פצעונים ופצעים לאחר שעווה ואיך אני מתפטרת מהם... - BGUtiful - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

- - - - -

פצעונים ופצעים לאחר שעווה ואיך אני מתפטרת מהם...

• Please log in to reply
18 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 04/09/2009 - 14:17

אני עושה באיזורים שונים שעווה מלבד הרגליים והידיים.. כגון - בטן,גב,ישבן....
ויש לי אח"כ פצעים אדומים שלוקח להם מכמה ימים עד שבועות לעבור. זו לא אדמויות, אלה ממש פצעים!
השאלה, איך אני גורמת להם להיעלם....

מישהי שמעה על סבון אסותא? פיתרון אחר?

#2 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 04/09/2009 - 18:31

לי זה קרה פעם , אחרי שעשיתי שעווה אצל איזה קוסמטיקאית שאני לא אנקוב בשמה.. בכל אופן , נוצרו לי פצעונים ברגליים שפשוט גרמו לזה שלא חשפתי את הרגליים, לא בגלל השערות אלא בגללם. הלכתי לרופא והוא אמר לי לא להבהל ,זה קורה בגלל שעל העור שלנו באופן נורמלי יש חיידקים, וכאשר עושים שעווה ,חושפים את העור אל החיידקים ולכן נגרמים הפצעונים. הוא אמר שהפתרון הוא ,לפני פעולת המריטה, לנקות טוב טוב את האיזור עם צמר גפן טבול באלכוהול 70%. מאז אני עושה את זה , ואין פצעים!!!

#3 אורח - אורח - אפרת

אורח - אורח - אפרת
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 12:13

ויש לי אח"כ פצעים אדומים שלוקח להם מכמה ימים עד שבועות לעבור. זו לא אדמויות, אלה ממש פצעים!

התשובה שלי:
שמן לבנדר .
ניתן לקנות בכל בית מרחקת או קופת חולים.
שימי לב שהוא 100% שמן אתרי ולא מעורבב עם עוד חומרים.
דבר נוסף לפני שאת הולכת לקוסמטיקאית תעשי מקלחת וכשאת מגיעה אליה תיכנסי לשירותים לפני ותמרחי אלכוהול 70% (רפואי).
ואחרי למרוח מהשמן לבנדר (מומלץ כמה שיותר מהר).
אם גם השמן לא יעזור לך (למרות שזה אמור להספיק) אז הייתי ממליצה לנסות אלוורה 70% (גם אותה אפשר למצוא בבית מרחקת)
זו אלוורה קצת יותר יקרה אבל לחלוטין שווה.(אותי היא הצילה פעם מפצעים כאלו,ומקוסמטיאית זוועתית).
ודבר נוסף הייתי שוקלת להחליף קוסמטיקאית.יש קוסמטיקאיות שעושות את כל השלבים עבורך (מריחת שמן,אלכוהול).

#4 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 05/09/2009 - 14:11

אני לא מאמין שבתור גבר אני עונה לך , קחי אלוורה טבעית את וישר אחרי סיום המריטה תמרחי על המקום ,

ממולץ להשאיר את האולוורה במקפיא לפני , את האלוורה את יכולה לחתוך מאי תנועה בין האוניברסיטה לבית חולים .

וכדי למרוח אותה את צריכה לפתוח אותה ולמרוח את הנוזל , זה עושה קסמים !!!

#5 נננושי בפנסיה

נננושי בפנסיה

כסף

• רשומים+
  • 2054 הודעות:

פורסם 05/09/2009 - 14:28

לייזר.

#6 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 06/09/2009 - 02:37

..... הוא אמר שהפתרון הוא ,לפני פעולת המריטה, לנקות טוב טוב את האיזור עם צמר גפן טבול באלכוהול 70%. מאז אני עושה את זה , ואין פצעים!!!

ראיתי פעם אצל אחיות "אלכוהול 70% למשטחים רפואיים" - אתם מדברים על זה?????

שמן לבנדר .
ניתן לקנות בכל בית מרחקת או קופת חולים.
שימי לב שהוא 100% שמן אתרי ולא מעורבב עם עוד חומרים.
דבר נוסף לפני שאת הולכת לקוסמטיקאית תעשי מקלחת וכשאת מגיעה אליה תיכנסי לשירותים לפני ותמרחי אלכוהול 70% (רפואי).
ואחרי למרוח מהשמן לבנדר (מומלץ כמה שיותר מהר).
אם גם השמן לא יעזור לך (למרות שזה אמור להספיק) אז הייתי ממליצה לנסות אלוורה 70% (גם אותה אפשר למצוא בבית מרחקת)
זו אלוורה קצת יותר יקרה אבל לחלוטין שווה.(אותי היא הצילה פעם מפצעים כאלו,ומקוסמטיאית זוועתית).
ודבר נוסף הייתי שוקלת להחליף קוסמטיקאית.יש קוסמטיקאיות שעושות את כל השלבים עבורך (מריחת שמן,אלכוהול).

יש לי שמן לבנדר למריחה על הגוף של קרמהספא, אבל אני מניחה שלא מדובר בכזה שמן.
הקוסמטיקאית לי מורחת לי בסיום שמן על הגוף, אבל עדיין יש לי..
זה מין שמן שבא על מגבונים מוכנים מראש,אבל לא נראה לי שזה לבנדר,לפי הריח.היא אומרת שזה מרגיע להרבה בנות.יכול להיות שאם היא לא היתה מורחת לי, אז היה גרוע יותר באמת..

אני לא מאמין שבתור גבר אני עונה לך , קחי אלוורה טבעית את וישר אחרי סיום המריטה תמרחי על המקום ,

ממולץ להשאיר את האולוורה במקפיא לפני , את האלוורה את יכולה לחתוך מאי תנועה בין האוניברסיטה לבית חולים .

וכדי למרוח אותה את צריכה לפתוח אותה ולמרוח את הנוזל , זה עושה קסמים !!!

לגבי האלוורה - שניכם הצעתם.
רק לא הבנתי איזה אלוורה בנוזל.
יש לי אלוורה רגילה, זה לא מספיק?

לייזר.

אי אפשר, אני בלונדינית, והשערות שלי ממש מזעריות שבקושי שמים לב. לי זה פשוט מפריע..

#7 אורח - אורח - אפרת

אורח - אורח - אפרת
  • אורחים

פורסם 06/09/2009 - 08:29

[quote name='אורח/ת' date='6/9/09 , 1:37' post='2349607']

תבקשי בבית מרחקת אלכוהול 70% לחיטוי הם כבר ידעו מה לתת לך.

זה מין שמן שבא על מגבונים מוכנים מראש,אבל לא נראה לי שזה לבנדר,לפי הריח.היא אומרת שזה מרגיע להרבה בנות.יכול להיות שאם היא לא היתה מורחת לי, אז היה גרוע יותר באמת..

השמן לבנדר שיש לך הוא לא טוב. לאחר שעווה העור חשוף לחיידקים ולכן את צריכה להשתמש בשמן אתרי טהור. השמן שלך בטוח מעורבב עם עוד חומרים.שוב תבקשי מהרוקח שמן לבנדר 100% טהור. יכול להיות שהיא באמת מורחת לך שמן לבנדר (הרבה מורחות) אבל הייתי ממליצה לך גם להמשיך למרוח באותו יום זה בעיקר ירגיע ויוריד אדמימות.

מה שהבחור הציע זה לקטוף אלוורה מהרחוב.בדרך כלל זה עדיף אבל שוב מדובר באזור מאוד רגיש בגוף ואלוורה מהרחוב היא לא סטרילית ולכן במקרה הזה לא הייתי ממליצה.כמו כן מבאלוורה שיש לך יש חומרי ריח ועוד כל מיני דברים (והיא לרב מכילה רק כ 30% אלוורה) ושוב זה לא נכון למצב שלך (כי כל שאר החומרים שיש באלוורה לא ימנועו זיהום).
האלוורה שאני מדברת עליה היא אלוורה של DR.STORZ 97.5%. היא מכילה 97.5% אלוורה והיא סטרילית לחלוטין.
על מנת למצוא אותה תפני לבית מרחקת .
הייתי ממליצה לשמור במקרר ואז ברגע המריחה היא גם מקררת שזה תמיד נהדר.

באופן כללי רציתי להוסיף שכל ההמלצות שלי ניתנות לאחר הרבה סבל וניסיונות להיפתר מפצעים לאחר שעווה.
אלו הדברים שאני גיליתי .
שלושת הפריטים (אלכוהול 70%,שמן לבנדר 100% אתרי ,אלוורה 97.5%) לוקטו לאחר התייעצויות רבות עם רופאי עור ועם נטורופטים.כל החומרים הם בעלי ריכוז מאוד גבוה של חומרים פעילים ולא מכילים חומרים שונים ומשונים אחרים.

כמו כן חשוב לציין שהדברים טיפה יותר יקרים ממחליפיהם המהולים.
שמן לבנדר 100% עולה בבתי המרחקת של קופות החולים בין 20-40ש"ח (תלוי בסוג החברות בקופה)
האלוורה עולה בערך 50 ש"ח (אני לא כל כך זוכרת קניתי לפני חצי שנה (היא מחזיקה מלא זמן בגלל שאין בה עוד חומרים).
והאלכוהול 70% אני לא זוכרת.
נכון זה יותר יקר אבל זה מוצרים איכותיים מאוד! ובעלי ריכוזי חומר גבוהים מאוד.(והפערי מחיר לא גדולים יחסית).
הייתי ממליצה לקנות את הפריטים בבית המרחקת של הקופת חולים שלך ולא בסופר פארם מכיוון שבקופת חולים המחירים מוזלים יותר.
בכל מקרה המון בהצלחה.

#8 Bann

Bann

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים+
  • 291 הודעות:

פורסם 06/09/2009 - 14:29

גם לי יש תופעה כזאת.
אבל לא בכל הגוף. רק באזור אחד רגיש.
(תודה לכולן על ההצעות, אני גם אנסה!)

שאלות-
1. אם הסיבה, היא החשיפה לחיידקים וכו' וכו'...
איך יתכן שבאזור אחד יוצרו נקודות ובאחר לא?

2. תמיד היתי בטוחה שזה נובע מ"עור דק ורגיש" ומזקיק השערה שגודל ובלוטת החלב שמגבירה את פעולתה וכו'..
זה לא קשור??
תמונה מצורפת

#9 אורח - אורח - אפרת

אורח - אורח - אפרת
  • אורחים

פורסם 06/09/2009 - 21:09

גם לי יש תופעה כזאת.
אבל לא בכל הגוף. רק באזור אחד רגיש.
(תודה לכולן על ההצעות, אני גם אנסה!)

שאלות-
1. אם הסיבה, היא החשיפה לחיידקים וכו' וכו'...
איך יתכן שבאזור אחד יוצרו נקודות ובאחר לא?

2. תמיד היתי בטוחה שזה נובע מ"עור דק ורגיש" ומזקיק השערה שגודל ובלוטת החלב שמגבירה את פעולתה וכו'..
זה לא קשור??

תראי אני לא רופאת עור כך שתשובות מקצועיות אין לי עבורך,אבל זה מה שאני הבנתי.
מה שהסביר לי הרופא עור זה שברגע שאת עושה שעווה או גילוח
העור נחשף לחיידקים באויר ולכן מתקבלים פצעים.הוא הסביר לי שלחלק מהבנות זה קורה בכל מקום ולחלק רק באזורים ספציפיים וזה תלוי סוג העור.סוג עור דק ורגיש יהיה "חשוף" יותר לפצעים כאלו.
לי לדוגמא יש פצעים כאלו רק באזור המפשעה ובאזורים אחרים אין כלל.
(ולעיתים גם באזור המפשעה בחלק יש ובחלק אין).
הפצעים עליהם דובר נגרמים עקב החשיפה לחיידקים אך גם צמיחת שערה מתחת לעור יכולה "לעודד" פצע כזה אבל זה בשלב יותר מאוחר.

#10 אורח - aerops

אורח - aerops
  • אורחים

פורסם 07/09/2009 - 12:43

סיגל יש לי את השעווה עם הבדים....ברולרים....
יש לי שרף טבעית
שמן זית
וסינטטית שמתאימה לרגישות לשרף..
אני יכולה לפתוח רול אחד ועם שפדולה למרוח לה ואז להצמיד את הבד ולמרוט...מה את אומרת?
ועם איזה משלושתם היית ממליצה לי?

#11 jonrambo

jonrambo

Suicide is Painless

• מנהלי פורום
  • 1501 הודעות:

פורסם 07/09/2009 - 14:58

אני משער שהמדובר על חיידק סטאפלוקוק שהוא נמצא אצל רובנו באופן טבעי על העור וגורם מחלה בחדירה. אחת התופעות היותר נפוצות שלו היא impetigo ו fullicolitis. אימפיגו זה כמו פצעים אדומים מוגבהים לא תמיד כואבים ולפעמים מעט חמים. פוליקוליטיס זו דלקת סביב זקיק השערה. המריטה יכולה לגרום לפציעות מיקרוסקופיות שמאפשרות לו לחדור ומשם זה תלוי במערכת החיסונית. השוני מאדם לאדם ומאיזור לאיזור יכול לנבוע מהרבה דברים. סבון שונה (ובעיקר סבון "אינטימי") מורידים את שיכבת השומן מעלים pH ומשפיעים על המרקם של השיכבה החיצונית, באיזורי העירווה באופן ספציפי גם כך יש לחות יותר גבוהה וחום ולכן שם קל יותר להם לחדור ולהתרבות, (כמו גם מאחורי ברך ואיזורים דומים ..). לא מכיר ספציפית אבל הגיונית העצות שנתנו נשמעות כמאוד מועילות וייתכן שייפתרו לך את הבעיה ..
בהצלחה =)
"דם הכל דם"

"suicide is painless

It brings on many changes

and I can take or leave it if I please."

#12 אורח - אורח - רויטל

אורח - אורח - רויטל
  • אורחים

פורסם 23/09/2009 - 10:06

#13 hefetzsh באזרחות

hefetzsh באזרחות

ברונזה

• רשומים+
  • 960 הודעות:

פורסם 23/09/2009 - 20:41

אי אפשר, אני בלונדינית, והשערות שלי ממש מזעריות שבקושי שמים לב. לי זה פשוט מפריע..

את רואה מה עשית,היו לך שערות מזעריות בלונדיניות שבקושי שמו אליהן לב ועכשיו יש לך אדמומיות בכל הגוף שכולם רואים,תמרחי את מה שיציעו לך פה ותהיה לך פריחה בכל הגוף שלא יהיה אפשר להתתעלם ממנה.

מסקנה: עדיף שערות בלונדיניות שבקושי שמים לב ומפריעות לך מאשר פריחה מנקרת עיניים שתפריע לכולם.
קחי את הקרשים שלך יא בת זונה,את לא עושה איתנו ל"ג בעומר

#14 אורח - חסוי

אורח - חסוי
  • אורחים

פורסם 30/07/2012 - 19:58

[quote name='אורח - אפרת' date='06/09/2009 - 08:29' timestamp='1252214997' post='2349670']
[quote name='אורח/ת' date='6/9/09 , 1:37' post='2349607']

תבקשי בבית מרחקת אלכוהול 70% לחיטוי הם כבר ידעו מה לתת לך.

השמן לבנדר שיש לך הוא לא טוב. לאחר שעווה העור חשוף לחיידקים ולכן את צריכה להשתמש בשמן אתרי טהור. השמן שלך בטוח מעורבב עם עוד חומרים.שוב תבקשי מהרוקח שמן לבנדר 100% טהור. יכול להיות שהיא באמת מורחת לך שמן לבנדר (הרבה מורחות) אבל הייתי ממליצה לך גם להמשיך למרוח באותו יום זה בעיקר ירגיע ויוריד אדמימות.

מה שהבחור הציע זה לקטוף אלוורה מהרחוב.בדרך כלל זה עדיף אבל שוב מדובר באזור מאוד רגיש בגוף ואלוורה מהרחוב היא לא סטרילית ולכן במקרה הזה לא הייתי ממליצה.כמו כן מבאלוורה שיש לך יש חומרי ריח ועוד כל מיני דברים (והיא לרב מכילה רק כ 30% אלוורה) ושוב זה לא נכון למצב שלך (כי כל שאר החומרים שיש באלוורה לא ימנועו זיהום).
האלוורה שאני מדברת עליה היא אלוורה של DR.STORZ 97.5%. היא מכילה 97.5% אלוורה והיא סטרילית לחלוטין.
על מנת למצוא אותה תפני לבית מרחקת .
הייתי ממליצה לשמור במקרר ואז ברגע המריחה היא גם מקררת שזה תמיד נהדר.

באופן כללי רציתי להוסיף שכל ההמלצות שלי ניתנות לאחר הרבה סבל וניסיונות להיפתר מפצעים לאחר שעווה.
אלו הדברים שאני גיליתי .
שלושת הפריטים (אלכוהול 70%,שמן לבנדר 100% אתרי ,אלוורה 97.5%) לוקטו לאחר התייעצויות רבות עם רופאי עור ועם נטורופטים.כל החומרים הם בעלי ריכוז מאוד גבוה של חומרים פעילים ולא מכילים חומרים שונים ומשונים אחרים.

כמו כן חשוב לציין שהדברים טיפה יותר יקרים ממחליפיהם המהולים.
שמן לבנדר 100% עולה בבתי המרחקת של קופות החולים בין 20-40ש"ח (תלוי בסוג החברות בקופה)
האלוורה עולה בערך 50 ש"ח (אני לא כל כך זוכרת קניתי לפני חצי שנה (היא מחזיקה מלא זמן בגלל שאין בה עוד חומרים).
והאלכוהול 70% אני לא זוכרת.
נכון זה יותר יקר אבל זה מוצרים איכותיים מאוד! ובעלי ריכוזי חומר גבוהים מאוד.(והפערי מחיר לא גדולים יחסית).
הייתי ממליצה לקנות את הפריטים בבית המרחקת של הקופת חולים שלך ולא בסופר פארם מכיוון שבקופת חולים המחירים מוזלים יותר.
בכל מקרה המון בהצלחה.
[/quote]

באיזה סדר שמים את הדברים האלה מה קודם ,ןלפני או אחרי שעושים את השעווה?

#15 אורח - אורחת

אורח - אורחת
  • אורחים

פורסם 16/08/2015 - 14:15

לי זה קרה פעם , אחרי שעשיתי שעווה אצל איזה קוסמטיקאית שאני לא אנקוב בשמה.. בכל אופן , נוצרו לי פצעונים ברגליים שפשוט גרמו לזה שלא חשפתי את הרגליים, לא בגלל השערות אלא בגללם. הלכתי לרופא והוא אמר לי לא להבהל ,זה קורה בגלל שעל העור שלנו באופן נורמלי יש חיידקים, וכאשר עושים שעווה ,חושפים את העור אל החיידקים ולכן נגרמים הפצעונים. הוא אמר שהפתרון הוא ,לפני פעולת המריטה, לנקות טוב טוב את האיזור עם צמר גפן טבול באלכוהול 70%. מאז אני עושה את זה , וא

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים