מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

אופני הרים יד שניה - בעד או נגד?

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 ליאורהג

ליאורהג
  • רשומים
  • 2 הודעות:

פורסם 25/07/2015 - 23:22

ערב טוב

אין כמו התקופה הזאת של חופשת הקיץ גם לטייל וגם לחזור לכושר.. לאחרונה התארגנה קבוצת רכיבה מהאוניברסיטה שיוצאת למסלולים באזור שלנו, ואנחנו רוכבים בימי שלישי אחה"צ וגם בימי שישי בבוקר (ב-7 בבוקר). אז ככה - קודם כל מי שרוצה להצטרף אלינו יותר ממוזמן להגיב פה בשרשור, ועכשיו התייעצות - האופניים שלי די מקרטעים וההילוכים נדפקו לאחרונה ועושים לי ים בעיות בעיקר בעליות. הייתי שמח להמלצות לגבי אופני הרים. ראיתי פה http://www.matzman-m...l/mountain-bike אבל טבעתי בים של הסוגים והמחירים ואני ממש לא מבין בזה. השאלה היא האם אפשר לקנות אופני הרים יד שניה? ראיתי בכל מיני אתרים ממש בשליש מחיר. איזה דגם נחשב טוב למסלולים של עד 30 ק"מ נגיד פעמיים בשבוע? אנחנו רוכבים באיזורים גם הרריים וגם במישור, ובעיקר בתנאי שטח סלעיים. 

תודה על ההמלצות!

#2 אורח - נאור

אורח - נאור
  • אורחים

פורסם 19/08/2015 - 00:18

ערב טוב

אין כמו התקופה הזאת של חופשת הקיץ גם לטייל וגם לחזור לכושר.. לאחרונה התארגנה קבוצת רכיבה מהאוניברסיטה שיוצאת למסלולים באזור שלנו, ואנחנו רוכבים בימי שלישי אחה"צ וגם בימי שישי בבוקר (ב-7 בבוקר). אז ככה - קודם כל מי שרוצה להצטרף אלינו יותר ממוזמן להגיב פה בשרשור, ועכשיו התייעצות - האופניים שלי די מקרטעים וההילוכים נדפקו לאחרונה ועושים לי ים בעיות בעיקר בעליות. הייתי שמח להמלצות לגבי אופני הרים. ראיתי פה http://www.matzman-m...l/mountain-bike אבל טבעתי בים של הסוגים והמחירים ואני ממש לא מבין בזה. השאלה היא האם אפשר לקנות אופני הרים יד שניה? ראיתי בכל מיני אתרים ממש בשליש מחיר. איזה דגם נחשב טוב למסלולים של עד 30 ק"מ נגיד פעמיים בשבוע? אנחנו רוכבים באיזורים גם הרריים וגם במישור, ובעיקר בתנאי שטח סלעיים. 

תודה על ההמלצות!

הי, גם אני מצאתי אתר שהוא בעצם לוח אופניים יד שניה, אתר מגניב.

#3 אורח - נאור

אורח - נאור
  • אורחים

פורסם 19/08/2015 - 00:18

ערב טוב

תודה על ההמלצות!

הי, גם אני מצאתי אתר שהוא בעצם לוח אופניים יד שניה, אתר מגניב.

#4 אורח - דודו

אורח - דודו
  • אורחים

פורסם 20/09/2015 - 21:50

ברור שבעד!!! אין כמו אופני הרים זה גורם לבן להיות בשיא כושר שחבל על הזמן., עליות ומסלולים ארוכים עובדים חזק על הרגלים.

#5 אורח - fsboljanync

אורח - fsboljanync
  • אורחים

פורסם 24/09/2015 - 15:23

Это было круто !

#6 sarelpoy

sarelpoy
  • רשומים
  • 1 הודעות:

פורסם 22/11/2016 - 21:30

אני עושה אימוני כושר אישיים ואני חייב לומר שביחד עם האופניים זה בהחלט שילוב מנצח.

כושר הוא עולם שלם של בריאות וסיפוק. בשבילי זה בעיקר הסיפוק... 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים