מעבר לתוכן

תמונה

האויב הוא האיסלאם

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#16 mipmip

mipmip

הבחורה עם הציפור

• גנרלים בדימוס
  • 19316 הודעות:

פורסם 10/03/2004 - 16:45

שני ברגים קטנים שמתווכחים על תפקידו ואופן פעולתו של F-15I - תבלו.

:lol:
בלילות שישי, במוצאי שבת
אוהבים הרבה, מדברים מעט
מנגנים דואט ובבת אחת,
הצלילים עולים והלב נרעד
נישאים הם סחור וסחור
הוא גיטרה היא כינור.

רגע, אז עכשיו אני צריכה לשנות את היוזר לmipBA ?

#17 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 10/03/2004 - 17:00

שני ברגים קטנים שמתווכחים על תפקידו ואופן פעולתו של F-15I - תבלו.

אוי סליחה באמת מתוק שלי שגזלתי מזמנך, אם יש לך בעיה עם דיונים שונים-אל תיכנס!

וכמו-כן לא יזיק אם איזה מטוס יוריד את החרטום קצת לכיוון הקרקע...
זה שיושב על המעקה מרחף באוויר ושותה דם...

"מבעד לאופק יגיחו מלאכי השאול..."

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

"דכאון זה תסכול הנובע מכעס בלתי מתועל..."

#18 אורח - סוצ

אורח - סוצ
  • אורחים

פורסם 10/03/2004 - 17:54

אני לא בא נגד הדיון הזה מר :vampire: .
זו דעתי : או שאתה מאמין באלוהים (זה עדיין לא הופך אותך לדתי) או שלא.
אם אני מאמין באלוהים, במושג הזה אלוהים - עם כל כוחו ויכולותו, האם אני מסוגל להבין את מניעיו או אפילו להאניש אותו ? האם אני יכול לשפוט אותו לפי כלים אנושיים ?

אני אישית קטונתי - ולכן אני גם לא מתווכח אם אלוהים יותר חזק מסופרמן ובאטמן (למשל) או לא.
לכן אני גם לא יכול להבין אם האל הוא חנון ורחום, אכזר, שניהם, או אף-אחד מהם.

חוץ מזה, המטוס מוריד את חרטומו כל הזמן לכיוון הקרקע... במיוחד בשביל לשחרר פצצות :lol:

אני חושב שהדיון הזה התחיל באיסלאם וביהדות. האם אני מבין מספיק בזה או בזה ? לא.
אני יודע רק שבאף דת אין הצדקה להרוג חפים מפשע, כולל ביהדות.
מלחמת מצווה היא מלחמה שאלוהים מצווה עליה - כרגע אלוהים אינו מצווה על מלחמות (אין נביא בעירנו) ולכן כל המלחמות הם מלחמות רשות. מה שמרגיז אותי מאוד, אבל מאוד :זועם: , זה גורמים שגייסו את אלוהים לצבאותיהם ( מוסלמים או יהודים ) ומשתמשים בו כהצדקה למלחמותיהם.
ניצול ציני שאינו קשור לדת זו או אחרת - אלא לאופיו וטבעו של האדם.

#19 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 10/03/2004 - 22:40

אני לא חושב שזה מדויק.
גם באיסלם וגם ביהדות מלחמת מצוה יכולה להגיע כהוראה מלמעלה, אבל גם במקרים של סכנה שנשקפת מצד גורם מסוים.

#20 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 11/03/2004 - 16:14

אני לא בא נגד הדיון הזה מר :vampire: .
זו דעתי : או שאתה מאמין באלוהים (זה עדיין לא הופך אותך לדתי) או שלא.
אם אני מאמין באלוהים, במושג הזה אלוהים - עם כל כוחו ויכולותו, האם אני מסוגל להבין את מניעיו או אפילו להאניש אותו ? האם אני יכול לשפוט אותו לפי כלים אנושיים ?

אני אישית קטונתי - ולכן אני גם לא מתווכח אם אלוהים יותר חזק מסופרמן ובאטמן (למשל) או לא.
לכן אני גם לא יכול להבין אם האל הוא חנון ורחום, אכזר, שניהם, או אף-אחד מהם.

חוץ מזה, המטוס מוריד את חרטומו כל הזמן לכיוון הקרקע... במיוחד בשביל לשחרר פצצות :lol:

אני חושב שהדיון הזה התחיל באיסלאם וביהדות. האם אני מבין מספיק בזה או בזה ? לא.
אני יודע רק שבאף דת אין הצדקה להרוג חפים מפשע, כולל ביהדות.
מלחמת מצווה היא מלחמה שאלוהים מצווה עליה - כרגע אלוהים אינו מצווה על מלחמות (אין נביא בעירנו) ולכן כל המלחמות הם מלחמות רשות. מה שמרגיז אותי מאוד, אבל מאוד :זועם: , זה גורמים שגייסו את אלוהים לצבאותיהם ( מוסלמים או יהודים ) ומשתמשים בו כהצדקה למלחמותיהם.
ניצול ציני שאינו קשור לדת זו או אחרת - אלא לאופיו וטבעו של האדם.

הדיון כאן הוא לא על אלוהים - אלא על הדת, ובדרך נכנס גם האל הטוב.
ובקשר לטענתך שהוא לא מצווה לפגוע בחפים מפשע - נא עיין בכיבוש הארץ! מופיע שם במפורש להשמיד את כל יושבי הארץ! זה לא פגיעה בחפים מפשע? אז מה זה כן?

כמו שאמרת - אתה לא מבין כל-כך וזהו חומר בסיסי שנלמד... וזה לא שאני סיימתי שלשום ללמוד.

ולפי הגדרתך - איך נדע שה' צבאות מורה לנו לצאת להילחם? נקבל SMS? אולי שליחים מטעם? אז מה אלו המואזינים? זה לא מלחמת דת איסלאמית?

קצת קשה אז דתיים

"אולי כבר תפסיק לטרטר אותי עם הסיפורים שלך על זמן? זה טירוף! יום אחד, זה לא מספיק לך, יום אחד כמו כל הימים הוא נעשה אילם, יום אחד אני נעשיתי עיוור, יום אחד אנחנו ניעשה חירשים, יום אחד אנחנו נולדים, יום אחד אנחנו נמות, אותו יום, אותו רגע, זה לא מספיק לך? הן יולדות בפישוק על קבר, אור היום מהבהב לרגע, ואז שוב לילה."

מקור הניק

#21 Ashtar

Ashtar

ברונזה

• רשומים+
  • 662 הודעות:

פורסם 15/03/2004 - 18:44

כל דעת היא מנוגדת לטבעו של האדם כי היא מבקשת ממנו להפסיק לחשוב וליפעול לפי אמונה בילבד!
אי אפשר להצדיק שום דעת, דעת זו בריחה מהמציות בידיוק כמו שנאמר חזרה "בתשובה"!!!
של מי התשובה מה משמעותה איך הגיו אליה לא מענין את האדם הדתי העיקר שהיא קימת!

ולסוצ
לא אין בהחלת באף דעת הצדקה להרוגת חפים מפשה אבל לכל דעת יש הגדרה שונה לחף מפשע ובדרך כלל זה רק מי ממיך לאותה דעת, כל שער האנשים הם חותים ורשעים וגואים אוכלי נבלות ועוד ועוד ועוד...
The greatest obstacle to discovery is not ignorance --
it is the illusion of knowledge

#22 אורח - סוצ

אורח - סוצ
  • אורחים

פורסם 18/03/2004 - 18:18

הדיון כאן הוא לא על אלוהים - אלא על הדת, ובדרך נכנס גם האל הטוב.
ובקשר לטענתך שהוא לא מצווה לפגוע בחפים מפשע - נא עיין בכיבוש הארץ! מופיע שם במפורש להשמיד את כל יושבי הארץ! זה לא פגיעה בחפים מפשע? אז מה זה כן?

כמו שאמרת - אתה לא מבין כל-כך וזהו חומר בסיסי שנלמד... וזה לא שאני סיימתי שלשום ללמוד.

ולפי הגדרתך - איך נדע שה' צבאות מורה לנו לצאת להילחם? נקבל SMS? אולי שליחים מטעם? אז מה אלו המואזינים? זה לא מלחמת דת איסלאמית?

כיבוש הארץ היה מצווה אלוהית. השמדה או גירוש אינם רלוונטיים בתקופה ההיא - זה היה לגיטימי וזה היה או אנחנו או הם. זהו.

כמו שאמרתי בהודעה - אלוהים לא מצווה עלינו כי אין נביא. ולכן כל המלחמות הן לא מלחמות מצווה.
תקרא שוב את ההודעה שלי - נראה שהברזת משיעורי הבנת הנקרא.

#23 דרקולאללה

דרקולאללה

ערפד נחמד

• גנרלים בדימוס
  • 27271 הודעות:

פורסם 22/03/2004 - 22:30

אתה זה שלא כל כך מבין-אם דיברתי על מואזינים, הכיצד זה מלחמת מצווה עלינו?

קצת קשה אז דתיים

מקור הניק

#24 אורח - בן אדם

אורח - בן אדם
  • אורחים

פורסם 28/12/2005 - 00:30

מי שחושב שהאויב הוא האיסלאם הוא טועה , אם הוא חושב כך אז הוא גם גם חושב שהאויב הוא אלוהים , ותאמינו לי לא כדאי להיות אויבים לאלוהים, אנחנו לא נבראנו מטבע, נבראנו ממשהו גדול מאוד שיש לו יכולות שאין לאף אחד , תפסיקו לשקר על עצמכם הגאווה לא תעזור לכם
נקודה שנייה כל הדתות באו מאותו בסיס מי שמקלל דת אז מקלל הבסיס לדת אז כל אחד יכבד את שלו ואת האחר, מי שלא מאמין שישתוק .
הבעיה לא באיסלאם ולא ביהדות ולא נוצריות הבעיה בנו אנחנו שלא אוהבים לחיות בשקט ולא אוהבים לחיות בשלום ורוצים לרצוח ואין שפת הבנה ואהדה בין בני אדם. יש את הגאווה ששורפת לבנו והורגת נפשנו
בן אדם תקין הוא שיש לו לב תקין ללא קמטים

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים