מעבר לתוכן

- - - - -

הבחור לא רוצה ילדים

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#1 אורח - אורח/ת

אורח - אורח/ת
  • אורחים

פורסם 10/03/2008 - 13:50

הכרתי בחור, שאני רואה בו פוטנציאל לטווח ארוך מאוד.
באחד השיחות בנינו, הוא אמר שהוא לא רוצה ילדים בכלל. אני מאוד רוצה ילדים, ואני רואה את עתידו איתו.
מה אפשר לעשות כדי לשכנע אותו?

#2 Ranger103

Ranger103

כסף

• רשומים+
  • 2234 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 14:01

באחד השיחות בנינו, הוא אמר שהוא לא רוצה ילדים בכלל. אני מאוד רוצה ילדים, ואני רואה את עתידו איתו.

הכרת אותו עכשיו וכבר את מתכננת לו חיים איתך???
אולי תדברו על זה בשלב יותר רלוונטי? כמו אחרי איזה שנה ביחד או לפני חתונה או משהו כזה.. אני הייתי בורח אם מישהי שרק הכרתי מתכננת לי את החיים כבר..

#3 אלון

אלון

זה קשה שכל כך חם!

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 1447 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 14:27

מדהים איך הסביבה שאנחנו חיים בה יכולה לשנות את התבנית הכי בסיסית שתקפה לגבי ייצורים חיים,
לשרוד ולהתרבות

אולי הוא חווה טראומה עם אחים קטנים, אולי בטיפול באחיינים, אולי יש לו חברים עם ילדים והוא ראה איך נגזלה מהם החירות
הרבה אנשים משנים את התפיסה שלהם במהלך החיים...
יש לי חבר שתמיד היה אומר שהוא לא מתכוון להביא ילדים לעולם והוא היה מאוד רציני לגבי זה
אבל עכשיו הוא בזוגיות יציבה כבר 4 שנים והם עברו לגור יחד וכשאני מדבר איתו על נישואין או על ילדים, הוא ככה פתאום מחייך ונהנה רק מלחשוב על הרעיון

מה שכן, זה חייב לבוא ממנו...
אם הוא ישתכנע לעשות ילדים או יסכים כי את מאוד רוצה אז לא בטוח שהוא האבא שאת רוצה לילדים שלך
אם אתם יוצאים תקופה קצרה, שאלות כמו "אתה בטוח שבחיים לא תרצה ילדים?" הן דיי לא רלוונטיות.
תשאלי את עצמך כמה שאלות,
יצא לך כבר לראות את המבט בעיניים שלו כשהוא משחק עם ילד קטן, או כשהוא רואה תינוק יושב בעגלה?
יצא לך כבר לראות את האינטראקציה שלו עם אחיינים שלו או שלך?
איזו ילדות היתה לו, רגועה או כואבת? אולי יש לו חסכים שהוא עסק בהם יותר מידי או הדחקות שהוא לא מודע להן.

מוזיקה עושה לך צבע בחיים

אוי עברית את שפה יפה...
תיסלם - אחרי ככלות הכל והתמונה "מתי בפעם האחרונה עשית משהו בשביל מישהו?"
אביב גפן - לבכות לך "אני הולך לבכות לך תהיה חזק למעלה, געגועי כמו דלתות שנפתחות בלילה".
יהונתן גפן - שיר לשירה "עולם חדש וטוב אני אתן לך, כבר במבט כחול את מגלה"

נעמי שמר - אהבת פועלי בנין "את אולי קטנה אבל כתפינו איתנה וכל חיוך שלך אצלנו חג".
דיויד ברוזה - סיגליות "שלוש שנים שהיא מקבל מגבר זר מתחת דלת, מכתבי שירה אליה, הם מעירים את עלומיה."
יהודית רביץ - שיר ללא שם "אולי, אולי, אולי. אתה בא והולך אלי."
אריאל זילבר - ואיך שלא "מילים מילים ואת משמעותן, יבוא לו גל לשטוף אותן".
שוטי הנבואה - קול גלגל "קול נעימות עולה ויורד, הולך ומשוטט בעולם".
שוטי הנבואה - משתולללים בכפר "אז... הוא אמר לי בואי הנה ונתן לי נשיקה מתוקה, הוא הצמיד אותי והמיטה הייתה כל כך רכה"

גידי גוב ומזי כהן - ולס להגנת הצומח - "הסתכלו מה שקורה לי בדרך, כל אחד עובר - חוטף - קוטף - קולע לו זר"
הכבש השישה עשר - הכבש השישה עשר "נו כבש, תזוז"

!I'm not so bad either
."Queen - Crazy Little Thing Called Love"I kinda like it, crazy little thing called love
."Beatles - Let It Be "When I find myself in times of trouble, mother Mary comes to me, speaking words of wisdom, let it be
."Weezer - Buddy Holly "...Oh no! what do we do? don't look know but I lost my shoe
."The Fray - How To Save A Life "He walks you say sit down it's just a talk, He smiles politely back at you, You stare politely right on through
."Pink Floyd - The Great Gig In The Sky "You've gotta go sometime
."Spice Girls - Wannabe"I wanna, I wanna, I wanna, I wanna, I wanna really really really wanna zigazig ha
."Joe Cocker - With a Little Help From My Friends "What would you do if I sang out of tune, would you stand up and walk out on me
."Blind Melon - No Rain "I just want someone to say to me, oh oh oh oh
"...Underworld - Born Slippy "Drive boy dog boy dirty numb angel boy in the doorway boy she was a lipstick boy
."Norah Jones - Don't Know Why "...I waited 'til I saw the sun, don't know why I didn't come
."Faith No More - Easy "I wanna be free to know the things I do are right. I wanna be free, Just me, Ohhhh babe
"...The Pink Panther - Theme Song "Too doom too doom, too deem
"Ella Fitzgerald & Louis Armstrong - Dream a Little Dream "Just saying this: Sweet dreams till sunbeams find you, Sweet dreams that leave all worries behind you

#4 אייזיק

אייזיק

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 370 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 14:31

באסה לשמוע דברים כאלה בתחילת קשר.

זה קרה לחבר טוב שלי (הוא לא מת מזה), ועכשיו הוא כבר 3 שנים עם אותה בחורה, מדברים על חתונה והיא עדיין לא בעניין של ילדים בכלל.
אני זוכר שהיא סיפרה לו את זה בפגישה הראשונה שלהם, והוא דיבר על זה כאילו היא לא אוהבת מרק אפונה :) ברור שהיום זה מפריע לו מאוד

את לא יכולה לשכנע אותו עכשיו, וזה הימור כבד מדי לקוות שדעתו תשתנה. זו הסיבה הכי לגיטימית בעולם להפסיק קשר עם מישהו.

#5 poetry

poetry

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 120 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 15:49

לי ולחבר שלי יש את אותה בעיה (הוא רוצה ילדים, אני לא), והסוגיה עלתה כבר בתחילת הקשר... ואז כמובן חשבנו "מי מדבר על דברים כאלה בתחילת הקשר?".
היום חצי שנה אחרי, מדי פעם מתפרצת איזו שיחה אמוציונלית בנושא, והוא אפילו חשב לעזוב.
בסופו של דבר המחלוקת עלולה לדרוש מאיתנו פרידה, בעתיד, והמחשבה מאוד קשה לי...
לכן לדעתי, עדיף לסגור פערים כאלה כבר בהתחלה, כשקל לעבור הלאה.

#6 אורח - תיקי

אורח - תיקי
  • אורחים

פורסם 10/03/2008 - 21:53

תזרקי אותו לקיבינימט!

#7 gilkop

gilkop

סתם.

• רשומים+
  • 3338 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 22:27

אם את רוצה ילדים והוא לא, אז אין פה פוטנציאל לטווח ארוך מאוד.
אני גם לא רוצה ילדים (ולא אלון, לא עברתי שום טראומה), אף פעם לא רציתי ילדים, ולא רואה ילדים בעתיד שלי.
לרוב זה נושא שאיכשהו עולה בתחילת הקשר, ולרוב בגלל זה גם מסתיים הקשר.
אם אי פעם בעתיד יהיה לי ילד, זה לא בגלל ששיניתי את דעתי ופתאום רציתי ילד, אלא בגלל שנאלצתי להתפשר בשביל לא לאבד מישהי שאני אוהב, וזה בטח לא יעשה טוב לילד.
תבדקי טוב טוב עד כמה הוא רציני בעניין, ואם הוא אכן רציני, אז חבל להמשיך את הקשר.
קשר כזה יש לו 3 אופציות:
פרידה אחרי הרבה זמן, דבר שיכאב לשניכם.
התפשרות מצידך - לחיות בלי ילדים - מה שודאי יגרום לך מרמור רב וטינה כלפיו.
התפשרות מצידו - זה אומר ילד עם אבא שלא רוצה אותו, לא משפחה אידיאלית.
יש גם את האופציה שהוא ישנה את דעתו בעתיד, אבל האם את מוכנה לקחת כזה הימור?
Posted Image

#8 long double

long double

כסף

• רשומים+
  • 1550 הודעות:

פורסם 10/03/2008 - 23:59

תזרקי אותו לקיבינימט!

מ.ש.א
ואם קיבינימט לא זמין, אפשר גם לעזאזל...

#9 zivoosh

zivoosh

אנטיסוציאלית לפרקים

• מנהלי פורום
  • 5445 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 00:07

זכותו לא לרצות ילדים בשלב זה ואת לא יכולה להכריח אותו.
מה שכן, עם הזמן דברים משתנים. מי יודע, אולי עוד שנה זה יוביל לחתונה ואפילו לרצון לילדים.
אנשים משנים את דעתם. אמנם זה נושא כבד, אבל זה לא אומר שבשלב מסוים הוא לא ירצה גרסה מיניאטורית של עצמו.

...
את עושה עבודת קודש. B)

...
[ונדחפתי כדי להבין איך מסתדר דוסית ומתארנבת באותה בחורה?!]
...

זיוושיזם: יש לך שתי פרות, אתה שוחט אחת בשחיטה כשרה ומחליף את השניה בארנבת.

תמונה מצורפת

#10 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 00:21

מילא אם היה מתלבט זה היה משאיר פתח יותר גדול לתמרון, אבל פה למרות שהוא יכול לשנות את דעתו הסיכוי די קלוש.

אם אי פעם בעתיד יהיה לי ילד, זה לא בגלל ששיניתי את דעתי ופתאום רציתי ילד, אלא בגלל שנאלצתי להתפשר בשביל לא לאבד מישהי שאני אוהב, וזה בטח לא יעשה טוב לילד.

מה תעשה במקרה של הריון לא מתוכנן?

התפשרות מצידו - זה אומר ילד עם אבא שלא רוצה אותו, לא משפחה אידיאלית.

לא תמיד. מכיר את המקרה של גבי גזית? לא התחתן עם האמא לא רצה את התינוק ואף האשים אותה בגניבת זרע (לא רצה שום קשר עם הילד), היום הוא ממש מבסוט מהאבהות.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

כותבת ברכות לימי הולדת, חגים ואירועים

#11 gilkop

gilkop

סתם.

• רשומים+
  • 3338 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 00:36

.
מה תעשה במקרה של הריון לא מתוכנן?

זה ללא ספק הסיוט הכי גדול שלי. אין לי מושג מה אעשה במקרה כזה. אבל קרוב לודאי אעשה את מה שבית המשפט יטיל עלי.
Posted Image

#12 FriendsFanatic

FriendsFanatic

מה שצריך לקרות יקרה בכל דרך :)

• רשומים+
  • 2576 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 00:38

זכותו לא לרצות ילדים בשלב זה ואת לא יכולה להכריח אותו.
מה שכן, עם הזמן דברים משתנים. מי יודע, אולי עוד שנה זה יוביל לחתונה ואפילו לרצון לילדים.
אנשים משנים את דעתם. אמנם זה נושא כבד, אבל זה לא אומר שבשלב מסוים הוא לא ירצה גרסה מיניאטורית של עצמו.

לא תמיד. מכיר את המקרה של גבי גזית? לא התחתן עם האמא לא רצה את התינוק ואף האשים אותה בגניבת זרע (לא רצה שום קשר עם הילד), היום הוא ממש מבסוט מהאבהות.

אל תיעלבו, אבל שתיכן גורמות לי להבין מה גברים אומרים על נשים- שאנחנו רק חושבות איך לשנות אותם.
הגבר אומר שהוא לא רוצה ילדים. למה לבנות על זה שזה ישתנה? למה לא להקשיב טוב טוב ולהחליט האם זה משהו שאת מוכנה לחיות איתו ולקבל החלטה על בסיס משהו שאת יודעת, בניגוד ללהישאר כי זה מה שנוח ולחכות/לקוות לטוב/שהוא ישתנה/יפתח רצון עז לילד?
הוא אומר שהוא לא רוצה- תפתחי את העיניים ותביני שאת צריכה לקבל החלטה מושכלת. לא לחכות. לא לקוות. בשבילך.
ד"א, איפה יש עוד כמוהו? :הממ:
אם תמשיכי לעשות מה שכבר עשית, תקבלי מה שכבר קיבלת

#13 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 00:50

אל תיעלבו, אבל שתיכן גורמות לי להבין מה גברים אומרים על נשים- שאנחנו רק חושבות איך לשנות אותם.
הגבר אומר שהוא לא רוצה ילדים. למה לבנות על זה שזה ישתנה? למה לא להקשיב טוב טוב ולהחליט האם זה משהו שאת מוכנה לחיות איתו ולקבל החלטה על בסיס משהו שאת יודעת, בניגוד ללהישאר כי זה מה שנוח ולחכות/לקוות לטוב/שהוא ישתנה/יפתח רצון עז לילד?
הוא אומר שהוא לא רוצה- תפתחי את העיניים ותביני שאת צריכה לקבל החלטה מושכלת. לא לחכות. לא לקוות. בשבילך.
ד"א, איפה יש עוד כמוהו? :הממ:

לא מדובר בעניין של "לשנות" אותם. ב-4 השנים האחרונות אני מבקרת די קבועה בפורום "נשים שלא רוצות ילדים" בתפוז. יש לא מעט סיפורים על זוגות ששני בני הזוג לא רצו ילדים ואחרי עשור החליטו כן להביא ילדים לעולם. יש לא מעט פוסטים של נשים שלא רצו להביא ילדים ושינו את דעתן. כשאחד מבני הזוג רוצה והשני לא- או שמחכים כמה שנים עם ההחלטה, או שבן הזוג השני משלים עם המצב (יש כאלה שמחליטים לאמץ) או שנפרדים. יש כאלה שמחליטים להביא אך ורק ילד אחד. אנשים הם דינאמיים, אין חוקיות בנושא הזה. מי שבוחרת מראש להכנס למצב כזה צריכה לקחת את כל התרחישים בחשבון.
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

#14 FriendsFanatic

FriendsFanatic

מה שצריך לקרות יקרה בכל דרך :)

• רשומים+
  • 2576 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 00:51

לא מדובר בעניין של "לשנות" אותם. ב-4 השנים האחרונות אני מבקרת די קבועה בפורום "נשים שלא רוצות ילדים" בתפוז. יש לא מעט סיפורים על זוגות ששני בני הזוג לא רצו ילדים ואחרי עשור החליטו כן להביא ילדים לעולם. יש לא מעט פוסטים של נשים שלא רצו להביא ילדים ושינו את דעתן. כשאחד מבני הזוג רוצה והשני לא- או שמחכים כמה שנים עם ההחלטה, או שבן הזוג השני משלים עם המצב (יש כאלה שמחליטים לאמץ) או שנפרדים. יש כאלה שמחליטים להביא אך ורק ילד אחד. אנשים הם דינאמיים, אין חוקיות בנושא הזה. מי שבוחרת מראש להכנס למצב כזה צריכה לקחת את כל התרחישים בחשבון.

אפשר לינק?
אם תמשיכי לעשות מה שכבר עשית, תקבלי מה שכבר קיבלת

#15 אירוס

אירוס

כסף

• מנהלי פורום
  • 7397 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 00:57

אפשר לינק?

בבקשה- נשים שלא רוצות ילדים

אגב, ממש מעניין בתפוז-בדף הפורומים תוכלו למצוא עוד פורומים מרתקים כמו אמהות יחידניות מבחירה, אמהות עובדות, שמנות ויפות.
הגילוי האחרון שלי- חמותי ואני. פשוט קורע.. :lol:
אתר הברכות הישראלי

אחליה- ברכות ואיחולים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים