מעבר לתוכן

סמית'י

געגוע

Posted by Mrs. Smith, 25 December 2012 - - - - - - · 44556 צפיות

מפרק, מבלבל, בונה, ממהר.

מבולבלת

Posted by Mrs. Smith, 16 July 2012 - - - - - - · 18014 צפיות

שנה אחרי, עדיין תוהה לאיזה כיוון ללכת.

ג'סי

Posted by Mrs. Smith, 11 February 2012 - - - - - - · 7627 צפיות

ישנו הרגע הקטן הזה בו אני מרגישה את חום גופך מתפרץ החוצה, אל תוך המיטה שלנו, ואני צוחקת לעצמי, איזה אבסורד - שלוש שמיכות לא גורמות לגופי להרגיש כל כך עטופה כפי שגופך עושה. כאילו והכל מתהווה לכדי שניה אחת של חיוך, שמבין שאת כאן, מוחשית, ישנה לצידי ולא לצד אחרות. העיניים שלך נחות בעדינות, ראשך מזיז כמוני את הכרית למעלה, והבטן שלך, הנעימה כל כך, סופגת את ריח...

עשרים ואחת

Posted by Mrs. Smith, 04 February 2012 - - - - - - · 8839 צפיות

ביום שני אני חוגגת עשרים ואחת. מצחיק, לפני שנה ויום כתבתי פה פוסט על עשרים.אין לי מושג מתי זה הספיק לקרות. כאילו לפני רגע הייתי בכלל בת חמש עשרה. תמיד רציתי להיוולד בכלל בשנות השמונים, זו אפילו הייתה תחושה שתיסכלה אותי. לא הבנתי למה אני אף פעם לא מסוגלת להסתובב עם בני גילי, למה אני תמיד מתעניינת רק במבוגריםות משמעותית ממני, ולאו דווקא בהקשר הרומנטי. לפעמי...

אהבה

Posted by Mrs. Smith, 03 January 2012 - - - - - - · 35830 צפיות

זה היה חמוד, הקטע הזה בו כתבת במשוב על המלצרים כשסיימנו לאכול: "תאריך נישואין: מתישהו בעתיד..." ועוד עם שלוש נקודות אחר כך.-הוקסמתי לראות אותך מצחיקה כל כך את החברים שלי בסוף השבוע אצלי. שהסתדרתם ככה. לאף אחת (אבל באמת, אף אחת) לא נתתי להכיר את החברים המעטים שלי. מהסוג הזה שאני מגדירה כאמיתיים. חשובים לי, או בקיצור, כאלה שמצחיקים אותי.אני אוהבת את...

סופסוף

Posted by Mrs. Smith, 28 October 2011 - - - - - - · 18094 צפיות

חודשיים עברו מהשחרור.--חתמתי חוזה על דירה בבאר-שבע אתמול. התחלתי לעבוד. --אין לי מושג מה המטרות שלי. אמא שלי, לעומת זאת, דווקא הייתה שמחה לדעת.איך אפשר לבחור דבר אחד? אני רוצה הכל.--היא טובה לי, העצמאות הזו. עכשיו זה רשמי. --אני אוהבת אותה.--פרק חדש מתחיל.http://www.youtube.com/watch?v=b4zcPVbSWHg

אני יכולה לקרוא לזה

Posted by Mrs. Smith, 05 October 2011 - - - - - - · 21522 צפיות

אושר.https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/299199_10150326274296847_731381846_8631099_429595142_n.jpg ותודה לך,אישה שלי

עשרים

Posted by Mrs. Smith, 05 February 2011 - - - - - - · 23952 צפיות

מה אני מאחלת לעצמי?להיות אדם טוב יותר למען עצמי. לא אתעצל לעשות דברים, אלחם על מה שחשוב לי. אדע לאהוב לא רק אחרים אלא גם אותי. אהיה פחות כפייתית בנוגע לדברים מסויימים. אגיד לאמא שאני אוהבת אותה. אשמח מהעובדה שאני בת עשרים ולא אתמרמר שאני לא בשלב אחר בחיי. אהנה מהעכשיו, מהרגע הזה - אתעסק בהווה ופחות במה יקרה אחרי שאשתחרר מהצבא, למרות שזה ממש אוטוטו. אזכיר...

רומנטיקה

Posted by Mrs. Smith, 24 December 2010 - - - - - - · 19840 צפיות

היום טחנתי כיתה. מרצון.ועוד באחת כזאת שנמצאת בקצה הכי רחוק מהמשרד שלי.לימדתי המון חומר לא רלוונטי על סוגי זכרונות והארדיסקים במשך שמונה שעות, ואז גם שאלתי אותם איך עבר היום. לא פחות ולא יותר. הם כמובן לא הפסיקו להתלונן על האוכל - אבל מה, השיעורים עם המפקדת - תותים. כן, ברצינות, היה אחד שאמר 'תותים'. חניך אילתי כזה עם זיפים. בכלל לא יודעת מתי הוא צ...

בעתיד, יום אחד, אולי עוד שנתיים. או חמש

Posted by Mrs. Smith, 16 November 2010 - - - - - - · 6151 צפיות

אני יכולה להבטיח לך וגם לעצמי שיום אחד עוד אנשום בחופשיות וזה לא יכאב להיזכר.ואז אזכר איך תמיד אמרת כי הבטחותיי לא שוות דבר.

לחץ

Posted by Mrs. Smith, 15 October 2010 - - - - - - · 20056 צפיות

48 חניכים, ארבעה בנים כשכל השאר בנות. חולות נפש, אם יורשה לי לציין. אבל בסדר, בסה"כ. :Pאין לי חיים, עקרונית, סופסוף מצאתי זמן לנשום (לרוב מוצאת עצמי נשפכת על המיטה תוך שניה וחצי ושלום על ישראל...).התחלתי ללמד אותן חומרה ונדמה שהן מבינות, גם אין יותר מדי נכשלים כמו שבדר"כ יש בסגלים ראשונים, אז אני מבסוטה. טוב, עלק מבסוטה - מסופקת ממש. יום שבת יש את...

שלושים

Posted by Mrs. Smith, 26 September 2010 - - - - - - · 15839 צפיות

אז את זורקת לי בפנים שעברו כבר שלושים יום ולמה לעזאזל אני מצפה, למרות שמוקדם מדי לברך אותך. זה הרי ברור ומובן שתלכי ותזייני את הידידה הזו שלך יומיים וחצי אחרי שנפרדנו, שהייתה גם הידידה שלך לאורך כל הקשר שלנו. ידידות זה דבר חשוב. את בסדר, את. דואגת לידידות שלך נורא. דואגת להתקשר אליהן פעמיים ביום כדי לוודא שהכל בסדר, דואגת להלוות מהן ספרי שירה של מתי שמואל...

פגומה

Posted by Mrs. Smith, 23 August 2010 - - - - - - · 11424 צפיות

החייל מהחדר הסמוךשר לי רוזה רוזההשותפה מעשנת כל לילהעל המיטה מולירוצה להצטרף אלייולשאוף גם אותיהפסיכולוגית אמרהשאני אדם עם קסםמיוחד כזהכשאבא מביא לי אוכל לשישיאמא עדיין בוכהכשרואה את העיניים האדומות שליבדירה השותף מזיין בקול רםכדי שאשמע וארצהאני מזיינתחזק יותרכדי שיפסיק לנסותמתעקשת לשרת בצבא ההגנה לאידיוטיםורק אחר כך לטוס למקוםבו נישואין הם חוקייםלפריקים...

נשבר

Posted by Mrs. Smith, 12 August 2010 - - - - - - · 55867 צפיות

אין לי זכר ואין לי קיוםואת לא רוצה לראות אותיבוכהאת לא רוצה לראות אותימאמינהזורקת את הטבעתוהחלומות הנאיביים שליאת כבר לא הביתאת כבר לאמורידה את החגורה שלךואומרת דיאני לא רוצה לזכור דבר ממך

הפסקה

Posted by Mrs. Smith, 26 July 2010 - - - - - - · 23061 צפיות

לא חשבתי שיגיע הרגע בו אקום מרצון  לקראת חצות ואתכנן להישאר ערה עד חמש בבוקר (זו לפחות הכוונה...) כדי ללמוד משהו שאיכשהו קשור בחומרת מחשבים. אשכרה איכפת לי מהמבחן שיש לי ברביעי הקרוב. בין חרישת המונח FSB וחקירת כרטיסי הרחבה, מוצאת לי זמן לנשום... הימים אמנם לא פשוטים (שבע בבוקר - אחת עשרה בלילה), אבל יש מיטה לחזור אלייה שבע דקות מהבסיס ברמת גן, להכין ארוח...

עד מתי?

Posted by Mrs. Smith, 22 May 2010 - - - - - - · 11522 צפיות

בחיוךעד מתי אישן על קרש מחובקת עם מטר מתכת, אצטט שירים של קווין על עמדות בטון, אסתמס איתך בשלוש בלילה כי רק אז יש לי זמן פנוי, אחשוב עלייך כשמתנגן בחדרי שיר שמח או עצוב. כמה עוד לשיזוף המשולש, איפה כולם כשיש בי געגועים לחזה השופע ולירכיים האלוהיותעד מתי אבכה בטלפון ואתנצל כשתרגיעי ותאמרי שיעבור, פטרולים בשכיבה ופילבוקס בעמידה, אמבולנסים כבר מכירים את החיי...

אושר

Posted by Mrs. Smith, 02 April 2010 - - - - - - · 17753 צפיות

הקורס הולך מדהים. אז כן, מסגרות עושות לי טוב. התחברתי לכל בנאדם שרציתי שם ואני ממש לא רוצה שייגמר. נותרו חמישה שבועות ואז הדרכה. אני נרגשת. חוץ מבבקרים, כמובן, במהלך השעות הראשונות אני עסוקה בבהייה ממושכת במסך ותפילה קטנה לאלוהים, "שלא ארדם, בבקשה". הציונים יותר מטובים ואני עומדת ביעדים שהצבתי לעצמי. סיפוק. התגעגעתי לזה. הכינוי החדש בחדרי - 'ה...

אזהרה

Posted by Mrs. Smith, 27 March 2010 - - - - - - · 7981 צפיות

את שורפת קצת יותר את הפצע שלי בחזה, ואני לא מרגישה דבר כשגופך מנסה לחדור בכח אל תוך הלב והראש וגם קצת בין הרגליים.ואת הרי לא באמת מצליחה אז כדאי שתוותרי ותלכי, רק תלכי. או תרוצי. לפני שתשתגעי ממני.אני חולה ועוד אגרום לך לבכות. זכרי מה שאמרתי, ואל תתחנני לכאב, כי לא אהסס לגרום לך לחוות את מה שחוויתי בעבר.בקרוב אני עוזבת, ובדירה ישאר רק השולחן עם עוד מכתב מ...

התחלות

Posted by Mrs. Smith, 21 March 2010 - - - - - - · 9156 צפיות

עייפות.שוב אאחר למרות שאסור לי לאחר הפעם. גם אם זה שני מטר מהדירה, אני לא יכולה להרשות לעצמי כל פעם לזרוק זין על אנשים ומסגרות.הלכתי לישון בחמש בבוקר (בחוסר אחריות שאפילו לי עולה כבר על העצבים). נתיב ואני חגגנו עד הבוקר ואז ר' באה. זה היה מדהים; לראשונה מאז הרבה זמן אני מקנאה למישהי אחרת. בסוף עוד אתן לה שם חיבה, שומו שמיים... :אוי:היום מתחילים את הקו...

מאיפה כל הכעס הזה?

Posted by Mrs. Smith, 11 March 2010 - - - - - - · 37754 צפיות

תמיד העדפתי לסיים דברים בצורה נורמאלית ושפויה (עם כמה שאפשר לייחס שפיות לגברת סמית'). עם מרבית האנשים זה עבד. עם חלק פחות. אולי זה חלק מעניין החומות, כאלו שעוזרות לצד השני להתמודד בצורה טובה יותר, אבל אני פשוט לא פועלת ככה. מעדיפה להתמודד עם דברים ולאמר את האמת, פשוט להפסיק לזיין את השכל. אבל איכשהו... כל כך הכעיסה אותי. ואז הבנתי שזו אולי, בעצם, דרך...

ספטמבר 2017

ר ש ש ר ח ש ש
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425 26 27282930