מעבר לתוכן

- - - - -

סימנים לא ברורים

• Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 04/11/2014 - 03:18

אני דיסלקט אז סליחה מראש על טעויות פיסוק\כתיב.

אנחנו מכירים כבר הרבה (עבדנו פעם ביחד).

כשהיינו עובדים ביחד היא הרבה פעמים הייתה מניחה עלי את הראש חצי בצחוק ונוגעת בי הרבה פעמים ותמיד היה נראה שמבין כל העובדים 

שהיא מדברת איתם יש לנו "דיבור"הכי טוב.

מצד שני כבר שעבדנו יחד היא טרחה לספר לי "כדרך אגב" שהיא יוצאת עם מישהו ,מניסיון שלי זה שיטה של בחורות להקדים תרופה למכה ולהימנע מסיטואציה מביכה שבה אני מתחיל אתה והיא צריכה להגיד שהיא לא בעניין.

בנוסף היא  תמיד הייתה מציינת שגברים שהיא מכירה ועובדת איתם מתחילים איתה וכמה שנמאס לה מזה.

הבנתי את הרמז והמשכנו להיות ידידים כרגיל.

לאחר שהיא עזבה עשינו מפגש מצומצם של עובדים שאת רובם היא לא הכירה  (לא עבדה איתם ) אך היא בכל זאת הגיעה.

לאחר שיצאנו ממקום המפגש היא תפסה לי היד והלכנו ברחוב בידיים שלובות.

במפגש השני עם האנשים מהעבודה (שוב זה חברה שאת רובם היא מכירה בצורה די רופפת וכמעט שלא עבדה איתם) הלכנו למסעדה וכשהיא ישבה לידי לאורך כל הארוחה הרגל שלה היתה צמודה לרגל שלי (ולא,לא היה חסר מקום בשולחן)

בפגישה השלישית אנשים  שהיא בקושי מכירה ארגנו מפגש והזמינו אותה היא אמרה שתגיע אך יום לפני וידאה שאני מגיע ואני די בטוח שאם לא הייתי מגיע היא גם לא הייתה מגיעה מכיוון שהיא בקושי מכירה את האנשים והם לא הסגנון שלה.

ושוב פעם שהלכנו ברחוב היא תפסה לי את היד והלכנו יד ביד.

פעם רביעית נפגשנו לבד (במקרה). ישבנו ודיברנו קצת והיא שוב ציינה את זה שהיא יוצאת איתו ואמרה שהיא רוצה להיפרד ממנו כי הקשר לא באמת מתקדם לשום מקום ושהם כל פעם נפרדים וחוזרים ושהבחור כל פעם מוצא נקודה רגישה אצלה והם חוזרים מחדש.

היא גם ציינה באותה שיחה שאני רווק כבר תקופה ארוכה ושאלה גם מתי תיהיה לי חברה.

מה נסגר עם הבחורה הזאת?אני פשוט לא מצליח לקרוא את הבחורה ואת הכוונות שלה וזה די מתסכל.

#2 אורח - סמיר

אורח - סמיר
  • אורחים

פורסם 06/11/2014 - 14:46

היא סתם תמרמר אותך, תברח...
יש ים כוסיות בחוץ

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים