מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

אני רוצה לעבור לאובונטו

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 צביק הדליק

צביק הדליק

צביק הצדיק!!

• רשומים+
  • 2155 הודעות:

פורסם 17/06/2011 - 21:01

ניסיתי לעבור לאובונטו, באמת שרציתי, אבל הסתבר לי שלהתקין זה לא מספיק, תריך להתקין המון תוספים ותוכנות (שבווינדוס פשוט) כדי שהמחשב יעבוד כמו שצריך.
זה עברתי חזרה לווינ' כבר לפני כמה חודשים, אבל ממה שאני זוכר, הפלאש לא עבוד כמו שצריך (יוטיוב לא עבר למסך מלא), המיקרופן לא הקליט וכו'.
שלא נדבר על התקנה של כל הגאדז'טים המגניבים שמשכו אותי ללינוקס מכלתחילה.. על אלה ויתרתי די מהר כי כלום לא עבד לי, ולכל התקנה הזקקתי למחקר מעמיק כדי לגלות מה תומך וכו וכו'

שמעתי על משהו שנקרא ubuntu ultimate remix
http://www.ultimatee...opic.php?t=1825
מישהו מכיר? מישהו יודע איפה אני יכול למצוא עזרה קונקרטית באובונטו, למה אני נתקל בכל הקשיים האלה, האם לא אפשרי להיות משתמש לינוקס שאינו "מומחה" למחשבים?

מה אומרים?

#2 אורח - אורח יעקב

אורח - אורח יעקב
  • אורחים

פורסם 17/06/2011 - 21:27

היית צריך סבלנות. יותר קשה עם לינוקס בהתחלה אבל אחרי שבוע מיוזע של התקנות, קינפוגים, אופטימיזציות והרבה גוגל - אתה מקבל מערכת הפעלה פנטסטית.

החסרון האמיתי היחיד הוא OPEN OFFICE.

בכל מקרה אני יותר בקטע של RH ושלל נגזרותיו, את אובונטו אף פעם לא אהבתי. כמו כן YUM עם רשימת REPOSITORIES נכונה וקינפוג נכון, הופך התקנות לקלות בהרבה.

המלצה שלי - FEDORA 15 עם KDE PLASMA DESKTOP.

ובכל מקרה ללמוד טוב את שורת הפקודה ...

#3 andrewz

andrewz

In the end, everything is a gag. Charlie Chaplin

• רשומים+
  • 1306 הודעות:

פורסם 17/06/2011 - 23:18

קודם כל אני לא חושב שאפשר לעבור מערכת הפעלה תוך יום זה משהו שצריך להתרגל אליו אני בטוח שבפעם הראשונה שנגעת בחלונות גם לא ידעת מה הולך שם ומה זה מה ושום דבר לא היה פשוט זה הכל עניין של הרגל.
לא יודע מה היה אצלך אצלי כמעט הכל פועל ישר ומה שלא מתקינים דריורים (למשל כרטיס מסך אותו דבר צריך לעשות בוינדוס).

לא רואה שום דבר מיוחד ב REMIX חוץ מזה שהוא פשוט התקין הכל (כמה מה שהוא רצה כמו דריוורים פלאש הרבה אופציות של שולחנות עבודה שלא צריך בעקרון כי משתמשים רק באחת רוב הזמן) וזה די פשוט להתקין בעצמך במידה ואתה ידוע מה אתה מחפש וכן גוגל עוזר ורוב הדברים היום באובונטו נמצאים ב REPOSITORIES ופועלים ישר.

באופן כללי אני מציע לעשות DUAL BOOT עם וינדוס ו UBUNTU (או כל הפצה אחרת שאתה רוצה) ומידי פעם להיכנס לאובונטו ולשחק שם לומדים דרך ניסוי וטעיה.

לגבי OPEN OFFICE שעכשיו זה LIBRE OFFICE במידה ובאמת חסר משהו שאתה כל כך צריך ב M$ OFFICE אפשר להתקין על מכונה וירטואלית או WINE.
Ad maiorem Dei gloriam inque hominum salutem
Posted Image

#4 צביק הדליק

צביק הדליק

צביק הצדיק!!

• רשומים+
  • 2155 הודעות:

פורסם 21/06/2011 - 11:20

תודה רבה על התגובות חברה, אני באמתץ חושב שאנסה שוב והפעם אעשה דואל בוט... יקח יותר זמן אבל בסוף אצליח.

אני מקווה שזה לא יכביד לי על המחשב יותר מדי... אבל שווה לנסות.

שוב, תודה :)

#5 Tziff5

Tziff5

אני לא גזען - אני שונא את כולם באופן שווה

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 21/06/2011 - 14:35

אפשר לשאול מה הסיבה שהביאה אותך לרצות להשתמש באובונטו מלכתחילה?

its better to be drunk than to be smart.
666 is evil, but 25.806975801127880315188420605149 is the root of all evil.
it's so simple to be wise. just think of something stupid to say, and dont say it!
women - can't live with them, can't successfully refute their hypothesis.
z

#6 אורח - עתי

אורח - עתי
  • אורחים

פורסם 23/11/2012 - 13:35

מישהו יכול להגיד לי איך עושים כתב תחתי באובנטובו בלייבראופיס ?

#7 Froid

Froid

Amnesiac Devil

• מנהלי פורום
  • 3308 הודעות:

פורסם 04/12/2012 - 12:41

מישהו יכול להגיד לי איך עושים כתב תחתי באובנטובו בלייבראופיס ?

http://help.libreoff...pt_or_Subscript

עזרתי לך? תזמין אותי לבירה! (הפנייה בלשון זכר, אך מתייחסת לכל המינים)

stamp11bl2.png

וכן אני יודע שאני כותב עם שגיאות כתיב LIVE WITH IT ....

#8 אורח - מיקמיק

אורח - מיקמיק
  • אורחים

פורסם 09/11/2013 - 14:40

אובונטו 12 ו 13 לא כאלה הפצות יציבות. חווית המשתמש שלי הייתה להתקין - להיתקל עם מלא באגים - לגגל ולתקן.

נתקלתי בבאג שמרשה לאפליקציה חלון אחד נראה (למשל בECLIPSE חלון חיפוש מסציר את החלון שמתחתיו) - התיקון היחיד לבאג הזה הוא התקנת מ"ה מחדש (!!!!!)

עברתי לred hat (בתשלום) והכל מצויין לי, רק חבל שאין בה את הרכיבים מגירסאות ההפצה החדשות ביותר (כן - RED HAT מדדה מאחורי כולם בעיניין זה).

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים