מעבר לתוכן

- - - - -

הבחור לא רוצה ילדים

• Please log in to reply
21 replies to this topic

#16 Mr.pink

Mr.pink

משתמש קבוע

• רשומים+
  • 6602 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 03:55

אל תיעלבו, אבל שתיכן גורמות לי להבין מה גברים אומרים על נשים- שאנחנו רק חושבות איך לשנות אותם.
הגבר אומר שהוא לא רוצה ילדים. למה לבנות על זה שזה ישתנה? למה לא להקשיב טוב טוב ולהחליט האם זה משהו שאת מוכנה לחיות איתו ולקבל החלטה על בסיס משהו שאת יודעת, בניגוד ללהישאר כי זה מה שנוח ולחכות/לקוות לטוב/שהוא ישתנה/יפתח רצון עז לילד?
הוא אומר שהוא לא רוצה- תפתחי את העיניים ותביני שאת צריכה לקבל החלטה מושכלת. לא לחכות. לא לקוות. בשבילך.
ד"א, איפה יש עוד כמוהו? :הממ:

צודקת

נשמע בדיוק כמו הטיעון שלי כנגד לצאת עם בחורות מעשנות -- כאליו ,, מה הסיכוי שהן באמת יפסיקו לעשן מתישהו

באמת צריך לבדוק מה אחוז הנשים שמפסיקות לעשן לחלוטין (נגיד אחרי החתונה)
לעומת נשים ששינו את דעתן לגבי ילדים (גם לאחר החתונה)
משום מה יש לי הרגשה שיש יותר בחורות ששינו את דעתן לגבי ילדים מאשר בנות שהפסיקו לעשן <_<

אז את בעצם אומרת שאדם לא משתנה
ובאם הוא מעשן כיום הוא ברוב המקרים יעשן גם בעתיד
כמו שאדם שלא רוצה ילדים כיום ברוב המקרים לא ירצה ילדים בעתיד
וכמו שאדם ילדותי ברוב המקרים ישאר ילדותי גם בעתיד

משמע -- אנשים לא משנים דיעות והם החלטיים ומחזיקים בדיעות מוצקות ובלתי מתפשרות

ואני שואל ,, אז למה הם לא פוליטיקאים???
חסרים לנו די הרבה אנשים כאלה ....
There's a passage I got memorized,seems appropriate for this situation: Ezekiel 25:17.

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know my name is the Lord when I lay my vengeance upon you

#17 אייזיק

אייזיק

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 370 הודעות:

פורסם 11/03/2008 - 05:56

צודקת

נשמע בדיוק כמו הטיעון שלי כנגד לצאת עם בחורות מעשנות -- כאליו ,, מה הסיכוי שהן באמת יפסיקו לעשן מתישהו

באמת צריך לבדוק מה אחוז הנשים שמפסיקות לעשן לחלוטין (נגיד אחרי החתונה)

אחי, זה לא משנה מה הסיכויים.

לא מסתכלים על הסתברויות במקרים כאלה, זה לא מתמטיקה ולא פוקר.

יש אותו - עם דעותיו, רצונותיו, עברו (פנימיותו) ואיך שהוא רואה את העתיד שלו. ויש אותה. שניהם מצב נתון, שניהם לא תלויים. אלה החיים שלהם.

אם יש משהו שממש מפריע לאחד מהם - אין שום תרחישים אפשריים. זה מה יש. מקבלת? סבבה. לא מקבלת? אל תקווי לשינוי, עברי הלאה. חבל על הזמן שלך.

(ברור שהכוונה לקשר חדש יחסית, ולא למשהו שמגלים פתאום, כש love is in the air)

#18 Tziff5

Tziff5

אני לא גזען - אני שונא את כולם באופן שווה

• רשומים+
  • 5644 הודעות:

פורסם 16/03/2008 - 00:42

מדהים איך הסביבה שאנחנו חיים בה יכולה לשנות את התבנית הכי בסיסית שתקפה לגבי ייצורים חיים,
לשרוד ולהתרבות

אולי הוא חווה טראומה עם אחים קטנים, אולי בטיפול באחיינים, אולי יש לו חברים עם ילדים והוא ראה איך נגזלה מהם החירות
הרבה אנשים משנים את התפיסה שלהם במהלך החיים...

או שהוא לא רואה את עצמו כחיה שהאינסטינקט העיקרי שלה זה לשרוד, והוא לא רוצה ילדים משיקולים קרים של החלטה רציונאלית גרידא (קרי: ילדים זה לא פרקטי).

its better to be drunk than to be smart.
666 is evil, but 25.806975801127880315188420605149 is the root of all evil.
it's so simple to be wise. just think of something stupid to say, and dont say it!
women - can't live with them, can't successfully refute their hypothesis.
z

#19 pinky...NARF....

pinky...NARF....

מתחיל/ה להבין בדיחות פורום

• רשומים
  • 242 הודעות:

פורסם 16/03/2008 - 02:31

ילדים.. זה שמחה??

#20 Inanna

Inanna

voodoo lady

• רשומים+
  • 1906 הודעות:

פורסם 22/03/2008 - 18:56

הכרתי בחור, שאני רואה בו פוטנציאל לטווח ארוך מאוד.
באחד השיחות בנינו, הוא אמר שהוא לא רוצה ילדים בכלל. אני מאוד רוצה ילדים, ואני רואה את עתידו איתו.
מה אפשר לעשות כדי לשכנע אותו?

אי אפשר, וגם לא כדאי לשכנע. הרצון בילדים צריך לבוא ממנו, לא כתוצאה משכנוע כלשהו.
גם אי אפשר באמת לדעת מה יקרה בהמשך- אני מכירה זוג שהיה יחד תקופה ארוכה ומראש היה ידוע שהגבר רצה מאוד ילדים, האישה לא רצתה, אבל הוא החליט שהוא מוכן לוותר על ילדים כדי להיות איתה, ואחרי שהם התחתנו היא החליטה שהיא כן רוצה ילדים. היום הם נשואים + 1 ומאוד מאושרים.

"כל מי שרוצה, יכול לגעת בכוכבים.
אם ישים את כל ליבו וחייו למשימה- זאת רק שאלה של זמן"
אד אומה

<div align='right'>פורום אוכל ובישולים- everybody's gotta eat sometime

</div>

#21 אורח - NoriDo

אורח - NoriDo
  • אורחים

פורסם 23/03/2008 - 00:43

אי אפשר, וגם לא כדאי לשכנע. הרצון בילדים צריך לבוא ממנו, לא כתוצאה משכנוע כלשהו.
גם אי אפשר באמת לדעת מה יקרה בהמשך- אני מכירה זוג שהיה יחד תקופה ארוכה ומראש היה ידוע שהגבר רצה מאוד ילדים, האישה לא רצתה, אבל הוא החליט שהוא מוכן לוותר על ילדים כדי להיות איתה, ואחרי שהם התחתנו היא החליטה שהיא כן רוצה ילדים. היום הם נשואים + 1 ומאוד מאושרים.

:וי: זה עניין של לקחת סיכונים מדי פעם. אם זה עניין חשוב מדי ואין מצב להקריב הקרבות בנושא, אז אולי לא כדאי ללכת על זה מלכתחילה.

#22 אורח - לילי

אורח - לילי
  • אורחים

פורסם 05/03/2015 - 11:24

שלום , אני בת 39 ממרכז הארץ ניהלתי סוג של מערכת יחסים במשך שנתיים עם בחור שאני מאוד אהבתי , יצאנו בהתחלה מספר חודשים וזה נגמר ותמיד נשארנו בקשר , בזמן הזה גם אני וגם הוא יצאנו לדייטים עם אנשים אחרים אבל לא משהו שנמשך יותר מפעם אחת.

לפני כ-3 חודשים גיליתי שאני בהריון ממנו , הוא לא רוצה את הילד ואני לא רוצה לעשות הפלה מהחשש שאני בגיל כזה שזה מהווה סיכון בשבילי.

הוא לא מרפה וכל הזמן מציק לי שאני אעשה הפלה , אני לא יודעת מה לעשות ולא יודעת איך להתמודד, אני כבר בשבוע 13 , אשמח לקבל הצעות 

תודה 

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים