מעבר לתוכן

תמונה

חלום שחלמתי הלילה במיטה...

• Please log in to reply
79 replies to this topic

#1 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 02:52

במסגרת מאמצי לצקת תוכן מעניין להודעות בפורום אני פותח נושא חדש כאן ב"קפה": החלומות שלנו ומשמעותם.

בואו ספרו לנו על חלומות משמעותיים בחייכם - כאלה שחוזרים על עצמם (reoccurring dreams), כאלה שאתם חשים שהיו נבואיים, או חלום מיוחד ויחיד שהיה בעל משמעות סימבולית עמוקה בשבילכם. תוכלו גם לבקש עזרה במציאת משמעות לחלום שלא היה נהיר לכם. אני וצוות יועצי "סימבה פסיכואנליזה בגרוש בע"מ" נשמח לנסות ולפרש אותו.

נפתח בחלום שהכי זכור לי מגיל 7 לערך. נגלה אלי בחלום מישהו שבחלומי פירשתי אותו בתור ה' (היו לו בחלום פנים שהזכירו לי את פניהם של חיילי הצעצוע שלי דאז). הדמות אמרה לי בקול סמכותי ועבה (סטייל יוסי בנאי או מלאכי חזקיה): "אל תגיד את שם ה'" וחזר על כך מספר פעמים. אני חושב שדי הייתי מבועת אחרי החלום... :o מגניב, הא?

נעבור לחלום דה-ז'הווי שכזה - לפני כמה שנים חלמתי שאני נוסע בדרך סלולה וישרה של כביש חדש באיזור הררי, דרך שלעולם לא הייתי בה בחיי ה"חוץ-חלומיים". לפני כשנה וחצי נסעתי באוטו לאיזה סמינר של הסוכנות היהודית בי-ם מבלי ממש לדעת את הדרך והסתבכתי לגמרי. בעודי נוסע אבוד לגמרי הגעתי למקטע כביש שדמה/תאם לדרך ההיא בחלום וזו הייתה הרגשה ממש מוזרה. :blink:

חלום שחזר על עצמו מספר פעמים - אני נמצא בבניין המשקיף על הים הרגוע ולפתע המים נהיים סוערים. גלים אימתניים מאיימים. נחשולים של ממש. תמיד בחלום ההוא יש איזה מבנה בטון (בצורה שמזכירה קצת מפרשית מאונכת או משהו כזה) שניצב בינות הגלים העצומים (ותנו לי להקדים אתכם - הנה רעיון לפתרון החלום - אני הוא אותו מבנה בטון יציב בסביבתו הגועשת... נשמע משכנע, לא?). :huh:

עד כאן. עכשיו תורכם...

חלומות פז... -_-
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#2 Wormer

Wormer

... Until the day the sky rained fire

• רשומים+
  • 2439 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:05

A pre-question: Any advices/meditations/foor/drinks/medication...etc I should use in order to make myself dream?

It's been a while since my last dream.

To love and to get ... is the best thing. To love and to loose ... is the second best

#3 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:11

אני את החלומות שלי מזמן הפסקתי להבין. בכל מקרה אני חושב שעדיף שאחסוך אותם ממכם ;)
תמונה מצורפת
"I'm out there Jerry and loving every minute of it."

קינמונים להמונים

:מסמיק:
קריימר, אתה מספר 1!!!!

#4 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:12

A pre-question: Any advices/meditations/foor/drinks/medication...etc I should use in order to make myself dream?
It's been a while since my last dream.

לא שאני יודע. כנראה שיש לך פשוט בעיה להגיע לשלב ה- REM המסוים בו אנו חולמים. מצד שני, יכול להיות שאתה פשוט לא זוכר...

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#5 Wormer

Wormer

• רשומים+
  • 2439 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:13

אני את החלומות שלי מזמן הפסקתי להבין. בכל מקרה אני חושב שעדיף שאחסוך אותם ממכם ;)

Oh, com'on. You can't hide something that interesting from a dream-solver pro like Simba. :)

To love and to get ... is the best thing. To love and to loose ... is the second best

#6 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:14

למה? תוסיף קצת עניין... תן ללא-מודע שלך לדבר לשם שינוי... ;)

#7 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:17

אני את החלומות שלי מזמן הפסקתי להבין. בכל מקרה אני חושב שעדיף שאחסוך אותם ממכם  ;)

Oh, com'on. You can't hide something that interesting from a dream-solver pro like Simba. :)

why, thank you... :D

#8 Wormer

Wormer

• רשומים+
  • 2439 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:21

Any time :)

About the dreams: I clearly remember that i don't have the dreams. (I know there's sometimes a problem to remember the dream itself, but no doubt hard to forget the dreaming itself)

#9 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:26

About the dreams: I clearly remember that i don't have the dreams. (I know there's sometimes a problem to remember the dream itself, but no doubt hard to forget the dreaming itself)

יש מעבדת שינה בטכניון, קרוב אליך. שווה בדיקה.
אולי אפילו תקבל על זה כסף? :rolleyes:
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#10 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:27

אני את החלומות שלי מזמן הפסקתי להבין. בכל מקרה אני חושב שעדיף שאחסוך אותם ממכם  ;)

למה? תוסיף קצת עניין... תן ללא-מודע שלך לדבר לשם שינוי... ;)

עדיף שלא כמו שאמרתי :lol:
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#11 Wormer

Wormer

• רשומים+
  • 2439 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:30

Really ? More exact location if you please (If you remember).

#12 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:32

Really ? More exact location if you please (If you remember).

באמת שלא יודע.
לדעתי זה בטח ברמב"ם.
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#13 Wormer

Wormer

• רשומים+
  • 2439 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:34

Bummer, outside the gates. Don't really have the time and the will to go there. But thanks anyway :)

#14 קריימר

קריימר

סתמנכ"ל הפורום בדימוס

• גנרלים בדימוס
  • 23743 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 03:36

Bummer, outside the gates. Don't really have the time and the will to go there. But thanks anyway :)

אתם שם כאלה עצלנים!
תיאורטית מי שגר במעונות ולא עושה פר"ח לא יודע איך נראה העולם החוץ-קמפוסאי... :ph34r:
תמונה מצורפת

קינמונים להמונים

קריימר, אתה מספר 1!!!!

#15 עטרה

עטרה

האישה של הפורום...

• רשומים+
  • 5956 הודעות:

פורסם 18/12/2003 - 10:22

ומה כל כך רע בזה? :unsure:
בכל בן אדם יש שמש קטנה, רק תנו לה להאיר...

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים