מעבר לתוכן

תמונה

מובטל 2.0

• Please log in to reply
42 replies to this topic

#1 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 12:44

פשוט אין לי מזל בתקופות של פיטורים <_<
הודיעו לי רשמית היום שהחברה בה אני עובד כבר 3 שנים סוגרת את הייצור והפיתוח ועל כן אין צורך בתפקיד שלי
מישהו יודע על מקום עבודה שמחפש מהנדסי אפליקציה (לא תוכנה) ?
Honesty is the best policy, but insanity is a better defense.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#2 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 13:09

מה זה מהנדס אפליקציה שאינה תוכנה?
אני מקווה לפחות שאתה לא חתום על סעיף 14

תמונה מצורפת

#3 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 13:46

חתום על סעיף 14.

במשפט:
מהנדס אפליקציה הוא (בדר"כ) תפקיד המשלב שירות, תמיכה ומודיפיקציה של מוצר או מערכת החברה לפי צרכי הלקוח.

“I think that all good, right thinking people in this country are sick and tired of being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being told that all good, right thinking people in this country are fed up with being sick and tired. I'm certainly not, and I'm sick and tired of being told that I am”

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#4 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 30/08/2012 - 13:53

למה זה לא טוב להיות חתום על סעיף 14?

#5 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 14:02

למה זה לא טוב להיות חתום על סעיף 14?

נניח שעבדת 5 שנים במקום מסוים בשכר התחלתי של 12,000 ש"ח כשכל שנה קיבלת העלאה של 2,000ש"ח (כלומר התפטרת בשכר של 20 אלף ש"ח).

בלי סעיף 14 אתה אמור לקבל פיצויים בגובה של 100 אלף ש"ח.
עם סעיף 14 אתה תקבל פיצויים בגובה 80 אלף ש"ח.
אם גם דחפת ליסינג באיזשהו שלב במהלך השנים אז תקבל עוד פחות כי ההפרשות לקרן הפיצויים נלקחו מברוטו נמוך יותר..

לדוגמא במקרה שלי מדובר על 30 אלף שקל פחות מאשר אם הייתי מקבל פיצויים "סטנדרטים" (משכורת אחרונה * מס' שנות ותק), כי גם הייתי עם ליסינג 3 שנים וגם התחלתי עם שכר נמוך יחסית למה שהוא היום.

תמונה מצורפת

#6 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 14:32

נניח שעבדת 5 שנים במקום מסוים בשכר התחלתי של 12,000 ש"ח כשכל שנה קיבלת העלאה של 2,000ש"ח (כלומר התפטרת בשכר של 20 אלף ש"ח).

אם גם דחפת ליסינג באיזשהו שלב במהלך השנים אז תקבל עוד פחות כי ההפרשות לקרן הפיצויים נלקחו מברוטו נמוך יותר..

לדוגמא במקרה שלי מדובר על 30 אלף שקל פחות מאשר אם הייתי מקבל פיצויים "סטנדרטים" (משכורת אחרונה * מס' שנות ותק), כי גם הייתי עם ליסינג 3 שנים וגם התחלתי עם שכר נמוך יחסית למה שהוא היום.

"למזלי" לא מעלים אצלנו משכורות <_<

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#7 TheStoryTeller

TheStoryTeller

Everybody needs a Story

• מנהלים ראשיים
  • 12902 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 17:40

מה פיטורין? לא אמרת שאתה מחפש עבודה? אז פיטרו אותך בינתיים בלי קשר?
תמונה מצורפת

".I have never seen a wild thing sorry for itself. A little bird will fall dead, frozen from a bough, without ever having felt sorry for itself"
D. H. Lawrence

My Show
"המחשב שלך יכול להציל את העולם"

All is fair in love , war and getting laid.
TheStoryTeller 2009

Story is the foundation of all entertainment. You must have a good story, otherwise it's just masturbation.
תודה לJane Doe

חולה על הסמיילי הזה.
תמונה מצורפת

v=bNF_P281Uu4
I'm feeling lucky

#8 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 30/08/2012 - 20:22

אבל אם לא חתמת על סעיף 14 אתה יכול בכלל לא לקבל כלום. ורב האנשים בהייטק שאני מכירה מחליפים עבודה כל שנתיים אז גם אם העלו להם משכורת פעם אחת זה לא כזה קריטי, וכל השאר מקבלים משכורות הרבה יותר נמוכות וגם שלא עולות באלפי שקלים כל שנה כך ששוב פעם זה לא משנה.

