מעבר לתוכן

- - - - -

מה ההבדל בין שעווה חמה לקרה?

• Please log in to reply
28 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 15/08/2009 - 17:53

עדיין לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין שעווה חמה לקרה (את שתיהן צריך לחמם לפני השימוש), מישי יודעת?

ולמה תמיד אומרים שפינצטה זה הרבה יותר גרוע משעווה? הרי שתיהן מוציאות מהשורש...

#2 לברדוריט

לברדוריט

לפחות לא קלפטע

• רשומים+
  • 898 הודעות:

פורסם 15/08/2009 - 18:04

עדיין לא הצלחתי להבין מה ההבדל בין שעווה חמה לקרה (את שתיהן צריך לחמם לפני השימוש), מישי יודעת?

ולמה תמיד אומרים שפינצטה זה הרבה יותר גרוע משעווה? הרי שתיהן מוציאות מהשורש...

כן , באמת , מה ההבדל ? :unsure:
"החיקוי הוא המחמאה הכנה ביותר " - אן שרלי

#3 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 16/08/2009 - 20:55

שעווה קרה צריך רק לשפשף בין הידיים ואז להניח על הרגל
שעווה חמה יש לחמם במיקרו או בגיגית של מים.

הפלוס בשעווה חמה מול קרה היא כמות החומר. מה שחמה יכול להספיק להמון המון זמן
בקרה- רק למספר חודשים ספורים (גם תלוי אילו איזורים משתמשים)
מינוס- צריך כל כמה זמן לחמם שוב את השעווה.

#4 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 17/08/2009 - 01:14

שעווה קרה צריך רק לשפשף בין הידיים ואז להניח על הרגל
שעווה חמה יש לחמם במיקרו או בגיגית של מים.

הפלוס בשעווה חמה מול קרה היא כמות החומר. מה שחמה יכול להספיק להמון המון זמן
בקרה- רק למספר חודשים ספורים (גם תלוי אילו איזורים משתמשים)
מינוס- צריך כל כמה זמן לחמם שוב את השעווה.

תודה על התשובה(:
אז בעצם שעוה קרה זה כמו פינצטה? בגלל שאין את האפקט של החום והשוק שהעור מקבל אז זה מחזיק פחות מעמד? או שאת מתכוונת שנשאר לך פחות חומר וצריך לקנות כל הזמן..? לא כ"כ הבנתי... :unsure:
ובשעוה קרה - מה בדיוק משפשפים בין הידיים לפני השימוש, את הקופסא של השעוה?

#5 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 17/08/2009 - 12:35

תודה על התשובה(:
אז בעצם שעוה קרה זה כמו פינצטה? בגלל שאין את האפקט של החום והשוק שהעור מקבל אז זה מחזיק פחות מעמד? או שאת מתכוונת שנשאר לך פחות חומר וצריך לקנות כל הזמן..? לא כ"כ הבנתי... :unsure:
ובשעוה קרה - מה בדיוק משפשפים בין הידיים לפני השימוש, את הקופסא של השעוה?

שעווה קרה וחמה עושות בדיוק את אותה את אותה הפעולה - מוציאות את השערה מהשורש.
נראה לי ששתיהן מחזיקות את אותו הזמן (התנסתי בשתיהן, אני רק לא ממש זוכרת). התכוונתי לכמות חומר שנשארת אחרי
זה עולה המון כסף ובפנים יש ממש מעט רצועות (שמעתי אפילו על נשים שפשוט מעבירות רצועות מקופסא לקופסא, אז שימו לב שיש לכן את מספר הרצועות המספיק באריזה)
מה יעזור אם תשפשפי את הקופסא של השעווה? ג'יני לא ייצא משם :אוי:

בשעווה קרה יש שתי רצועות "מודבקות" אחת לשנייה. לפני שמפרידים ביניהן יש לשפשף מעט את הרצועות ואז להפריד.

שפשוף קל ונעים,
דסי B)

#6 ליבית22

ליבית22

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 238 הודעות:

פורסם 17/08/2009 - 14:15

כמיטב ידיעתי השעווה שמודבקת לרצועות לא נקראת שעווה קרה, ואם היא נקראת כך אז השם "שעווה קרה" לא מתייחס אליה במקור.
שעווה קרה (שיכולה להגיע גם בצנצנות ומיכלים-ולא רק ברצועות) זו שעווה שמחממים (אפשר במיקרו) על הרגל בעודה חמה, ומניחים לה להתקרר ולהתגבש על הרגל (מרקם שמזכיר טיפה שעוות נרות). מה שיפה בה זה שאין בכלל צורך ברצועות... ברגע שהיא התייבשה-פשוט מושכים אותה מהרגל נגד כיוון הצמיחה (למעשה השעווה עצמה היא סוג של רצועה שמושכים אחרי שהתקשתה).
ישוחרר גלעד שליט לאלתר

#7 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 17/08/2009 - 14:26

כמיטב ידיעתי השעווה שמודבקת לרצועות לא נקראת שעווה קרה, ואם היא נקראת כך אז השם "שעווה קרה" לא מתייחס אליה במקור.
שעווה קרה (שיכולה להגיע גם בצנצנות ומיכלים-ולא רק ברצועות) זו שעווה שמחממים (אפשר במיקרו) על הרגל בעודה חמה, ומניחים לה להתקרר ולהתגבש על הרגל (מרקם שמזכיר טיפה שעוות נרות). מה שיפה בה זה שאין בכלל צורך ברצועות... ברגע שהיא התייבשה-פשוט מושכים אותה מהרגל נגד כיוון הצמיחה (למעשה השעווה עצמה היא סוג של רצועה שמושכים אחרי שהתקשתה).

בשניהם יש רצועות....
בקרה החומר כבר על הרצועה ובחמה צריך לקנות בנפרד

#8 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 17/08/2009 - 14:54

בשניהם יש רצועות....

אני קניתי שעוה קרה שבאה בצנצנת ואת הרצועות קונים בנפרד (הרצועות יבשות ללא חומר), לכן לא הבנתי מה בדיוק את משפשפת...
בכל אופן את שתיהן צריך לחמם...אז אין כאן יתרון ממשי לקרה.

ומה עם פינצטה?
מישהי יודעת למה זה כ"כ נורא להשתמש בה (לגבות, שפם)?
למה תמיד יש כאלה שנבהלות מזה וחושבות שזה כמו גילוח?

#9 PalTeam

PalTeam

כסף

• רשומים+
  • 1149 הודעות:

פורסם 17/08/2009 - 15:40

בשניהם יש רצועות....

את לא צודקת.
שעווה חמה זאת ההיא שמחממים במיקרו, מורחים על הרגל (עם משהו, כי אי אפשר לגעת בה- היא חמה!) ואז מדביקים אותה לרצועה ומושכים.
שעווה קרה זאת שעווה שמחממים, במיקרו, על הגז, לא משנה איפה, מורחים בעזרת היד (למרות שאפשר גם עם משהו אחר..) מחכים קצת שהיא תתקרר על העור ואז מושכים אותה. אין שום צורך ברצועות.
השעווה שאת מגדירה כ"קרה" היא יותר דומה לשעווה החמה, פשוט הטמפ' שלה נמוכה.

#10 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 17/08/2009 - 16:21

את לא צודקת.
שעווה חמה זאת ההיא שמחממים במיקרו, מורחים על הרגל (עם משהו, כי אי אפשר לגעת בה- היא חמה!) ואז מדביקים אותה לרצועה ומושכים.
שעווה קרה זאת שעווה שמחממים, במיקרו, על הגז, לא משנה איפה, מורחים בעזרת היד (למרות שאפשר גם עם משהו אחר..) מחכים קצת שהיא תתקרר על העור ואז מושכים אותה. אין שום צורך ברצועות.
השעווה שאת מגדירה כ"קרה" היא יותר דומה לשעווה החמה, פשוט הטמפ' שלה נמוכה.

חקרתי טיפה את המושג שגדלתי עליו - שעווה קרה. אני דיברתי על רצועות שעווה שאין צורך כלל לחמם (כמו ויט למשל) ואנחנו קראנו לזה שעווה קרה :אוי:
למה שאתם קוראות שעווה קרה- לא ניסיתי. סורי

#11 Devils_Lady

Devils_Lady

is real and she's spectacular

• רשומים+
  • 3641 הודעות:

פורסם 17/08/2009 - 18:01

מישהי הולכת לענות על עניין הפינצטה?

I don't buy fat-free milk because I don't want to encourage cows with body image issues

#12 prismera

prismera

משתמש חדש

• רשומים
  • 34 הודעות:

פורסם 17/08/2009 - 19:32

ומה עם פינצטה?
מישהי יודעת למה זה כ"כ נורא להשתמש בה (לגבות, שפם)?
למה תמיד יש כאלה שנבהלות מזה וחושבות שזה כמו גילוח?

אני לא יכולה לענות לגבי ספם, אבל אני עושה גבות עם פינצטה ואין שום דבר נורא בזה... זה מושך את השערה מהשורש ועובד מצויין.
אולי יש עניין שאם רוצים להוריד יותר אז נוח לעשות בשעווה. אבל אישית אני רק מסדרת ולא מורידה הרבה, ולכן יותר נוח לעשות עם פינצטה כי ככה יש לי יותר שליטה.

#13 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 18/08/2009 - 01:58

אני לא יכולה לענות לגבי שפם, אבל אני עושה גבות עם פינצטה ואין שום דבר נורא בזה... זה מושך את השערה מהשורש ועובד מצויין.
אולי יש עניין שאם רוצים להוריד יותר אז נוח לעשות בשעווה. אבל אישית אני רק מסדרת ולא מורידה הרבה, ולכן יותר נוח לעשות עם פינצטה כי ככה יש לי יותר שליטה.

גם אני עושה עם פינצטה, אבל כבר כמה פעמים בנות ששמעו את זה נדהמו ונבהלו (אמרו שזה כמו גילוח)...לא מבינה למה, אבל גם לא ניסיתי לגלח שם אז לא יודעת אם היתה לי אותה תוצאה..יש הרבה סתירות בנושא. יש שטוענים שזה לא משנה איך (עם מה) תורידי, התוצאה תהיה דומה וזה תלוי גנים ויש כאלה (כמוני) שחושבים שזה תלוש מהמציאות... :P
אבל זה באמת מוזר שפינצטה שמוציאה מהשורש נחשבת לסוג של גילוח...לפחות מבחינת תוצאות.. אולי למישהי יש הסבר?

#14 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 18/08/2009 - 07:16

גם אני עושה עם פינצטה, אבל כבר כמה פעמים בנות ששמעו את זה נדהמו ונבהלו (אמרו שזה כמו גילוח)...לא מבינה למה, אבל גם לא ניסיתי לגלח שם אז לא יודעת אם היתה לי אותה תוצאה..יש הרבה סתירות בנושא. יש שטוענים שזה לא משנה איך (עם מה) תורידי, התוצאה תהיה דומה וזה תלוי גנים ויש כאלה (כמוני) שחושבים שזה תלוש מהמציאות... :P
אבל זה באמת מוזר שפינצטה שמוציאה מהשורש נחשבת לסוג של גילוח...לפחות מבחינת תוצאות.. אולי למישהי יש הסבר?

פינצטה זה לא כמו גילוח.. איפה שמעתן את זה??
איזור השפם נראה מגולח רק אם הוא באמת מגולח או שהשתמשו במשחות להסרת שיער באיזור הזה (מקווה שאף אחת פה לא עושה את זה..).
לגבות פינצטה זה מעולה, מוציא מהשורש- אני מוצאת שלעשות שעווה שם הרבה יותר בעייתי ויכולות לקרות טעויות לא נעימות שיביאו לקרחות שם, ככה באמת יש יותר שליטה ויותר נוח.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#15 Jane Doe

Jane Doe

מוזה שותקת

• מנהלי פורום
  • 6637 הודעות:

פורסם 18/08/2009 - 12:26

מה??
בחיים לא שמעתי על דרך לעשות גבות שהיא לא פינצטה (או חוט)...
יש בנות שאשכרה (שוב המילה שאני שונאת, אבל היא נחוצה) עושות עם שעווה?! :סמיילי מזדעזע:
איך בדיוק אפשר לברור את השערה הסוררת עם שעווה? ואם תצא קרחת באמצע הגבה?

.Pavarotti is an Italian, He speaka lika this
!?Do I speaka lika this?? No. Why
!!!Because I'm an English man you blistering Idiot

תמונה מצורפת

ראיתי פעם ג'ירפה בספארי. דווקא השאירה עליי רושם טוב.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים