מעבר לתוכן

ילגי - בלוג

אז מה חדש

Posted by ילגי, 16 December 2012 - - - - - - · 62039 צפיות
ילגי, חוזרת לעצמי
חזרנו לימים של שקט, אומנם אני עדיין כמו קפיץ וכל רעש מעיף אותי מהמיטה בטיל, אבל סך הכל טפו טפו טאץ' ווד הכל רגוע. בלימודים אני חייבת להודות שאני מאוד נהנית, יש משהו אחר בבן גוריון ששונה מאוד מתל חי, לא יותר לשים את האצבע על מה בדיוק, אבל יותר חברמני כזה, המרצים בראש טוב, האווירה עוטפת, מרגישים בבית והרבה אנשים ממש נחמדים שאומרים היי במסדרונות גם אם אי...

מודה אני פחדנית

Posted by ילגי, 21 November 2012 - - - - - - · 50988 צפיות
המצב, חוויה אישית
אני ברמת השרון, ממילא אין לימודים באוניברסיטה וההורים ההיסטריים שלי ביקשו שאבוא. בהתחלה הרגשתי  כמו בורחת, פחדנית עלובה שלא יודעת להתמודד עם אזעקה כל שעתיים בממוצע (לפעמים פחות), אבל אחרי הבומים הנוראיים והסיוטים בלילה וזה שממילא ביטלו את הלימודים והחיים בבאר שבע די עצרו מלכת, החלטתי להיענות לתחנונים שלהם ולהגיע למרכז. כמובן שגם כאן לא בטוח, מרחוק שומעים...

לא לקחתי את זה בחשבון

Posted by ילגי, 29 October 2012 - - - - - - · 10331 צפיות
חיים בבאר שבע
אני עוד מתאוששת ממה שהלך כאן אתמול. לא לזה ציפיתי כשדמיינתי את החיים השלווים במדבר. חשבתי להתרחק מההמולה של המרכז, מהרעש, למצוא את השקט הפנימי שלי אבל במקום זה מצאתי את עצמי רצה במדרגות למקלט ומתלבטת אם לעבור לדירה עם ממ"ד. בן דוד שלי, שיהיה בריא, בכלל לא התרגש ואפילו לא קם. הוא בגישה של מה שיהיה – יהיה. אני בגישה של ,אני רוצה לחיות אמאל'ה!...

אז מה חדש

Posted by ילגי, 24 October 2012 - - - - - - · 24660 צפיות
ילגי - בלוג, אהבה, חוויות אישיות
לא ספרתי לכם מה קרה ביני ובין החתיך התורן, אז קצת לפני שנסעתי ליוון נפרדנו. מסתבר שזו לא היתה אהבת אמת, אחרי הכל. אבל עכשיו אני בשוק הפנויים והפנויות הרותח של באר שבע והחלטתי לנסות לצאת קצת לרקוד במועדונים בסביבה. מישהי המליצה לי על הברקה, מסתבר שזה ממש מוסד כאן. אז תקשיבו בשישי בערב לפני תחילת הסמסטר (משום מה נשארתי כאן) יצאתי לשם, לבושה בבגדים שאמא שלי...

מגשרת או לא מגשרת

Posted by ילגי, 15 October 2012 - - - - - - · 380411 צפיות
חוויות אישיות, משפחה
אף פעם לא היו לי הרבה ריבים במשפחה. חברות שלי מתכסחות כל הזמן עם ההורים שלהן בין אם זה על חוקי הבית, כסף, בעיקר כסף. אצלי במשפחה כסף הוא לא עניין, ההורים שלי עובדים קשה וגם אני וכל מה שרציתי קבלתי אבל בניגוד להרבה חברות שלי גם לא הייתי חמדנית. אני אולי צפונית בטייטל שלי אבל לא במהות שלי. תמיד אהבתי להרוויח את הכסף שלי בעצמי! הבעיה היא שעכשיו בן דוד של...

נובמבר 2017

ר ש ש ר ח ש ש
   1234
567891011
12131415161718
1920 21 22232425
2627282930  

ערכים אחרונים

הערות אחרונות