#9 P&B

P&B

זאב בעור של כבש

• מנהלי פורום
  • 13245 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 20:41

מה פיטורין? לא אמרת שאתה מחפש עבודה? אז פיטרו אותך בינתיים בלי קשר?

:כן:

הייתה לי תחושה שזה עשוי להגיע (מנכ"לית חדשה ואיתותים על סגירת הייצור והפיתוח) ועל כן התחלתי לחפש עוד קודם
אבל עדיין הגיע בהפתעה כי היו סימנים שבכל זאת יזדקו לי לפחות בחצי שנה הקרובה <_<

Monty Python

הבדיחה מוצתה ועדיין:

Posted Image

#10 coffee

coffee

בריסטולוג בדימוס

• מנהלי קבוצות לימוד
  • 2543 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 22:03

טריומף , אם אתה התפטרת סעיף 14 בא לטובתך כי אז לקחת את הפיצויים איתך , עם המצב של המשק היום אני דווקא ממליץ שיהיה בחוזה ( במיוחד למי שמתכוון להתפטר / להחליף עבודה אחרי תקופת זמן קצרה יחסת ( שנתיים )( ואצלי בחברה לא מעלים שכר אז על אחת כמה וכמה )
Posted Image

#11 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 23:24

טריומף , אם אתה התפטרת סעיף 14 בא לטובתך כי אז לקחת את הפיצויים איתך , עם המצב של המשק היום אני דווקא ממליץ שיהיה בחוזה ( במיוחד למי שמתכוון להתפטר / להחליף עבודה אחרי תקופת זמן קצרה יחסת ( שנתיים )( ואצלי בחברה לא מעלים שכר אז על אחת כמה וכמה )

מן הסתם לא היתה לי בעיה לבקש שיפטרו אותי.. זה אחד הדברים הכי קלים בעולם :אוי:

נכון, בגלל הסעיף 14 זה לא היה משנה אם אפוטר או אתפטר אבל בלעדיו הייתי מבקש שיפטרו אותי ורואה עוד פאקינג 30 אלף שקל!

תמונה מצורפת

#12 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 30/08/2012 - 23:26

אבל אם לא חתמת על סעיף 14 אתה יכול בכלל לא לקבל כלום.

יכול לא לקבל כלום? נראה לך ש HP זו חברת קש קונגולזית שלא מצייתת לחוק?

ורב האנשים בהייטק שאני מכירה מחליפים עבודה כל שנתיים אז גם אם העלו להם משכורת פעם אחת זה לא כזה קריטי, וכל השאר מקבלים משכורות הרבה יותר נמוכות וגם שלא עולות באלפי שקלים כל שנה כך ששוב פעם זה לא משנה.

איך זה קשור אלי?
אני עובד יותר מ 4 שנים באותו מקום ובגלל הסעיף המסריח הזה (שעד אתמול לא היה לי מושג שאני חתום עליו או מה הוא אומר) אני אאלץ למצוא את העבודה הבאה שלי 3 חודשים מוקדם יותר.

תמונה מצורפת

#13 אורח - אורח

אורח - אורח
  • אורחים

פורסם 31/08/2012 - 00:00

יכול לא לקבל כלום? נראה לך ש HP זו חברת קש קונגולזית שלא מצייתת לחוק?

הכוונה אם אתה רוצה להתפטר ולא כשמפטרים אותך (מה שרלוונטי לרב האנשים), אין לי למשל כוח להתחיל לעשות בעיות כדי שיפתרו אותי כדי לקבל פיצויים.

#14 Triumph Eye

Triumph Eye

כסף

• מנהלי פורום
  • 5117 הודעות:

פורסם 31/08/2012 - 00:15

הכוונה אם אתה רוצה להתפטר ולא כשמפטרים אותך (מה שרלוונטי לרב האנשים), אין לי למשל כוח להתחיל לעשות בעיות כדי שיפטרו אותי כדי לקבל פיצויים.

באמת? :unsure:
90% מההנאה שלי בהתפטרות זה שעכשיו אני משתין בקשת על הבוס שלי והפרוייקטים.

תמונה מצורפת

#15 אורח - HardStone

אורח - HardStone
  • אורחים

פורסם 31/08/2012 - 00:39

הא הא תאכל קקה! לי יש בקרוב העלאה של כ20% !! :lol:

באמת? :unsure:
90% מההנאה שלי בהתפטרות זה שעכשיו אני משתין בקשת על הבוס שלי והפרוייקטים.

לאחרונה אני עובד עם הודים רבים.
אני מצחקק בליבי רבות.

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים