מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

14 ימים נטולי פחמימות הגיעו לסופם ...

• Please log in to reply
75 replies to this topic

#31 dolfin

dolfin

יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז.

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 02/11/2007 - 12:24

כשלא עושים את ההבדלה בין דיאטת אטקינס/סאוטביצ' לבין הקונספט הכללי של "שמירת קלוריות" ,, ובמיוחד כשלא מסבירים מספיק את ההבדלים (למרות שלכם זה נראה מובן -- יש כאן המון אנשים שלא מבינים כמוכם) ביניהם ,, עושה רושם שאתם פוסלים את כל הגישה כולה

נו אהרם דאן ..
:)

אנחנו פוסלים, וכבר הסברנו בשירשור אחר למה, את הקונספט של "דיאטה ללא פחמימות". אף אחד כאן לא פסל רעיון של אכילה נכונה.
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#32 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 05/11/2007 - 14:01

הבדיקות הללו לאחוזי שומן הן מאוד לא מדוייקות, עם צביטות מגיעים לתוצאות יותר קרובות,
והמדד המדוייק האמיתי מערב משקל ענקי ואקווריום מלא במים, משקלים סגוליים שונים של שומן ושריר.

צודק אבל אני נמדד כל פעם על אותו מכשיר בדיוק אז אני מקווה שאם התוצאות מוטות אז הפקטור זהה בכולם. ושוב אני מסתכל על זה בסדר גודל.

אני שמח לראות את הקביעה החד משמעית שלך לגבי קפה, עד כמה שאני יודע בשום מחקר עד עכשיו לא היו תוצאות חד משמעיות,
והמחקרים דיי מתחלקים בין לתמוך בהשערה או לשלול אותה.

זה שקפאין בדם גורם לשריפת שומן מוגברת כבר הוכח. אין לזה ויכוח. קשור בפעילות הקפאין על האנזים שיוצר שליח שניוני בשם cAMP אשר מעורב בהמון פעולות בגוף כולל הקשרות לתאי אדיפוס ושחרור מול' שומן. מדובר בתהליך מטבולי שקשור באדרנלין.
היה לי ויכוח לגבי זה עם יאיר קרני לגבי כך שהגוף מפתח עמידות לקפאין כמו לכל סם אחר ומכאן חסר השפעה. יאיר טוען שקצב הסילוק של הקפאין אכן גדל עם העמידות אך נוכחות כמות קטנה בדם עדיין גורמת לעלייה ב cAMP.

לא יכול לגעת בשריר כי אנחנו מתאמנים?איך זה קשור?
פחמימות מורכבות לא מפורקות מהר ובזה היתרון שלהם, בגלל זה בארוחה שלפני אימון נאכל אורז מלא ולא בננה.

צודק התבלבלתי מעט. ישנו טווח דופק שבו שורפים שומן (60%-75%), מתחתיו, סוכר, מעליו פעילות אנארובית. כלומר פירוק השריר (לצורך בנייתו) כמו בהרמת משקולות.
אנשים הכותבים נגד דיטאה חסרת פחממות מכוונים או לספורטאים (שאין להם יותר מדי שומן לשרוף) או לאנשים שלא עושים פעילות ספורטיבית מבוקרת.
ניתן לחיות טוב ללא פחממות במידה וכל יום עושים פעילות בטווח הדופק שרשמתי מעלה. כך השומן (שהוא בעצם שרשרת ארוכה של פחמנים) מפורק ליחידות קטנות - פחממות.
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#33 קרין

קרין

:אוי:

• רשומים+
  • 1752 הודעות:

פורסם 05/11/2007 - 18:02

. ישנו טווח דופק שבו שורפים שומן (60%-75%), מתחתיו, סוכר, מעליו פעילות אנארובית. כלומר פירוק השריר (לצורך בנייתו) כמו בהרמת משקולות.
אנשים הכותבים נגד דיטאה חסרת פחממות מכוונים או לספורטאים (שאין להם יותר מדי שומן לשרוף) או לאנשים שלא עושים פעילות ספורטיבית מבוקרת.
ניתן לחיות טוב ללא פחממות במידה וכל יום עושים פעילות בטווח הדופק שרשמתי מעלה. כך השומן (שהוא בעצם שרשרת ארוכה של פחמנים) מפורק ליחידות קטנות - פחממות.

זה לא מדוייק. מה שקורה זה שבתחום הדופק הנמוך הגוף משתמש ביותר חמצן וכדי להתשמש בשומן צריך חמצן.
ומי שחושב שכדאי לו לעבוד דווקא בתחום הדופק הזה טועה . (אם זה למטרות הרזייה) כי מה שקורה זה ששמבחינה קלורית הגוף יוציא פחות אנרגיה , עממה שכמות השומן (קרי אחוז השומן בתוך אותן קלוריות פר אחוז) גבוה יותר .

עדיף לעבוד בתחום טיפה יותר גבוה ולשרוף יותר קלוריות , מה שיקבע כמה שומן תשרוף זה זה הגרעון הקלורי בסוף היום שיווצר. במנוחה אנחנו צורכים חמצן בשפע ומשתמשים בעיקר בשומן לאנרגיה .
תמונה מצורפת

קרין - סטודנטית שנה ג' למדעי התזונה .

#34 אורח - Guest_בלה_*

אורח - Guest_בלה_*
  • אורחים

פורסם 18/12/2008 - 17:15

גמאני עושה דיאטה כזו וירדתי בשבוע 3 קילו!!
ואפשר לאכול בלי הגבלה-כך שאתה לא רעב
ואם זה לא ליותר משבועיים-שלוש זה לא עושה נזק לגוף ואפילו זה בריא כי הגוף אח"כ דוחה פחמימות כך שבעתיד יהיה יותר קל לשמור על תזונה נכונה.
הדיאטה הזו מומלצת
ואפשר גם ג'לי דיאט שיש בסופר, וסוכריות על מקל ללא סוכר לרגעים שממש יש משבר.
בהצלחה לכל מי שעושה את הדיאטה הזו

#35 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 18/12/2008 - 19:49

גמאני עושה דיאטה כזו וירדתי בשבוע 3 קילו!!
ואפשר לאכול בלי הגבלה-כך שאתה לא רעב
ואם זה לא ליותר משבועיים-שלוש זה לא עושה נזק לגוף ואפילו זה בריא כי הגוף אח"כ דוחה פחמימות כך שבעתיד יהיה יותר קל לשמור על תזונה נכונה.הדיאטה הזו מומלצת
ואפשר גם ג'לי דיאט שיש בסופר, וסוכריות על מקל ללא סוכר לרגעים שממש יש משבר.
בהצלחה לכל מי שעושה את הדיאטה הזו

אה? מאיפה זה?
גם לי יש בלוג!

"המורה אומר שזה דבר גדול למות למען האמונה, ואבא אומר שזה דבר גדול למות למען אירלנד, ואני שואל את עצמי אם יש מישהו בעולם שרוצה שנחייה" (האפר של אנג'לה)

הרשימת קניות של מה שאנחנו רוצים מבן זוג רלוונטית בדיוק עד השנייה שבה אנחנו מתאהבים במישהו. אם היא נכונה לגביו או לא זה כבר לחלוטין עניין של מזל.

#36 viki

viki

אין טעם לאסוף כל עוד לא ניתן לאחות...

• מנהלי פורום
  • 3343 הודעות:

פורסם 18/12/2008 - 21:03

יש משהו מאוד בעייתי בלעשות דיאטה כזו ללא פיקוח. מה שעובד בטווח הקצר לא בהכרח יעבוד בטווח הארוך. כמה זמן אפשר לחיות בלי פחמימות? הרי דובר בתחילת השרשור על המשמעויות... חוצמזה, רוב המזונות משלבים בתוכם פחמימות (אפילו גבינה, יוגורט, קטניות...). אני מכירה מישהו שעשה דיאטה כזו, ירד מהר בהתחלה ואח"כ הוסיף 20 ק"ג למשקל... היום הוא מוריד אותם בעזרת תפריט מסודר שקיבל מדיאטנית.
לגבי דחיית הפחמימות - היו לי תקופות ארוכות שבמהלכן לא צרכתי מזונות שעשירים בפחמימות - לא נתקלתי בתופעה כזו. בכל מקרה, אי אפשר לקרוא לזה תזונה נכונה...

"אני מצמצמת את עצמי כדי נקודה אלמונית
שלא להטריד בגופי מלכויות"

תמונה מצורפת

#37 קוקוס

קוקוס

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 471 הודעות:

פורסם 18/12/2008 - 23:53

נחמד לראות שהשרשור הזה עדיין תופס כותרת יותר משנה אחרי.

שוב, לא מנסה לשווק כלום, השבוע מדדתי משקל בחדר הכושר האונ' שלנו ואני עדיין עומד על 90 ק"ג.

קשה לשפוט מה מרכיב את ההיסטוריה השנתית של ה-90 ק"ג שלי ומה מרכיב אותם פיזית (שומן ? שריר? שאר רכיבים שאני לא מבין בהם?) אבל בנוגע לשאלה - "האם הק"ג יחזרו לאחר הדיאטה הלא מאוזנת". אז לא. הם אי שם בהיסטוריית הפורום.

מתגעגעים לדיגר, באמפי,
הנסיך הפרסי ועוד... ועוד... ועוד... ?

אולדיז - נוסטלגיה ולתמידמעל 900 משחקים ישנים, הורדות, סיקורים, תמונות והכל בעברית !

#38 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 19/12/2008 - 00:08

נחמד לראות שהשרשור הזה עדיין תופס כותרת יותר משנה אחרי.

שוב, לא מנסה לשווק כלום, השבוע מדדתי משקל בחדר הכושר האונ' שלנו ואני עדיין עומד על 90 ק"ג.

קשה לשפוט מה מרכיב את ההיסטוריה השנתית של ה-90 ק"ג שלי ומה מרכיב אותם פיזית (שומן ? שריר? שאר רכיבים שאני לא מבין בהם?) אבל בנוגע לשאלה - "האם הק"ג יחזרו לאחר הדיאטה הלא מאוזנת". אז לא. הם אי שם בהיסטוריית הפורום.

אני שמחה בשבילך, אבל שני דברים:

א. לצערי יש יותר אנשים שכן העלו הכל מאשר לא.

ב. אני עדיין נגד הדיאטה הזו.
גם לי יש בלוג!

#39 Magic

Magic

כן, אני ביולוג ימי

• רשומים+
  • 3142 הודעות:

פורסם 20/12/2008 - 14:22

אני שמחה בשבילך, אבל שני דברים:

א. לצערי יש יותר אנשים שכן העלו הכל מאשר לא.

ב. אני עדיין נגד הדיאטה הזו.

אני לא חושב שזה קשור לסוג הדיאטה. רוב האנשים שרזו בצורה קיצונית העלו אחר כך. לצערי שמן זה בעיקר בראש.
הדיאטה הזו נכתבת על ידי דיאטנים רבים (בתוכם יאיר קרני המפורסם שהמליץ לי על הדיאטה הזו). היום שנה וחצי אחרי שהורדתי 20 ק"ג אני עדיין שומר על המשקל (שעדיין רחוק מהמשקל אותו אני רוצה כי הפסקתי עם דיאטות) +/- כמה ק"ג בודדים. היום, לדעתי הלא מקצועית בנושא, אדם המתחיל רק לעשות כושר, כלומר שהליכה מהירה גורמת לו לדופק גבוה הדיאטה הזו מעולה כמקור לשריפת שומנים. היא מסתמכת על חוסר בפחממות ודופק בינוני (לא גבוה מדי), כלומר דופק שריפת שומן. בשילוב בין השניים ניתן להוריד מסת שומן רצינית. לאדם שמתאמן (רץ/אופניים) במאמץ אירובי רב, אסור לעשות את הדיאטה הזו. המאמץ האירובי מצריך שריפת סוכר ושרמת הסוכר יורדת מתפרק שריר. הגוף לא מתרגל לשרוף שומן ולכן יחד עם שריפת הקלוריות המוגברת מגיע הרעב. מצד שני כדי לרדת במשקל עם פחמימות צריך להיזהר מאוד בכמויות (כוס של אורז מלא מבושל / פסטה מחיטה מלאה מבושלת) ועדיף לצרוך אותה בערב כאשר רמות האינסולין (האנזים המפורסם שמכניס סוכר לתאים) בדם נמוכות יותר.
כל הרוצה להאריך בחיים כמה שפחות שאלות!!!

Dolls of voodoo all stuck with pins
one for each of us and our sins.
So you lay us in a line, push your pins and make us humble,
only you can tell in time if we fall or merely stumble

#40 omer cohen

omer cohen

משתמש מגניב

• רשומים+
  • 861 הודעות:

פורסם 20/12/2008 - 15:35

לפני שאני מתחיל אני חייב לציין שלא מדובר בפוסט המלצה או משהו כזה, זה פשוט סיפור קצרצר של שבועיים נטולי פחמימות. אני לא מנסה למכור לאף אחד כלום - דעתכם פשוט מאוד חשובה לי.

הכל התחיל שאני ולוקוס (שגם משתתף בפורום, וכן - לוקוס וקוקוס. נורא בוגר ... :שורק: ) הסתובבנו באייס שבמרכז ביג בשביל למצוא לחבר שלישי איזו מראה . בין מדפים של ברגים, אסלות, שטיחונים וטוסטרים משולשים מצאנו גם פינת משקלים. אני ניסיתי את אחד מהם וגם לוקוס. התוצאות היו לא ממש מחמיאות עבורי - 94-95 ק"ג לבחור בגובה 1.90 עם צרור מפתחות, ארנק, פלאפון ונעליים, לא להיט. לוקוס לעומת זאת נהנה מיתרון של עשר קילו פחות.

ואז נפלה ההחלטה - לאחר שלוקוס החליט שהוא רוצה לאכול בריא יותר ואני סתם מעוניין להוריד כמה שיותר קילגורמים עודפים בחרנו בדיאטת "סאות' ביץ' " ובעזרת ספר שהסביר את מהות הדיאטה ופירט סוגי מאכלים שמותר לנו לאכול החלטנו לתת צ'אנס לעניין במשך 14 יום. למה דווקא 14 ? כי הספר הבטיח להוריד בין 3.5-6 קילו בתקופה של שבועיים. עכשיו זה כבר הפך לניסוי של ממש ...

במשך השבועיים האחרונים אכלנו אני ולוקוס בערך קופסאת טונה אחת ביום לבן אדם (בעיקר טונה במים), שני ביצים ביום לבן אדם, הרבה מלפפונים, בצל, פטריות וחסה. כרוב מוקפץ, חזה עוף שנצלה על פלטה, הרבה בוטנים ופיסטוק חלבי, גבינות של עד חמש אחוז שומן (קוטג', גבינה לבנה לדוגמא), כרוב כבוש, חומוס (לפעמים דיאטטי לפעמים לא),טחינה, שמן זית, רוטב סויה.

לעומת זאת ויתרנו כליל על פחמימות באשר הן פחמימות מפסטה ועד לחמים, מבורקסים ועד אורז, הוצאנו מהתפריט מטוגנים ושאר מוצרים עתירי שומן, חלב ניגר, אלכוהול (לא שתינו כלום חוץ ממים ותה על ממתיק מלאכותי בעצם...), ירקות כמו גזר, פלפל, תפוחי אדמה ועגבניות וכמובן ממתקים.

ראוי לציין שמהמאכלים שעוד כן יכולנו לאכול מהם, אכלנו כמעט בלי הגבלה, מתי שהתחשק לנו בלי הגבלות זמן או כמות.

בנסוף לכל אלו הוספנו פעילות ספורטיבית קלילה יחסית של ריצה מגשר רגר על לאונ' וחזרה אחת ליומיים ותרגילי בטן וכפיפות שמיכה באותו יחס. אני מאמין שגם ההליכות שבירת הנגב מחייבת סטודנט כמוני לעשות נכללות.

היה גם ערב אחד שבחסות מועדון הברקה לוקוס נפל ל-12 צ'ייסרים של 'אבסולוט' בטעם אפרסק ואני אחריו עם עוד 5 ... חייבים לציין את הנפילה הזאת ...

היום בדקתי לראשונה את חדר הכושר במרכז הספורט ונתנה לי הזדמנות לשקול את עצמי.

חלצתי נעליים, ויתרתי על המפתחות, הארנק והפלאפון ולאחר שבועיים של דיאטת סאות' ביץ' דלת פחמימות, התוצאה - 89.200 ק"ג.

כל תגובה תתקבל בברכה.

מעניין כמה ירדת באמת, היית צריך להישקל על אותו משקל.

For the love of God - Steve Vai

Why cannot man also fly?
We're chained down to the earth.
Not like birds in the sky, Soaring from birth

?How much can you know about yourself if you've never been in a fight

הפרסומת שלך יכולה להיות כאן

#41 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 20/12/2008 - 20:18

אני לא חושב שזה קשור לסוג הדיאטה. רוב האנשים שרזו בצורה קיצונית העלו אחר כך. לצערי שמן זה בעיקר בראש.
הדיאטה הזו נכתבת על ידי דיאטנים רבים (בתוכם יאיר קרני המפורסם שהמליץ לי על הדיאטה הזו). היום שנה וחצי אחרי שהורדתי 20 ק"ג אני עדיין שומר על המשקל (שעדיין רחוק מהמשקל אותו אני רוצה כי הפסקתי עם דיאטות) +/- כמה ק"ג בודדים. היום, לדעתי הלא מקצועית בנושא, אדם המתחיל רק לעשות כושר, כלומר שהליכה מהירה גורמת לו לדופק גבוה הדיאטה הזו מעולה כמקור לשריפת שומנים. היא מסתמכת על חוסר בפחממות ודופק בינוני (לא גבוה מדי), כלומר דופק שריפת שומן. בשילוב בין השניים ניתן להוריד מסת שומן רצינית. לאדם שמתאמן (רץ/אופניים) במאמץ אירובי רב, אסור לעשות את הדיאטה הזו. המאמץ האירובי מצריך שריפת סוכר ושרמת הסוכר יורדת מתפרק שריר. הגוף לא מתרגל לשרוף שומן ולכן יחד עם שריפת הקלוריות המוגברת מגיע הרעב. מצד שני כדי לרדת במשקל עם פחמימות צריך להיזהר מאוד בכמויות (כוס של אורז מלא מבושל / פסטה מחיטה מלאה מבושלת) ועדיף לצרוך אותה בערב כאשר רמות האינסולין (האנזים המפורסם שמכניס סוכר לתאים) בדם נמוכות יותר.

אבל זה כל העניין, שאני הרבה יותר תומכת בהצעות הדיאטה ה"פרימיבטיביות" יותר שמושתתות על שינוי הרגלי אכילה ושינוי המחשבה. אם אתה עושה דיאטה שהיא נטולת פחמימות אתה לא לומד שום דבר על תזונה נכונה והרי ברור שלא תוכל להמנע מפחמימות במשך כל החיים. אם אתה לוקח את הדיאטה הזו רק להתחלה כדי לשרוף שומן ואחרי זה ממשיך עם אכילה מסודרת ופעילות גופנית, סבבה, אין שום בעיה, אבל רוב האנשים לא עושים את זה. רוב האנשים עושים את הדיאטה הזו במשך זמן מסויים ואחרי זה חוזרים להרגלי האכילה הישנים שלהם ובגלל זה מעלים הכל בחזרה.
גם לי יש בלוג!

#42 איליה ק.

איליה ק.

המשתמש מעליב בזמן האחרון יותר מידי אנשים והוא מתנצל מראש

• רשומים+
  • 1123 הודעות:

פורסם 20/12/2008 - 21:10

לצערי שמן זה בעיקר בראש.
... היום שנה וחצי אחרי שהורדתי 20 ק"ג אני עדיין שומר על המשקל (שעדיין רחוק מהמשקל אותו אני רוצה כי הפסקתי עם דיאטות) +/- כמה ק"ג בודדים.

כשקראתי את זה, בדקתי אם לא אני כתבתי את התגובה הזאת :blink:

אני הורדתי גם 20קילו בפיקוח דיאטן, שהפסקתי ללכת אליו כשבחודש הרביעי לדיאטה כל מה שהיה לו לחדש לי זה"לא ירדת מספיק, תשתדל יותר" ומאז ירדתי עוד קילוגרמים בודדים. בחצי שנה האחרונה על 88, עם 15 מיותרים עדיין. גובה 1.72
רק עכשיו אני מתחיל להבין כמה שמן הייתי, וכשאני מדבר אני אומר:"כשהייתי שמן", היום אני בשיא הכושר שלי אי-פעם, עושה מתח, רץ(לא אוהב), אופניים(בחד"כ ושטח). בנות שאני מדבר איתן עונות לי, ופותחות איתי בשיחה.
לצערי, אני מרגיש כל כך טוב עם עצמי עכשיו, שאין לי מוטיבציה להמשיך להוריד את ה15 הנותרים(הדיאטן שם מטרה 73 קילו)

#43 viki

viki

אין טעם לאסוף כל עוד לא ניתן לאחות...

• מנהלי פורום
  • 3343 הודעות:

פורסם 20/12/2008 - 21:48

מצד שני כדי לרדת במשקל עם פחמימות צריך להיזהר מאוד בכמויות (כוס של אורז מלא מבושל / פסטה מחיטה מלאה מבושלת) ועדיף לצרוך אותה בערב כאשר רמות האינסולין (האנזים המפורסם שמכניס סוכר לתאים) בדם נמוכות יותר.

אני לא בטוחה לגבי זה. כאחת שהורידה כ-1/3 ממשקל הגוף (כ-20 ק"ג) בדרך מאוד מאוד לא מומלצת אני יכולה להגיד לך שהדבר אפשרי גם ללא התנזרות מפחמימות. בלי לשים לב צרכתי בעיקר פחמימות (הייתי זקוקה לאנרגיה) וכתוצאה מכך נוצר מחסור בחלבונים שהתבטא בבצקות. השורה התחתונה - אפשר לרדת במשקל עם פחמימות ובלעדיהן (ושוב, איני אומרת שעשיתי משהו נכון, אבל העובדות מדברות בעד עצמן).

אבל זה כל העניין, שאני הרבה יותר תומכת בהצעות הדיאטה ה"פרימיבטיביות" יותר שמושתתות על שינוי הרגלי אכילה ושינוי המחשבה.

גם אני. לדעתי לא צריך לחשוב בכלל במונחים של דיאטה אלא לסגל אורח חיים בריא. דיאטה מתפרשת כאקט לזמן מוגבל ואחרי שפרק הזמן הזה מסתיים עשויה להיות פריקת עול (במקרה הפחות טוב פריקת העול תתחיל עוד בטרם סיום הדיאטה).

לצערי, אני מרגיש כל כך טוב עם עצמי עכשיו, שאין לי מוטיבציה להמשיך להוריד את ה15 הנותרים(הדיאטן שם מטרה 73 קילו)

לדעתי חשוב יותר איך אתה מרגיש עם עצמך. אם טוב לך כך ואם ה-BMI נמצא פחות או יותר בטווח התקין - מה רע?!
השאלה אם באמת טוב לך כך או שאין לך כוח להמשיך בדיאטה. הרי עשית כבר דרך ארוכה ומרשימה מאוד.
אגב, ניתן להישאר למשך תקופה במשקל הנוכחי ואז להמשיך. צריך רק להיזהר לא לעלות...

"אני מצמצמת את עצמי כדי נקודה אלמונית
שלא להטריד בגופי מלכויות"

תמונה מצורפת

#44 dolfin

dolfin

• רשומים+
  • 15787 הודעות:

פורסם 21/12/2008 - 12:16

כשקראתי את זה, בדקתי אם לא אני כתבתי את התגובה הזאת :blink:

אני הורדתי גם 20קילו בפיקוח דיאטן, שהפסקתי ללכת אליו כשבחודש הרביעי לדיאטה כל מה שהיה לו לחדש לי זה"לא ירדת מספיק, תשתדל יותר" ומאז ירדתי עוד קילוגרמים בודדים. בחצי שנה האחרונה על 88, עם 15 מיותרים עדיין. גובה 1.72
רק עכשיו אני מתחיל להבין כמה שמן הייתי, וכשאני מדבר אני אומר:"כשהייתי שמן", היום אני בשיא הכושר שלי אי-פעם, עושה מתח, רץ(לא אוהב), אופניים(בחד"כ ושטח). בנות שאני מדבר איתן עונות לי, ופותחות איתי בשיחה.

אני לא הייתי חוזרת לדיאטן שכל מה שהוא אומר לי זה "תשתדלי יותר". אם אתה מרגיש טוב עם עצמך, אני לא חושבת שאתה חייב לרדת את הק"ג האלו, כמובן בתנאי שאתה לא עולה ובתנאי שאין לך בעיות בריאותיות שמצריכות דיאטה מסויימת (כגון סכרת).
אין שום דבר רע בלהרגיש טוב עם עצמך, אני במשקל שלי עכשיו מרגישה טוב יותר עם עצמי ממה שהרגשתי כשהייתי 20 ק"ג פחות. אתה יכול להיות שמן ולהרגיש טוב עם עצמך ואתה יכול להיות רזה/בעל גוף שרירי ולהרגיש כאילו אתה לא שווה כלום, הכל בראש.

ואגב אם אתה לא אוהב לרוץ.. למה אתה עושה את זה? יש מספיק פעילות אירובית חילופית.
גם לי יש בלוג!

#45 קוקוס

קוקוס

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 471 הודעות:

פורסם 22/12/2008 - 22:37

מעניין כמה ירדת באמת, היית צריך להישקל על אותו משקל.

למה אתה מסיק שזה לא מה שעשיתי ?

מתגעגעים לדיגר, באמפי,
הנסיך הפרסי ועוד... ועוד... ועוד... ?

אולדיז - נוסטלגיה ולתמידמעל 900 משחקים ישנים, הורדות, סיקורים, תמונות והכל בעברית !

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים