מעבר לתוכן

תמונה

נמצאה פלנטה מתאימה להתיישבות בני אדם

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 18/05/2011 - 10:51

במרחק 20 שנות אור בלבד!
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#2 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 18/05/2011 - 11:27

מגניב. כמה זמן לוקח להגיע לשם בwarp 9?
engage.
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#3 MeBeZiv

MeBeZiv

!!!!Goooooo Gerbil Gooooo

• רשומים+
  • 1864 הודעות:

פורסם 23/10/2011 - 10:38

ממש מגניב, ואני בעיקר הקטע שהכבידה תהיה כפולה

רק.. מה זה לעזאזל ננס אדום?
זה מִיבִּיזִיו!! מִיבִּיזִיו!! לא כזה מסובך!!

I find it a bit hard to believe that infinitely small amounts of good stuff diluted into water will have more effect than the similar amounts of poo that still exists in them

#4 hdan

hdan

חבר מן המניין במועדון הזהב

• גנרלים בדימוס
  • 10911 הודעות:

פורסם 24/10/2011 - 16:23

ממש מגניב, ואני בעיקר הקטע שהכבידה תהיה כפולה

רק.. מה זה לעזאזל ננס אדום?

להיפך זה מבאס שיש כבידה כפולה - עדיף ההפך, חצי כבידה. גם ההרגשה הרבה יותר כיפית וגם לא תצטרך להתווכח עם חברה שלך שהיא לא באמת עלתה 50 קילו בתקופה האחרונה...

וננס אדום זה הסוג הקטן ביותר של כוכב שעדיין מסוגל לבעור ולהפיץ אור. המסה שלו יכולה להיות לכל היותר 0.5 מסות שמש (אחרת הוא יהיה ננס צהוב, כמו השמש שלנו) וחייבת להיות מעל 0.075 מסות שמש, אחרת הוא לא יוכל לבעור ויוגדר כננס חום. רוב הכוכבים ביקום הם ככל הנראה ננסים אדומים.

מתכנת? יש מי שדואג לך! פורום תכנות.

המחשב עושה בעיות? פנו אליי ואתקן! פרטים בה"פ | מעביר שיעורים פרטיים בתכנות במגוון שפות. פרטים גם כן בה"פ

עד גמר המלאי / בכפוף לתקנון / אין כפל מבצעים / טל"ח / המשתמש שומר לעצמו את הזכות להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.

#5 Imdiaz

Imdiaz

דברים ל"ב ט"ו

• מנהלים ראשיים
  • 13508 הודעות:

פורסם 24/10/2011 - 16:26

במרחק 20 שנות אור בלבד!

אני לא מבין מה חדש בזה, אנשים גרים בשכונה ב' כבר שנים.

אין מנוחה לרשעים
וצדק לטפשים
ואני בעוונותיי
טיפש מכדי להיות צדיק
ורשע מכדי לנהוג בחכמה

#6 MeBeZiv

MeBeZiv

!!!!Goooooo Gerbil Gooooo

• רשומים+
  • 1864 הודעות:

פורסם 24/10/2011 - 23:49

להיפך זה מבאס שיש כבידה כפולה - עדיף ההפך, חצי כבידה. גם ההרגשה הרבה יותר כיפית וגם לא תצטרך להתווכח עם חברה שלך שהיא לא באמת עלתה 50 קילו בתקופה האחרונה...

וננס אדום זה הסוג הקטן ביותר של כוכב שעדיין מסוגל לבעור ולהפיץ אור. המסה שלו יכולה להיות לכל היותר 0.5 מסות שמש (אחרת הוא יהיה ננס צהוב, כמו השמש שלנו) וחייבת להיות מעל 0.075 מסות שמש, אחרת הוא לא יוכל לבעור ויוגדר כננס חום. רוב הכוכבים ביקום הם ככל הנראה ננסים אדומים.

מגניב. תודה
זה מִיבִּיזִיו!! מִיבִּיזִיו!! לא כזה מסובך!!

I find it a bit hard to believe that infinitely small amounts of good stuff diluted into water will have more effect than the similar amounts of poo that still exists in them

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים