מעבר לתוכן

תמונה

איך מחנכים נהגת שתקועה על הנתיב השמאלי?

• Please log in to reply
55 replies to this topic

#46 chico

chico

משתמש מסלסל

• רשומים+
  • 1974 הודעות:

פורסם 16/09/2006 - 22:41

צ'יקול'ה, מעריצה אלמונית? :lol:

:unsure:

#47 Bluelook

Bluelook

בלו

• רשומים+
  • 17766 הודעות:

פורסם 17/09/2006 - 16:32

:unsure:

אולי זו בר :מרייר:

Carpe Diem

Always code as if the person who will maintain your code is a maniac serial killer that knows where you live

אבל זה לא מפתיע, כולם עושים ביד לפני השינה.
חוץ מכל החארות שיש להם עם מי להזדיין לפני השינה. הם עושים ביד אחד לשני.

#48 אדון שוקו

אדון שוקו

In the land of shoko, I am master

• גנרלים בדימוס
  • 8376 הודעות:

פורסם 17/09/2006 - 17:15

יצא לי פעם לנסוע בצפון בחופשה באיזה כביש בין עירוני לא מואר. ידעתי שאני צריך בקרוב מאוד לפנות שמאלה, אבל לא הכרתי בכלל את האיזור, ולכן לקחתי את הנתיב השמאלי ממרחק שהסתבר כשניים-שלושה קילומטר לפני הפניה (בלי רמזור). איזה חוכמולוג נדבק אלי מאחור ומיד התחיל להבהב עם האורות הגבוהים, שזה כמובן תענוג בכביש חשוך כי זה הרס לי את ראיית הלילה ולא ראיתי יותר כלום.
סתם לציון - המהירות המותרת היתה 80, אני נסעתי ב-90. הנתיב הימני היה מספיק פנוי בשביל שהוא בכיף יסע בו חופשי במהירויות יותר גבוהות.
וזה התנהגותית די טיפוסית של גברים בכביש, כמו שנוכחתי לראות. הם חייבים את הנתיב השמאלי, והם חייבים לנסוע במהירות הרבה יותר גבוהה מהמותר בחוק, אפילו אם תנאי הכביש מראים שזה בוודאות מסוכן. הם חותכים ומזגזגים, וחייבים לחסוך עוד כמה שניות על ידי זה שהם יסכנו את כולם בתאונות שרשרת במהירויות גבוהות. אותו גבר כמעט הוריד אותי מהכביש רק בגלל דקה וחצי שבהן הוא התעקש לנסוע מהר בנתיב השמאלי.
בנוגע לנשים - מה אכפת לי אם באופן כללי הן יותר מהססות בכביש ונוסעות יותר לאט? ההמתנה של שניות שהן עלולות לגרום לי חסרת משמעות. אני מעדיף מישהי שתיסע על שני נתיבים ותיצור פקק על פני זה שיחתוך אותה בכוח ויהפוך את הפקק לפלונטר.
מה אתם חושבים הוא הפירוש של המילה 'ענקמון'? 'מתרוסס'? 'טרללי'? רוצים לנחש? בואו תשחקו ב-עברי נחש עברית!
(
והנה קישור ישר להגדרות האחרונות) 8/5

אני ארכנופוב.
אָרַכְנוֹפוֹבְּיָה: פחד מוגזם ובלתי־הגיוני מעכבישים. (en)
זה אומר שאני מפחד מעכבישים. לא בכאילו, לא סתם נגעל, אלא ממש מפחד.

#49 אדון שוקו

אדון שוקו

• גנרלים בדימוס
  • 8376 הודעות:

פורסם 17/09/2006 - 17:40

עוד שני נתונים ששווה לחשוב עליהם:
1. ככל שהמהירות שלך יותר גבוהה, אתה חוסך פחות זמן מהאצה.
דוגמה של שינוי ב-10 קמ"ש:
מעבר מ-80 ל-90 קמ"ש יחסוך לך 12.5% בזמן. מעבר מ-120 ל-130 קמ"ש יחסוך 8.3%.

2. (בהנחה של שימוש נכון בהילוכים)
עד 40 קמ"ש ככל שתיסע יותר מהר ניצול הדלק שלך ישתפר באופן משמעותי.
מ-40 עד 95 קמ"ש ככל שתיסע יותר מהר ניצול הדלק שלך ישתפר באופן לא משמעותי.
מ-95 קמ"ש ומעלה ככל שתיסע יותר מהר ניצול הדלק שלך ירע באופן משמעותי.
או ישירות לכיס: כל 10 קמ"ש שתיסעו מעל 95 קמ"ש הוא כמו תוספת של 0.65 ש"ח למחיר הדלק לליטר.

חברו את שניהם ותחשבו כמה אנחנו מפסידים מנהיגה מהירה.

עדכון - טעות קלה בחישוב, זה יוצא טיפה יותר יקר להאיץ

ההודעה נערכה על ידי אדון שוקו: 20/09/2006 - 03:25

מה אתם חושבים הוא הפירוש של המילה 'ענקמון'? 'מתרוסס'? 'טרללי'? רוצים לנחש? בואו תשחקו ב-עברי נחש עברית!
(

אני ארכנופוב.

#50 yairba

yairba

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 478 הודעות:

פורסם 19/09/2006 - 01:13

יצא לי פעם לנסוע בצפון בחופשה באיזה כביש בין עירוני לא מואר. ידעתי שאני צריך בקרוב מאוד לפנות שמאלה, אבל לא הכרתי בכלל את האיזור, ולכן לקחתי את הנתיב השמאלי ממרחק שהסתבר כשניים-שלושה קילומטר לפני הפניה (בלי רמזור). איזה חוכמולוג נדבק אלי מאחור ומיד התחיל להבהב עם האורות הגבוהים, שזה כמובן תענוג בכביש חשוך כי זה הרס לי את ראיית הלילה ולא ראיתי יותר כלום.
סתם לציון - המהירות המותרת היתה 80, אני נסעתי ב-90. הנתיב הימני היה מספיק פנוי בשביל שהוא בכיף יסע בו חופשי במהירויות יותר גבוהות.
וזה התנהגותית די טיפוסית של גברים בכביש, כמו שנוכחתי לראות. הם חייבים את הנתיב השמאלי, והם חייבים לנסוע במהירות הרבה יותר גבוהה מהמותר בחוק, אפילו אם תנאי הכביש מראים שזה בוודאות מסוכן. הם חותכים ומזגזגים, וחייבים לחסוך עוד כמה שניות על ידי זה שהם יסכנו את כולם בתאונות שרשרת במהירויות גבוהות. אותו גבר כמעט הוריד אותי מהכביש רק בגלל דקה וחצי שבהן הוא התעקש לנסוע מהר בנתיב השמאלי.
בנוגע לנשים - מה אכפת לי אם באופן כללי הן יותר מהססות בכביש ונוסעות יותר לאט? ההמתנה של שניות שהן עלולות לגרום לי חסרת משמעות. אני מעדיף מישהי שתיסע על שני נתיבים ותיצור פקק על פני זה שיחתוך אותה בכוח ויהפוך את הפקק לפלונטר.

בהצעה שלך אתה גורם לו לעבור על החוק !
והכל בגלל שאתה לא מכיר את הכביש ונוסע 90 במקום 80 ואני אפילו ממליץ על 65-70 בנתיב הימני וככה יש לך מספיק זמן לראות היכן אתה פונה מבלי לתפוס את הנתיב השמאלי

#51 אדון שוקו

אדון שוקו

• גנרלים בדימוס
  • 8376 הודעות:

פורסם 20/09/2006 - 01:42

בהצעה שלך אתה גורם לו לעבור על החוק !
והכל בגלל שאתה לא מכיר את הכביש ונוסע 90 במקום 80 ואני אפילו ממליץ על 65-70 בנתיב הימני וככה יש לך מספיק זמן לראות היכן אתה פונה מבלי לתפוס את הנתיב השמאלי

גורם לו? גורם לו כמו מצמיד לו אקדח לראש? גורם כמו אומר לו "אם לא תעבור על החוק אני הורג את אישתך"?
תשמע, אומנם לא אני ולא אתה מכירים את אותו בחור, אבל אל תזלזל בו כל כך - בטח יש לו טיפת יכולת בחירה אישית בחייו...

תסביר לי, איך אני אגרום לו לעבור על החוק, אם הוא ישאר מאחורי, ישמור מרחק, ולא ינסה לרסק אותי הצידה? או אפילו - רחמנא ליצלן - שיבחר בנתיב הימני הפנוי?

ושאלה - מבחינתך זה בסדר שהוא הבהב המון באורות גבוהים בכביש חשוך, למרות שטיפת הגיון אומרת שזה מסנוור בטירוף?
(

אני ארכנופוב.

#52 yairba

yairba

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 478 הודעות:

פורסם 20/09/2006 - 14:01

גורם לו? גורם לו כמו מצמיד לו אקדח לראש? גורם כמו אומר לו "אם לא תעבור על החוק אני הורג את אישתך"?
תשמע, אומנם לא אני ולא אתה מכירים את אותו בחור, אבל אל תזלזל בו כל כך - בטח יש לו טיפת יכולת בחירה אישית בחייו...

תסביר לי, איך אני אגרום לו לעבור על החוק, אם הוא ישאר מאחורי, ישמור מרחק, ולא ינסה לרסק אותי הצידה? או אפילו - רחמנא ליצלן - שיבחר בנתיב הימני הפנוי?

ושאלה - מבחינתך זה בסדר שהוא הבהב המון באורות גבוהים בכביש חשוך, למרות שטיפת הגיון אומרת שזה מסנוור בטירוף?

כשאתה נוסע בכביש עם שני נתיבים השמאלי משמש לעקיפה או פניה שמאלה בלבד !
וזאת מניסיון פעם קיבלתי דו"ח על "נסיעה בנתיב שמאל שלא לצורך"!!!!

במידה ואתה נוסע בנתיב השמאלי ולא עוקף מישהו (אני יודע שרצית לפנות שמאלה אבל אז היית צריך לנהוג בימני במהירות שמתאימה לתנאי הדרך ז"א 70 קמ"ש מכיון שאתה לא מכיר את הכביש, לילה ואתה מחפש תמרור או שלט לפניה שמאלה) ומגיע רכב אחר שברצונו לעקוף אותך וזה לא משנה באיזה מהירות אתה נוסע, ברגע שהוא רוצה לעקוף אתה בנתיב שמאל יותר איטי ממנו אתה גורם לו לעשות אחד משני דברים או לעקוף מימין שזו עבירה ! שהוא יתן את הדין לגביה לא אתה או "לסמן" לך לפנות את הנתיב המשמש לעקיפה אני לא מצדיק הבהוב מטורף או מסוכן אבל באחריותך כשאתה נוסע בנתיב שמשמש לעקיפה ולא עוקף לבדוק שאתה לא מעכב תנועה של כלי רכב אחרים במידה ולא שמת לב לגיטימי לסמן לך פעם אחת ובצורה שאינה מסגנת (הבהוב קצר ואתה תבין את הרמז).

אדון שוקו אני מקווה שהבהרתי את הכוונה שלי
לפי דעתי אם כל אחד ינהג על הכביש כאילו הוא מהווה מטרד לתנועה מסביב וישתדל כמה שפחות לבצע כאלו פעולות כגון פניות פרסה תפיסת נתיבי שמאל חניות ברורס בכבישים צרים וכו' אלא לזרום עם התנועה ולתת לה לזרום היו פחות נהגים עצבניים סיכונים מיותרים וכתוצאה מכך ימנעו תאונות טיפשיות גם ככה התשתית בארץ מאוד לא סלחנית עם טעוית של נהגים וההכשרה שלהם שואפת למינימום אז בוא ננסה לפחות להוריד את המכשול הזה מדרכינו

#53 אדון שוקו

אדון שוקו

• גנרלים בדימוס
  • 8376 הודעות:

פורסם 20/09/2006 - 17:03

כשאתה נוסע בכביש עם שני נתיבים השמאלי משמש לעקיפה או פניה שמאלה בלבד !
וזאת מניסיון פעם קיבלתי דו"ח על "נסיעה בנתיב שמאל שלא לצורך"!!!!

כן, במקרה הזה אני בסכנה לדו"ח במשך שני ק"מ, אבל תכל'ס גם הוא מאותה סיבה בדיוק - להיות בנתיב השמאלי כשהימני פנוי.

במידה ואתה נוסע בנתיב השמאלי ולא עוקף מישהו (...) ומגיע רכב אחר שברצונו לעקוף אותך וזה לא משנה באיזה מהירות אתה נוסע, ברגע שהוא רוצה לעקוף אתה בנתיב שמאל יותר איטי ממנו אתה גורם לו לעשות אחד משני דברים או לעקוף מימין שזו עבירה ! שהוא יתן את הדין לגביה לא אתה

אם הנתיב הימני פנוי והוא לא פונה שמאלה, איך בדיוק אני מכריח אותו להיות בנתיב השמאלי? ואם הוא פשוט יעבור לימני, ינסע קדימה קילומטר ויחזור לשמאלי (שוב בלי סיבה, אבל הוא חייב את השמאלי), הוא לא עוקף אותי, ולכן לא עובר עבירת תנועה מהבחינה הזאת. כמובן יש עדיין את הענין שהוא בוחר בנתיב השמאלי ללא סיבה וחורג מהמהירות המותרת, אבל אלו לא דברים שאני 'גרמתי' לו לעשות.
(

אני ארכנופוב.

#54 yairba

yairba

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 478 הודעות:

פורסם 21/09/2006 - 17:59

כן, במקרה הזה אני בסכנה לדו"ח במשך שני ק"מ, אבל תכל'ס גם הוא מאותה סיבה בדיוק - להיות בנתיב השמאלי כשהימני פנוי.

אם הנתיב הימני פנוי והוא לא פונה שמאלה, איך בדיוק אני מכריח אותו להיות בנתיב השמאלי? ואם הוא פשוט יעבור לימני, ינסע קדימה קילומטר ויחזור לשמאלי (שוב בלי סיבה, אבל הוא חייב את השמאלי), הוא לא עוקף אותי, ולכן לא עובר עבירת תנועה מהבחינה הזאת. כמובן יש עדיין את הענין שהוא בוחר בנתיב השמאלי ללא סיבה וחורג מהמהירות המותרת, אבל אלו לא דברים שאני 'גרמתי' לו לעשות.

שוקו דיברנו על מצב בו יש רכב בנתיב שמאל ורכב אחר רוצה לעקוף ולא מישהו שנוסע להנאתו בנתיב שמאל לבדו בכביש

כשאתה תופס את הנתיב השמאלי אין לנהג הרוצה לעקוף שום אפשרות חוקית לעקוף אותך

#55 אדון שוקו

אדון שוקו

• גנרלים בדימוס
  • 8376 הודעות:

פורסם 22/09/2006 - 13:52

שוקו דיברנו על מצב בו יש רכב בנתיב שמאל ורכב אחר רוצה לעקוף ולא מישהו שנוסע להנאתו בנתיב שמאל לבדו בכביש

כשאתה תופס את הנתיב השמאלי אין לנהג הרוצה לעקוף שום אפשרות חוקית לעקוף אותך

ואני מדבר על כך שלהשתמש בטיפ הבא:

1. מהבהבים לגברת עם אורות גבוהים במשך דקה.

זה פשוט מסוכן, כי אתה יכול ככה לגרום לתאונה.
(

אני ארכנופוב.

#56 chico

chico

משתמש מסלסל

• רשומים+
  • 1974 הודעות:

פורסם 22/09/2006 - 14:13

ואני מדבר על כך שלהשתמש בטיפ הבא:
זה פשוט מסוכן, כי אתה יכול ככה לגרום לתאונה.

אני כמובן לא דיברתי על להשאיר את האורות הגבוהים רצוף במשך דקה, אלא להבהב קלות, ולחכות שייקלט הרמז, ואם לא עוזר - שוב להבהב, ולחכות. לא עוזר - לעבור לשלב הבא.
העובדה שמישהו שנוהג לא מסתכל במראות, לא שם לב מה קורה סביבו וחולם יכול לגרום לתאונה גם כן.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים