איזה מכשיר הכי יעיל להסרת שיער-פורמקס או לייטשר/סופרנו? - BGUtiful - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

- - - - -

איזה מכשיר הכי יעיל להסרת שיער-פורמקס או לייטשר/סופרנו?

• Please log in to reply
39 replies to this topic

#1 אורח - מתלבטת

אורח - מתלבטת
  • אורחים

פורסם 22/10/2009 - 16:04

הי
אני מאוד רוצה להסיר שיער בלייזר ברגליים.
השאלה היא - איזה מכשיר הכי יעיל ואיזה מכון עדיף?

הייתי באמריקן לייזר - שם עברו למכשיר בשם FORMAX 100, שאחרי שבירתתי עליו באינטרנט, ראיתי כמה שכתבו שזה בעצם לא לייזר, אלא IPL.
הלכתי לCARE - יש להם את כל סוגי המכשירים, אם זה לייטשר והספרנו (חדש) ששניהם הם לייזר, ויש להם גם מכשירי IPL, וגם את ה- FORMAX

אמנם היתרון באמריקן לייזר הוא שהם נותנים טיפולים ללא הגבלה, אבל אם הם משתמשים בטכנולוגיית IPL, אני לא יודעת עד כמה כדאי לי. אולי עדיף ללכת ל-CARE, שמציע סדרת טיפולים, אבל נותן טיפול בלייזר?

למישהו יש ניסיון? מישהו מבין?

אודה לכל סוג של עזרה והכוונה.

#2 אורח - פותחת השרשור

אורח - פותחת השרשור
  • אורחים

פורסם 27/10/2009 - 01:54

חבר'ה, עזרה בבקשה?
אפילו אם יש המלצות על מכון כלשהוא, או אזהרות..
כל פריט מידע שתוכלו לנדב לי לשם קבלת ההחלטה הנכונה.
תודה רבה.

#3 אורח - נוני

אורח - נוני
  • אורחים

פורסם 05/10/2010 - 23:08

מתוך ניסיון רב הלייטשר הכי טוב

#4 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 06/10/2010 - 19:24

עוד העלאה באוב...

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
[ונדחפתי כדי להבין איך מסתדר דוסית ומתארנבת באותה בחורה?!]
...

זיוושיזם: יש לך שתי פרות, אתה שוחט אחת בשחיטה כשרה ומחליף את השניה בארנבת.

תמונה מצורפת

#5 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 12/10/2010 - 21:54

עוד העלאה באוב...

למרות שנראה לי שהנושא עודנו רלוונטי להרבה בנות מאיתנו.
מישהי יודעת אם באמריקן לייזר משלבים גם לייטשר וגם סופרנו???
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#6 אורח - חיה כהן

אורח - חיה כהן
  • אורחים

פורסם 10/03/2011 - 12:44

הי

הייתי באמריקן לייזר - שם עברו למכשיר בשם FORMAX 100, שאחרי שבירתתי עליו באינטרנט, ראיתי כמה שכתבו שזה בעצם לא לייזר, אלא IPL.
הלכתי לCARE - יש להם את כל סוגי המכשירים, אם זה לייטשר והספרנו (חדש) ששניהם הם לייזר, ויש להם גם מכשירי IPL, וגם את ה- FORMAX

אמנם היתרון באמריקן לייזר הוא שהם נותנים טיפולים ללא הגבלה, אבל אם הם משתמשים בטכנולוגיית IPL, אני לא יודעת עד כמה כדאי לי. אולי עדיף ללכת ל-CARE, שמציע סדרת טיפולים, אבל נותן טיפול בלייזר?

#7 אורח - יערה

אורח - יערה
  • אורחים

פורסם 30/03/2011 - 12:42

הי

למה לך ללכת על מכשיר של קוסמטיקאיות? באמריקן לייזר עובדים עם מכשיר אינפרה. אני מטופלת ב CARE ועד עכשיו די מרוצה. בחלק מהאזורים בקושי צומח שיער ובחלק עדיין יש. לדעתי עדיף CARE
בהצלחה

#8 Jane Doe

Jane Doe

מוזה שותקת

• מנהלי פורום
  • 6637 הודעות:

פורסם 02/04/2011 - 01:57

מה אתן אומרות, שווה בכלל לקבוע פגישת יעוץ באמריקן לייזר אם הם בכלל לא עובדים עם הלייזר? לא בא לי סתם לזבז זמן על לנסוע לשם.. רק המחשבה על להיכנס לתל אביב תמונה מצורפת

.Pavarotti is an Italian, He speaka lika this
!?Do I speaka lika this?? No. Why
!!!Because I'm an English man you blistering Idiot

תמונה מצורפת

ראיתי פעם ג'ירפה בספארי. דווקא השאירה עליי רושם טוב.

#9 tinkerbell

tinkerbell

"אני רודף אחר חוקיך-מחד, מאידך תשוקתי אותי רודפת..."

• מנהלי פורום
  • 1923 הודעות:

פורסם 04/04/2011 - 16:05

מה אתן אומרות, שווה בכלל לקבוע פגישת יעוץ באמריקן לייזר אם הם בכלל לא עובדים עם הלייזר? לא בא לי סתם לזבז זמן על לנסוע לשם.. רק המחשבה על להיכנס לתל אביב תמונה מצורפת

תראי, יכול להיות שיש להם סניף בו הם משלבים.
בכל מקרה, היתרון של אמריקן לייזר שהם נותנים לך טיפולים ללא הגבלה, ככה שאת תקבלי טיפולים עד שכל השערות יוסרו, ואפ בעוד כמה שנים בעקבות הריונות וכד' יצוצו שוב השערות הארורות, יש לאן לחזור.
בשבילי, בכל אופן, זה יתרון משמעותי שמאוד לקחתי בחשבון.
מימיה הכחולים של הכינרת, והרקיע התואם מעל, והרגשת הבית המוכרת, בתוך עורקי זורמת כמו חשמל...
הרי גליל והשומרון, הפרדסים שבשרון, וילדים בגן המושבה, את הכרמל ואת הים, אחד אחד ואת כולם, תמיד קורצים אומרים ברוך הבא

שלום לך ארץ נהדרת
עבדך הדל נושא לך שיר מזמור
גם אם לעיתים נודד אני על דרך
מה טוב לנדוד אך טוב יותר לחזור

תכף אשוב לעצמי. ועדיין -

זו אותה הארץ האהובה, שאין לי אחרת ממנה...
וזו אותה כנרת יפה - שצריך בחוזקה לשמור על מימייה...

נמאס כבר מכל האנטי-ציוניים במדינה שלנו, המשתיקים בגועל כל דעה אחרת, עוזרים לתקשורת לצאת נגד מדינת ישראל, ובכך מלבים את מדורת האנטישמיות!!!!
אנטי ציוניים - נמאסתם!

#10 Jane Doe

Jane Doe

מוזה שותקת

• מנהלי פורום
  • 6637 הודעות:

פורסם 04/04/2011 - 16:33

בכל מקרה, היתרון של אמריקן לייזר שהם נותנים לך טיפולים ללא הגבלה, ככה שאת תקבלי טיפולים עד שכל השערות יוסרו, ואפ בעוד כמה שנים בעקבות הריונות וכד' יצוצו שוב השערות הארורות, יש לאן לחזור.
בשבילי, בכל אופן, זה יתרון משמעותי שמאוד לקחתי בחשבון.

זהו, זו אחת הסיבות העיקריות שכן לקחתי אותם בחשבון. הבעיה שאם זה פחות טוב מהלייזר, שגם ככה נמרח, זה בטח עוד יותר יימרח.... טוב אני אלך אליהם לייעוץ בכל מקרה ונראה מה המסקנות.

אני יכולה להבין שאת החלטת לעשות אצלם בסוף?

.Pavarotti is an Italian, He speaka lika this
!?Do I speaka lika this?? No. Why
!!!Because I'm an English man you blistering Idiot

תמונה מצורפת

ראיתי פעם ג'ירפה בספארי. דווקא השאירה עליי רושם טוב.

#11 אורח - דסי

אורח - דסי
  • אורחים

פורסם 04/04/2011 - 16:34

בכל מקרה, היתרון של אמריקן לייזר שהם נותנים לך טיפולים ללא הגבלה, ככה שאת תקבלי טיפולים עד שכל השערות יוסרו, ואפ בעוד כמה שנים בעקבות הריונות וכד' יצוצו שוב השערות הארורות, יש לאן לחזור.בשבילי, בכל אופן, זה יתרון משמעותי שמאוד לקחתי בחשבון.

את יוצאת מנקודת הנחה שהם לא יפשטו את הרגל, כמו שקרה אם אני לא טועה לנטוראפיל...

#12 אורח - ירון

אורח - ירון
  • אורחים

פורסם 05/04/2011 - 10:11

הי

אני עשיתי הסרת שיער בגב ובחזה בקייר שירותי רפואה בתל אביב ואני מאד מרוצה.

#13 אורח - לילך

אורח - לילך
  • אורחים

פורסם 06/04/2011 - 11:27

הי

#14 אורח - לילך

אורח - לילך
  • אורחים

פורסם 06/04/2011 - 11:30

הי, אני עשיתי בפרופורציה, שם הם עושים הסרת שיער בלייזר במכשיר לייטשר.
היום אני כבר סיימתי את הטיפולים, ואני ממש ממש מרוצה מהתוצאה.

בהצלחה

#15 אורח - מיה

אורח - מיה
  • אורחים

פורסם 11/04/2011 - 22:57

רק להוסיף שהיום יש גם מכשירים ביתיים שמטפלים בעניין של הסרת שיער לצמיתות (סינרון ME וכאלה). יוצא יותר זול מהסרת שיער במכון.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים