז אותו יום במשך 10 שנים מדינת ישראל לא ידעה יום טוב אחד.

http://forums.nana.c...ticleID=209849#

#41 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 27/01/2007 - 09:22

האם השב"כ יסייע כעת לפרס כפי שהוא סייע לרבין?

בינואר 2006 הוגשה לבג"ץ עתירה הדורשת לפסול את הדו"ח הפתולוגי של פר' היס בפרשת רצח רבין, בטענה שהמסמכים הרפואיים שוכתבו ושסיפור הרצח שונה בתכלית מן הגירסה הרישמית.

טענה זו מתבססת על המסמכים הרפואיים מבית החולים איכילוב ועל צילום הרנטגן של רבין, שהדגים את הקליע בעמוד השידרה שהועלם במשך 10 שנים.

על פי טענות העתירה, רבין נכנס למכוניתו ללא פגע. במהלך הנסיעה לכוון מטה השב"כ, הוא נורה מלפנים בחזהו מכדור בודד ונפצע קשה בעמוד השידרה. רבין הועבר בנט"ן למיון איכילוב כשהוא מונשם. רבין נפטר מפצעיו בשעה 22.30 בחדר הטראומה לאחר החייאה ועירוי 8 מנות דם.

עם עזיבת הרופאים את חדר הטראומה, ירו אנשי השב"כ 2 כדורים נוספים בגופה, במטרה לטשטש את הירייה הקטלנית בחזה, ועל מנת ליצור את הרושם שרבין נורה בגבו. בהמשך, הורו אנשי השב"כ לרופאים לשוב "ולטפל" בגופה של רבין, על מנת שפצעי הירייה החדשים ייכללו בדוחות הרפואיים. הרופאים נאלצו לקחת את הגופה לחדר הניתוח, ולאחר קביעת מותו של רבין בפעם השנייה, הורו אנשי השב"כ לפר' היס לבצע את הנתיחה הפתולוגית באיכילוב, ולהשמיט את הפציעה בעמוד השידרה.

למחרת הרצח הורו אנשי השב"כ לד"ר גוטמן לכתוב את כל המסמכים הרפואיים מחדש, תוך השמטת הפציעה בעמוד השידרה והכללת 2 הכדורים שנורו בגופה. המסמכים הרפואיים המקוריים נילקחו ע"י השב"כ, אך חלקם הגיעו לעותרים.

לבג"ץ הוגשו 3 עתירות בנושא, אך הבג"ץ ממשיך לסייע בהעלמת המסמכים הרפואיים המקוריים ויתר צילומי הרנטגן ו ה CT.

עתירה לבג"ץ
http://www.tisanim.c...adar/PAGE22.asp

השב"כ רצח את רבין והאשים את נתניהו

#42 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 06/02/2007 - 23:38

מכתב שנשלח הערב למעונו הפרטי של שר המשפטים החדש:

שר המשפטים, פרופסור דניאל פרידמן

פרופסור פרידמן היקר שלום רב,

הנדון: תלונה כנגד נשיאת ביהמ"ש העליון, הגברת דורית בייניש, היועץ המשפטי לממשלה ונגד גורמים במערכת המשפטית.

כבוד השר, טרם התמנית לתפקיד החיוני וכבר הינך נדרש לתת את הדעת על השיטה הקלוקלת הנהוגה במוסד הנקרא בית המשפט הגבוה לצדק ועל הסימביוזה המדאיגה בין גורמים בכירים בבג"ץ ובפרקליטות ובין גורמי שילטון החפצים בהסתרת האמת מן הציבור בנושאים שיזעזעו את המערכת המשפטית כשיובאו לידיעת הציבור.

לעצם העניין, הפרקליטות בחסות הבג"ץ היוו את הבסיס להעלמת מסמכי המיון המקוריים וצילומי הרנטגן, שאיפשרו למימסד להפיץ את הגירסה השיקרית בפרשת רצח רבין.

חלק מן המסמכים הרפואיים נפלו לידינו והבהירו את התמונה המלאה לגבי הרצח הנורא. אלא ששלוש עתירותינו לבג"ץ, האחרונה 229/06 נפלו על אוזניים ערלות.

באופן קונקרטי:

1. הפרקליטות ובג"ץ עשו יד אחת על מנת למנוע מעם ישראל לקבל את תשובת צילומי הרנטגן של רבין, שבהם תוארה הפציעה האמיתית. בצילום החזה הראשון של רבין נראה רק קליע אחד והוא נורה מלפנים לאחור וננעץ בחוליה D6.
2. הטכניקה: א. היתממות מעושה, כאילו שאין מדובר באישיות ציבורית וכאילו צילום חזה מכיל פרטים רפואיים דיסקרטיים בעוד שתשובת צילומי הראש גלויה. או שמא חוששים בבג"ץ ובפרקליטות שעם ישראל ידע שלרבין היו לב וראות?
3. הטכניקה: ב. איכשהו כל 3 העתירות נפלו לידי בייניש ונאמניה, אף פעם לא לידיים של רובינשטיין או אדמונד לוי. קצת מוזר כשדרוש הרכב של שלושה שופטים על מנת לדחות כל עתירה ועתירה.
4. הטכניקה: ג. לשחק על זמן. לפני מעל לשנה הוגשה העתירה האחרונה, ואיכשהו בג"ץ דרש משר הבריאות להשיב מדוע לא ייפסל הדו"ח הפתולוגי. ואולם, חלפה כבר שנה מאז תשובת הפרקליטות (שכמובן מתחמקת מעניין צילומי הרנטגן) ונשיאת ביהמ"ש העליון טרם מצאה לנכון לדון בעתירה.

כל מי שמתמצא בנושא, יודע היטב שלבכירים במערכת המשפט ובפרקליטות יש הרבה מאד מה להסתיר, הן בנוגע להפעלתו של הסוכן אבישי רביב והן ביחס להגנה על חיסיון המסמכים הרפואיים הקריטיים שאיפשרה לפרוס בפני הציבור מצג שקר של סיפור הרצח. גם מר מני מזוז לא נקף אצבע למרות פניות מרובות. כעת שיספרו לנו שאת תשובת צילומי הרנטגן הם מסתירים בגלל צינעת הפרט.

בהצלחה ובתקוה שנראה שר משפטים שאינו שפוט של ביהמ"ש העליון או של היועץ המשפטי לממשלה.

שלך

#43 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 14/02/2007 - 22:20

אתה מוכן לעזוב אותנו בשקט? עוד רגע אני מתקשר לfbi לcia לשב"כ ולמוסד ומתאם איתם אגרוף לתוך הפנים שלך.

#44 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 14/02/2007 - 22:23

אתה מוכן לעזוב אותנו בשקט? עוד רגע אני מתקשר לfbi לcia לשב"כ ולמוסד ומתאם איתם אגרוף לתוך הפנים שלך.

זה עתה נחשף לראשונה הסוכן "מרלו"

#45 hadarco

hadarco

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 361 הודעות:

פורסם 03/03/2007 - 09:43

זהו אומנם תהליך ממושך אך מתחילים לראות את האור בקצה המינהרה. אחד הגולשים שהירבה לתקוף את חושפי פרשת רצח רבין, עמיחי שמו, נחשף לאחרונה ע"י צמד גולשים באתר: http://israblog.nana...l...num=2

משמעות הדברים: לעדנה ארבל, מי שנתנה את הגיבוי המשפטי להעלמת המסמכים הרפואיים האותנטיים וצילומי הרנטגן בהם תועדה האמת: כלומר שהשב"כ ירה את שני הכדורים בגופה בחדר הטראומה, לאחר פטירתו של רבין מכדור בחזה (שנורה בזמן הנסיעה), לאותה אישה, כך מסתבר, היה תועמלן באתרי אינטרנט שונים, שסייע להלבין את מחדליה של אישתו פרקליטת המדינה ובהמשך שופטת.

מן הסתם תועמלנים אחרים של מקורבים יחשפו בהמשך, וליקוויד ביניהם.
אגב, אותו "עמיחי", שלפי רוטר הוא העיתונאי המשועמם אורי ארבל, בעלה של, היה פעיל מאד בזמן שהיגשנו את העתירה לבג"ץ ותקף מתחת לחגורה. הוא הבטיח שמגישי העתירה יזרקו מכל המדרגות, מה שבינתיים לא קרה.
כיצד קורה במדינה מתוקנת שבעלה של שופטת, שהיא במקרה חברתה הטובה ביותר של השופטת שעוסקת בעתירות, משתמש במעמדו ומסייע מבחוץ לשופטות באותה ערכאה משפטית חמורה התלויה ועומדת לפיתחן, וקשורה גם במעורבות השופטות בהעלמת ראיות?

http://x.2all.co.il/atira229-06

התיקים האפלים של ארבל

http://www.nfc.co.il...ml?tag=08-02-21

פרק נוסף בפרשת ארבל: כך פנתה פרקליטת המדינה אל לימור לבנת, בעת כהונתה כשרת התקשורת, וביקשה ממנה לדאוג למינויו של בעלה אורי ארבל לתפקיד דירקטור; הפנייה נעשתה בעת שארבל אמורה היתה להחליט בעניין התלונות שהוגשו נגד השרה; עוד פרק המצביע על התיקים האפלים של ארבל; וכיצד מגיעה ארבל: היא בחרה בזכות השתיקה

מאת: יואב יצחק | | www.Nfc.co.il פרשת ארבל

החשיפה

בשבוע שעבר פרסמנו כאן מעט ממעשיה של פרקליטת המדינה, עדנה ארבל. חשפנו כיצד פעלו גורמים מסוימים למינוי בעלה, אורי ארבל, לכהונת דירקטור בחברות ממשלתיות, בתקופה שהיתה צריכה להכריע האם לפתוח בחקירה או להעמיד לדין שרים, שהמינוי בתחום סמכותם. כמו כן חשפנו את קשרי הידידות והעסקים בין העד המרכזי בפרשת שרון-אפל, דוד ספקטור, לבין אורי ארבל. ארבל הכחישה מכל וכל את הטענות נגדה. מדובר בפרסומים מגמתיים, טענה. אורי ארבל טען, בראיון לרשת ב' כי מדובר בהאשמות חסרות שחר. "אשתי מעולם לא דיברה או תדבר עם איש עליי או על בני משפחתי", אמר בניסיון להרחיק את האש מפרקליטת המדינה.

הפרסום הזה זעזע כמה אנשים רציניים במערכת המשפטית. לא רק בשל חומרת המעשים של ארבל, אותם חשפנו כאן, אלא גם נוכח קשר השתיקה מצד כמה כלי תקשורת, בהם "ידיעות אחרונות" ו"הארץ", שנמנעו מלעסוק בכך [על החשיפות הקודמות הנוגעות לארבל, ראו הקישורים].

בשבוע שעבר גם חשפנו כי אחד משרי הממשלה הבכירים קיבל בקשה: אנא סדר לאורי ארבל מינוי כדירקטור באחת החברות הממשלתיות הכפופות אלייך. מדובר במינוי בו גלום מעמד עסקי, כסף וכיבודים. הבקשה הועלתה לפני מספר שנים, בתקופה שבה ארבל נדרשה לתלונות שונות שהוגשו נגד אותו שר.

התיק החדש

עכשיו אנחנו חושפים כי השר המדובר הוא שרה, לימור לבנת. נודע לי כי ארבל פנתה בשיחה אישית אל לבנת, כאשר זו כיהנה כשרת התקשורת, וביקשה ממנה להיפגש עם בעלה, אורי ארבל. היעד: שיבוצו כדירקטור באחת חברות התקשורת עליהן היתה מופקדת לבנת בתוקף תפקידה. מדובר בשורה של חברות ממשלתיות, מהנוצצות ביותר, בהן בזק, פלאפון, יס, רשות הדואר ועוד. אין מדובר רק בפוטנציאל לגמול משמעותי של אלפי שקלים לחודש ואף יותר, אלא גם בשדרוג מקצועי ואישי, ובפוטנציאל ליצירת קשרים עסקיים נוספים. נקדים כאן ונציין: ארבל סירבה להגיב על האמור כאן. היא בחרה בזכות השתיקה.

הבקשה של ארבל יכולה היתה להיחשב, בנסיבות אחרות, למשהו תמים, לגיטימי. מה יש? רק לחברי מרכז הליכוד מותר? אלא שהדברים אינם פשוטים כלל ועיקר.

- ראשית - פרקליטת המדינה, האמונה על אכיפת החוק, חייבת להימנע מטבילת ידיה בספסרות הפוליטית והעסקנית, המתבצעת בתחום האפור, במקרה הטוב.

- שנית, וזה העיקר, כשרת התקשורת וגם לאחר מכן, היתה לבנת נתונה בידי הפרקליטות, לאחר שנגדה ונגד כמה גורמים בסביבתה הקרובה, הוגשו תלונות בכמה עניינים, בחשד שביצעו עבירות לכאורה. בעקבות כמה מהתלונות אף בוצעו בדיקות משטרתיות ובדיקות בפרקליטות - בפיקוחה של ארבל.

ייאמר כאן, כי בתקופת היועץ המשפטי לממשלה אליקים רובינשטיין, שימשה ארבל, עם הכפופים לה, כזרועו המבצעת. היא הגורם שהיה אמון על בדיקת התלונות, וכן הטיפול בעתירות נגד שרים, כולל ראש הממשלה. אחד מחברי הכנסת שהתרוצצו והטיחו האשמות שונות נגד לבנת, לאחר שעזבה את משרד התקשורת, היה איתן כבל מהעבודה. כחבר כנסת חדש יחסית ונמרץ פנה אל ארבל בדרישות חוזרות ונשנות: להורות על פתיחת חקירה נגד לבנת, בחשד שבעת כהונתה כשרת התקשורת הדליפה לראשי ערוץ 7 מידע על כך שהמשטרה מתכננת לפשוט על התחנה שפעלה באופן בלתי חוקי. ארבל והיועץ רובינשטיין דחו שוב ושוב את הדרישות, וכבל עתר לבג"צ. פרקליטות המדינה, הכפופה לארבל, הגנה על לבנת. העתירה נדחתה באוקטובר 2001. השופטים כתבו אמנם כי "אין להקל ראש בטענות העותר", אך דחו את העתירה. כבל אומר השבוע: "עכשיו אני מבין מדוע נתקלתי בקירות אטומים בפרקליטות".

בכל השלבים האלה לבנת היתה בטוחה, בצדק מבחינתה, שחפותה תוכח ועל כן אין לה ממה לחשוש. ואולם, סוד גלוי הוא, כי לבנת היתה נתונה בסיכון מסוים. די היה ברמז קל מצד ארבל כדי שלבנת תסתבך עוד יותר בחקירה משטרתית או חלילה בכתב אישום מיותר.

הזהירות של לבנת

לבנת, ייאמר לזכותה, נדהמה מהבקשה, אם כי לא דחתה אותה על הסף. לפחות לא פנים אל פנים. לבנת השתדלה ליצור מצג: הנה אני דואגת, מנסה. לא מבטיחה להצליח, אבל אני מנסה. וכך התנהלו העניינים. נודע לי, כי לבנת אכן קיימה שיחה עם אורי ארבל, אך בסופו של דבר נמנעה ממינויו. לפי מבחן התוצאה, לבנת לא חטאה.

עמדתה של לבנת, אגב, בנושאים אלה, ידועה היטב: היא דחתה בתוקף בקשות של גורמים שונים, בהם חברי מרכז הליכוד, למנותם כדירקטורים בגופים המצויים באחריותה. על רקע זה היא הוחרמה פעמים רבות במרכז הליכוד, ואף סבלה מניסיונות להכפישה. לבנת צלחה זאת בשן ועין. גם את פנייתה של ארבל הצליחה לצלוח.

הגילוי הזה מעיד על דרכה של פרקליטת המדינה: לנצל מצוקתם של אחרים, בניסיון להפיק תועלת אישית. במדינה מתוקנת אמור גילוי זה לגרור את פרישתה של ארבל או השעייתה. אך כאן יקפצו מן הסתם לבטח כתבי חצרה כדי לגונן עליה. האם תיפתח חקירה משטרתית בעקבות גילויים אלה? ספק רב. לא בגלל שקשה להוכיח את הדברים. הרי די בחקירה קצרה, ובקריאתה של לבנת לעדות, כדי לאמת מידע מדאיג זה: ארבל שוחחה איתה וביקשה ממנה באופן אישי-לפעול למינוי אורי ארבל. חד וחלק.

פניתי השבוע לפרקליטת המדינה בבקשה לקבל תגובה. אבל ארבל בחרה שלא להתייחס לעובדות, ונמנעה ממתן מענה ענייני "לאור הכפשותיו חסרות השחר של הכתב. . .", כלשונה . לבנת סירבה להגיב בנושא זה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים