מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

מותר ליהודי להכות יהודי?

• Please log in to reply
107 replies to this topic

סקר: למי ליהודי מותר להרביץ? (2 משתמשים הצביעו בסקר)

בעקבות הכאת חברו ה"דוס" של אחמדניג'אד על ידי חרדים

1. ליהודי (1 הצבעות [50.00%])

אחוז ההצבעה: 50.00%

2. לערב רב (0 הצבעות [0.00%])

אחוז ההצבעה: 0.00%

3. לחיילים שמפנים מתנחלים (0 הצבעות [0.00%])

אחוז ההצבעה: 0.00%

4. לכל מי שהרב חפץ ביקרו (1 הצבעות [50.00%])

אחוז ההצבעה: 50.00%

הצבע אורחים אינם יכולים להצביע

#31 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 11:31

בכלל אני ממליץ לקרוא עוד מאמר נדיר של אחד שמעז לצאת נגד העדר.
ד"ר אודי לבל מאוניברסיטת בן גוריון גם הוא איננו איש "ימין" בשום אופן אלא איש "מרכז".

האנטי-ציונות משתלמת.

המאמר הובא בעבר ,אבל יובא שוב לטובת החדשים .
לגבי הדראקול שהחל כאן את דרכו בפורום כבחור בטוח בעמדותיו הפוליטיות , ועם יד על הדופק לגבי התנהלות המרצים האנטי-ציונים הוא ודאי ירטון שוב על החזרה של אותם מאמרים נדירים.
קרה לו מה שבאופן טבעי למי ששנמצא כבר 5 שנים באקדמיה בניסיון נואש לגמור את התואר הראשון. מוחו קהה ונרפה בבועה הבן גוריונית, וכל אשר נותר לו הוא לרטון כזקנה, על החזרה המהותית על מידע החיוני שרוב הסטודנטים פשוט אינם באים איתו במגע, ובטוחים שהם לומדים ב"מוסד פלורליסטי והגון מבחינה אקדמית" מה שמתברר כמוטעה מהיסוד.

וואלה. טיעון אינטליגנטי למדי. באמת שלא חשבתי שתזוז מהמנטרה שלך
אבל אולי תענה לי? אם זה כמובן לא קשה בשבילך לחשוב... מה העמדה שלך? לא ציטוט של מישהו אחר

תסתכל על האקדמיה - כמה פרופסורים יש לעומת פרופסוריות? ומי לדעתך מחליט מי ימונה לפרופסור אם לא נציגי הרוב? חסר מחקרים שמוכיחים שאם אתה פרופסור רוב הסיכויים הם שאתה גבר אשכנזי בגיל העמידה בן מעמד הביניים עד גבוה? ומי יושב בוועדה שמחליטה מי יהיה פרופסור אם לא גברים אשכנזים בגיל העמידה ממעמדות הביניים וצפונה?

ולשם המחשה: אני זוכרת שפעם ראיתי פרק של הבית הלבן שהצוות היה צריך להמליץ על המועמד שלהם למינוי שופט לבית משפט העליון ועליהם לבחור אותו מתוך הרשימה של המועמדים. הם בחרו שם שהסנאט [?-לא מבינה גדולה במדעי המדינה] יאהב כי הוא ממש נולד לזה - לבן, בן מעמד גבוה למשפחה נחשבת ואפילו שלמד באיזה אוניברסיטה יוקרתית - הארוורד או משהו. למה? כי השם שלו פשוט בלט מהרשימה [בעיקר בזכות הג'וניור או ה-THIRD] וכך הם דילגו די בברוטליות על המקסיקני [גונזלס או משו] שסיים מכללה עירונית ומימן את לימודיו על ידי עבודתו במשטרה.

יהיה להם יותר קל למכור לסנאט את המועמד הראשון מאשר המועמד השני משני סיבות:
א. הרוב המוחלט בבית הלבן ובסנאט הוא SOMEBODY'S JONIUR
ב. אין שם הרבה גונזלסים

את יודעת מה זה ראיה נסיבתית?
אני ביקשתי אם את יכולה להביא טיעונים תומכים שכרגע לא יתנו לך ואת נותנת לי פרק מסדרה אמריקאית??
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#32 נינט

נינט

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 11:51

לא לא, יש לי בעיה עם אנשים שמנסים לכתוב בפלצנות ועושים לעצמם פאדיחות על הדרך, זה הכל. גם אני "דיס", ולכן אני משתדל לבדוק הודעות לפני שאני שולח. מה איתך?

אגב, מאיפוא לך שמדובר בדיסגרף?

ומאיפה לך לדעת שלא מדובר בדיסגרף? או במישהו שלא נולד בארץ? אבא שלי למשל יודע 8 שפות, סבא שלי עליו השלום דיבר לפחות 10 שפות שאנחנו ידענו עליהם. אני יודעת לדבר 5 שפות, בנוסף למספר ניבים של ערבית אבל מה לעשות - אני לא יודעת לכתוב ערבית [דיסגרפית אז גם לא מתלהבת לנסות ללמוד...] זה הופך אותי לפחות אינטלקטואלית בשבילך? בימי הביניים הכיבוש האיסלמי היה נפוץ ברחבי אסיה, אפריקה ובחלקים רבים של ארופה. בעקבות הכיבוש הם רכשו ידע רב מתרבויות שונות והפיצו את הידע הזה. למה שלא תלמד לכבד בתור התחלה את הצד השני לפני שאתה שופט?

את יודעת מה זה ראיה נסיבתית?
אני ביקשתי אם את יכולה להביא טיעונים תומכים שכרגע לא יתנו לך ואת נותנת לי פרק מסדרה אמריקאית??

נתתי לך דוגמא פופולרית שגם אני ואולי גם אתה מכירים. אם אשלח אותך לעבודת מחקר כזו או אחרת - אתה תדע ללכת לבדוק? איזה טיעון אתה בדיוק רוצה שאביא לך? שכל הקטע המעמדי נובע מכך שאנשים רוצים להיות בסביבת אנשים שהם מכירים ושדומים להם? ובעקבות כך יהיה לי קשה מאוד להתקדם בעולם האקדמי מעבר לתואר השני - בעיקר בגלל אותן ועדות קבלה שמעדיפות גבר אשכנזי מבוגר עם עדיפות לבעלי רקע סוציו-אקונומי גבוה לעומת מישהי כמוני שמייצגת בדיוק ההפך מאותם הדברים?

במלים אחרות, יש X מקומות פנויים ו-Y מועמדים. לרוב, Y עולה על X ולכן, ועדות הקבלה מעדיפות להעביר ממקום Y למקום X מועמדים שנראים להם מתאימים ושיצליח בתפקיד - ומי נראה יותר מתאים מאשר מישהו שדומה למי שנמצא באותן ועדות הקבלה?

#33 Darth Eddie Vader

Darth Eddie Vader

כסף

• רשומים+
  • 2023 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 12:00

שאלה מעניינת.
האם לדעתך פרופ' אמנון רובינשטיין היה שורד אם ההי אומר את המת העובדתית בזמן לימודיו?
מה דעתך על פרופ' רובינשטיין ממקימי מר"צ, בלא ספק אינטלקטואל מהדרגה הראשונה ומעלה?
שכותב את הדברים באנדרסטייטמנט, ועל קצות האצבעות?

פרופ' אמנון רובינשטיין /מה קרה לנו! (הארץ)

למה אבל אתה לא יכול לפתוח נושא חדש בשביל זה? נראה לי מאוד מוזר שאתה דוחף את השאלה הזאת לשירשורים לא קשורים בכלל... :הממ:

תמונה מצורפת

He who is not busy being born must be busy dying
-Bob Dylan

#34 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 12:14

ומאיפה לך לדעת שלא מדובר בדיסגרף? או במישהו שלא נולד בארץ?

היות ואני די בטוח שאני יודע במי מדובר, אני די בטוח שהוא נולד בארץ.

אבא שלי למשל יודע 8 שפות, סבא שלי עליו השלום דיבר לפחות 10 שפות שאנחנו ידענו עליהם. אני יודעת לדבר 5 שפות, בנוסף למספר ניבים של ערבית

כל הכבוד, רוצה שקל?
גם הם רוצים?
WTF זה קשור בכלל?

אבל מה לעשות - אני לא יודעת לכתוב ערבית [דיסגרפית אז גם לא מתלהבת לנסות ללמוד...] זה הופך אותי לפחות אינטלקטואלית בשבילך?

מאיפוא הסקת את המסקנה המטומטמת הזו?

בימי הביניים הכיבוש האיסלמי היה נפוץ ברחבי אסיה, אפריקה ובחלקים רבים של ארופה. בעקבות הכיבוש הם רכשו ידע רב מתרבויות שונות והפיצו את הידע הזה.

מדהים. כלומר, מדהים כמה שזה רלוונטי למשהו מהדיון הזה ומקדם את הטיעונים שלך.

למה שלא תלמד לכבד בתור התחלה את הצד השני לפני שאתה שופט?

לכבד את מה בדיוק? על מה את מבלבלת את המח?
מה זה קשור בכלל!?
אני אישית נותן כבוד לכל אחד שלא הוכיח שהוא לא ראוי לכבוד הזה. מי שמתעקש לכתוב בפלצנות ולא כמו בן-אדם נורמלי, שלפחות יטרח לבדוק את מה שהוא כותב. כמו שכתבתי לך בהודעה הקודמת, גם לי יש איזה דיסמשהו, וגם לי יש מלא שגיאות כתיב, ולכן אני משתדל להתאמץ ולתקן, ואם יש צורך לערוך הודעות אף מספר פעמים.

#35 אורח - מביט

אורח - מביט
  • אורחים

פורסם 13/03/2007 - 12:43

:מתגלגל:
מעניין באמת למה זרקו אותו מהאוניברסיטה...

נוזלי.
אתה באמת לא רוצה שנעבור על שגיאות הכתיב הגסות שלך מפה ועד להודעה חדשה, שבאמת מאירות באור משעשע את שלי שהינן מינוריות ובטלות בשישים.
אתה רוצה שנעבור על ההודעות שלך רק מהימים האחרונים? אם זה נקרא "אני עובר על ההודעות שלי לפני שאני שולח" אז מצבך באמת גרוע.
אגב, אתה עדיין כפי שהגדרת עצמך על ארבע במצב "ליקוק"?
עם כבר ליקוויד הבעת עניין, אני כרגע מצוי בהשלמת תואר מתקדם במוסד אקדמי אחר. ספר לנו אתה עדיין לומד או שבגיל 37 הפורום משמש עבורך ככלי החברתי והמנטלי העיקרי בתקשור עם סביבתך?

#36 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 12:48

נוזלי.
אתה באמת לא רוצה שנעבור על שגיאות הכתיב הגסות שלך מפה ועד להודעה חדשה, שבאמת מאירות באור משעשע את שלי שהינן מינוריות ובטלות בשישים.
אתה רוצה שנעבור על ההודעות שלך רק מהימים האחרונים? אם זה נקרא "אני עובר על ההודעות שלי לפני שאני שולח" אז מצבך באמת גרוע.

אתה רוצה לעשות כאן תחרות?
מה גם שלא ממש כתבתי משהו בימים האחרונים, ובכל מקרה, אני לא כותב בצורה מתפלצנת כמוך...

אגב, אתה עדיין כפי שהגדרת עצמך על ארבע במצב "ליקוק"?

אההההההההההההההה
מה?
על מה בדיוק אתה מדבר?

עם כבר ליקוויד הבעת עניין, אני כרגע מצוי בהשלמת תואר מתקדם במוסד אקדמי אחר.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
עברנו לפסים אישיים?
אם זרקו אותך מאיפוא שזרקו אותך בבן גוריון, כנראה שמצבך באמת קשה...

ספר לנו אתה עדיין לומד או שבגיל 37 הפורום משמש עבורך ככלי החברתי והמנטלי העיקרי בתקשור עם סביבתך?

גיל 37?
אתה כנראה מתבלבל, מה גם שאני כותב כאן פחות ממך ותחת כינוי אחד בלבד...

#37 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 13:07

אוף, נמאס כבר מהליקוויד הדפוק הזה -- אדם מבוגר שהורס כל שירשור עם הסמיילים המטופשים שלו, עם שגיאות הכתיב, עם התוכן הטפשי, והכי חשוב: עם הפאנאטיות הנוראית הזו!
עדיף שתלך לכתוב בפורום הירוק, או שתפתח שירשור התבכיינות בפורום למנהלים בלבד.

I want philosophically educated people: those who understand ideas, care about ideas, and spread the right ideas. That’s how
my philosophy will spread, just as philosophy has throughout all history: by means of people who understand and teach it to others

Ayn Rand, 1981 --

#38 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 13:17

אוף, נמאס כבר מהליקוויד הדפוק הזה -- אדם מבוגר שהורס כל שירשור עם הסמיילים המטופשים שלו, עם שגיאות הכתיב, עם התוכן הטפשי, והכי חשוב: עם הפאנאטיות הנוראית הזו!
עדיף שתלך לכתוב בפורום הירוק, או שתפתח שירשור התבכיינות בפורום למנהלים בלבד.

וזה בא אחרי שתי הודעות בלי אף סמיילי.........
אורי, מה בדיוק נתקע לך בתחת?
מתוסכל ומנסה לשחרר עליי קיטור?

#39 אורח - מביט

אורח - מביט
  • אורחים

פורסם 13/03/2007 - 13:18

אתה רוצה לעשות כאן תחרות?
מה גם שלא ממש כתבתי משהו בימים האחרונים, ובכל מקרה, אני לא כותב בצורה מתפלצנת כמוך...

אההההההההההההההה
מה?
על מה בדיוק אתה מדבר?
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
עברנו לפסים אישיים?
אם זרקו אותך מאיפוא שזרקו אותך בבן גוריון, כנראה שמצבך באמת קשה...
גיל 37?
אתה כנראה מתבלבל, מה גם שאני כותב כאן פחות ממך ותחת כינוי אחד בלבד...

בגלל שאתה מהטיפוסים היותר משעשעים הנון-סנסים וחסרי התרומה לפורום, אני אהיה מוכן רק בשביל צב"ח לעבור על המלל שלך. אהיה מוכן לך לשפר את השגיאות הגסות שלך בהודעותייך. זה כאמור לאחר שלדברייך אתה "מקפיד עובר ומתקן את שגיאות הכתיב " .
הבה נתחיל , כבר עכשיו. במקרה זה מ"איפה" ולא מ"איפוא" . אותי אף אחד אגב, "לא זרק מבן גוריון". אני בחרתי לעבור לאקדמיה אחרת.
מאידך, עושה רושם שאתה עב"מ לא מכאן ולא משם. לגבי השחכה שלך בשימוש בביטוי "מצב ליקוק" לפני תקופה קצרה, ושאר אינסידנטים של אובדן זיכרון -אני ממליץ באמת לגשת לרופא.
אגב, לא סיפרת לנו. אתה עדיין סטודנט בבן גוריון?

#40 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 13:18

וזה בא אחרי שתי הודעות בלי אף סמיילי.........
אורי, מה בדיוק נתקע לך בתחת?
מתוסכל ומנסה לשחרר עליי קיטור?

עכשיו הוא גם פסיכולוג.
די, די להרוס.

I want philosophically educated people: those who understand ideas, care about ideas, and spread the right ideas. That’s how
my philosophy will spread, just as philosophy has throughout all history: by means of people who understand and teach it to others

Ayn Rand, 1981 --

#41 נינט

נינט

כסף

• רשומים+
  • 1006 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 13:20

היות ואני די בטוח שאני יודע במי מדובר, אני די בטוח שהוא נולד בארץ.
כל הכבוד, רוצה שקל?
גם הם רוצים?
WTF זה קשור בכלל?

מאיפוא הסקת את המסקנה המטומטמת הזו?
מדהים. כלומר, מדהים כמה שזה רלוונטי למשהו מהדיון הזה ומקדם את הטיעונים שלך.

לכבד את מה בדיוק? על מה את מבלבלת את המח?
מה זה קשור בכלל!?
אני אישית נותן כבוד לכל אחד שלא הוכיח שהוא לא ראוי לכבוד הזה. מי שמתעקש לכתוב בפלצנות ולא כמו בן-אדם נורמלי, שלפחות יטרח לבדוק את מה שהוא כותב. כמו שכתבתי לך בהודעה הקודמת, גם לי יש איזה דיסמשהו, וגם לי יש מלא שגיאות כתיב, ולכן אני משתדל להתאמץ ולתקן, ואם יש צורך לערוך הודעות אף מספר פעמים.

אתה בעצמך הפגנת חוסר כבוד בצורה מטומטמת ביותר בגלל שהוא כתב בשגיאת כתיב או שתיים ולכן טענת שהוא לא יכול להתקבל לאוניברסיטה כשלמעשה אני לא מבינה מה אתה עושה בבן גוריון אם אתה משחק אותה כל כך מוגבל שכלית.

#42 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 13:27

עכשיו הוא גם פסיכולוג.
די, די להרוס.

מדהים- כל מי שמשחרר את המילה "מתוסכל" ליד אורי זוכה מיד להפוך ל"פסיכולוג"
ובשבילך:

#43 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 13:31

בגלל שאתה מהטיפוסים היותר משעשעים הנון-סנסים וחסרי התרומה לפורום, אני אהיה מוכן רק בשביל צב"ח לעבור על המלל שלך. אהיה מוכן לך לשפר את השגיאות הגסות שלך בהודעותייך. זה כאמור לאחר שלדברייך אתה "מקפיד עובר ומתקן את שגיאות הכתיב " .

תודה רבה!
כמו שכתבתי, גם לי כמו לכולם יש שגיאות כתיב, אני מנסה רק לעשות את המינימום על מנת שההודעות שלי יהיו קריאות.

הבה נתחיל , כבר עכשיו. במקרה זה מ"איפה" ולא מ"איפוא" .

תודה!

אותי אף אחד אגב, "לא זרק מבן גוריון". אני בחרתי לעבור לאקדמיה אחרת.

כן כן, בטח. באיזו אקדמיה בדיוק אתה נמצא?

מאידך, עושה רושם שאתה עב"מ לא מכאן ולא משם.

???

לגבי השחכה שלך בשימוש בביטוי "מצב ליקוק" לפני תקופה קצרה, ושאר אינסידנטים של אובדן זיכרון -אני ממליץ באמת לגשת לרופא.

תשמע, באמת שאין לי מושג על מה אתה מדבר כאן. מה לעזאזל אתה רוצה ממני עם "מצב ליקוק"?
לא זכור לי שכתבתי דבר כזה אם כן, אם כי אני מודה שיכול להיות ששכחתי.

אגב, לא סיפרת לנו. אתה עדיין סטודנט בבן גוריון?

"לנו"?
למי זה "לנו"?
בכל מקרה- אם תטרח לעקוב, כתבתי כבר כמה וכמה פעמים שאני עדיין סטודנט בבן גוריון. אגב, היות והעלית את עניין הכתיבה בפורום והחיים החברתיים קודם, איך זה בדיוק מתישב איתך ועם זה שאתה אפילו כבר לא לומד כאן?

#44 אורי

אורי

נרקומן וירטואלי

• רשומים+
  • 11295 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 13:35

מדהים- כל מי שמשחרר את המילה "מתוסכל" ליד אורי זוכה מיד להפוך ל"פסיכולוג"
ובשבילך:

אתה ממשיך להרוס את השירשור.
יש למחוק את כל הודעותיך הטפשיות והלא רלוונטיות.

Ayn Rand, 1981 --

#45 liquid

liquid

דובר אמת תמיד

• מנהלי פורום
  • 15807 הודעות:

פורסם 13/03/2007 - 13:37

אתה בעצמך הפגנת חוסר כבוד בצורה מטומטמת ביותר בגלל שהוא כתב בשגיאת כתיב או שתיים ולכן טענת שהוא לא יכול להתקבל לאוניברסיטה כשלמעשה אני לא מבינה מה אתה עושה בבן גוריון אם אתה משחק אותה כל כך מוגבל שכלית.

ווווווווווווווווווווווווווווווווווווואי, איזה קשה- טרחת לקרוא את מה שכתבתי ועל מה זה נאמר?
מי שקורה למישהו אחר "סוס יהור" ומתייחס אליו כאילו הוא אדיוט בהודעות שלו לא ראוי לכבוד בלי קשר לשגיאות הכתיב שלו. היות והסגנון שלו יומרני ופלצני, והוא עוד כותב בשגיאות כתיב את הירידה המטומטמת הזו, אז מבחינתי הוא ראוי עוד פחות לכבוד- ואת הכבוד אותו אני רוחש לו הבעתי בהודעה הספציפית עליה את מתבכיינת. לא היתה לו שום סיבה לרדת על דרקול בצורה כל כך מתנשאת מלכתחילה ולכן הגבתי כמו שהגבתי. אין לי שום בעיה עם שגיאות הכתיב שלו, אבל זה פשוט בא עם כמה דברים נוספים.
עכשיו את רגועה?

1 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים

Yahoo (1)