מעבר לתוכן

Rise Against's Blog

בדידותן של המילים המדוייקות

Posted by Rise Against, 11 May 2013 - - - - - - · 43896 צפיות

לא מזמן שנשאלתי לגביי דברים שאני אוהב. הופתעתי שבין לבין יצא ממני גם מילים מדוייקות. כן, אני מוצא עצמי ניתקע המון פעמים קוטע את השטף מפני שהמילה שעומדת לי על קצת הלשון (ואף עם רגל אחת בחוץ) לא מספקת. אני מכווץ איזשהו שריר משונה עד שצצה פתאום המילה אחרת, נאה ומוצלחת מקודמתה. לעיתים אני אפילו מעז להתערב לחברי בבחירה שלהם, מציע מילה חלופית ספק אלטרנטיבית, חד...

שמרית

Posted by Rise Against, 18 May 2012 - - - - - - · 12103 צפיות

שמרית,לא כל-כך יודע למה החלטתי שבא לי לכתוב לך פה, כנראה בעיקר כי אני יודע שלא תקראי את המכתב הזה בקרובועוצמת הדברים שמסתובבים לי בראש מאתמול בצהריים לקחה אותי לפה.גם אם פחות מתאים לאופי הבלוג ויותר מזכיר את מה שרציתי שהבלוג הזה לא יהיה.אחרי שסיימתי להגיד לך את העמדה ההגיונית והרציונאלית שלי כלפיי זה שהחלטות שנוגעות לקשר מחליטים ביחד, ובתוך הקשר.ואת הסברת...

ואולי? את פשוט יפה מידי?

Posted by Rise Against, 10 September 2011 - - - - - - · 23219 צפיות

"אותך, גלי הים הרסו ביתך אותך, רוחות קדים השכיחו שמך האגדות עזבו כמוך ענפי הגן רק סוד נשאר חרוט על הגזעים על גביע פיך אהי פרפר, פרפר קטן רוחף בין שושנים "את יודעת מה הבעיה איתך? את פשוט יותר מידי יפה.כן, ממש לא חנופה מתחקמת. הכל יכל להיות הרבה יותר פשוט אם לא היה לכל כך הרבה אנשים שונים להגיד עליך שאת כה יפה.על פנימיותך שהיא מרתקת ולסבוף לכרוע מול...

החוש הטבעי או מה גאיה חושבת על סטוצים

Posted by Rise Against, 20 February 2011 - - - - - - · 13563 צפיות

בחורה בלונדינית ורזה יושבת בערב שישי מול טלנובלה טיפשית עם דלי של "בן אנד ג'ריז" ביד אחת וכפית באחרת, רגלייה על הספה ושמיכת ענק מכסה אותן.את מה שאירע בינה לבין מייקל אתמול בצהריים אשאיר לכם לדמיין לבד.יום שישי בערב, שלושה שבועות חוצצים משלוש שנים. קר לי."אכילת בשר מכניסה אנרגיות רעות לגוף שלך, היא מכהה את הנשמה שלך." דוד שלי נכנס חזק ל...

בסך הכל רציתי איכות חיים

Posted by Rise Against, 08 December 2009 - - - - - - · 10755 צפיות

תגידו עלי מה שתגידו, שאני אגואיסט, אבל בסך הכל רציתי איכות חיים.פשוט, רציתי לחיות בין אנשים שרוצים בטובתי, אנשים שמוכנים לחלוק איתי את מה שניתן לחלוק. עם אנשים כאלה הייתי מוכן לחלוק בשמחה את מה שיש לי, וזה נקרא אצלי איכות חיים.רציתי לחיות בחברת אנשים כאלה, שלעולם לא אחשוד בהם שהם מנצלים אותי למען אינטרסים פרטיים שלהם.נדרתי לעצמי שלעולם לא אמעל באמונם של א...

ללא כותרת

Posted by Rise Against, 15 July 2009 - - - - - - · 5098 צפיות

ישנם כמה סוגי פציעות, וכמובן שלכל סוג פגיעה דרך מרפא שונה, יש פציעות קלילות שמגלים רק כשניכנסים לים ולא זוכרים בכלל מתי זה קרה, יש פציעות קצת פחות קלות שכבר נדרשת נשיקה של אמא על המקום בשביל לקבל קצת כוח ולתת לזה לעבור לבד, יש פצעים שמחייבים טיפול רפואי כי אם פשוט עושים כאילו זה לא קרה אז המצב עלול להחמיר מאוד... ויש פגיעות שאני לא יודע איך לטפל בהן, הן כ...

"הלשכה לענייני עליה מכיתות ג' ל-ד'"

Posted by Rise Against, 04 July 2009 - - - - - - · 11426 צפיות

247 לכיוון כרמלית תמיד מלא בשלל תיפוסים מוזרים מכל רחבי הארץ, עם שעה אחת של נסיעה שעברה בקריאה שמיצאה עצמה ודרך די משעממת, נשארה רק עוד חצי שעה, עוצרים בעוד תחנה והיא עולה. יש לה פרצוף מעניין, עושה רושם של מישהי עם דעה, נראת בגילי פחות או יותר... אליו קצת צעירה. היא עולה על האוטבוס ואני מייד סוקר את המושבים שבין הנהג ועד לאזור המושבים שסמוכים לי ותוהה מה...

מה ניוטון מבין באהבה? או ה"x" הנעלם

Posted by Rise Against, 28 June 2009 - - - - - - · 11716 צפיות

בחורה מצחיקה שאני מאוד מחבב ומעריך הראתה לי הקבלות של החוקים הנוגעים להשפעה של גופים דוממים אחד על משנהו אל מול בני אדם במפגשים אנושיים.look what u did...לכולנו כבני אדם יש צרכים משותפים ללא קשר לאינדיוודואל שלנו, בכולנו קיים הצורך ההישרדותי/חברותי/תרבותי להיות לדוגמא חלק ממעגל חברים רחב או להיות חלק מיישוב, ממשפחה ואצל כולנו הצורך מתוך אותם מניעים אונברס...

כנגד שלושה ראשים פועל האדם

Posted by Rise Against, 17 June 2009 - - - - - - · 23344 צפיות

כאנשים אחנו חווים את החיים ללא הרף, חוויה אחר חוויה אחר חוויה... ואת עמדתנו {חיובית או שלילית} כלפי כל אחת ואחת אנו קובעים בעזרת שלושה חברים. הראשון, המכונה גם "הבחור למטה". הוא הפרימיטיבי ביותר משותף לנו ולכלל החיות בטבע הוא הייצר הישרדותי, על פיו כל חוויה שמחזקת את הישרדותנו, מעלה את סיכויינו להמשיך להתקיים, תעורר תחושות ותיזכר בתודעה כחיובית ול...

כי בשביל זה יש חברים

Posted by Rise Against, 16 May 2009 - - - - - - · 9840 צפיות

יאללה, לא מוותר לעצמי, אם יש משהו שאני רוצה לעשות קבוע אני גם יכול להתחיל אותו בכל רגע נתון. בלהסביר לעצמי למה אני בתקופה לחוצה עכשיו ושזה לא התזמון הכי טוב וזה יפגע במוטיבציה ובלה בלה כבר הוכחתי לעצמי שאני מצויין. חאלס, אם זה חשוב לי אז עכשיו.אז קבעתי שעה ולקחתי תאוטו לכיוון הקאנטרי. וואו כמה זמן לא הייתי פה... מבית שני שאם אני לא מזהה פרצוף אז כנראה שהב...

נובמבר 2017

ר ש ש ר ח ש ש
   1234
567891011
12131415161718
1920 21 22232425
2627282930  

הערות אחרונות