מעבר לתוכן

- - - - -

אני רוצה לדבר על גזענות מזרחית.

• Please log in to reply
473 replies to this topic

#31 אורח - El Capitan

אורח - El Capitan
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 01:47

מה זה בדיוק אומר על סבא שלך?
למה אתה אם ככה לא מסתובב על חליפות כל הזמן?

לא הכרתי את סבא שלי מעולם אם זה כזה חשוב לך לדעת ומוגו העלה את הנושא אז חיזקתי את דבריו.

#32 אורח - the king of the zone

אורח - the king of the zone
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:01

בדיוק כמו שלמצוץ קיסם זה לא מכובד, גם יש צורות לבוש שנחשבות לא מכובדות וכולם יודעים את זה, ואם אתה מתלבש כך בכל זאת זה
אומר הרבה על האופי שלך. הרי אם אתה מהנדס תותח אבל חרא של בנאדם שאין לו שום טיפת כבוד כלפי הבוס ומקום העבודה, מי ירצה להעסיק אותך?

עכשיו תבין: ידידה שלי שלומדת בהונגריה מספרת לי שהם צריכים לבוא למבחנים בעל פה לבושים בחליפה.

אנחנו המדינה המערבית היחידה בעולם שבה אנשים באים לטקס סיום שלהם בשרוואל וכפכפים. באירופה לא יכניסו אותך
לטקס כזה בלי חליפה ועניבה.

ולמה זה? כי יש פה ערבוב של מערב ומזרח. רק פה אתה יכול לבוא לראיון כשאתה לבוש בטי שרט וג'ינס, כי זו מעין פשרה בין גלביה לחליפה.
למעשה, אם תבוא בחליפה זה יראה מוזר (כפי שלבוא בגלביה יראה מוזר).

לעומת זאת בארה"ב לבוא בלי עניבה זה פשוט נחשב לא מכובד, וגם בערב הסעודית לבוא בג'ינס וטי שרט נחשב לא מכובד.

אז מספיק לבכות על הלבוש, את תרבות הכפכפים שיש כאן לא הבאנו מפולין.

שנית, מקומם שאתה טוען שלהיות מזרחי זה בהכרח להיות ערס. גם במונחים של התרבות המזרחית, הלבוש והסגנון של הערסים נחשב
ללא מכובד. הם בעצמם לא יעזו להתלבש כך לבית כנסת, כפי שכבר ציינתי.

טוב, אני לא מומחה ללבוש וזה גם לא מטריד אותי בגלל שלא בכך נמדדת גזענות.

אתה רוצה גזענות? 60 שנים אחרי קום המדינה הקורות חיים שלפניך יוכלו להיפסל אך ורק בגלל השורה הראשונה בהם:

שם:יוסי אבוטבול

...

ב3 נקודות אתה יכול להוסיף מה שאתה רוצה -- בוגר תואר יוקרתי, קצין ביחידה מובחרת, ניסיון, ידע, המלצות. שום דבר שתרשום בתוכן לא משמעותי כמו ה"אבוטבול".אלא אם כן הוא המתמודד היחיד בעל הקישורים הנ"ל...

לזה קוראים גזענות וזה קורה רק למזרחיים!

עכשיו מוג'ו, עקוב אחרי... אין חקיקה נגד מזרחיים אלא הרבה מאוד אשכנזים בעמדות מפתח מחזיקים בדיעות גזעניות. מכיוון שאין איזה חוק שאומר שרק אשכנזי שמחזיק בדיעה גזענית מקבל קידום או תפקיד לא נותר אלא להסיק : חלק משמעותי ביותר מבין האשכנזים הם גזעניים. (מתימטיקה פשוטה)

#33 Webworm

Webworm

The Truth Shall Set You Free

• מנהלי פורום
  • 2340 הודעות:

פורסם 03/11/2008 - 02:16

ב3 נקודות אתה יכול להוסיף מה שאתה רוצה -- בוגר תואר יוקרתי, קצין ביחידה מובחרת, ניסיון, ידע, המלצות. שום דבר שתרשום בתוכן לא משמעותי כמו ה"אבוטבול".אלא אם כן הוא המתמודד היחיד בעל הקישורים הנ"ל...

עכשיו מוג'ו, עקוב אחרי... אין חקיקה נגד מזרחיים אלא הרבה מאוד אשכנזים בעמדות מפתח מחזיקים בדיעות גזעניות. מכיוון שאין איזה חוק שאומר שרק אשכנזי שמחזיק בדיעה גזענית מקבל קידום או תפקיד לא נותר אלא להסיק : חלק משמעותי ביותר מבין האשכנזים הם גזעניים. (מתימטיקה פשוטה)

זו הטענה העיקרית שלך .

בוא נגיד שמועמד עם שם אשכנזי שולח קורות חיים ומקבל x תשובות. אם נשנה את השם שלו לשם מזרחי כמה תשובות הוא יקבל ?
חצי x ?
עשירית x ?
אפס ?
בינוני זה הכי,אחי

נגע הסיינטולוגיה הגיע לבאר שבע,לחצו פה כדי ללמוד על הכת המסוכנת הזאת

האמת הלא מצחיקה על סיינטולוגיה,לחצו פה לסרטון (לא לבעלי לב חלש)

סטודנטים בוחרים:סוגיות עקרוניות בארץ ובעולם (בבניה...)

חברים מספרים על webworm

רק פחדן שקרן עושה כאלה דברים. אבל אתה תשלם על זה אני מבטיח לך. יבוא יום וחארות כמוך כבר לא יהוו מחסום ודיכוי לאנשים שרוצים לפרוח ולשגשג וימחצו אותך כמו מקק.

הערה: החבר הוא סיינטולוג

Everything you read in the newspaper is absolutely true except for the rare story of which you happen to have first-hand knowlege

Erwin Knoll

#34 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:17

אתה יכול לבדוק את זה בעצמך.

אבל לדעתי התשובה היא אפס , ואני לא מגזים.

#35 אורח - the king of the zone

• אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:17

זו הטענה העיקרית שלך .

בוא נגיד שמועמד עם שם אשכנזי שולח קורות חיים ומקבל x תשובות. אם נשנה את השם שלו לשם מזרחי כמה תשובות הוא יקבל ?
חצי x ?
עשירית x ?
אפס ?

X/3 מניסוי שביצעתי על עצמי.

וזה די דומה למה ששמעתי מניסויים אחרים של חברים ומה שקראתי באינטרנט...

בכלל מוג'ו בא כאן בגישה שאם הוא לא גזען אז הוא לא מאמין שקיימת אפליה. לפי ההיגיון הזה גם לא היו אמורים להיות גנבים או אנסים...

#36 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:20

X/3 מניסוי שביצעתי על עצמי.

תרשה לי לפקפק בניסוי שלך.
איך בדיוק ביצעת אותו?

#37 Webworm

Webworm

The Truth Shall Set You Free

• מנהלי פורום
  • 2340 הודעות:

פורסם 03/11/2008 - 02:21

איך בדיוק ביצעת אותו?

מצטרף לבקשה . אתה ייכול להרחיב?
בינוני זה הכי,אחי

נגע הסיינטולוגיה הגיע לבאר שבע,לחצו פה כדי ללמוד על הכת המסוכנת הזאת

האמת הלא מצחיקה על סיינטולוגיה,לחצו פה לסרטון (לא לבעלי לב חלש)

סטודנטים בוחרים:סוגיות עקרוניות בארץ ובעולם (בבניה...)

חברים מספרים על webworm

רק פחדן שקרן עושה כאלה דברים. אבל אתה תשלם על זה אני מבטיח לך. יבוא יום וחארות כמוך כבר לא יהוו מחסום ודיכוי לאנשים שרוצים לפרוח ולשגשג וימחצו אותך כמו מקק.

הערה: החבר הוא סיינטולוג

Everything you read in the newspaper is absolutely true except for the rare story of which you happen to have first-hand knowlege

Erwin Knoll

#38 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:21

רק אצלי במשפחה , 4 אנשים שינו את השם משפחה שלהם לאחר שהם סיימו לימודים , ואני די בטוח שהם לא עשו את זה סתם.

#39 אורח - the king of the zone

• אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:24

איך בדיוק ביצעת אותו?

תאמין לי זה לא ניסוי מסובך. כל מה שצריך זה לקחת את קורות החיים שלך, לחשוב על שני שמות משפחה שונים (אחד מזרחי ואחד אשכנזי) ולשלוח.

ביטון ובלום שמתי. 50 מקומות ששלחתי אליהם מתוכם גם חברות השמה כאלו של הייטק.

בלום -- 4 ראיונות שלא הגעתי אליהם מן הסתם. (3 בזמן שהקצבתי לניסוי)
ביטון -- ראיון אחד בעומר, לא הלכתי כי אני לא רוצה לחזור כרגע לדרום.

ביטון --שם בדוי. לא בא לי לתת פרטים על עצמי כאן בפורום...

#40 אורח - me

אורח - me
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:25

יודע מה מצחיק? שמועמד מזרחי יתקבל, ולו *רק* בגלל השם שלו, אם מי שבודק את קורות החיים הוא מזרחי.

מה דעתך עכשיו? לא גזענות?

סליחה, העדפה מתקנת.

גם לא - העדפה וזהו.

שיהיה ברור אבל, אני מסכים איתך בנוגע לתיאוריה שלך.
אבל כלכך, כלכך מעצבן אותי, שמזרחים יודעים רק להאשים בגזענות, אבל לא להודות שיש בהם גם גזענות.

#41 אורח - the king of the zone

• אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:26

רק אצלי במשפחה , 4 אנשים שינו את השם משפחה שלהם לאחר שהם סיימו לימודים , ואני די בטוח שהם לא עשו את זה סתם.

אתה יודע, תמיד בויכוח כזה מגיע הגאון שאומר "תפסיקו להתבכיין".

אני בטוח שאם המצב היה הפוך אשכנזים היו מעדיפים לעזוב את המדינה מאשר לשנות שם.

#42 אורח - the king of the zone

• אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:29

יודע מה מצחיק? שמועמד מזרחי יתקבל, ולו *רק* בגלל השם שלו, אם מי שבודק את קורות החיים הוא מזרחי.

מה דעתך עכשיו? לא גזענות?

סליחה, העדפה מתקנת.

גם לא - העדפה וזהו.

שיהיה ברור אבל, אני מסכים איתך בנוגע לתיאוריה שלך.
אבל כלכך, כלכך מעצבן אותי, שמזרחים יודעים רק להאשים בגזענות, אבל לא להודות שיש בהם גם גזענות.

1. לא אמרתי שאין גזענים מזרחיים.
2. עובדתית יש יותר אשכנזים בעמדות מפתח כך שגם אם גזענות כזו קיימת היא לא המגמה המשמעותית...

דוגמא לנקודה 2: בארה"ב יש לפי ההערכות כיום 10% שיצביעו למקיין רק בגלל שהוא לבן ו5% שיצביעו לאובמה רק בגלל שהוא שחור. אז אם ההערכות נכונות אפשר לומר שאובמה הוא זה שסובל מהגזענות...
זה לא אומר שאין גזענים שחורים!

#43 אורח - me

אורח - me
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:35

1. לא אמרתי שאין גזענים מזרחיים.
2. עובדתית יש יותר אשכנזים בעמדות מפתח כך שגם אם גזענות כזו קיימת היא לא המגמה המשמעותית...

דוגמא לנקודה 2: בארה"ב יש לפי ההערכות כיום 10% שיצביעו למקיין רק בגלל שהוא לבן ו5% שיצביעו לאובמה רק בגלל שהוא שחור. אז אם ההערכות נכונות אפשר לומר שאובמה הוא זה שסובל מהגזענות...
זה לא אומר שאין גזענים שחורים!

מה בעצם ההערכות שלך אומרות? אתה לא צריך לבדוק כמה אחוזים סה"כ, אלא כמה אחוזים מכל עדה. לדעתי 80% מהשחורים יצביעו אובמה בגלל שהוא שחור, ורק 10% לבנים יצביעו למקיין בגלל שהוא לבן (או בגלל שהוא לא שחור, ליתר דיוק). אז עכשיו הערכה כזו משנה באופן דרסטי אי אילו טענות שהיו יכולות לך עם אחוזים כללים ולא עדתיים.

בוא נשאיר סטטיסטיקה מחוץ לוויכוח, בכל אופן.
כידוע ישנם 3 סוגי שקרים: שקרים, שקרים ארורים, וסטטיסטיקה.

#44 אורח - the king of the zone

• אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:37

מה בעצם ההערכות שלך אומרות? אתה לא צריך לבדוק כמה אחוזים סה"כ, אלא כמה אחוזים מכל עדה. לדעתי 80% מהשחורים יצביעו אובמה בגלל שהוא שחור, ורק 10% לבנים יצביעו למקיין בגלל שהוא לבן (או בגלל שהוא לא שחור, ליתר דיוק). אז עכשיו הערכה כזו משנה באופן דרסטי אי אילו טענות שהיו יכולות לך עם אחוזים כללים ולא עדתיים.

בוא נשאיר סטטיסטיקה מחוץ לוויכוח, בכל אופן.
כידוע ישנם 3 סוגי שקרים: שקרים, שקרים ארורים, וסטטיסטיקה.

סטטיסטיקה יכולה לשמש בדרך לא אתית. זה לא אומר שהיא כלי פסול או לא נכון תמיד.

דיברתי על אחוזים כללים אז מה שכתבת לא כ"כ משנה...

#45 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 03/11/2008 - 02:42

אתה יודע, תמיד בויכוח כזה מגיע הגאון שאומר "תפסיקו להתבכיין".

אני בטוח שאם המצב היה הפוך אשכנזים היו מעדיפים לעזוב את המדינה מאשר לשנות שם.

אם הם היו כאלה פוסיז שיעזבו את המדינה.
מה זה פה גנון של נעלבים?

בימי בן גוריון רבים מאוד עיברתו את שמם בעידוד הממסד כולל אשכנזים ואף אחד לא ברח מהמדינה בגלל זה.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים