מעבר לתוכן

תמונה
- - - - -

סיפר קצר ואמיתי

• Please log in to reply
12 replies to this topic

#1 Dirge

Dirge

5.5 שנים בבאר שבע ולא ראיתי גמל

• רשומים+
  • 735 הודעות:

פורסם 01/04/2004 - 23:10

הכל התחיל כאשר עברתי את שער האונברסיה בדרך לתרגול החדו"א, הוצאתי את הדף עם פרטי בקורסים מהכיס וראיתי שהתרגול החדר 109, בדיוק כמו בשבוע שעבר.
הגעתי לכיתה ראיתי שאני לבד, לא מפתיע מכיון שהשעה הייתה 18:00 ובגללה התרגול הספציפי הזה לא היה פופולרי במיוחד.
אחרי עשר דקות שעדיין לא הגיע אף אחד, כולל המתרגל יצאתי החוצה במחשבה ששוב לא בדקתי את ההודעות ופיספסתי ביטול , אך ולהפתעתי ראיתי סטודנטים מהמחלקה בהמשך המסדרון. הם נכנסו לחדר 107. נכנסתי אחריהם וגיליתי שכאן מתקיים התרגול. שאלתי את שכני לשולחן מתי העבירו את התרגול והוא ענה לי בתמיעה שהתרגול תמיד היה כאן.
ההפתעה הגדולה הייתה שהוצאתי את הדף ושם צוין שהתרגול אכן 7בחדר 107 . המספר 109 אפילו לא הופעי פעם אחת .חשבתי לעצמי איך אני מסביר את זה ( בשעה ששאר הסטודנטים חשבו על התכנסות של טורים...) . המסקנה ההגיונית היחידה הייתה שמתישהוא אחרי שנכנסתי לאונברסיטה ולפני שהתישבתי בכיתה קפצתי למימד אחר.
נכון שלא היו מערבולות צבעוניות, חורים שחורים או קרני אור מתארכים אבל בעצם מי אמר שצריך להיות.
אני פשוט קפצתי למימד חדש בו ההבדל ( וההבדל היחיד ) או שהתרגול בחדוא נמצא בחדר 107 במקום 109. סקרן אותי מה קרה למקביל שלי, האם הוא נשאר במימד הנוכחי או שהעברה הייתה דו סיתרית ?
האם הוא חושב אותם מחשבות כמוני ( רק במספרים הפוכים ) וברגעים אילו ממש מעלה את מחשותיו בפורום ?
אולי בגלל שינוי קטן ברצף הזמן גרמתי לשינוי רציני יותר בין המימדים ? אולי בפעם הבאה שאעבור למימד אחר אני אמצא את אצמי במציאות שונה לחלוטין ?
הטורים מתכנסים בשני המימדים באותה מידה, המתרגל משעמם בדיוק כמו במימד הקודם. חזרה בדירה שלי במעונות הבגדים שלי היו זרוקים בדיוק איפה שזרקתי אותם והשותף שלי כעס על הבלגן בדיוק כמו שהוא היה כועס קודם. הסיסמא שלי במחשב לא השתנתה, הפועל פתח תקוה עדיין לא מובילה בליגת העל, ועדין מתקשרים אלי לפלאפון מידי כמה ימים לחפש את מוסא . רק ההתגול בחדו"א .
אולי המזכירה ששיבצה את החדרים בדיוק התעתשה ששיבצה את התרגול ויצא לה 9 במקום 7 ואולי היה ה רק חלום. עדיין מפליא אותי הזהות הכמעט מוחלטת בין המימדים ובכל זאת אני מרגיש לא שייך , כמו מי שגר בארץ זרה אני חי במימד שונה , יש לי הורים שונים , אף אל פי שהם זהים לקודמים , יש לי חברים אחרים שהם בדיוק כמו אותם חברים ועדיין אף בחורה לא התקשרה ואמרה שהיא חברה שלי ( למה אין הפתעות טובות כאילו ) .
יום אחד אני התרגל למימד החדש ואולי אפילו אשכח שהיה מימד אחר בו תרגלו חדו"א בחדר 109

#2 אורח - ליאור

אורח - ליאור
  • אורחים

פורסם 01/04/2004 - 23:59

נחמד B)

#3 The Brick

The Brick

האיש שבקיר

• רשומים+
  • 1144 הודעות:

פורסם 02/04/2004 - 03:44

אני אומר שאם יש לך אפשרות לבחור בין מימדים תבחר את זה שאתה מבין בו את החומר בחדו"א!
ד"א אולי אם התרגול בחדר שונה זה אומר שגם המתרגל אחר ואז יש סיכוי שהמרצה גם התחלף, והיות שמרצים יותר גרועים מהמרצים שיש לנו בדו"א לא קיימים הרי זה שינוי לטובה!

#4 נון

נון

כסף

• רשומים+
  • 3798 הודעות:

פורסם 02/04/2004 - 04:34

אני אומר שאם יש לך אפשרות לבחור בין מימדים תבחר את זה שאתה מבין בו את החומר בחדו"א!
ד"א אולי אם התרגול בחדר שונה זה אומר שגם המתרגל אחר ואז יש סיכוי שהמרצה גם התחלף, והיות שמרצים יותר גרועים מהמרצים שיש לנו בדו"א לא קיימים הרי זה שינוי לטובה!

וואלה, המרצה שלכם בחד"א אכן הכי גרוע בעולם...
הצעה שלי תלמדו הכל לבד!!!
החלק האינטליגנטי בשיחה מצטמצם ככל שמספר המשתתפים בה עולה

#5 Spock

Spock

כסף

• רשומים+
  • 1217 הודעות:

פורסם 02/04/2004 - 10:05

nice :)

#6 T-Bone

T-Bone

נושא כלים

• רשומים+
  • 267 הודעות:

פורסם 02/04/2004 - 11:49

חבר יקר - אתה אולי לא מודע לסכנה אבל למזלך אני כאן! בא נגיד שאני הטרנספורמציה שלך במימד המקביל שעבר מניפסטציה למימד שאתה מצוי בו כעת. :ph34r:
אני מציע לך להתעטף בנייר כסף, להרכיב משקפי שמש כהים ולשבור את כל האנטנות שאתה רואה.
אה - ואל תיגע בשום דבר שמכיל חמאת בטנים!

אם זה עובד, סבבה.

אם לא - כדאי לך לברוח לטיחואנה, להרים שם בסטה למכירת בננות ירוקות (כן - אם לא תקפיד על הירוק האדום יתפוס אותך בסיבוב....אם אתה לא מבין את הכוונה באמת אין לך סיכוי להינצל), בצהרי היום כשכולם יצאו להפסקת צהריים יופיע אדם בלבוש צהוב וירוק.... זה לא אני. אני אתלבש רגיל, או לפחות מה שרגיל בעיניי. אתה יודע - חליפת צלילה בשיא החום בחוץ.

טוב, אני חושב שעוקבים אחרי. אני חייב לסיים. דבר אחרון - אם אתה מרגיש ש.....

פחחחחחחחההה..... -- השדור נקטע--......11010001101010101010110
" חוק הדתיים השלובים:
אתה מביא מקרה אחד ומוכיח את כל השאר באינדוקציה "
דניבוי, סטודנט

#7 נון

נון

כסף

• רשומים+
  • 3798 הודעות:

פורסם 02/04/2004 - 11:52

טי יקרי, דמיון שלך מפותח מאוד...
מאוד יפה, אהבתי... אולי תתחיל לכתוב ספרים???
החלק האינטליגנטי בשיחה מצטמצם ככל שמספר המשתתפים בה עולה

#8 T-Bone

T-Bone

נושא כלים

• רשומים+
  • 267 הודעות:

פורסם 02/04/2004 - 12:30

נון יקרה - צר לי שאת חושבת שמדובר בדמיונות. כנראה שגם את חלק מהתכנית.

אם את מעוניינת לראות עוד ספורים שכתבתי תפני ל - דברים שכתבתי בין ההרצאות.
" חוק הדתיים השלובים:
אתה מביא מקרה אחד ומוכיח את כל השאר באינדוקציה "
דניבוי, סטודנט

#9 Narf

Narf

לא סתם ברונזה - רשום+!

• רשומים+
  • 358 הודעות:

פורסם 02/04/2004 - 16:42

נון יקרה - צר לי שאת חושבת שמדובר בדמיונות. כנראה שגם את חלק מהתכנית.

אם את מעוניינת לראות עוד ספורים שכתבתי תפני ל - דברים שכתבתי בין ההרצאות.

ת'שמע גבר, יש לך עתיד.
כתבת כמה ספרים לא רעים. סדרת Foundation בהחלט העבירה לי ערבים נעימים באוהל בקרוואן-פארקים של ניו-זילנד (אין שם מה לעשות בערבים..)
"כולם יודעים שמלכת היופי לא הכי יפה...
כולם יודעים שוודקה בבוקר זה לא תרופה,
אבל זה בטח עדיף, על חיים שלמים בקופסה..." (מוניקה סקס)

#10 אורח - אורח פורח

אורח - אורח פורח
  • אורחים

פורסם 03/04/2004 - 21:35

טיבון, far out man!!!

:וי:

#11 In the sky

In the sky

ברונזה

• רשומים+
  • 868 הודעות:

פורסם 04/04/2004 - 22:55

כבר המלצתי על זה איפשהו בפורום, בכל אופן כל פעם שמעלים נושא עם מימדים אני חייב להמליץ לראות את DONNIE DARKO למי שלא ראה.
:ph34r:

...If Man is 5 and the Devil is 6
========================
5= 2 + 2
for extremely large values of 2
========================
5,17,42
========================
Some say:Time flies when your having fun
I say: It flies even faster when you need it

#12 T-Bone

T-Bone