מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

חרם מוצרי המזון

• Please log in to reply
413 replies to this topic

#31 euchkuh

euchkuh

כסף

• מנהלי פורום
  • 3690 הודעות:

פורסם 15/06/2011 - 22:14

ה"תנופה" או מה שאנחנו מזהים כתנופה, היא פונקציה מוחלטת של החלטה מודעת של כלי התקשורת לייצר באזז תקשורתי.
כשהם מחליטים לייצר התקפה הם גם יתקפו את הממשלה על כך שחלק מהפסיטוקים לא פתוחים.

זה לא הצליח להם בסופו של דבר עם הדלק (שיעור מס הבלו בישראל דווקא נמוך ביחס לרוב אירופה), כשהציבור הבין שהעליה היא כל עולמית והציבור הלא משוחד נבון מספיק כדי לא לקנות את זה כאן.

צודק, לרגע שכחתי שהתקשורת תנפח כל זבוב לפיל אם טמונה בזה הזדמנות להשתלח בביבי.

#32 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 15/06/2011 - 22:29

צודק, לרגע שכחתי שהתקשורת תנפח כל זבוב לפיל אם טמונה בזה הזדמנות להשתלח בביבי.

יוקר המחיה בישראל הוא לא זבוב, הוא פיל.

מביט יהפוך כל פיל לזבוב על מנת להגן על נתניהו.

#33 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 15/06/2011 - 23:42

ההמון הנבער שוכנע שמחירי הדלק עלו בגלל "עליית מחירי הנפט בעולם" ולכן אין לו הרבה מה לעשות בנידון. (כמובן שרק מעטים טרחו להזכיר את הבלו שמהווה יותר מ-1/3 ממחיר הדלק.)
הקוטג' כבר לא בפיקוח, ולכן זו הזדמנות מצויינת בשביל ההמון הנבער, שאין הבדל מהותי בינו לבין שורפי המכשפה בסרט של מונטי פייטון, לעשות עליהום על היצרנים - שכמובן מעלים מחירים סתם ככה כי בא להם, ולא מסיבות כלכליות.

אז אתה בתור אזרח במדינה שלצורך הדיון חובב קוטג', תמשיך לקנות קוטג' או תצטרף לחרם?
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#34 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 15/06/2011 - 23:58

אז אתה בתור אזרח במדינה שלצורך הדיון חובב קוטג', תמשיך לקנות קוטג' או תצטרף לחרם?

הוא לא יצטרף כי זה "לא לרמה שלו". וימשיך לשלם מחיר מופקע...

הוא כבר שנים מאשים את כל פשוטי העם בכך שהכלכלה לא חופשית. את מי שבאמת מפחד משוק חופשי, ובאמת מונע אותו - בעלי ההון - הוא לא יאשים כמובן. מבחינתו הזקנה משכונה ד' בבאר שבע שמפעילה לחץ למניעת יבוא מוצרי חלב...

כבר שנים שהוא לא נותן למציאות לבלבל אותו.

#35 ELITZUR7

ELITZUR7

ברונזה

• רשומים+
  • 653 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 00:08

אני לא עובד אצלך, תבדוק מה הפער בין העליה במחיר החלב לבין עליית מוצרי החלב.

אבל זו בעיה של העם. העם הצביע ליכוד, הוא יקבל את כל הליכוד בלי וזלין!

מה עם ליבני ?

רק מתחיל החרם , ומה היא עושה ?

רצה לקנות קוטג' ! ומביאה אותו לביבי.
נבלה, שוברת שביתה .
?

#36 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 08:43

זה לא סתם לצורך הדיון: מאז 2001 אני אוכל כמעט כל בוקר קופסת קוטג' שלמה. זה בגלל החלבון.
ולא, אני לא אצטרף לחרם. אני מחרים מספיק מוצרים אחרים בשביל שמחיר הקוטג' לא יזיז לי. בניגוד להמון הנבער, אני מכלכל את עצמי בצורה רציונלית.
מעבר לזה אני מתנגד עקרונית לכל מחאה המונית פופוליסטית עדרית ובזויה, שמעורבים בה אלמנטים של שנאת יצרנים, שנאת תעשייה וקידמה, בורות כלכלית וכו'.

I want philosophically educated people: those who understand ideas, care about ideas, and spread the right ideas. That’s how
my philosophy will spread, just as philosophy has throughout all history: by means of people who understand and teach it to others

Ayn Rand, 1981 --

#37 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 08:46

הוא לא יצטרף כי זה "לא לרמה שלו". וימשיך לשלם מחיר מופקע...

הוא כבר שנים מאשים את כל פשוטי העם בכך שהכלכלה לא חופשית. את מי שבאמת מפחד משוק חופשי, ובאמת מונע אותו - בעלי ההון - הוא לא יאשים כמובן. מבחינתו הזקנה משכונה ד' בבאר שבע שמפעילה לחץ למניעת יבוא מוצרי חלב...

כבר שנים שהוא לא נותן למציאות לבלבל אותו.

הנה הסיבה שאני לא מצטרף לחרם האידיוטי.
לא, "בעלי ההון" הם לא אלה שמונעים שוק חופשי. הם אלה שיודעים להתקמבן יותר טוב ממך וממני - אבל הם לא הסיבה, אלא התוצאה.
הסיבה היא אתה וכל מי ששותף לתפישת העולם הסוציאליסטית והדיקטטורית שלך.

I want philosophically educated people: those who understand ideas, care about ideas, and spread the right ideas. That’s how
my philosophy will spread, just as philosophy has throughout all history: by means of people who understand and teach it to others

Ayn Rand, 1981 --

#38 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 09:25

זה לא סתם לצורך הדיון: מאז 2001 אני אוכל כמעט כל בוקר קופסת קוטג' שלמה. זה בגלל החלבון.
ולא, אני לא אצטרף לחרם. אני מחרים מספיק מוצרים אחרים בשביל שמחיר הקוטג' לא יזיז לי. בניגוד להמון הנבער, אני מכלכל את עצמי בצורה רציונלית.
מעבר לזה אני מתנגד עקרונית לכל מחאה המונית פופוליסטית עדרית ובזויה, שמעורבים בה אלמנטים של שנאת יצרנים, שנאת תעשייה וקידמה, בורות כלכלית וכו'.

מה אדם כמוני, בלי יותר מדי עניין בכלכלה אמור לעשות לנוכח מחירים כאלה של קוטג'? אתה קורא למחאה פופוליסטית, האם זה הופך אותה לפחות ראויה? למה היא בזויה? מה האלטרנטיבה?
ומה הקשר שנאת יצרנים? שנאת תעשיה? שנאת קידמה??!?!?! אתה יודע מה? אני מוכן לתת לך בורות כלכלית. כל השאר זו כבר פרשנות שלך.
אם אתה עונה, תענה לי עניינית. מציק לי בזווית העין כשמתנשאים עליי אז בוא נחסוך את זה.
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show

TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#39 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 09:53

מציק לי בזווית העין כשמתנשאים עליי אז בוא נחסוך את זה.

אם אתה חושב שאני מתנשא מעליך אז אין לי מה לענות לך בכלל.
ממילא תתעלם ממה שאני אענה ותתרכז רק ב"התנשאות" - הרי זה הרבה יותר קל.

Ayn Rand, 1981 --

#40 euchkuh

euchkuh

כסף

• מנהלי פורום
  • 3690 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 10:16

פה אפשר לקרוא על האשמים האמיתיים במחירי החלב.
שימו לב אגב לציטוט של עמיר פרץ "שוק חופשי הוא אנטי ציוני", איזה אידיוט..

#41 Tomer Ravid

Tomer Ravid

ברור שאני מגדיר את כל מה שאני חושב נכון––אחרת למה הייתי חושב ככה

• רשומים+
  • 1902 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 10:23

:lol: :lol: :lol:

"[T]here are two ruling powers, and . . . one of them is set over the intellectual world, the other over the visible."
---Plato, Republic book VI, around 380 BC
"Reason is the greatest enemy that faith has."
---Martin Luther, table talk
"I have, therefore, found it necessary to deny knowledge in order to make room for faith."
---Immanuel Kant, Critique of Pure Reason p.29, 1784
"[E]very actual thing involves a coexistence of opposed elements."
---Georg Wilhelm Friedrich Hegel
"Why? You ask, why? I am not one of those whom one may ask about their why."
---Friedrich Nietzsche, Thus Spake Zarathustra p.238, 1883
"There are only two means by which men can deal with one another: guns or logic. Force or persuasion. Those who know that they cannot win by means of logic, have always resorted to guns."
---Ayn Rand, Philosophy: Who Needs It p.93, 1960

"There is no such thing as truth, either in the moral or in the scientific sense."
---Adolf Hilter, 1938
"Reason, cold, calculating, unimpassioned reason, must furnish all the materials for our future support and defence."
Abraham Lincoln, The Lyceum Address, 1838

#42 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 10:32

ממילא תתעלם ממה שאני אענה ותתרכז רק ב"התנשאות" - הרי זה הרבה יותר קל.

ממש לא. אני מנסה להבין איך אתה חושב וכל מה שאני קורא כל הזמן זה "ההמון הנבער" "האספסוף" ו"קולקטיביסטים מרושעים". הזמנתי אותך לענות לי על כמה שאלות שלא ברורות לי לא מתוך נסיון ללכוד אותך בסתירה.
אתה כמובן יכול לפטור אותי ב"לך תקרא על משנותיה של איין ראנד ותעזוב אותי באמא ש'ך". מכל האובייקטיביסטים אתה היחיד שמסוגל להסביר את עצמו בצורה מובנת, אבל כנראה שכבר מיצית את זה.
תמונה מצורפת

D. H. Lawrence

My Show

TheStoryTeller 2009

תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#43 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 10:36

אתה כמובן יכול לפטור אותי ב"לך תקרא על משנותיה של איין ראנד ותעזוב אותי באמא ש'ך".

אני לא עושה את זה אף פעם.

Ayn Rand, 1981 --

#44 Noetherian man

Noetherian man

כסף

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 2734 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 10:39

החרם הזה נלחם בגורם הלא נכון. החברות המסחריות שמוכרות קוטג' רק רוצות להרוויח, כי זו המהות שלהן. הבעיה היא שאין תחרות. ולמה אין תחרות? בין השאר כי הממשלה אוסרת על יבוא של מוצרי חלב. האשמה היא בממשלה, לא בחברות שמגשימות את מטרתן.

#45 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12904 הודעות:

פורסם 16/06/2011 - 10:40

אני לא עושה את זה אף פעם.

אבל אתה יכול.
אתה יכול גם לענות לי על השאלות.
תמונה מצורפת

D. H. Lawrence

My Show

TheStoryTeller 2009

תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים