מעבר לתוכן

תמונה
* * * * - 2 הצבעות

בשר זה רצח

• Please log in to reply
407 replies to this topic

#1 אורח_יניב

אורח_יניב

קיצוני

• רשומים+
  • 2068 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 11:29

ביום שישי בצהריים הלכתי לי במרכז ת"א כדי ליהנות ממראה בנות ת"א בלבוש מינימלי.
במרכז רחוב שינקין עמד דוכן של שמאלנים נגד אכילה, הם התנגדו לאכילה בגלל הסבל הנגרם לבשר בטרם הופכים אותו לבשר.
לא הייתי מעניק להם שנייה של תשומת לב, אלמלא על הדוכן היה מונח ספר אשר כותרתו "כל יום טרבלינקה", ומן הסתם מתייחס למפעלי בשר.
הצבעתי על הספר והכרזתי בקול סמכותי, אשר השתיק את מרבית הרחוב: "אני מתנגד להשוואת קורבנות השואה לחיות מאכל, או להשוואה חיות מאכל לקורבנות השואה".
אחד ההיפים הגיב מייד: "קראת את הספר שאתה מדבר?"
השבתי ללא היסוס: "וודאי, קראתי אותו 3 פעמים", לקחתי את הספר, פתחתי באופן אקראי בהתחלה וציטטתי: "עבור חיות המאכל, כל יום הוא טרבלינקה וכל בני האדם הם נאצים".
הוספתי: "בנוסף, אני מתנגד לקביעה לפיה אני נאצי, אני מתנגד למשטר הנאצי".
השמאלנים החלו "להסביר" את ה"זהות" בין טרבלינקה למפעלי טיב-טעם, והפסקתי אותם בכל פעם שאמרו "אדם" או "חיה", והעמדתי אותם על ההבדל הזעיר.
קיוותי שה"עמחה", הציבור הרחב אשר עדיין נותר הגיון בשכלו, ייקח את הדיון מכאן ויאפשר לי להמשיך לים,
אבל ברחוב היו רק ילדי תיכון שמאלנים, היפים צבועים ומלוקקים אשר נולדו על מליונים ועתידים להיות בחובות של מיליונים.
אחד ההיפים המלוכלכים מאחורי הדוכן היה כבן-50, מוקף בנערות בנות 15 אשר מסבירות לי למה לאכול שוארמה זה בדיוק כמו להשליך תינוקות למשרפה.
שאלתי אותו: "אתה לא בן 15, אתה לא יכול לתרץ את מה שנאמר כאן בבורות, בטח שמעת משהו על השואה, לא?"
בתגובה הוא ניפנף לי בידיו הודעת "לך מפה".
בתגובה השבתי לו, באופן שכל הקהל ישמע: "אוהב לזיין ילדות בנות 15 הא?"
The best argument against democracy is a five minute conversation with the average voter.

#2 nazgul

nazgul

כסף

• רשומים+
  • 1655 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 12:06

ביום שישי בצהריים הלכתי לי במרכז ת"א כדי ליהנות ממראה בנות ת"א בלבוש מינימלי.
במרכז רחוב שינקין עמד דוכן של שמאלנים נגד אכילה, הם התנגדו לאכילה בגלל הסבל הנגרם לבשר בטרם הופכים אותו לבשר.
לא הייתי מעניק להם שנייה של תשומת לב, אלמלא על הדוכן היה מונח ספר אשר כותרתו "כל יום טרבלינקה", ומן הסתם מתייחס למפעלי בשר.
הצבעתי על הספר והכרזתי בקול סמכותי, אשר השתיק את מרבית הרחוב: "אני מתנגד להשוואת קורבנות השואה לחיות מאכל, או להשוואה חיות מאכל לקורבנות השואה".
אחד ההיפים הגיב מייד: "קראת את הספר שאתה מדבר?"
השבתי ללא היסוס: "וודאי, קראתי אותו 3 פעמים", לקחתי את הספר, פתחתי באופן אקראי בהתחלה וציטטתי: "עבור חיות המאכל, כל יום הוא טרבלינקה וכל בני האדם הם נאצים".
הוספתי: "בנוסף, אני מתנגד לקביעה לפיה אני נאצי, אני מתנגד למשטר הנאצי".
השמאלנים החלו "להסביר" את ה"זהות" בין טרבלינקה למפעלי טיב-טעם, והפסקתי אותם בכל פעם שאמרו "אדם" או "חיה", והעמדתי אותם על ההבדל הזעיר.
קיוותי שה"עמחה", הציבור הרחב אשר עדיין נותר הגיון בשכלו, ייקח את הדיון מכאן ויאפשר לי להמשיך לים,
אבל ברחוב היו רק ילדי תיכון שמאלנים, היפים צבועים ומלוקקים אשר נולדו על מליונים ועתידים להיות בחובות של מיליונים.
אחד ההיפים המלוכלכים מאחורי הדוכן היה כבן-50, מוקף בנערות בנות 15 אשר מסבירות לי למה לאכול שוארמה זה בדיוק כמו להשליך תינוקות למשרפה.
שאלתי אותו: "אתה לא בן 15, אתה לא יכול לתרץ את מה שנאמר כאן בבורות, בטח שמעת משהו על השואה, לא?"
בתגובה הוא ניפנף לי בידיו הודעת "לך מפה".
בתגובה השבתי לו, באופן שכל הקהל ישמע: "אוהב לזיין ילדות בנות 15 הא?"

תגובה גדולה.
לפעמים צריך לנקוט בלשון קשה כדי לנסות להעמיד מישהו במקומו.
אני עצמי צמחוני, אבל להשוות את תעשיית בשר לגטאות? להשוות את העוסקים במלאכה ואת הסועדים לנאצים? זה כבר מעבר לקו האדום, ומעיד אך ורק על רמת האינטלקט של הזועקים שם.
בגיל צעיר, ילדים הם כחומר ביד היוצר. כנראה שאותו אדם שם החליט לנצל את תמימותם בצורה הכי צינית שאפשר, ודחק אותם לזמרר סיסמא ות חסרות תוכן אחרי שטיפת מוח מאסיבית. אני מוכן לשים את הגרוש האחרון שיש לי על כך שאף אחד מהילדים האלה לא הגיע מבית ימני בדעותיו. מה ששמעו בבית ונטמע בהם היווה קרקע נוחה לאמונה שכל האוכל בשר הוא בן דמותו של מנגלה, בדיוק כמו שכל חייל המגן על גבולות ישראל משול לחייל אס.אס.
"כשהגלים מתחזקים, החזקים מתגלים"

"עדיף להיות קצת מניאק מלשלם את מחירו של הנימוס" (יונתן יבין, 2006)

#3 the king

the king

ילד מזדקן לומד את הפרנציפ רק אחרי שהוא נופל

• רשומים+
  • 4625 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 14:08

כדי להוכיח שהטענה שלהם לא נכונה אתה צריך להצביע על ההבדל המשמעותי בין חיה לאדם, אורי התחיל לעשות זאת בויכוח עם עידו אבל הפסיק.
כך שעדין נשאר להוכיח שלאדם פקולטה ראציונלית שונה מהותית משל חיה.
"אני סמוך ובטוח שהיום אנו אדונים לגורלנו. שהמשימה שהוטלה עלינו איננה מעל כוחותינו; שנוכל לעמוד במכאובים ובמאמצים שהיא תובעת. כל עוד אנחנו מאמינים במטרה שלנו ויש לנו רצון ברזל לנצח, הניצחון לא יחמוק מידנו"
וינסטון צ'רצ'יל

"עתידנו אינו תלוי במה יאמרו הגויים, אלא במה יעשו היהודים"
דוד בן-גוריון

"ההיסטוריה מלמדת שמלחמות פורצות כאשר התוקפן מאמין שמחיר האלימות הוא זול"
רונלד רייגן

"האיש המהלך ברחוב - יש לו זכות לחיות רק משום ורק במידה שהוא מכיר בזכותי שלי לחיות; ואולם, אם יש בדעתו להרגני, אין לו שום זכות קיום, וכלל זה חל גם על עמים"
זאב ז'בוטינסקי
על קיר הברזל המוסר של "קיר הברזל"

#4 Tziff5

Tziff5

אני לא גזען - אני שונא את כולם באופן שווה

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 14:22

כדי להוכיח שהטענה שלהם לא נכונה אתה צריך להצביע על ההבדל המשמעותי בין חיה לאדם, אורי התחיל לעשות זאת בויכוח עם עידו אבל הפסיק.

אה, זה לא מסובך: חיות לא מאמינות באלוהים.

its better to be drunk than to be smart.
666 is evil, but 25.806975801127880315188420605149 is the root of all evil.
it's so simple to be wise. just think of something stupid to say, and dont say it!
women - can't live with them, can't successfully refute their hypothesis.
z

#5 the king

the king

ילד מזדקן לומד את הפרנציפ רק אחרי שהוא נופל

• רשומים+
  • 4625 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 14:27

אה, זה לא מסובך: חיות לא מאמינות באלוהים.

איך אתה יודע ?
"אני סמוך ובטוח שהיום אנו אדונים לגורלנו. שהמשימה שהוטלה עלינו איננה מעל כוחותינו; שנוכל לעמוד במכאובים ובמאמצים שהיא תובעת. כל עוד אנחנו מאמינים במטרה שלנו ויש לנו רצון ברזל לנצח, הניצחון לא יחמוק מידנו"
וינסטון צ'רצ'יל

"עתידנו אינו תלוי במה יאמרו הגויים, אלא במה יעשו היהודים"
דוד בן-גוריון

"ההיסטוריה מלמדת שמלחמות פורצות כאשר התוקפן מאמין שמחיר האלימות הוא זול"
רונלד רייגן

"האיש המהלך ברחוב - יש לו זכות לחיות רק משום ורק במידה שהוא מכיר בזכותי שלי לחיות; ואולם, אם יש בדעתו להרגני, אין לו שום זכות קיום, וכלל זה חל גם על עמים"
זאב ז'בוטינסקי
על קיר הברזל המוסר של "קיר הברזל"

#6 מביט

מביט

מבחן בר-אור

• רשומים+
  • 16621 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 14:45

"שונה" להוכיח זה קל למדי.
העניין הוא להוכיח שהיא נעלה עליהם.
נסה לעשות את זה למשל בין הפקול' של בני-אדם מול דולפינים.
"יזכור עם ישראל את אלו מתוכו, בשר מבשרו, אשר השתתפו בתביעות נגד קציניו וחייליו. את אלו אשר בשעת הקרב להגנת עם ישראל עמדו בהפגנות וקראו לחייליו פושעי מלחמה. יזכור את אלה אשר במחשכים חברו לגרועים שבאויבי ישראל"

המלצה על ספר

"מי שמתגלה כאנטי-ציוני הוא בהגדרה אנטישמי, שכן הוא תומך בשלילת הזכות הטבעית של העם היהודי למדינה עצמאית, המוקנית לכל עם אחר." ווינסטון צ'רצ'יל

#7 Tziff5

Tziff5

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 15:13

איך אתה יודע ?

מה ז"א? אני מדבר איתם. הם אתאיסטים ומתנגדים לכפייה הדתית, ורוצים שגאיידמק ייבחר. והם כל הזמן רוצים לדבר על הרגשות ועל מערכת היחסים. גם הם מחפשים את הנפש ופותחים את הצ'אקרות, מתווכחים על פילוסופיה, ואם היו להם אצבעות נורמליות הם היו כותבים בפורום.

it's so simple to be wise. just think of something stupid to say, and dont say it!
z

#8 אורח_יניב

אורח_יניב

קיצוני

• רשומים+
  • 2068 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 15:26

שהתרנגולים ייכנסו לפורום ויפגינו את האינטיליגנציה שלהם.
The best argument against democracy is a five minute conversation with the average voter.

#9 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 01/09/2007 - 16:22

אין ספק שמדובר בשמאלנים משותקי מוחין אבל אני אישית באמת לא מתלהב לקנות בשר ממי שמענה קודם את החיה.
צריך להבדיל בין שני מקרים: אם הוא מתעלל בה להנאתו בטרם הוא שוחט אותה אז צריך לשלוח אותו לכלא. (מחוץ לכת השטן לא חושב שיש אנשים כאלה)
אם הוא לא בחר בתהליך השחיטה הכי הומאני מטעמים כלכליים אז בסה"כ נותרת בידי כל אדם בחירה להשקיע יותר כסף בבשר שהוא קונה ולדעת שהוא קונה ממקום שהשקיע כסף ומחשבה בצמצום הסבל של החיות.

בכל מקרה כפיית הליכים כלשהם על בעל עסק היא פסולה, וגם הסברה שמעיזה להשוות בין שחיטת בניאדם לשחיטת בע"ח היא בזויה.

#10 Tziff5

Tziff5

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 17:41

שהתרנגולים ייכנסו לפורום ויפגינו את האינטיליגנציה שלהם.

איפה קוריצה?

z

#11 תומר$

תומר$

$

• רשומים+
  • 3568 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 17:51

בעצם השימוש שלך במושגים "אדם" ו - "חיה" אתה מניח מראש את הבדל מהותי בין האדם ליתר בעה"ח. מאחר והיחוד של האדם מתבטא בשכל שלו, אין צורך להוכיח לך כלום.

#12 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 01/09/2007 - 18:26

בעצם השימוש שלך במושגים "אדם" ו - "חיה" אתה מניח מראש את הבדל מהותי בין האדם ליתר בעה"ח. מאחר והיחוד של האדם מתבטא בשכל שלו, אין צורך להוכיח לך כלום.

וזה שהאדם מיוחד אומר שמותר לו לשחוט בעלי חיים אחרים?

אם ישתלטו על כדור הארץ מין של יצורים מיוחדים יותר מבני האדם עם חיבה לבשר אנושי, עדיין הטיעון שלך יהיה תקף?

#13 אורח - אורח_מביט_*

אורח - אורח_מביט_*
  • אורחים

פורסם 01/09/2007 - 19:10

אם ישתלטו על כדור הארץ מין של יצורים מיוחדים יותר מבני האדם עם חיבה לבשר אנושי, עדיין הטיעון שלך יהיה תקף?

אני מניח שכולנו פה מסכימים שמותר ורצוי לשחוט בע"ח לטובת מאכל, כצורך טבעי.

אבל העלית כאן שאלה פילוסופית נבונה.
מה אם יחדרו ספקולטיבית כמו (נגיד ש)ב"מלחמת העולמות" יצורים מעט תובניים יותר מבני אדם לכדו"א ויהפכו את בשר ודם בני האדם למקור לתזונה?
הטיעון שבו השתמש זה מעלייך יהיה בר תקף?

ולכן יתכן שצריך להגדיר את העיקרון בצורה אחרת.

#14 תומר$

תומר$

$

• רשומים+
  • 3568 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 21:06

וזה שהאדם מיוחד אומר שמותר לו לשחוט בעלי חיים אחרים?

לא. זכויות לא נוגעות לבע"ח. הן פשוט לא רלוונטיות בנוגע אליהן. לא רלוונטיות כאשר הן פוגעות באחרים ולא רלוונטיות כאשר אחרים פוגעים בהן. רק כאשר חיה מסויימת נמצאת בבעלות בן אדם, ענייין הזכויות רלוונטי: זכות הרכוש של הבעלים שלהן. רק לבני אדם יש זכויות, רק בני אדם מבינים את המשמעות שלהן ורק בני אדם יכולים לשמור עליהן.

אם לא תישאר פיסת מזון אחת בכל העולם אני נותן לך אישור לאכול אותי. זה עונה לך על השאלה?

#15 arco-iris

arco-iris

אי שם מעבר...

• רשומים+
  • 7843 הודעות:

פורסם 01/09/2007 - 22:18

איזו חוצפה.
מה לאכילת בשר ולשואה... <_<
אנורקסיה להמונים!

"ילד הברי הרבה לחלום אותו חלום לא מובן,
מראשו העגול נשאר רק חריץ קטן.
הילדים האחרים הרחיקוהו ממשחקים בגן,