כרטיס זיכרון של המצלמה לא נפתח - פורום צילום - פורום סטודנטים של אוניברסיטת בן-גוריון

מעבר לתוכן

כרטיס זיכרון של המצלמה לא נפתח

• Please log in to reply
7 replies to this topic

#1 אורח - אורח_הילה_*

אורח - אורח_הילה_*
  • אורחים

פורסם 06/01/2008 - 18:41

היי, יש לי כרטיס זיכרון (מלא בתמונות יקרות) בנפח 2 גיגה של חברת olympus הבעיה היא שאני רואה את התמונות במצלמה אך לא מצליחה להעביר אותם למחשב. הקובץ נפתח ללא תיקיות של התמונות. בחנויות צילום שונות קיבלתי המון הסברים מבולבלים. למישהו כאן יש רעיון איך אפשר להציל את התמונות?
נ.ב- העברתי אנטיוירוס על הכרטיס, ניסיתי במס מחשבים וניסיתי גם להשתמש בקורא כרטיסים-ללא הצלחה...

תודה :-)

#2 PdLrAaTgIoNnUM

PdLrAaTgIoNnUM

אני פה כי השכן שלי לא ישן...

• רשומים+
  • 5732 הודעות:

פורסם 06/01/2008 - 23:02

היי, יש לי כרטיס זיכרון (מלא בתמונות יקרות) בנפח 2 גיגה של חברת olympus הבעיה היא שאני רואה את התמונות במצלמה אך לא מצליחה להעביר אותם למחשב. הקובץ נפתח ללא תיקיות של התמונות. בחנויות צילום שונות קיבלתי המון הסברים מבולבלים. למישהו כאן יש רעיון איך אפשר להציל את התמונות?
נ.ב- העברתי אנטיוירוס על הכרטיס, ניסיתי במס מחשבים וניסיתי גם להשתמש בקורא כרטיסים-ללא הצלחה...

תנסה אולי לחבר את המצלמה ישירות למחשב...
סקירת הופעות בתמונות
Music Through Your Eyes

המדריך השלם לצלם המתחיל
כל מה שאי פעם רצית לדעת על צילום, ולא העזת לשאול, בעברית!

פורטפוליו אישי:
www.omerzohar.com

מדריך למטייל בדרום אמריקה:

www.omerzohar.com/guide

#3 erano

erano

כסף

• רשומים+
  • 1467 הודעות:

פורסם 07/01/2008 - 09:47

מה הכוונה במשפט "הקובץ נפתח ללא תיקיות של התמונות"???

אולי צריך להוריד דרייבר עדכני של הכרטיס מאתר היצרן

#4 אורח - אורח_הילה_*

אורח - אורח_הילה_*
  • אורחים

פורסם 07/01/2008 - 10:52

היי שוב ותודה על התגובה המהירה, בעת חיבור המצלמה למחשב נפתח לון שבו יש שתי אופציות - 1. לא לבצע שום פעולה 2. לפתוח תיקיה כדי לראות את הקבצים
בדר"כ שהייתי מחברת את המצלמה היתה מופיעה לי אופציה של הורדת התמונות ואילו עכשיו שאני פותחת את התיקיה לראות את הקבצים לא מופיע לי שם שום דבר

ניסיתי לפתוח גם דרך תוכנת המצלמה -יש לי Finepix A 700 של פוג'י ולא יכלתי לראות

עצות?

#5 אורח - morag

אורח - morag
  • אורחים

פורסם 07/01/2008 - 11:04

תביאי את כרטיס הזכרון לחנות צילום (שבה יש קורא כרטיסים) ויעזרו לך.

או שמישהו עם קורא כרטיסים פה יתנדב ... רוב מדפסות ה-photo החדשות מגיעות עם קורא כרטיסים - להרבה אנשים יש כאלה.

#6 אורח - יעל

אורח - יעל
  • אורחים

פורסם 05/04/2014 - 13:02

היי הילה,
האם פתרת את הבעיה? כי כרגע אני נמצאת באותה בעיה, ללא פתרון :(

#7 אורח - yael

אורח - yael
  • אורחים

פורסם 05/04/2014 - 13:04

היי הילה,
האם פתרת את הבעיה? כי כרגע אני נמצאת באותה בעיה, ללא פתרון :(

#8 אורח - yael

אורח - yael
  • אורחים

פורסם 05/04/2014 - 13:06

היי הילה,
האם פתרת את הבעיה? כי כרגע אני נמצאת באותה בעיה, ללא פתרון 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים