מעבר לתוכן

- - - - -

אז מה חדש

Posted by ילגי, 16 December 2012 · 62039 צפיות

ילגי חוזרת לעצמי
חזרנו לימים של שקט, אומנם אני עדיין כמו קפיץ וכל רעש מעיף אותי מהמיטה בטיל, אבל סך הכל טפו טפו טאץ' ווד הכל רגוע. בלימודים אני חייבת להודות שאני מאוד נהנית, יש משהו אחר בבן גוריון ששונה מאוד מתל חי, לא יותר לשים את האצבע על מה בדיוק, אבל יותר חברמני כזה, המרצים בראש טוב, האווירה עוטפת, מרגישים בבית והרבה אנשים ממש נחמדים שאומרים היי במסדרונות גם אם אין להם מושג מי את. אפשר להגיד את זה בכלל על באר שבע, והשכנים פותחים את הלב בלי בכלל לשאול לשמי. זה משהו שלהורים שלי קשה מאוד להתחבר אליו מהקרירות הרמת שרונית לכאן, אבל אני דווקא מצאתי את זה מלבב.
יש לי גם חברה חדשה נקרא לה ש', היא אחלה בן אדם, קצת חננה אבל מצד שני, מי אני שאשפוט, היא דווקא מגיעה מהצפון הרחוק, מצאתי שהרבה אנשים עברו לצד השני של המדינה כדי להתחמק מהורים ומחברים שופטים שהכירו אותם. ישר התחברנו כי היא צינית כמוני ואני מתה על ציניות, אנחנו עושות הכל ביחד מסיפרייה ועד שמירת מקום בכיתות. גילינו שיש לנו אותו טעם בבחורים שזה אולי יכול להיות בעייתי ואני עובדת על לעשות לה מייקאובר כי היא ממש לא משקיעה לא בבגדים ולא במראה ואני, אין סיכוי שתראו אותי יוצאת מהבית לא מתוקתקת. בקיצור, אני סך ההכל מרוצה רק שחסר לי אהבה, המיטה כאן קרה קרח בלילות.

המרצים בראש טוב?? מה לעזאזל את לומדת?? או לחליפין - מי הדילר שלך וכמה הוא לוקח לאצבע?
השכנים פותחים את הלב??? של מי?? או לחליפין - של מי היום?
אנשים עברו לצד השני של המדינה כדי להתחמק מהורים ומחברים שופטים שהכירו אותם??? מי לעזאזל לא קיבל אותם לטכניון?? או לחליפין- מי לא קיבל אותך לאוניברסיטת חיפה?
המיטה כאן קרה קרח בלילות?? לאיפה לעזאזל את יוצאת?? או לחליפין - הודו הקטנה?
תגיד ג'וני$..מה נראה לך שהיא לומדת?

נובמבר 2017

ר ש ש ר ח ש ש
   1234
567891011
12131415161718
1920 21 22232425
2627282930  

ערכים אחרונים

הערות אחרונות