מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

אושר קטן

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 דניאל

דניאל

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 389 הודעות:

פורסם 01/01/2004 - 22:52

חוויתי היום אושר קטן-גדול.
קודם כל, אני לא מהאנשים שיש להם אוספים של מוסיקה קלאסית בבית, אני גם לא מתחברת ל"קול המוסיקה". אני יותר בכיוון של גלגל"ץ...
אבל יש לי בבית דיסק אחד של שופן, יצירות לפסנתר, והנוקטורנו הראשון שם הוא היצירה הכי יפה ומרגשת ששמעתי בחיים שלי. אני לא חושבת שהיצירה הזו כ"כ מוכרת, אולי רק לחובבי שופן. היו תקופות ששמתי אותה על "רפיט" עשרות פעמים.
היום הייתי בבית-הסטודנט בסביבות 12:00, רצה הגורל ועברתי ליד חדר הפסנתר. ומישהו ניגן אותה.
הלב התחיל לדפוק... לחצתי על הידית, דימיינתי איך אני נכנסת לשם ועומדת בשקט ממתינה לסיומה, מבקשת לצלם את התווים ששנים אני נשבעת שיום יבוא ואני אשים עליהם את היד. החדר היה נעול מבפנים. היה לי ברור שאני לא דופקת ומפריעה...
מיהרתי לעיסוקיי, לא יכולתי להרשות לעצמי להתעכב שם. הצטערתי.
ואז המחשבות התחילו להתרוצץ, ונזכרתי שלפני כמה חודשים מישהו מקומי סיפר לי שיש פה ספריה מוסיקלית. אולי שם אני אמצא את זה...
בכל מקרה, במסגרת "מדור החיפושים" המאולתר שהפורום הזה מציע, אם את/ה פה, וניגנת ביום חמישי ב-12 בערך נוקטורנו של שופן בבית הסטודנט, יש לך אפשרות לעשות מישהי מאושרת. תודה.
תירוש להמונים!

#2 SimbaSoul

SimbaSoul

פליט ניו-זילנדי

• רשומים+
  • 13096 הודעות:

פורסם 02/01/2004 - 07:29

קודם כל, אני לא מהאנשים שיש להם אוספים של מוסיקה קלאסית בבית, אני גם לא מתחברת ל"קול המוסיקה". אני יותר בכיוון של גלגל"ץ...
אבל יש לי בבית דיסק אחד של שופן, יצירות לפסנתר, והנוקטורנו הראשון שם הוא היצירה הכי יפה ומרגשת ששמעתי בחיים שלי. אני לא חושבת שהיצירה הזו כ"כ מוכרת, אולי רק לחובבי שופן. היו תקופות ששמתי אותה על "רפיט" עשרות פעמים.
היום הייתי בבית-הסטודנט בסביבות 12:00, רצה הגורל ועברתי ליד חדר הפסנתר. ומישהו ניגן אותה.
הלב התחיל לדפוק... לחצתי על הידית, דימיינתי איך אני נכנסת לשם ועומדת בשקט ממתינה לסיומה, מבקשת לצלם את התווים ששנים אני נשבעת שיום יבוא ואני אשים עליהם את היד. החדר היה נעול מבפנים. היה לי ברור שאני לא דופקת ומפריעה...
ואז המחשבות התחילו להתרוצץ, ונזכרתי שלפני כמה חודשים מישהו מקומי סיפר לי שיש פה ספריה מוסיקלית. אולי שם אני אמצא את זה...
בכל מקרה, במסגרת "מדור החיפושים" המאולתר שהפורום הזה מציע, אם את/ה פה, וניגנת ביום חמישי ב-12 בערך נוקטורנו של שופן בבית הסטודנט, יש לך אפשרות לעשות מישהי מאושרת. תודה.

אני מקנא בך. נשמע כמו אותם רגעים מועטים של התעלות/התרגשות רוחנית... בהצלחה בחיפוש...
מחזרו ציוד אלקטרוני ואפילו תקבלו על זה כסף!

"שקר החן והבל הניופי" (משלי ל"א, ל' / סימבה ס"ו, ל')

?Other rappers diss me, say my rhymes are sissy. Why? 'cause I rap about reality? Like me and grandma drinking a cup of tea

#3 גלי

גלי

חיה בסרט

• רשומים+
  • 3645 הודעות:

פורסם 02/01/2004 - 19:06

אם מדברים על אושר מסוג זה..

כשעבדתי בועדת בחירות, המשרד שלנו נמצא ליד חדרי החוגים וכמה פעמים בשבוע היו מגיעים פסנתרנים למיניהם וניגנו עד חצות בערך..

העבירו לי ערבי עבודה בצורה יוצאת מן הכלל.
יש לנו כמה כשרונות באוניברסיטה

רק חבל שלא יכולתי לשים ליד הדלת מגבר , שישמעו אותם בכל האוניברסיטה.

#4 Gemash

Gemash

משתמש לפעמים

• רשומים+
  • 1681 הודעות:

פורסם 02/01/2004 - 19:19

למרות שהמפתח לחדר הזה מסתובב בין הרבה אנשים,תנסי לדבר עם ליאור, המורה לפסנתר בטלפון 067-264674, אולי הוא יוכל לעזור לך.
הוא בחור טוב אבל קצת מעופף - אז תסבירי לו בדיוק מה את מחפשת... :rolleyes:
בהצלחה!
"פתגם סיני עתיק: אם אין לך שום דבר חכם לומר, צטט פתגם סיני עתיק!"

#5 דניאל

דניאל

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 389 הודעות:

פורסם 03/01/2004 - 01:44

תודה גמש!!
בכלל חשבתי על זה שאני אשכפל לעצמי מפתח של החדר (גלי-אל תבני על זה, יקח לי קצת זמן "לחזור לכושר" :D ), וחוצמזה, למה בשנת 2004 אפשר למצוא בערך הכל באינטרנט חוץ מתווים? :זועם:
תירוש להמונים!

#6 Karnaf

Karnaf

הקרנף של הפורום

• רשומים+
  • 15319 הודעות:

פורסם 03/01/2004 - 06:14

צריך לחפש במקום הנכון !!
"עכשיו הכל מתחבר..."
סוף אימון מתקדם - קורס מקרמה אוגוסט 1994

0 משתמשים קוראים נושא זה

0 משתמשים, 0 אורחים, 0 משתמשים אנונימיים