מעבר לתוכן

- - - - -

"13 המידות"

• Please log in to reply
646 replies to this topic

#646 אורח - Guest_המשוררת_*

אורח - Guest_המשוררת_*
  • אורחים

פורסם 14/12/2008 - 02:38

גם את חברה בכת.

די, רד מהעץ. השפלתי אותך בשרשור השני (ועושה רושם שהאגו שלך במצב קשה חתיכת שוביניסט!) וכדאי שתאסוף את המוח רבוי הסתירות והאשליות שלך ותעשה חשבון נפש באיזה מדבר.
אדם לא יכול לחיות ללא חברה ולהישאר שפוי (אפילו אם לצורך הוכחנות האינסופית תוציא על אוטומאט משפט כמו "אני מסוגל... בלה בלה בלה..")
לאומיות: הביטוי המודרני של היחוד של עם מסוים שחי במדינה ובארץ מסוימת.
אין בה שום דבר רע ואין שום דבר פרימיטיבי במעט שבטיות כפי שהחברה האובייקטיביסטים מפגינים כאן (אתם הכי שבטיים ומיסטיקנים בפורום).

יש גבול כמה אפשר לראות אדם שחי בתוך ממבו ג'מבו של פילוסופית טיפשה וסופרת בינונית ולא מוכן להרפות. צא מזה, בחיאת, אתה רוצה לסיים כמו משה קרוי?

תאמין לי שאני לא באותן דיעות של מביט. אני בטוחה שהתמיכה המסויגת שלי ביוזמה הסעודית תגרור אותי לויכוחים איתו, אבל לפחות הוא לא דביל שתומך במדינת פדופילים ופושעים פוסט ציונית.

עכשיו אני באמת חייבת להפסיק להישאב לפורום הזה.

#647 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 14/12/2008 - 12:34

די, רד מהעץ. השפלתי אותך בשרשור השני (ועושה רושם שהאגו שלך במצב קשה חתיכת שוביניסט!) וכדאי שתאסוף את המוח רבוי הסתירות והאשליות שלך ותעשה חשבון נפש באיזה מדבר.
אדם לא יכול לחיות ללא חברה ולהישאר שפוי (אפילו אם לצורך הוכחנות האינסופית תוציא על אוטומאט משפט כמו "אני מסוגל... בלה בלה בלה..")
לאומיות: הביטוי המודרני של היחוד של עם מסוים שחי במדינה ובארץ מסוימת.
אין בה שום דבר רע ואין שום דבר פרימיטיבי במעט שבטיות כפי שהחברה האובייקטיביסטים מפגינים כאן (אתם הכי שבטיים ומיסטיקנים בפורום).

יש גבול כמה אפשר לראות אדם שחי בתוך ממבו ג'מבו של פילוסופית טיפשה וסופרת בינונית ולא מוכן להרפות. צא מזה, בחיאת, אתה רוצה לסיים כמו משה קרוי?

תאמין לי שאני לא באותן דיעות של מביט. אני בטוחה שהתמיכה המסויגת שלי ביוזמה הסעודית תגרור אותי לויכוחים איתו, אבל לפחות הוא לא דביל שתומך במדינת פדופילים ופושעים פוסט ציונית.

עכשיו אני באמת חייבת להפסיק להישאב לפורום הזה.

ההודעה הזאת היא הוכחה לזה שהשפלתי אותך בטירוף בכל השירשורים.
זהו, את מושפלת. ניצחתי. אין טעם להמשיך.

I want philosophically educated people: those who understand ideas, care about ideas, and spread the right ideas. That’s how
my philosophy will spread, just as philosophy has throughout all history: by means of people who understand and teach it to others

Ayn Rand, 1981 --

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים