מעבר לתוכן

תמונה

התייעצות בנוגע לרכישת מצלמה

• נושא נעול נושא זה נעול
3 replies to this topic

#1 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 07/11/2012 - 13:50

אז ככה רציתי לפנק את אשתי במצלמה חדשה (הישנה שלה לא מתפקדת מה שגרם לה להפסיק לצלם מחוסר חשק)
היא חסידה מושבעת של קנון עם מספר רב של עדשות ככה שניקון היא לא אופציה.
מהבדיקה שעשיתי וביקורות שקראתי אני נוטה לכיוון ה-Canon 550D שניתן לקנות (גוף בלבד) בכ-2500 ש"ח כולל שלוש שנים אחריות (קצת יקר לי אבל נחייה)

השאלה היא האם זו בחירה מוצלחת לצלמת חצי מקצועית (מצלמת במצב ידני באופן כמעט מוחלט) או שיש אופציות אחרות שקופצות לכם לראש ?

<זו הפתעה ולכן אני לא מתייעץ איתה בנושא>
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#2 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 08/11/2012 - 21:55

:geology:

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

#3 אורח - מנפרד מאן

אורח - מנפרד מאן
  • אורחים

פורסם 08/11/2012 - 22:58

אז ככה רציתי לפנק את אשתי במצלמה חדשה (הישנה שלה לא מתפקדת מה שגרם לה להפסיק לצלם מחוסר חשק)
היא חסידה מושבעת של קנון עם מספר רב של עדשות ככה שניקון היא לא אופציה.
מהבדיקה שעשיתי וביקורות שקראתי אני נוטה לכיוון ה-Canon 550D שניתן לקנות (גוף בלבד) בכ-2500 ש"ח כולל שלוש שנים אחריות (קצת יקר לי אבל נחייה)

השאלה היא האם זו בחירה מוצלחת לצלמת חצי מקצועית (מצלמת במצב ידני באופן כמעט מוחלט) או שיש אופציות אחרות שקופצות לכם לראש ?

<זו הפתעה ולכן אני לא מתייעץ איתה בנושא>

אף אחד לא הגיב, כי הבחירה שלך ב-550D היא פשוט בחירה מצויינת. לדעתי המצלמה הזו טובה יותר מ-600D, עם המסך המפרקי. מבחינת נתונים יבשים, אין הבדל בין שני הדגמים. אני חושב שזו בחירה מצויינת.

#4 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 08/11/2012 - 23:25

אף אחד לא הגיב, כי הבחירה שלך ב-550D היא פשוט בחירה מצויינת. לדעתי המצלמה הזו טובה יותר מ-600D, עם המסך המפרקי. מבחינת נתונים יבשים, אין הבדל בין שני הדגמים. אני חושב שזו בחירה מצויינת.

תודה

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

תמונה מצורפת

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים